Dog.bg Форуми : ХАЙДЕ ДА ПОГОВОРИМ ЗА ТОЗИ ПРОБЛЕМ...

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

ХАЙДЕ ДА ПОГОВОРИМ ЗА ТОЗИ ПРОБЛЕМ...

#41 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 03 March 2005 - 12:09 PM

др Цветан Стефанов-клиники АНИМО

Здравейте, подписвам се под всяка ваша дума! Ако се търси ветеринарна помощ то тя наистина трябва да е от компетентен лекар, тук спор няма.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#42 Потребителят е офлайн   ita_vet Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 351
  • Регистрация: 19-December 04
  • Location:София

Публикувано: 03 March 2005 - 12:32 PM

Браво Цецо, така ми харесваш!!/вече регистриран/

Сега мога да ти кажа : Добре дошъл в нашият форум!!!! r)

и напълно подкрепям последното ти мнение
User's Signature

what will be to be.....[br][br]

#43 Потребителят е офлайн   papyy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 803
  • Регистрация: 20-January 05
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Деца, котки, пътешествия, фотография

Публикувано: 04 March 2005 - 05:22 PM

Цитат

За успокоение на всички които много държаха да се регистрирам-ето изискването е изпълнено-както казва Гери от ИТАВЕТ да се разбере кой съм,що съм, а и да може тя да ми пише лични съобщения.
Та значи искам да внеса едно уточнение за денонощната помощ и домашните посещения защото май останах недоразбран.Ако сте си направили труда да разгледате нашия сайт ще видите че предлагаме услугата "посещение на адрес",което значи че аз не съм против това да се ходи на адрес.Аз съм против това да ходят по адреси хора които нямат нито кабинети,нито екип,нито инструментариум за да помогнат. Сега ще Ви кажа и какво имам предвид.Вие ме питате какво да направя ако живея далеч или не мога да кажа по телефона какво му е на животното.Значи ако нямате кола или не идва такси се обаждате по телефона,колкото и да сте разстроена лекаря може да прецени състоянието на животното по вашето описание,по негова преценка идва на вашия адрес лекар който стабилизира животното и го транспортира до нашата клиника.Там вече е събран екип който поема неговото лечени.Повярвайте ми ,от личен опит знам че никой не търси лекар посред нощ за ваксина,екзема или кихане и кашляне.През ноща се търси помощ при много тежки и критични състояния на Вашето животно което изисква то моментално да постъпи в клиника и да има голям екип /анестезиолози хирурзи и т.н./които да се заемат с неговата реанимация и лечение.
А 90% от ходещите по адреси доктори обикновенно работят нещо друго/институти,ДВСК,факултети/ и ходят по адреси за да изкарат някой и друг лев.Те нямат нито клиника,нито инструментариум,нито екип който да съберат по спешност.
Представете си едно превъртане на стомах-една от най честите причини да се търси лекар нощно време.Това е критично състояние изискващо незабавна хирургична намеса-кажете ми един такъв лекар извикан у Вас с какво ще Ви помогне-може ли да го закара в клиниката си,може ли да свика екипа си,може ли да извърши операцията-не неможе.И тогава той идва у вас слага му една инжекция,наий много прави една пункция на стомаха взима Ви 20 лева и си отива ,а кучето Ви на сутринта е умряло.
Ето това имах предвид.Дано сега сте ме разбрали

c) d) Хей здравей здравей ЦЕЦО драго ми е да те видя регистриран. Обичам младите/ и не дотам младите/ добри ветеринари. Уважавам ги защото те се грижат за нашите съкровища нашите домашни любимци. За нас те са членове на семейството. Ние имаме задължение към тях да им предоставим медицинска помощ на съвременно ниво когато се наложи. Жалко че клиниката е далече за нас ние сме в Надежда. b)
User's Signature

Обичам всички котки, вашите също.

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни