Dog.bg Форуми : За Форума

Към съдържанието

 
 
 

БКК Английски Бултериер - форум за породата и истинските фенове

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

За Форума

#21 Потребителят е офлайн   tattoo Икона

  • хахо
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1734
  • Регистрация: 28-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Русе
  • Skype:

Публикувано: 28 January 2010 - 06:18 PM

Цитат(jockitch @ Jan 28 2010, 02:54 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Да ви кажа честно вече прекалихте ...Защо не вземете да откриете с jokitch един Клуб на Незадоволените Бултериери.Заключвам ви темите и на двамата и ще ги държа точно 3 дена -през това време можете да си сложите снимки в подходящите теми в КЛУБНИЯ форум.Ако не ви харесва това ,което се случва тук си направете лични сайтове и си пускайте вътре каквото си искате!Пробвах да ви изтърпя но вие нямате граници....

P.S.:И когато пишете лични съобщения на потребителите в dog.bg говорете само за себе си и своите лични заблуди , а не за всички собственици на бултериери,защото излагате не само себе си а и всички които имат кучета от тази порода!




Добре сега. Честно казано не разбирам какъв и къде е проблемът. Това,че съм отворил темичка за Текила ли?! И какво толкова. Както вече писах не виждам какво лошо има всеки да си отвори темичка за кучето. Може и да има тема за клубни кучета, какъвто е и Текила, обаче там имам чувството, че е като сайт за запознанства. А и бях сложил снимката на Текила, но ми я изтриха. Тогава?!

Що се отнася до братчето на Текила защо да няма темичка. Той си има родословие. Не е клубен, обаче е с чиста кръв.

И общо взето в Лични не съм слагал нищо от името на някой друг. Да не говорим, че скоро изобщо не съм писал на лични.

Скоро всеки ще има възможност да си направи темичка за своето куче (не че сега няма) ако е член на клуба-все пак това е клубен форум и касае клубни кучета .Това че ти си толкова добра душа и защитаваш всеки ,който пише във форума (за неродословните кучета иде реч) си е твоя работа .Клубът няма как да толерира такива кучета ,а за развъждането си има определени изисквани -повечето са запознати с тях и ги спазват.За неклубните но родословни кучета никой няма нищо против да си слагат снимки във форума.

Цитат
Що се отнася до братчето на Текила защо да няма темичка. Той си има родословие. Не е клубен, обаче е с чиста кръв.

Никой няма против Конар-хубаво куче е според мене,но не е това начина.Така или иначе няма да го допуснат до разплод без нужните оценки .

Цитат
И общо взето в Лични не съм слагал нищо от името на някой друг.

И общо взето май не го написах в твоята тема и не се отнасяше за тебе ....





#22 Потребителят е офлайн   iva23 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 255
  • Регистрация: 08-August 07
  • Location:varna

Публикувано: 28 January 2010 - 07:13 PM

ку4ето ми няма абсолютно НИ6ТО об6то с клуба!!!!! неискам да е в този форум обявата ми-желая да бъде изтрита незабавно от тук!Вси4ко добро!

#23 Потребителят е офлайн   bullterrierka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 672
  • Регистрация: 28-May 09

Публикувано: 28 January 2010 - 07:56 PM

Цитат(iva23 @ Jan 28 2010, 07:13 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ку4ето ми няма абсолютно НИ6ТО об6то с клуба ви!!!!! не го прислам4вайте тук,ве4е неискам да е в този форум обявата ми-в на4алото мислех,4е ще се разсъдрите,4е съм го пуснала във форума ви,а не е 4лен на клуба,а сега.......то наистина нямате угодия.4есно. желая да бъде изтрита незабавно от тук!Благодаря -не ми отговаряйте,за6тото не проявявам интерес към форума-много хора са се отвратили от отношението ви към нечленовете на клуба,ни6то лично оставете мен и ку4ето ми намира и пак повтарям изтриите темата ми!"ку4е,което много лае не хапе,нали бе бате?"


аз не сьм член на клуба пьк се дьржат добре с мене ab_041.gif повечето,ха ха.........трябва ли да се чувствам специален,хахаааааааа

#24 Потребителят е офлайн   tattoo Икона

  • хахо
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1734
  • Регистрация: 28-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Русе
  • Skype:

Публикувано: 28 January 2010 - 08:13 PM

Цитат(bullterrierka @ Jan 28 2010, 07:56 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(iva23 @ Jan 28 2010, 07:13 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ку4ето ми няма абсолютно НИ6ТО об6то с клуба ви!!!!! не го прислам4вайте тук,ве4е неискам да е в този форум обявата ми-в на4алото мислех,4е ще се разсъдрите,4е съм го пуснала във форума ви,а не е 4лен на клуба,а сега.......то наистина нямате угодия.4есно. желая да бъде изтрита незабавно от тук!Благодаря -не ми отговаряйте,за6тото не проявявам интерес към форума-много хора са се отвратили от отношението ви към нечленовете на клуба,ни6то лично оставете мен и ку4ето ми намира и пак повтарям изтриите темата ми!"ку4е,което много лае не хапе,нали бе бате?"


аз не сьм член на клуба пьк се дьржат добре с мене ab_041.gif повечето,ха ха.........трябва ли да се чувствам специален,хахаааааааа

Коментара е излишен-никой не се е държал зле и с нея!

#25 Потребителят е офлайн   iva23 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 255
  • Регистрация: 08-August 07
  • Location:varna

Публикувано: 28 January 2010 - 08:14 PM

моля изтриите темата!

#26 Потребителят е офлайн   bullterrierka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 672
  • Регистрация: 28-May 09

Публикувано: 28 January 2010 - 08:18 PM

Никой няма против Конар-хубаво куче е според мене,но не е това начина.Така или иначе няма да го допуснат до разплод без нужните оценки .
 

прост пример-живот и здраве след години решавам да заплодя джадето....от отговорника по развьдната дейност[след години не се знае кой ще е, може и аз да сьм, id_145.gif ха ха] получавам сьвет препорька или нареждане ab_041.gif да заплодя кучето си с определен екземпляр отговарящ на развьдната политика на клуба,но аз покривам кучето си сьс КОНАР,защото стопанката му ми е много симпатична или защото много ми допада кучето,няма значение ab_041.gif междувременно кучетата не са се явявали на изложби и нямат отценки вьпреки че са много хубаааааави ab_041.gif ама много wub.gif вьпросьт ми е-КОЙ  няма да ме допусне до уговореното заплождане на полянката пред блока ми ab_041.gif полицята,бате Бойко или снайперист ab_041.gif ......за родословията на бьдещите кученца стана ясно че няма да има проблем от друга тема така че защо плашите момоичетоооооооо бре хора,не виждате ли е се стяга и врьзва лесно...сега заради вас мога и да не видя конар на излойба,туууууууууууу ud_009.gif

#27 Потребителят е офлайн   jockitch Икона

  • PALACHA
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1569
  • Регистрация: 21-August 07
  • Gender:Male
  • Location:DARK SECTOR
  • Interests:A.P.O.C.A.L.Y.P.T.O
  • Skype:

Публикувано: 28 January 2010 - 08:27 PM

Не свикнахте ли вече да ви трият коментарите и да не го приемате лично ?

#28 Потребителят е офлайн   iva23 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 255
  • Регистрация: 08-August 07
  • Location:varna

Публикувано: 28 January 2010 - 08:28 PM

Конар на изложба ще го видиш,но не и клубна:),за6тото на вси4ки се доказа,4е в Бг няма съдия ,който да разбира от породата!Английския съдия го доказа на вси4ки и 4е ,ако иска6 трябваше да се заядем с този,който ни дисквалифицира.или можеби българина пове4е ги разбира?/мале,горкия ми ,ако знае къде е забъркан пак:)хахаха горкото животно/старата песен на нов глас-4есно ни6то ли4но опитвам се да избягам от интригата,ама не6то нестава

#29 Потребителят е офлайн   bullterrierka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 672
  • Регистрация: 28-May 09

Публикувано: 28 January 2010 - 08:46 PM

Цитат(iva23 @ Jan 28 2010, 08:28 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Конар на изложба ще го видиш,но не и клубна:),за6тото на вси4ки се доказа,4е в Бг няма съдия ,който да разбира от породата!Английския съдия го доказа на вси4ки и 4е ,ако иска6 трябваше да се заядем с този,който ни дисквалифицира.или можеби българина пове4е ги разбира?/мале,горкия ми ,ако знае къде е забъркан пак:)хахаха горкото животно/старата песен на нов глас-4есно ни6то ли4но опитвам се да избягам от интригата,ама не6то нестава


не се опитвай да бягаш от интригата-наслаждавай и се ab_041.gif ....а пък на клубната е най-интересно да си знаеш,освен ако не си влюбена  в мопсове и лабрадори wub.gif и понеже гледам вярно си обидена на някои,кво ти пука....може съдията да е бил прав може и да не е но това не те кара да обичаш кучето си по малко нали ea_103.gif ,такива като мене и тебе ,които не развьжвдат кучета и не се стремят кьм иделното куче,поне не на всяка цена мислят умуват гледат и си избират едно и  после му се радват 10 години например,така че к'вото си oцелил такова..дали без зьб или с криви крака удоволствието да имаш бултериер си остава,така че не бьди толкова крайна-няма да ходя на клубна,бла бла,,,,,,,не се лишаваи от общуването с истинските булманяци които посещават само клубните изложби ab_041.gif

#30 Потребителят е офлайн   jockitch Икона

  • PALACHA
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1569
  • Регистрация: 21-August 07
  • Gender:Male
  • Location:DARK SECTOR
  • Interests:A.P.O.C.A.L.Y.P.T.O
  • Skype:

Публикувано: 28 January 2010 - 09:06 PM

Цитат(iva23 @ Jan 28 2010, 06:28 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Конар на изложба ще го видиш,но не и клубна:),за6тото на вси4ки се доказа,4е в Бг няма съдия ,който да разбира от породата!Английския съдия го доказа на вси4ки


Aaaaне така! Съдията може да не е от BG!

2009 беше Австриец!

Josef Schneider mega

#31 Потребителят е офлайн   klavdii Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1028
  • Регистрация: 22-December 07
  • Gender:Female

Публикувано: 28 January 2010 - 09:22 PM

Браво,чета и се кефя ae_085.gif ма много ще знаете wub.gif wub.gif
Искренно ме радвате и ще гласувам приемането Ви за членове в клуба - ако искате де.....!
То трябваше някой да им го каже - така не става вече,какви са тея цензури и изисквания,който иска ходи на изложби,който не иска - не ходи! Кв'о ще задължават хората да си дават парите на някой който не разбира нищо от тази порода! tb_195.gif Чак и претенции за оценки ще имат за да си заплоди някой кучето ea_103.gif ea_103.gif
ГЛУПОСТИ,като си купихте кучетата не ви ли казаха че родословия се издават на ВСИЧКИ. Ми аз ако не харесвам техните???? Да не ми раждат ли????? Напълно ви подкрепям......... wb_052.gif wb_052.gif wb_052.gif
МОД и да ме изтриеш хич не ми пука,пак ще си го напиша ob_173.gif
А и какви са тея развъдни политики ????? Прави сте, кой ще ви спре ?????
User's Signature

Качена снимка
sunshinebulls@yahoo.com
тел. 0898 417 321
Тези,които могат - действат,а тези,които не могат - преподават.

#32 Потребителят е офлайн   bullterrierka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 672
  • Регистрация: 28-May 09

Публикувано: 28 January 2010 - 09:28 PM

маи е време да прочета правилниците а ab_041.gif има ли го някьде качен,както и  всичките правила нормативи алинеи  r_181.gif и все пак примера не случаино го нарекох прост-в всичките му значения,хахааааа,бьди по благ моля те ab_041.gif а и не беше за теб а за момето ива 3097565,,,,,,,,

#33 Потребителят е офлайн   jockitch Икона

  • PALACHA
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1569
  • Регистрация: 21-August 07
  • Gender:Male
  • Location:DARK SECTOR
  • Interests:A.P.O.C.A.L.Y.P.T.O
  • Skype:

Публикувано: 28 January 2010 - 09:42 PM

Цитат(bullterrierka @ Jan 28 2010, 07:28 PM) <{POST_SNAPBACK}>
маи е време да прочета правилниците а ab_041.gif има ли го някьде качен,както и  всичките правила нормативи алинеи  r_181.gif и все пак примера не случаино го нарекох прост-в всичките му значения,хахааааа,бьди по благ моля те ab_041.gif а и не беше за теб а за момето ива 3097565,,,,,,,,


ab_041.gif

#34 Потребителят е офлайн   bagatur Икона

  • евелско мъско
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1440
  • Регистрация: 26-April 07
  • Gender:Male
  • Location:РОДОПА

Публикувано: 29 January 2010 - 07:08 AM

Искате предложения, ето моето.
Клубния форум се разделя на четири подфорума:


Сериозен- стандарт, произход, история, литература, най- известни развъдни линии,
БГ-история, шампиони, ветерани

Клубен- важни обяви, дейност, мъжки, женски, бебета, подрастващи, планирани поколения, изложби у нас, в чужбина, критики

Полезен- здраве, хранене, обучение, спорт, направи си, и как

Общ- лафче, арена, галерия, изгубен- намерен- търсещ, оправен- неоправен и т.н.



Хайде, Модбулл покажи ни колко си добър ab_041.gif

User's Signature

Качена снимка

#35 Потребителят е офлайн   tattoo Икона

  • хахо
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1734
  • Регистрация: 28-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Русе
  • Skype:

Публикувано: 29 January 2010 - 07:20 AM

Така-малко те изпреварих с подобна идея bagatur-е.Засега са факт два подфорума за мъжки и женски клубни кучета .Ще помоля всички да си направят тема със снимки в тях да видим как ще потръгне,
Благодаря на dog.bg за бързата намеса.

#36 Потребителят е офлайн   bagatur Икона

  • евелско мъско
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1440
  • Регистрация: 26-April 07
  • Gender:Male
  • Location:РОДОПА

Публикувано: 29 January 2010 - 07:38 AM

Цитат(tattoo @ Jan 29 2010, 07:20 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Така-малко те изпреварих с подобна идея bagatur-е.Засега са факт два подфорума за мъжки и женски клубни кучета .Ще помоля всички да си направят тема със снимки в тях да видим как ще потръгне,
Благодаря на dog.bg за бързата намеса.


Браво- видях.
Не оставяйте основната работа на всички, пак ще стане като досега... tb_195.gif
Първо преструктурирайте форума с основните теми, трийте- ЗДРАВО, после вкарайте съществуващите вътре и чак след това пуснете- ВСИЧКИ- да осерем... ab_041.gif

User's Signature

Качена снимка

#37 Потребителят е офлайн   tattoo Икона

  • хахо
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1734
  • Регистрация: 28-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Русе
  • Skype:

Публикувано: 29 January 2010 - 05:39 PM

Цитат(bagatur @ Jan 29 2010, 07:38 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(tattoo @ Jan 29 2010, 07:20 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Така-малко те изпреварих с подобна идея bagatur-е.Засега са факт два подфорума за мъжки и женски клубни кучета .Ще помоля всички да си направят тема със снимки в тях да видим как ще потръгне,
Благодаря на dog.bg за бързата намеса.


Браво- видях.
Не оставяйте основната работа на всички, пак ще стане като досега... tb_195.gif
Първо преструктурирайте форума с основните теми, трийте- ЗДРАВО, после вкарайте съществуващите вътре и чак след това пуснете- ВСИЧКИ- да осерем... ab_041.gif


Ами то по принцип всички си мълчат и не пишат , пък тези дето пишат предимно недоволстват...
Казвайте всеки какво не му харесва и каква идея има относно форума.

#38 Потребителят е офлайн   tattoo Икона

  • хахо
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1734
  • Регистрация: 28-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Русе
  • Skype:

Публикувано: 29 January 2010 - 06:05 PM

Давам прост пример за оформянето на темите с клубните кучета:
http://www.bulliez.n....php?f=8&t=9656

Дайте поне тях да ги направим както трябва с хубави снимки и нужната информация (няма да е зле да е на български и английски).Ще помоля всички да се включат в оформянето на подфорумите ,защото няма как да ви забележат кучетата ако не ги видят.

#39 Потребителят е офлайн   bagatur Икона

  • евелско мъско
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1440
  • Регистрация: 26-April 07
  • Gender:Male
  • Location:РОДОПА

Публикувано: 29 January 2010 - 09:03 PM

Цитат(tattoo @ Jan 29 2010, 05:39 PM) <{POST_SNAPBACK}>
.....
Ами то по принцип всички си мълчат и не пишат , пък тези дето пишат предимно недоволстват...
Казвайте всеки какво не му харесва и каква идея има относно форума.


Така и очаквах,
да седят и да гледат,
да гледат и да чакат, а ако някой някой нещо да направи... fa_067.gif
User's Signature

Качена снимка

#40 Потребителят е офлайн   tattoo Икона

  • хахо
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1734
  • Регистрация: 28-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Русе
  • Skype:

Публикувано: 29 January 2010 - 10:16 PM

Цитат(bagatur @ Jan 29 2010, 09:03 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(tattoo @ Jan 29 2010, 05:39 PM) <{POST_SNAPBACK}>
.....
Ами то по принцип всички си мълчат и не пишат , пък тези дето пишат предимно недоволстват...
Казвайте всеки какво не му харесва и каква идея има относно форума.


Така и очаквах,
да седят и да гледат,
да гледат и да чакат, а ако някой някой нещо да направи... fa_067.gif


Така-захванахме се и ще го направим !Правете заглавията на темите в подфорумите за клубните кучета с имената на кучетата!
Гледам има въпрос към малолетните какво правят там-ами засега всички са на едно място ,но ако искате ще разделим младоците от големите но според мене няма смисъл.
Правете теми с вашите кучета!

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни