Dog.bg Форуми : За изложбата

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

За изложбата

#1 Потребителят е офлайн   manus Икона

  • Claymore
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1299
  • Регистрация: 28-February 05
  • Gender:Male
  • Location:София, България

Публикувано: 27 March 2005 - 04:43 PM

хайде тук да си напишете впечатленията. че да могат организаторите да си вземат поуки и малко по малко да станем като по света и ние ;) . виждам че има желание c)

и понеже аз пускам темата първи ще си кажа-като цяло съм много доволен. имаше добро разнообразие от котки, макар и да бяха малко участниците. всичките (поне тези които аз видях и доколкото разбирам) бяха много хубави. имаше участие от Румъния и Гърция-наистина чудесни котки. съжалявам само че са много по-хубави от нашите. надявам се скоро да не е така b)
много приятно изненадан съм от отношението на хората-винаги бяха готови да обясняват, и винаги усмихнати. специално благодарности на Галя Праматарова, коят ми отдели специално време за обяснения. ще взема да си сменя мнението за нея, което изказах в предишната тема r)
много лошо впечатление ми направи (а и не само на мен, а и на хората с които бях) лошите условия за котките. беше много горещо в залата и някои персийки се чустваха много зле. не знам какво може да се направи за това за в бъдеще, но си го казвам, защото наистина ми стана жал s)
c)

#2 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 28 March 2005 - 01:58 AM

Не успях да отида вчера, бях на друга изложба. Поздравления за организаторите ! Радвах се да видя приятели. То вече се познавам с всички r) Очаквах да има петербол, но нямаше, а и Жика го нямаше с шартьоз. Жалко, че мей куните на Нектария не намериха дом тук, щеше да е хубаво да виждаме повече от тези котки.
Леле, Скаялм е станал супер коте ! Не можах да го позная ! Красив ! Честито и на Йона за Макс c) Въобще страхотно се радвам за всички и за това, че ви видях !
BEST OF BEST за 27, а през седмицата и останалите снимки !

Прикачени файлове

  • Прикачен файл  7278.JPG (26.47K)
    Брой сваляния: 92


#3 Потребителят е офлайн   пепи Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 16-February 05

Публикувано: 28 March 2005 - 03:05 PM

Здравейте! Казвамсе Светла Конова и бях участник на тази изложба.Много благодаря
на съдиите които съдиха наши котки.Изкам да изкажа своето голямо разочарование от
г-н Мартин Попов за негово непочтенно държание и изказвания относно моите животни. Негови
препорЪки да си кастрирам котарака защото той си решил че вече станал Господ Бог
като яде и пие заедно с сЪдиите. Отийдох на изложба с огромно желание, а сега се
чувствам много разочарована и огорчена и смятам, че трябва да спреме да ходиме на
изложби за да не му пречиме в негови изъяви. Благодаря на председателя на
федерация Камелия Босилкова за прекрасно организирана изложба, за нейната
всеотдайност и голяма обич към котки.

#4 Потребителят е офлайн   manus Икона

  • Claymore
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1299
  • Регистрация: 28-February 05
  • Gender:Male
  • Location:София, България

Публикувано: 28 March 2005 - 03:57 PM

не съм останал с такова впечатление от Мартин Попов. мислех че е добър и отзивчив. още повече сега след като стигам до извода че нещата се променят към добро и всички са толковва мили-ти сам/а козваш за Камелия Босилкова, а аз съм много приятно изненадан от Галя Праматарова. лоши впечатления имам на миналата изложба от Иванка Герасимова, но за Мартин не съм очаквал. разкажи по подробно, дай снимки на котето, а и дано той мине обясни. каквото и да е не мисля че трябва така да се огорчаваш и да приемаш навътре нещата. твоето коте не се е промен5ило и заслужава всичко това което си му давала преди това като отношение. дори това че с9и го завел/а на изложба показва колко се гордееш с него. не се отчайвай а разкажи. може да се окаже че нещата не са така както си ги приел/а и да е станало недоразумение s)

#5 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 28 March 2005 - 04:20 PM

Мартин е прекрасен човек и обича всеотдайно котките си, твърдя го, защото го познавам лично. Може и да се е изказал по рязко, но нека все пак да не го съдим ... доколкото до някои други неща, е, това не трябва да ви спира от изложби, на тях важна е оценката на котето, а и се ходи заради него. Така че, Пепи - до следващата изложба, надявам се ! Какво ти е котето ? Имаш ли негова снимка ?

#6 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 28 March 2005 - 04:36 PM

Privet Svetla!Neka ti kaja ne6to i az-kogato 4ovek istinski obi4a jivotnoto si,ne triabva da go interesuva otsenkata na kogoto i da bilo.Vsiako edno sa6testvo e tvorenie na prirodata-unikalno i krasivo samo za sebe si.Az li4no viarvam,4e vinagi,kogato otseniavat hora ima i edin mani4ak subektiven moment(kolkoto i da ne se priznava),za6toto vseki si ima li4en vkus i predpo4itaniia.Taka 4e otsenkata,nai-goliamata,idva ot sartseto,ne ot sadiite-za vseki dom.liubimets!
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

#7 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 28 March 2005 - 04:41 PM

Kam kogo triabva da otpravia molbata si,ne znaia-no vi molia da publikuvate snimki ot izlojbata,za da moje da se poradvat na kotetata i takiva kato men,koito sa na ogromno raztoianie ot BG!!!
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

#8 Потребителят е офлайн   onion Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 28-March 05

Публикувано: 28 March 2005 - 04:48 PM

ето малко снимки , не са кой знае колко качествени но който иска да гледа:
http://onion-photo.h...27_03_2005.html

#9 Потребителят е офлайн   пепи Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 16-February 05

Публикувано: 28 March 2005 - 04:49 PM

Здравейте!
Моето коте порода британско късокосместо и в двата дена от различни съдии получи
отличен. За това съм возмутена от Мартин защото го каза пред хора. Ако погледнем
назад то това котето ми избира той.Аз го купих от един развъдник на ФИФе в Украина,а не от някой пазар. Моя Арчи дойде с родословие и с микрочип така като
се полага.Дойдох на изложба да ме оценяват съдиите а не Мартин и спрете да го
защитавате. Гаф си е гаф. Няма да забравя как ме моли да отийда на изложба, че нямало записани котки. Как може човек който те кани да те плюе после? А преди ми
беше приятел.Нямям думи....И смятам че подобре да се кастрира той понеже ще стане
подобър и кротък. Моля Ви за прошка ако пиша с грешки понеже не съм българка.
С голяма обич към всички които обичат котки. Светла Конова.

#10 Потребителят е офлайн   manus Икона

  • Claymore
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1299
  • Регистрация: 28-February 05
  • Gender:Male
  • Location:София, България

Публикувано: 28 March 2005 - 04:55 PM

изобщо не ти личи че не си българка-поздрави за което c)
не го защитавам а се опитвам да го разбера. не мога да си обясня подобно поведение-още повече след подобни оценки от съдиите, и факта че се познавате от преди. мисля че той трябва да мине и да обясни защото и аз мисля че подобно поведение е недопустимо. бих се огорчил, но си и мисля че не бива да се отказваш от изложбите заради това. очевидно котето ти е чудесно и заслужава да го покажеш. не се поддавай на такива провокации a)

#11 Потребителят е офлайн   alekian_yona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1873
  • Регистрация: 08-July 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 March 2005 - 05:40 PM

Цитат

Здравейте!
Моето коте порода британско късокосместо и в двата дена от различни съдии получи
отличен. За това съм возмутена от Мартин защото го каза пред хора. Ако погледнем
назад то това котето ми избира той.Аз го купих от един развъдник на ФИФе в Украина,а не от някой пазар. Моя Арчи дойде с родословие и с микрочип така като
се полага.Дойдох на изложба да ме оценяват съдиите а не Мартин и спрете да го
защитавате. Гаф си е гаф. Няма да забравя как ме моли да отийда на изложба, че нямало записани котки. Как може човек който те кани да те плюе после? А преди ми
беше приятел.Нямям думи....И смятам че подобре да се кастрира той понеже ще стане
подобър и кротък. Моля Ви за прошка ако пиша с грешки понеже не съм българка.
С голяма обич към всички които обичат котки. Светла Конова.

Скъпа моя Силно Възмутена ! s)

Разбира се, че е станало недоразумение и ти много добре знаеш това !! Трябваше да ме послушаш, да поизчакаш страстите да поутихнат... знаеш българската поговорка "три пъти мери - един път режи", нали?! Сигурна съм, че няма да възстанеш срещу това, което толкова дълго и с мъка всички ние (в т.ч. и ти, и Мартин !) градим... До скоро и нагушкай отличниците ! w)
User's Signature

Той е специален, защото е един от първите станал 'благородник' и гордо носи името си Бритиш - това гръмко име, избрано от първите му господари - англичаните, защото е създаден, за да бъде независим, солиден, неукротим, излъчва стабилност и сила и толкова много нежност.

#12 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 28 March 2005 - 05:56 PM

Йона, Макс е чудесен !!! r) c)

#13 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 28 March 2005 - 05:59 PM

Цитат

ето малко снимки , не са кой знае колко качествени но който иска да гледа:
http://onion-photo.h...27_03_2005.html

10 х за снимките ! Разглеждам с интерес ! Ще се опитам максимално бързо да добавя и мойте c)

#14 Guest_Камелия Босилкова_*

  • Група: Гости

Публикувано: 28 March 2005 - 07:39 PM

Не обичам да се изказвам в такива форуми ,заради голямата аудитория , в която винаги някой ще разбере нещата по свой начин.
Няма да кажа нищо ново за тези ,които правихме изложбата - за нас това беше много тежка изложба и няколко пъти нещата бяха критични по отн.на провеждането и.
Но искам да кажа на всички ,които се включиха и участваха в нея като собственици и организатори- БЛАГОДАРЯ ИМ!
Моля всички колеги да бъдат търпеливи към мнението на другите - различията в становищата не винаги означават крайна непримиримост.
Поздравления за всички победители!!!

#15 Потребителят е офлайн   пепи Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 16-February 05

Публикувано: 28 March 2005 - 07:58 PM

Здравейте!
Получих обяснение за случая от Мартин и смятам да уредиме нашето недоразумение в
тесен семеен кръг/ наше котешко семейство/. Дано това да е
последното ми разочарование.Поръчах от Америка специални изложбени клетки за
моите котки, защото в нашите изглеждат кото затворници.И реших че няма да се откажа от изложби.Пак много Ви благодаря за Ваша реакция и подкрепа.Смятам че
с времето с Мартин пак ще се сдобриме и продолжиме наше приятелство защото ще
ми липсва. ОБИЧАЙТЕ СЕБЕ СИ,БЛИЗКИТЕ И ВАШИТЕ ХУБАВИ КОТКИ.Светла Конова.

#16 Потребителят е офлайн   alekian_yona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1873
  • Регистрация: 08-July 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 March 2005 - 08:18 PM

Цитат

Йона, Макс е чудесен !!!  r)  c)

нааа-а-а-ли!?! Колко е горд сър Арчи и ... аз заедно с него !!! (надявам се и други покрай него!)
Хайде давай снимките !!! а и тези на Onion са чудесни!
Благодаря, Камелия (ти знаеш защо...)
Благодаря ти и на теб, Светла (и ти знаеш защо...)
User's Signature

Той е специален, защото е един от първите станал 'благородник' и гордо носи името си Бритиш - това гръмко име, избрано от първите му господари - англичаните, защото е създаден, за да бъде независим, солиден, неукротим, излъчва стабилност и сила и толкова много нежност.

#17 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 28 March 2005 - 11:55 PM

r) c) w)

Прикачени файлове

  • Прикачен файл  7090.JPG (27.96K)
    Брой сваляния: 80


#18 Потребителят е офлайн   alekian_yona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1873
  • Регистрация: 08-July 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 29 March 2005 - 06:54 AM

10х, dogbg ! b) хммм, но аз чакам всичките снимки.... а това наистина е чудесен "малък Арчи" ! n)
User's Signature

Той е специален, защото е един от първите станал 'благородник' и гордо носи името си Бритиш - това гръмко име, избрано от първите му господари - англичаните, защото е създаден, за да бъде независим, солиден, неукротим, излъчва стабилност и сила и толкова много нежност.

#19 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 29 March 2005 - 04:37 PM

Moje li malko informatsiia i snimki za pobeditelite!!!Koe kote spe4eli nai-visoki otsenki pri persiiskite kotki?(nadiavam se skoro i az da se sdobiia s elitno kote tuk,a dotogava 6te se radvam na va6ite snimki!).
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

#20 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 29 March 2005 - 05:15 PM

best of best за 26, първия ден е Крема, мей кун на Нектария. За втория снимката е горе, не че нямам и на Крема - дано успея днес, както и резултатите и това, което искам да напиша.

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни