Dog.bg Форуми : Пекинез

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (218 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Пекинез

#21 Потребителят е офлайн   Blazy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 855
  • Регистрация: 09-August 04

Публикувано: 12 April 2005 - 09:17 AM

А нямаше ли регистриран развъдник за пекинези в Пловдив май " Албус " се казваше? Май има и интернет сайт....

#22 Потребителят е офлайн   pekingese Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 47
  • Регистрация: 07-April 05

Публикувано: 12 April 2005 - 01:50 PM

Първо, да наистина има регистриран развъдник, сайта им го написах в началото, но за сега се свързах със тях само по мейл, веднъж ми отговориха и чакакм втори отговор. Иска ми се във форума да има и повече практическа информация за пеки, за хранене, грижи за външния вид, както и снимки.
User's Signature

DOG RULEZZZZZZ!!!

#23 Потребителят е офлайн   pekingese Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 47
  • Регистрация: 07-April 05

Публикувано: 12 April 2005 - 04:29 PM

ivon , моят съвет е да не прибързваш, най-добре първо пробвай да се свържеш със собственичката на развъдника в Пловдив за сега мога да ти дам само меила й albus@abv.bg, да знаеш 4е 6те трябва доста да почака6 за отговор!:) а след това ще видим, може и да не са толкова недостъпни колкото си мислиш...а са много красиви "произведения на изкуството":) предполагам, че си от София ? Там разбрах, че със сигурнист има два внесени от Русия, където според мен са едни от най-добрите развъдници с най-изящните пеки! В Русия породата е на голяма почит и хората много я ценят, един много хубав сайт на руски-www.pekingese.narod.ru в него има интерсна инфо и връзки! r)
User's Signature

DOG RULEZZZZZZ!!!

#24 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 12 April 2005 - 10:08 PM

Цитат

d) Привет и от мен. Аз също съм страхотен почитател на пекинезите. И от дълго време се търся такова сладко сладурче. Много се радвам, че някой се е сетил да пише за тях. Защото те го заслужават. Ще чета с огромен интерес. Пишете ако знаете как мога да се сдобия с малък мъник. Знам, че няма да е чиста порода, но аз за съжаление не мога и да си го позволя. А тези които се продават в момента не стига, че имат само малко общо с пекитата, а на всичкото отгоре и ги продават за по 200 - 300 лв.

Ako iska6 samo doma6en liubimets,klas PET,moje da si kupi6 mnogo dobro ku4entse za okolo 100leva,tezi ,koito iskat pove4e...prosto prekaliavat.Uto4ni samo kakvo to4no iska6,az se nadiavam,4e moga da ti pomogna!!! r)
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

#25 Потребителят е офлайн   ivon Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 26
  • Регистрация: 05-April 05

Публикувано: 13 April 2005 - 07:43 AM

Здравейте Цвети и Пекинезче! Благодаря много за вашето внимание. Вече писах на albus и ми отговориха и то веднага :-), но за съжаление ще имат малки чак на есен. А аз в действителност нямам възможност да си купя кученце за изложби. Да наистина може да е само клас PET. Имам дъщеричка, която има рожден ден юни месец и от коледа насам все се опитвам да я зарадвам с малко сладко пекинезче. Понеже майка и е страхотен почитател на пекитата и преди години имаше такова. Не съм от София, а от дълбоооооооооката провинция. Мога да отделя само скромните 50-на лева за един сладък мъник. Аз всъщност имам огромно желание и ако семейният бюджет го позволяваше щях и повечко да дам, но..... за съжаление така стоят нещата.

#26 Потребителят е офлайн   ivon Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 26
  • Регистрация: 05-April 05

Публикувано: 13 April 2005 - 09:02 AM

Забравих да кажа, че съм от гр.Тервел, обл.Добрич близо съм до Варна нали? b)

#27 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 13 April 2005 - 04:59 PM

Цитат

Здравейте Цвети и Пекинезче! Благодаря много за вашето внимание. Вече писах на albus и ми отговориха и то веднага :-), но за съжаление ще имат малки чак на есен. А аз в действителност нямам възможност да си купя кученце за изложби. Да наистина може да е само клас PET. Имам дъщеричка, която има рожден ден юни месец и от коледа насам все се опитвам да я зарадвам с малко сладко пекинезче. Понеже майка и е страхотен почитател на пекитата и преди години имаше такова. Не съм от София, а от дълбоооооооооката провинция. Мога да отделя само скромните 50-на лева за един сладък мъник. Аз всъщност имам огромно желание и ако семейният бюджет го позволяваше щях и повечко да дам, но..... за съжаление така стоят нещата.

Razbrah te dobre,za sajalenie moga da pomogna samo s informatsiia,nadiavam se(taka pone me uveriha),4e edno takova ku4entse niama da bade pove4e ot 80-100leva.EX,ako si biah v BG i moeto spaniel4e ima6e malki(nikoi ne pravi ni6to po vaprosa ot semeistvoto mi,dokato me niama),6tiah da ti podaria edno!!! r) Za6toto znam kak se 4uvstva6,izpitala sam go li4no-za da si kupia elitniia pekinez,sam 4akala blizo 2 godini....2 dalgi,dalgi godini...No "hubavite ne6ta bavno stavat"! w)
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

#28 Потребителят е офлайн   pekingese Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 47
  • Регистрация: 07-April 05

Публикувано: 13 April 2005 - 06:41 PM

ivon, щом като си близо до Варна най-добре проверявай обявите в Позвънете редовно www.pozvanete.bg !!! Там често има обяви за пеки, а и има хора които подаряват кученца така, че може да се разходиш насам!! Преди седмица-две подаряваха йоркита и за нула време ги разграбиха!До рожденния ден на дъщеря ти има доста време и е възможно да намериш кученце за тези пари.
User's Signature

DOG RULEZZZZZZ!!!

#29 Потребителят е офлайн   pekingese Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 47
  • Регистрация: 07-April 05

Публикувано: 13 April 2005 - 06:50 PM

И аз забравих да кажа, че DOG.BG ми каза,че ще ни направи галерия за пеки, но ще ни трябват хубави снимки. Пак казвам, че ми се иска в галерията да сложим снимки на БГ пеки,а не на чужденци:))) за това моля, ако някой има такива снимки да ми каже или направо да ги публикува. Очаквайте скоро DOG.BG да публикува в сайта при породите стандарта на породата, който преведох тези дни. Обещаха ни и линк към форума от страничката на пеки в сайта!!!Абе движа ги аз нещата:)))))))) b)
User's Signature

DOG RULEZZZZZZ!!!

#30 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 13 April 2005 - 07:28 PM

Bravo na tebe!!!!!!!!!!!Poddarjam te iztsialo i ti se vazhi6tavam....iz4akai samo moiat kalpazanin(koito kupih ottuk)da vleze "v nai-dobrata si forma"i obe6tavam mnogo snimki(nali sme "IMPERATORI",triabva da sme hubavi w) ).Ina4e za tezi ot BG ....i na men mi se iska po-skoro da mi izpratiat tehni snimki...sega mi gi pokazvat samo 4rez kamerata na kompiutara. r)
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

#31 Потребителят е офлайн   pekingese Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 47
  • Регистрация: 07-April 05

Публикувано: 13 April 2005 - 10:51 PM

ЕТО ГО И СТАНДАРТА НА ПОРОДАТА ПРЕВЕДЕН НА ЧИСТ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК :

FCI-Standard N°207/01.12.1997/ GB

ПЕКИНЕЗ
(PEKINGESE)

ПРОИЗХОД: КИТАЙ

УТВЪРДЕН ОТ: ВЕЛИКОБРИТАНИЯ

ДАТА НА ПУБЛИКАЦИЯ НА ОРИГИНАЛНИЯ ВАЛИДЕН СТАНДАРТ: 24. 06. 1987

ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: КОМПАНИЯ

КЛАСИФИКАЦИЯ ПО F.C.I.: ГРУПА 9 :COMPANIONS AND TOYS, СЕКЦИЯ 8 : ЯПОНСКИ ХИН И ПЕКИНЕЗ

ОБЩ ВИД: МАЛКО,ДОБРЕ БАЛАНСИРАНО,НАБИТО КУЧЕ ИЗЛЪЧВАЩО ГОРДОСТ И БЛАГОРОДСТВО

ПОВЕДЕНИЕ И ТЕМПЕРАМЕНТ: ЛЪВСКИ ВЪНШЕН ВИД С ЖИВО И ИНТЕЛИГЕНТНО ИЛЪЧВАНЕ. ПЕКИНЕЗЪТ ТРЯБВА ДА Е БЕЗСТРАШЕН, ПРЕДАН, НО НИКОГА ПЛАХ ИЛИ АГРЕСИВЕН.

ГЛАВА: ГОЛЯМА, ПРОПОРЦИОНАЛНО ПО-ШИРОКА ОТ КОЛКОТО ИЗДЪЛЖЕНА.

ЧЕРЕПНА ОБЛАСТ:
ЧЕРЕП: ШИРОК, МЕЖДУ УШИТЕ ШИРОК И ПЛОСЪК, ЧЕРЕПЪТ НЕ ТРЯБВА ДА Е КУПОЛООБРАЗЕН, ШИРОК МЕЖДУ ОЧИТЕ.
СТОП: ЯСНО ИЗРАЗЕН

ЛИЦЕВА ЧАСТ: ПРОФИЛЪТ ТРЯБВА ДА Е ПЛОСЪК, С НОС РАЗПОЛОЖЕН ТОЧНО МЕЖДУ ОЧИТЕ. УСТНИТЕ, НОСЪТ И КЛЕПАЧИТЕ ТРЯБВА ДА СА ЧЕРНИ.

НОС: КЪС И ШИРОК, НОЗДРИТЕ СА ГОЛЕМИ, ОТВОРЕНИ И ЧЕРНИ
МУЦУНКА: ШИРОКА, НАБРЪЧКАНА СЪС ЗДРАВА ДОЛНА ЧЕЛЮСТ
УСТА: ИЗРАВНВНИ УСТНИ, НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПОКАЗВАТ ЗЪБИТЕ ИЛИ ЕЗИКА, НЕОБХОДИМА Е ЗДРАВА ДОЛНА ЧЕЛЮСТ
ОЧИ: ГОЛЕМИ, ЧИСТИ, КРЪГЛИ И СИЯЕЩИ
УШИ: ТРЯБВА ДА СА ВЪВ ФОРМАТА НА СЪРЦЕ, ИЗРАВНЕНИ С ЧЕРЕПА И ПРИЛЕГНАЛИ КЪМ ГЛАВАТА, СЪС ДЪЛГА, ПИЩНА КОСМЕНА ПОКРИВКА. САМИТЕ УШИ НЕ ТРЯБВА ДА СА ПОД НИВОТО НА МУЦУНКАТА.

ВРАТ: МНОГО КЪС И ДЕБЕЛ

ТЯЛО: КЪСО
ГРЪБ: РАВЕН
ГЪРДИ: ШИРОКИ С ИЗПЪКНАЛИ РЕБРА, ГЪРДИ ИЗПЪКНАЛИ МЕЖДУ ПРЕДНИТЕ КРАКА, С ОБОСОБЕНА ТЯСНА ЧАСТ.

ОПШКА: ТРЯБВА ДА Е ПОВДИГНАТА, НОСЕНА ЛЕКО ИЗВИТА ОТ ЗАДНИЦАТА КЪМ ЕДНАТА ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ, С ПИЩНО ОКОСМЕНИЕ.

КРАЙНИЦИ:

ПРЕДНИ КРАЙНИЦИ: КЪСИ, ДЕБЕЛИ, С ДЕБЕЛИ КОСТИ, КОСТИТЕ НА ПРЕДНИТЕ КРАКА ТРЯБВА ДА СА ЛЕКО ИЗВИТИ, ПЛЕЩИТЕ СА ЗДРАВИ.ТОВА Е ЕДИН ОТ СЪЩЕСТВЕНИТЕ ПРИЗНАЦИ ЗА ПОРОДАТА.

ЗАДНИ КРАКА:ЗАДНИТЕ КРАКА СА ПО СЛАБИ ОТ ПРЕДНИТЕ НО ЗДРАВИ И ДОБРЕ ОФОРМЕНИ, ПРИБЛИЖЕНИ, НО НЕ ПРЕКАЛЕНО - СЪЩЕСТВЕН ПРИЗНАК ЗА ПОРОДАТА.

ЛАПИ: ГОЛЕМИ И ПЛОСКИ, НЕ ТРЯБВА ДА СА КРЪГЛИ, КУЧЕТО ТРЯБВА ДА СТОИ НА ЛАПИТЕ, А НЕ НА ГЛЕЗЕНИТЕ СИ. ПРЕДНИТЕ ЛАПИ СА ЛЕКО ИЗВЪРНАТИ НАВЪН.

ДВИЖЕНИЯ: БАВНИ, ИЗПЪЛНЕНИ С ГОРДОСТ ВЪЛНООБРАЗНИ. ТИПИЧНОТО ДВИЖЕНИЕ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ БЪРКА С КЛАТУШКАНИЯ ПОРОДЕНИ ОТ СЛАБИ ПЛЕШКИ. ЗАДНИТЕ КРАЙНИЦИ СА СБЛИЖЕНИ ПРИ ДВИЖЕНИЕ. НАЙ-ВАЖЕН И ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН ПРИЗНАК НА ПОРОДАТА Е ДВИЖЕНИЕТО.

КОСМЕНА ПОКРИВКА:

КОСЪМ: ДЪЛЪГ, ПРАВ. НАД ПЛЕШКИТЕ, ОКОЛО ВРАТА Е ОФОРМЕНА ПИЩНА ГРИВА, ВРЪХНИЯ КОСЪМ Е ГРУБ С ПЛЪТЕН ПОДКОСЪМ. ПИЩНА КОСМЕНА ПОКРИВКА НА УШИТЕ, ЗАДНАТА СТРАНА НА КРАКАТА, ОПАШКАТА И ЛАПИТЕ.

ЦВЯТ: ВСИЧКИ РАЗЦВЕТКИ СА ПРИЕМЛИВИ И РАВНОПОСТАВЕНИ, ОСВЕН АЛБИНОС И ЧЕРВЕНИКАВОКАФЯВ. РАЗНОЦВЕТНИТЕ ТРЯБВА ДА СА С РАВНОМЕРНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА ЦВЕТОВЕТЕ.

РАЗМЕР И ТЕГЛО: ИДЕАЛНАТА ТЕЖЕСТ НЕ НАДХВЪРЛЯ 5 КГ ЗА КУЧЕТАТА И 5,5 ЗА КУЧКИТЕ. ТРЯБВА ДА ИЗГЛЕЖДАТ МАЛКИ, НО ИЗНЕНЕАДВАЩО ТЕЖКИ ПРИ ВДИГАНЕ, ТЕЖКИ КОСТИ И ДОБРЕ ИЗГРАДЕНАТА МУСКУЛАТУРА СА ХАРАКТЕРНИ ЗА ПОРОДАТА

НЕДОСТАТЪЦИ: ВСЯКО ОТКЛОНЕНИЕ ОТ ГОРЕПОСОЧЕНИТЕ ТОЧКИ СЛЕДВА ДА СЕ СЧИТА ЗА НЕДОСТАТЪК И САНКЦИОНИРАНЕТО МУ Е ПРОПОРЦИОНАЛНО НА ОТКЛОНЕНИЕТО

МЪЖКИТЕ ТРЯБВА ДА ИМАТ ДВА ОЧЕВИДНО НОРМАЛНИ ТЕСТИСА ПАДНАЛИ В СКОТУМА
User's Signature

DOG RULEZZZZZZ!!!

#32 Потребителят е офлайн   albus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 67
  • Регистрация: 15-April 05
  • Location:гр.София

Публикувано: 15 April 2005 - 12:36 PM

Здравейте приятели на пекинезите в България!
Прочетох съобщенията от форума и на няколко места се споменаваше за нашия развъдник. Искам да благодаря на "Pekingese" и "Ivon" за поканата да участваме във форума. Да си призная преди време влизах в този сайт, но не намерих нищо за тази порода и останах доста разочарован. То и сега освен този форум пак няма, но както подразбрах се очаква в най скоро време. Опитах да поместя няколко снимки на нашите любимци, но не знам къде.
Тъй като беше неправилно писано откъде сме, за да внеса малко ясност ще дам малко информация за нашия развъдник. Регистрирани сме под името "ALBUS" във FCI на 28.03.2003г. под номер 22/03. Адреса ни е в София и членуваме в софийското дружество, но пекинезите са в Казанлък. В София сме много рядко за по няколко дена. Първия ни домашен любимец, който всъщност и повлиява на името на развъдника, сме си купили от Москва - чисто бял женски пекинез TSIKADA EFFY (или Дана), която на 18.06. тази година ще стане на 5 години. Участваме в изложби един-два пъти в годината. Последното ни участие беше на "Първия балкански шампионат" на 22-23 май 2004г. в София, където на SILVER NAPOLEON SILVRER KEY OF BUDDAH (или Лео) беше присъдена титла "Балкански шампион-млади". Сега сме ги записали за изложбата в Пазарджик на 30.04.2005г.
Не е тайна, че поради горещините за пекинезите си е направо мъка да участват на изложби през лятото. Затова избираме изложбите през пролетта и късна есен, и то ако са по-наблизо, защото и пътуването не е много приятно за тях. Въпреки всичко считам участието в изложби почти като задължение, защото това е един от начините за популяризиране на породата.
Нямам нищо против тъй наречените "български пекинези", защото те също са си сладки, но ме боли за това, че у нас заради тях хората не познават пекинезите. Омръзнало ми е да отговарям на въпроси от типа "Ама вашите пекинези с какво са кръстосвани?". Но си давам сметка, че "българските пекинези" заместват огромната липса на истински представители на породата у нас и ще трябва да минат години за да се променят нещата. Най-лошото е това, че въпреки опитите ни, все още не можем да се съберем достатъчно представители за да създадем клуб Пекинез в България, а това е може би задължително условие за популяризирането и утвърждаването на породата. Засега знам само за два развъдника у нас - нашия и от Пловдив "SILVRER KEY OF BUDDAH" и няколко собственици на регистрирани пекинези и толкова. Ще се радваме, ако благодарение на този сайт и този форум, се запознаем и с други притежатели на пекинези. А на другите, и най вече на тези, които сега търсят и искат да си вземат домашен любимец от тази порода, горещо препоръчвам да отделят малко повече средства и търпение, но да си намерят все пак чистокръвен представител - уверявам ги, че после няма никога да съжаляват.

#33 Потребителят е офлайн   pekingese Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 47
  • Регистрация: 07-April 05

Публикувано: 15 April 2005 - 08:43 PM

ALBUS, добре дошли!!! Благорарим Ви, че се отзовахте на поканата!!
Вашият развъдник е споменаван наистина няколко пъти и съвсем не е случайно, и благодарим за внесената яснота относно местонахождението ви. Що се отнася за сайта, той ни дава възможността да запознаем по-добре "българската общественост":)) с МАЛКИЯ ИМПЕРАТОР и наистина DOG.BG е винаги много отзивчив и дори прави повече от колкото очаквам, за което искам пак да му благодаря. Задачата да запознаем хората с породата е наша и този сайт ни дава тази терен... Трябва да знаете, че всички които харесваме породата ще чакаме с нетърпение не няколко, а много снимки!!! Тях можете да пратите на меила ми за га ди предам на dog.bg, за да ни направят галерията , която обещаха ,меила ми е click@abv.bg, Ще чакаме и снимки от изложбата в Пазарджик и ще стискаме палци !!!
Кои ще се представи там ?(да знаем на кого да стискаме палци):)))
User's Signature

DOG RULEZZZZZZ!!!

#34 Потребителят е офлайн   albus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 67
  • Регистрация: 15-April 05
  • Location:гр.София

Публикувано: 16 April 2005 - 12:08 AM

За изложбата в Пазарджик ще участвуваме с Дана и Лео в клас открит. Благодаря за подкрепата. Надяваме се да се представим добре.
А по въпроса за клуба ще трябва пак да проверя условията за създаване, но определено все още няма необходимото число собственици на регистрирани пекинези, или поне ние не ги познаваме. Надяваме се до година-две да се съберем и да основем такъв клуб.
Изпратих на мейла на "Pekingese" още някои снимки, които надявам се ще поместите в сайта. Само кажете къде да ги търсим. Аз също опитах да поместя три, но не разбрах в коя фотогалерия попаднаха. И изобщо как се създава нова фотогалерия - знае ли някой? Може би трябва да предложим на администратора на сайта да създаде такава за пекинезите?

#35 Потребителят е офлайн   pekingese Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 47
  • Регистрация: 07-April 05

Публикувано: 16 April 2005 - 11:01 AM

администратора отдавна знае за фотогалерията, аз наро4но забавих нещата за да може да има хубави снимки в нея на бг.пекинези!!!
А за клуба наистина провери как стоят нещата, сигурно има родословни кучета за които не знаем , и които не знаят за вас.
User's Signature

DOG RULEZZZZZZ!!!

#36 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 16 April 2005 - 03:36 PM

Цитат

За изложбата в Пазарджик ще участвуваме с Дана и Лео в клас открит. Благодаря за подкрепата. Надяваме се да се представим добре.
А по въпроса за клуба ще трябва пак да проверя условията за създаване, но определено все още няма необходимото число собственици на регистрирани пекинези, или поне ние не ги познаваме. Надяваме се до година-две да се съберем и да основем такъв клуб.
Изпратих на мейла на "Pekingese" още някои снимки, които надявам се ще поместите в сайта. Само кажете къде да ги търсим. Аз също опитах да поместя три, но не разбрах в коя фотогалерия попаднаха. И изобщо как се създава нова фотогалерия - знае ли някой? Може би трябва да предложим на администратора на сайта да създаде такава за пекинезите?

Uspeh na izlojbata v Pazarjik!!!!!!!!!!I az Vi stiskam paltsi,makar i ot dale4-vse o6te ne moga oba4e da "otvoria"v Va6iia site???
Moje li da mi predlojite drug po-lesen na4in za komunikatsiia s vas-dom.tel.,naprimer-izpratete mi "li4no saob6tenie"....imame mnogo da si govorim za pekinjese-i az ,ne po-malko ot Vas,mileia za porodata,imam i planove da vnesa mnogo dobar predstavitel na porodata ot USA...i ne samo!!!Pi6ete ,o4akvam s netarpenie otgovora VI!
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

#37 Потребителят е офлайн   albus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 67
  • Регистрация: 15-April 05
  • Location:гр.София

Публикувано: 16 April 2005 - 04:51 PM

Благодаря tsveti! Ще се стараем да се представим добре.
Не мога да разбера защо не можете да влезнете в сайта. Аз току-що пробвах и нямаше проблем. А щом аз влизам при тази отвратителна интернет връзка, значи трябва да може да влезне всеки. За всеки случай напомням адреса: http://www.albusdogs.hit.bg/ Предупреждавам, че сайта е във вида си отпреди две години. Сега работя по актуализирането му.

#38 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 16 April 2005 - 05:17 PM

Цитат

Благодаря tsveti! Ще се стараем да се представим добре.
Не мога да разбера защо не можете да влезнете в сайта. Аз току-що пробвах и нямаше проблем. А щом аз влизам при тази отвратителна интернет връзка, значи трябва да може да влезне всеки. За всеки случай напомням адреса: http://www.albusdogs.hit.bg/ Предупреждавам, че сайта е във вида си отпреди две години. Сега работя по актуализирането му.

Naistina ottuk ne se otvaria....az sa6to niamam ideia za6to stava taka(izpratih VI pismo na li4nata po6ta,kadeto obiasnih pove4e za sebe si i bade6tite si namereniia).
Pozdravi!!!!!!!!!!!
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

#39 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 16 April 2005 - 05:54 PM

Ve4e razbrah kakva e pri4inata,no pi6a tuk,za da go znaiat i drugi hora,koito 4etat Foruma i ne sa v BG.Site se otvaria samo ot BG-za sega! s)
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

#40 Потребителят е офлайн   albus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 67
  • Регистрация: 15-April 05
  • Location:гр.София

Публикувано: 16 April 2005 - 06:41 PM

Ако има и някои други извън БГ мога да изпратя по мейла кеширан вид на сайта. Не че е кой знае какво, но за да не се чувстват ощетени все пак.

  • (218 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни