Dog.bg Форуми : Пекинез

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (218 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Пекинез

#41 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 16 April 2005 - 07:37 PM

Цитат

Ако има и някои други извън БГ мога да изпратя по мейла кеширан вид на сайта. Не че е кой знае какво, но за да не се чувстват ощетени все пак.

E-EEEEEEEEEEEE,namerihme se,nai-setne!!!!V otgovor na Va6eto pismo-edno ot moite jenski ku4eta sa6to e ot JANA-tia e 4oveka,za koito neprekasnato spomenavam vav Foruma....ami Va6a e sega zada4ata da ia pokanite tuk,4e na mene mi e "malko"(???!!!)trudni4ko ottuk!!!!! r)
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

#42 Потребителят е офлайн   pekingese Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 47
  • Регистрация: 07-April 05

Публикувано: 16 April 2005 - 09:08 PM

Малък проблем- снимките трябва да са във формат .jpg за да мога да ги публикувам и ако може с по-добро качество s)
User's Signature

DOG RULEZZZZZZ!!!

#43 Потребителят е офлайн   albus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 67
  • Регистрация: 15-April 05
  • Location:гр.София

Публикувано: 16 April 2005 - 09:28 PM

Всъщност въпроса към мене ли е? Моите снимки са в този формат. А за качеството-това е на момента.

#44 Потребителят е офлайн   pekingese Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 47
  • Регистрация: 07-April 05

Публикувано: 17 April 2005 - 10:54 AM

А ето я и Дана:

Качена снимка

как мислите?

Качена снимка

истинска красавица !!!

Качена снимка
Качена снимка
User's Signature

DOG RULEZZZZZZ!!!

#45 Потребителят е офлайн   pekingese Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 47
  • Регистрация: 07-April 05

Публикувано: 17 April 2005 - 10:56 AM

А ето го и Лео:

Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка

Страшен симпатяга!!!

w)
User's Signature

DOG RULEZZZZZZ!!!

#46 Потребителят е офлайн   pekingese Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 47
  • Регистрация: 07-April 05

Публикувано: 17 April 2005 - 10:58 AM

И една снимка която е от сайта на Албус(надявам се да не се сърдите, 4е я публикувам без разрешение:)))

Качена снимка
b)
User's Signature

DOG RULEZZZZZZ!!!

#47 Потребителят е офлайн   albus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 67
  • Регистрация: 15-April 05
  • Location:гр.София

Публикувано: 17 April 2005 - 01:04 PM

Считай че имаш разрешение. От в.Стандарт миналата година я публикуваха във вестника си без дори да попитат.
Само едно пояснение- на първата снимка са снимани на изложбата C.A.C.I.B. в София на 17.05.2003г. От ляво на дясно са: Tsikada Effy (Дана); Silver Night Albus (Найти); Snow Dream Albus (Муки). Муки сега е при Жана Столинова в Пловдив (развъдник Silver Key Of Buddah) и жъне успехи по изложбите у нас и в чужбина. Другите снимки са правени тази седмица набързо без да ги подготвяме специално, затова вида на кучетата е така да се каже от ежедневието. Пък и са снимани с GSM, което също се отразява на качеството.

#48 Потребителят е офлайн   albus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 67
  • Регистрация: 15-April 05
  • Location:гр.София

Публикувано: 17 April 2005 - 02:15 PM

Малка корекция - имах предвид последната снимка. Към Pekingese - можеш ли да покажеш снимка и на Найти? Тя също не отстъпва на Лео. Проблема с нея е, че много се страхува от нови места и миналата година на балканския шампионат в София изобщо не искаше да върви по ринга и съответно беше дисквалифицирана. Затова повече не я водим на изложби. Иначе е прекрасна.

#49 Потребителят е офлайн   pekingese Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 47
  • Регистрация: 07-April 05

Публикувано: 18 April 2005 - 10:53 AM

Найти също е голяма красавица ;) Качена снимка
User's Signature

DOG RULEZZZZZZ!!!

#50 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 18 April 2005 - 03:47 PM

Albus-vidiah tezi snimki i sam o4arovana.....Ako Jana se svarje s men,6te ia "otoriziram"(ako imate vreme i vazmojnost)-da te zavede v ka6ti,v BG-za da poglednete moite pekingese tam!Niama kak da publikuvam(za sega)tehni snimki,za6toto za tiah se griji vremenno maika mi....pak tia e ot "starata generatsiia" i e malko na VIE s kompiutrite b) Ina4e-uveriavam te,6te vidi6 edna(osobenno edna)krasavitsa BETY,koiato ne samo,4e ne otstapva na DANA....(ne se obijdai w) ),no daje e o6te po-krasiva!!!! r)
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

#51 Потребителят е офлайн   albus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 67
  • Регистрация: 15-April 05
  • Location:гр.София

Публикувано: 18 April 2005 - 04:37 PM

tsveti, няма на какво да се обиждам. Знам, че всеки смята своя домашен любимец за най-красивия и затова е излишно да се спори на тази тема. Само ще допълня, че ние имаме три най-красиви кученца. Напиши нещо повече за твоята Бети - на колко години е, кои са родителите и, как изглежда. Тя регистрирана ли е в БРФК. Интересувам се, защото както споменах по-рано, търсим желаещи за основаване на клуб.

#52 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 18 April 2005 - 05:19 PM

Цитат

tsveti, няма на какво да се обиждам. Знам, че всеки смята своя домашен любимец за най-красивия и затова е излишно да се спори на тази тема. Само ще допълня, че ние имаме три най-красиви кученца. Напиши нещо повече за твоята Бети - на колко години е, кои са родителите и, как изглежда. Тя регистрирана ли е в БРФК. Интересувам се, защото както споменах по-рано, търсим желаещи за основаване на клуб.

Albus,moeto ku4e ne e samo dom.liubimets-tia e SHOW....tibetskiiat mi spaniel sa6to e Show....otglejdala sam mnogo pekinezi...ot 17 godini ve4e!Pregra6tam radu6no ideiata za klub v BG.Pove4e za moite pekinezi,kogato se pribera v BG,za6toto vse o6te ne znaia do kolko to4no 6te narastne broikata im,a ako pokazvam-6te pokazvam vsi4ki!
Imam dosta opit i poznaniia za porodata i mislia,4e zaedno mojen mnogo da napravim.....
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

#53 Потребителят е офлайн   albus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 67
  • Регистрация: 15-April 05
  • Location:гр.София

Публикувано: 18 April 2005 - 05:53 PM

Чудесно! Значи заедно със Жана Столинова ставаме трима. Мисля, че е необходимо минимум шест души за тази работа.Има още едни собственици в София - при тях е сестрата на Лео - SARAH-ELLISA SILVER KEY OF BUDDAH. Знам, че те поддържат връзка със Жана. Ще трябва другия месец, когато ще бъда в София, да се свържа с тях и да ги питам за клуба. Остава да се появят най-малко още двама.

#54 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 18 April 2005 - 06:07 PM

Цитат

Чудесно! Значи заедно със Жана Столинова ставаме трима. Мисля, че е необходимо минимум шест души за тази работа.Има още едни собственици в София - при тях е сестрата на Лео - SARAH-ELLISA SILVER KEY OF BUDDAH. Знам, че те поддържат връзка със Жана. Ще трябва другия месец, когато ще бъда в София, да се свържа с тях и да ги питам за клуба. Остава да се появят най-малко още двама.

4UDESNO....no mene 6te triabva da me po4akate....v momenta "pregovariam"za edin jenski pekinez ot tuk i za edno-dve persians kittens....mislia,4e 6te badem gordi s tova,koeto mislia da vnesa!!! w) Ako mojete-pomagaite sas saveti...az sam na printsipa:"4ovek tsial jivot se u4i!!!" i 6te bada po-uverena,ako pove4e spetsialisti si kajat DUMATA!!!! r)
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

#55 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 18 April 2005 - 06:15 PM

Propusnah da uto4nia,4e iskam da ostana tuk malko po-dalgo,za da moga da gi pokaja i tuk na izlojbi,predi da doidat v BG!Iska mi se i da imat po-goliam imidj...tova 6te e dobre i za samite jivotni ,i za imidja na porodata v BG!!!
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

#56 Потребителят е офлайн   YORK ANASTASIA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2866
  • Регистрация: 21-October 04

Публикувано: 18 April 2005 - 07:06 PM

Цитат

Niama takova ne6to-ne sam se obidila,o6te pove4e pak na teb!!!Savestta mi e 4ista,sartseto-otkrito...i bogotvoria dva vida jivotni-persian cat i pekingese.E,stana mi nepriiatno-o4akvah razbirane,polu4ih ogor4enie,no...vsiako zlo za dobro!Vajnoto e,4e skoro 6te si gu6kam i persian kitten!!!A za 4udoto,nare4eno PEKINGESE-6te go bade i v BG(pone dokolkoto zavisi i ot men)...poniakoga "stavat 4udesa"!
Pozdravi!!! b)

С какво съм те разочаровала Цвети нещо не разбрах освен ако несъзнателно съм го направила ....Поздрави s) s) s)
User's Signature

http://yorkanastasia.com
facebook: Mariya Tsaneva
tel za Bg :+359 888 600 751
tel za Croatia :+385 977 600 751

#57 Потребителят е офлайн   pekingese Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 47
  • Регистрация: 07-April 05

Публикувано: 18 April 2005 - 07:21 PM

d)
User's Signature

DOG RULEZZZZZZ!!!

#58 Потребителят е офлайн   YORK ANASTASIA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2866
  • Регистрация: 21-October 04

Публикувано: 18 April 2005 - 07:44 PM

За да имате клуб не е нужно хората да имат пекинези просто трябва да се съберете учредители и съмишленици на породата!!!
User's Signature

http://yorkanastasia.com
facebook: Mariya Tsaneva
tel za Bg :+359 888 600 751
tel za Croatia :+385 977 600 751

#59 Потребителят е офлайн   pekingese Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 47
  • Регистрация: 07-April 05

Публикувано: 18 April 2005 - 08:01 PM

Чудесно!!! Пишете ме и мене!!! b)
User's Signature

DOG RULEZZZZZZ!!!

#60 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 18 April 2005 - 10:29 PM

York-i ,vsi4ko e nared... w) az blagodaria za vsi4ko...ne sam iskala oba4e ni6to drugo,osven da se publikuva onova pismo(za6toto biah ubedena,4e tuk mu e miastoto).Ne sam znaela ,4e 6te ima i dopalnitelen komentar sled nego...onova "para da pada i t.n.",koeto vsa6tnost razbuni DUHOVETE...I otnovo iskam da kaja: ne poznavam naistina nikogo ot tozi forum i sega ve4e sam sigurna i v o6te ne6to,4e i ne iskam v bade6te da imam poznanstvo s pove4eto ot tezi hora!!!No.....tova ne se otnasia za teb-iskam da te opoznaia,ako mi pozvoli6!!!
POZDRAVI!!!!
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

  • (218 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни