Искам...ммм, искам Епаньол пикард. :blink:
Искам... /игра/
#1942
Публикувано: 14 September 2008 - 02:23 PM
Цитат
Какво е това Act (съжалявам за въпроса) :o :rolleyes: :rolleyes:
американски стафордширски териер
http://images.google...&...sa=N&tab=wi
;)
#1960
Публикувано: 18 September 2008 - 04:38 PM
о, не съвсем се оплете играта.


Вход
Регистрация
Помощ







Горе
Цитиране +





А за мен един Среден шпиц. :wub: :yahoo:



А за мен Шоколадов Лабрадор :wub:

А за мен чанта на PUMA... :P
Ето и котките:
Аз искам Мини пинчер B)


