Dog.bg Форуми : Джербили

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Джербили

#21 Потребителят е офлайн   Gabiityy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 79
  • Регистрация: 25-April 10
  • Gender:Female
  • Interests:Интереси хмм..:животни най-напред след това музика и забавления :D .
  • Skype:

Публикувано: 03 January 2012 - 01:47 PM

От кога не съм влизала в тази тема....

Изи не съм имала поколение от джербил,но съм имала от декоративни мишлета /многоооо пъти/ и не знам мисля,че имат нещо общо.Та..и при мен майката ги газише,но си оцеляваха.Всъшност тя буквално ги зарязваше и каката/когато я взех от една фр взех майката,бащата и едно бебе тъйкато други две бяха обещани за друг човек/ и бащата се грижеха за тях,а тя..тя наща си върти колело на кеф,че може да се побере вътре и после когато ги кърми като и скимне нещо и тръгва на някъде,а те милите след нея лазят...спокойно.Надявам се всички да са добре и живи.Джербилите мисля,че са по-добри майки от мишките..не знам.Правя този извод тъйкато джербилите ми винаги са били по-добри към мен докато мишонката си ме хапеше като не и беше на кеф.

#22 Потребителят е офлайн   to4ica Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 13-January 12

Публикувано: 13 January 2012 - 09:31 AM

Здравейте! Нов потребител съм и не знам дали тук е мастото на коментара ми :) Аз имам 2 женски сестри, но едната е много болна и мислех да я заведа на лекар ( уча ветеринатна медицина, но все още не съм толкова компетентна), но сега се прибрах и може би е късно. Другата е добре. Въпросът ми е дали другата ще приеме ново джербилче, защото до сега 3 години е само със сестра си, а не искам ако взема друго да му направи нещо.. :(Прикачена снимка

#23 Потребителят е офлайн   Gabiityy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 79
  • Регистрация: 25-April 10
  • Gender:Female
  • Interests:Интереси хмм..:животни най-напред след това музика и забавления :D .
  • Skype:

Публикувано: 24 February 2012 - 12:28 PM

to4ica съжалявам за загубата ви.Знам какво е.
Относно събирането - преди имах едно Джербилче Мини и едно Анахи(анаи /зависи/ ) /по-горе мисля,че има снимки или на миналата страница.Опитах се да ги събера,но нищо не стана.Двете бяха доста враждебно настроени,а като се има предвид,че Мини беше доста добричка.После опитах Мини с един мъжки - Макс да ги събера,но нищо не стана и с него беше така.Не знам как вашата джербилка може да е приела загубата,но не мисля,че ще приеме друга женска.Ние с Мини и Макс ги правехме едни процеси на събиране...всеки ден,но....не успяхме да ги съберем.

#24 Потребителят е офлайн   Gensa Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 23-October 06
  • Gender:Male

Публикувано: 07 June 2016 - 11:56 PM

http://gerbils.byeth....com/index.html :rc_036:

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни