
И аз искам бябото пинчерче от Поли! :wub:
Публикувано: 08 November 2007 - 12:45 PM


Публикувано: 09 November 2007 - 04:20 PM


Публикувано: 09 November 2007 - 07:46 PM
128.JPG (164.08K)
128.JPG_thumb (72.92K)
Публикувано: 09 November 2007 - 07:52 PM
000702210.jpg (38.24K)
000702210.jpg_thumb (55.9K)
Публикувано: 09 November 2007 - 07:54 PM
000702210.jpg (38.24K)
000702210.jpg_thumb (55.9K)
Публикувано: 10 November 2007 - 06:48 PM
dd.JPG (14.88K)

Публикувано: 10 November 2007 - 09:46 PM
med_140807dm.jpg (92.07K)
Публикувано: 10 November 2007 - 09:59 PM
iskam.jpg (38.24K)
i pak iskam.jpg (32.37K)
o4i4ki.jpg (34.78K)

Публикувано: 10 November 2007 - 10:12 PM
Публикувано: 10 November 2007 - 11:23 PM
glavno10.png (162.71K)
glavno10.png_thumb (31.27K)