Dog.bg Форуми : Говорилня

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (224 Страници) +
  • « Първа
  • 222
  • 223
  • 224
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Говорилня

#4461 Потребителят е офлайн   vaniaaa Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 25-December 14

Публикувано: 29 December 2014 - 07:12 PM

Даа и нашия е такъв рошав и на мен все ми е жал да го махна ,че да и е топличко, ноо доста го поопишка :smile: Помирисва памперса с който съм попила от предното пишкане и кляка на килима :eg_033:

#4462 Потребителят е офлайн   Tsvetik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистрация: 10-February 13

Публикувано: 01 January 2015 - 11:14 PM

Честита нова година, драги съфорумци :)
Нека тя да бъде успешна и щастлива за вас, семействата ви и не на последно място четирикраките ви малки рошковци :af_089:
http://dogtime.com/d...solutions.html#

#4463 Потребителят е офлайн   vaniaaa Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 25-December 14

Публикувано: 02 January 2015 - 10:38 AM

Честита нова година,здраве,любов ,успехи и мнооого щастие !!!

#4464 Потребителят е офлайн   ateto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 37
  • Регистрация: 25-February 12
  • Gender:Female

Публикувано: 03 January 2015 - 04:28 PM

Здравейте и за много години! Да сте живи и здрави и много щастливи! Сега да питам нещо относно кастрацията. Четох в темата за кастрациите, но все общи неща и за различни породи. Може ли да споделите как са се чувствали вашите мъници /ако са кастрирани/? Много ми е притеснено и все отлагам посещението при вета, но съм решила че ще я кастрирам. Вече на два пъти кара така нар. фалшива бременност и е много мъчително и за кучето и за нас около нея. Колко време трае самата операция и как се възстановяват после?
User's Signature

Качена снимка

#4465 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 05 January 2015 - 12:00 AM

Честита Нова 2015г. Желая на всички приятели здраве и любов в семействата им и весели, здрави и забавни кучовци!!!

ateto , мога да споделя моя опит от пинчовците. Кастрирах ги всички преди да ги дам. Слава на Бога всички се чувстват перфектно и здравто им се подобри. Едната имаше една такава рехава козинка, а след кастрацията се окосми на голите участъци и стана една мекичка на пипане. Другите също се чувстват чудесно и нямат никакви оплаквания. Мъжкото често боледуваше, а след кастрацията забравихме какво е боледуване. Останаха си игриви, весели, вечно търсещи повод за се закачат дори и старичките вече. Аз лично съм твърдо "за" кастрацията особено ако кучето има проблем.
Като съвет мога да кажа, че е изключително важно да отидете при сериозен и кадърен лекар с голям опит!!!!!!!!!!!!!
Да не те плаша, но съм чувала за уж кастрирани кучета, които пак се разгонват, пък получават пиометра, или не ги зашили добре и получили тежки уложнения. Но това става при начинаещите или при докторите които гледат на пациента като поредната вноска по сметката им. От такива бягайте далеч, защото има много други прекрасни и кадърни ветеринари, при които да отидете!
Желая ви успех! Спокойно подберете ветеринар и според мен не го отлагайте :ba_025:

#4466 Потребителят е офлайн   ateto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 37
  • Регистрация: 25-February 12
  • Gender:Female

Публикувано: 05 January 2015 - 08:25 PM

Показване на мнениетоAncheto, в 05 January 2015 - 12:00 AM, написа:

Честита Нова 2015г. Желая на всички приятели здраве и любов в семействата им и весели, здрави и забавни кучовци!!!

ateto , мога да споделя моя опит от пинчовците. Кастрирах ги всички преди да ги дам. Слава на Бога всички се чувстват перфектно и здравто им се подобри. Едната имаше една такава рехава козинка, а след кастрацията се окосми на голите участъци и стана една мекичка на пипане. Другите също се чувстват чудесно и нямат никакви оплаквания. Мъжкото често боледуваше, а след кастрацията забравихме какво е боледуване. Останаха си игриви, весели, вечно търсещи повод за се закачат дори и старичките вече. Аз лично съм твърдо "за" кастрацията особено ако кучето има проблем.
Като съвет мога да кажа, че е изключително важно да отидете при сериозен и кадърен лекар с голям опит!!!!!!!!!!!!!
Да не те плаша, но съм чувала за уж кастрирани кучета, които пак се разгонват, пък получават пиометра, или не ги зашили добре и получили тежки уложнения. Но това става при начинаещите или при докторите които гледат на пациента като поредната вноска по сметката им. От такива бягайте далеч, защото има много други прекрасни и кадърни ветеринари, при които да отидете!
Желая ви успех! Спокойно подберете ветеринар и според мен не го отлагайте :ba_025:

Да се надявам че доктора ни е добър, все пак нямам избор в малък град съм. Досега за три години не ми се е разболявала, като изключим тези последните две мними бремености. Скоро ще посетим вета, дано всичко мине добре.
User's Signature

Качена снимка

#4467 Потребителят е офлайн   vaniaaa Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 25-December 14

Публикувано: 08 January 2015 - 11:02 AM

Здравейте :re_037: Да попитам кога мога да я изкъпя за пръв път и кой шампоан бихте препоръчали ?

#4468 Потребителят е офлайн   Tsvetik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 105
  • Регистрация: 10-February 13

Публикувано: 08 January 2015 - 01:07 PM

Може да изкъпете кученцето, но внимавайте с ушенцата да не влезе вода и главичката и най-важното е да я изсушите в много топла стая и максимално бързо, да не простине.
Аз съм много доволна от този шампоан http://zoomax.bg/ind...&product_id=700

#4469 Потребителят е офлайн   vaniaaa Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 25-December 14

Публикувано: 08 January 2015 - 06:33 PM

Tsvetik мерси поръчах го:) А чувала ли си за алл системс козметика .Мойта приятелка има йоркшир и ползва на тая фирма.

  • (224 Страници) +
  • « Първа
  • 222
  • 223
  • 224
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни