Dog.bg Форуми : Откъде започна любовта ми към Ротвайлера

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Откъде започна любовта ми към Ротвайлера

#41 Потребителят е офлайн   desidi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 153
  • Регистрация: 18-May 12
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 02 June 2012 - 10:14 AM

Дадено, за нас ще бъде удоволствие!

#42 Потребителят е офлайн   achkyy93 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 26-February 13
  • Gender:Male
  • Location:Plovdiv,Sofia

Публикувано: 26 February 2013 - 01:45 PM

Аз се влюбих в породата,когато си купих кученцето :) Преди да взема Дани гледах едно хъски,което беше на братовчедка ми,но при нея беше "всяко чудо за три дни" и аз взех хъскито от съжаление,но след 7 години ми я откраднаха от вкъщи,а аз бях свикнал всеки ден да ходя на разходки с кучето,да се грижа и тнк...Почнах да чета из интернет за различните породи,защото исках куче пазач или както ги наричат непросветените хора "от страшните кучета"...Прочетох много форуми,сайтове и си купих 1 книга :) Стигнах до извода,че това е моето куче: умно,не забравя наученото,уравновесено,игриво,отличен пазач и тнк...Взех я изключително мъничка и от 1вия ден и отделям голямо внимание :) Тя е научена да е сред хора още от малка и е страшно дружелюбна...Денят,в който сложихме 3тата ваксина - беше денят,в който почнаха ежедневните и разходки.На година и 1-2 месеца започнах с колело да я извеждам(но не го дърпа,просто за голяма скорост) И така кучето ми е най-важната част от живота ми :) (особено като се разделихме и с приятелката ми :D )

#43 Потребителят е офлайн   Irenkadepp Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 94
  • Регистрация: 09-September 12
  • Gender:Female

Публикувано: 13 March 2013 - 09:53 PM

Здравейте изскам и Аз да разкажа как се влюбих в породата.преди около 8 години бяхме в Пловдив с мъжа ми тогава гаджета при негова братовчедка и си търсехме компютър.та влизаме в един магазин и на земята имаше едно куче непознато дотогава за нас.малко се уплашихме защото беше бе каишка но собственика каза че няма проблем и наистина минавайки покрай него то не ни обърна никакво внимание,итака ние разпитвахме за комп и влезе един приател на собственика на кучето и се заговориха и тои на майтап попита може ли да му даде една бисквитка и другия отговори да няма проблем.тогава втория човек извади една човешка бисквитка и я сложи пред кучето,а то дори не помръдна дори и погледа не си отмести от стопанина.след около една минута след пробване да го нахрани втория се отказа тогава собственика на роти каза яж и кучето глътна бисквитката като семка все едно никога не беше яло.от тогава е нашата любов към породата.просто погледа няма да забравя имах чуство че би направило всичко за стопанина имаше някаква връзка.необяснима просто съвършенство (човек-животно)чисто и необяснимо.

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни