Dog.bg Форуми : Търся си куче!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Търся си куче! Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   Sasho4life Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 18-April 05

Публикувано: 18 April 2005 - 05:55 PM

Здравейте извинявам се ако мястото на темата не е тука, но съм нов в форума онзи ден видях едно сладко куче и се влюбих ....собственичката ми каза че е мини булдог (беше черничко).....страшно много искам да си взема такова куче... Имам място и съм на 22 ако се 4удите не е детска прищявка интересува ме от къде мога да си намеря такова куче колко стръва повече инфо за породта и тн.... мерси предварително!

#2 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 18 April 2005 - 06:35 PM

Ако говориш за това куче
Качена снимка
породата му е френски булдог.
Има ТЕМА за тези кучета b)
Успех! ;)
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#3 Потребителят е офлайн   Sasho4life Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 18-April 05

Публикувано: 18 April 2005 - 06:50 PM

Май по прилича на това Miniature English Bulldogs http://www.pets4you....inibulldog.html само където е бяло! а онова беше черно....а колко ли пари струва?

#4 Потребителят е офлайн   Sari4ka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 715
  • Регистрация: 18-January 05
  • Location:Sofia

Публикувано: 18 April 2005 - 10:51 PM

Здрасти! Тук само аз съм с френски булдог - Саричка,която е на 7 месеца в момента и е досущ като на снимката,която Инчето е постнала.Наистина си имаме и тема за булдоците,в която ще видиш и страхотния Гонзо-порода английски булдог!
Булдоците биват няколко вида,като в Бг. са най-разпространени английския и френския.Има и американски булдог....,но МИНИ БУЛДОГ bl) bl) за такава порода,честно казано за пръв път чувам!
Моето куче е купено от кучило от Варна,не съм сигурна дали в Бг. има развъдчици на тази страхотна порода(имам предвид регистриран развъдник за клубни кучета).
След малко в темата за булдоците,където има и доста снимки,по-които можеш да се ориентираш това ли е кучето,което търсиш,ще постна и стандарта,който имам на породата Френски булдог-дано ти помогне да се ориентираш.
Това са наистина страхотни кучета-безкрайно чаровни и забавни,но разбира се аз съм пристрастна r) ....
Ако решиш да си вземеш такова кученце,вярвам,че ще успееш да намериш сравнително лесно,друг е въпросът дали ще го водиш по изложби впоследствие...тогава ще трябва да си потърсиш истински развъдник,откъдето да си вземеш куче с истинско родословие...
Ами това е оттук-ела в темата за булдоците в ,ще се радвам да ти помогна,ако мога r)

П.С. Разгледах сайта,чиито линк си постнал по-горе...удивена съм! Страхотни сладури-миниатюрни копия на английския булдог...,но за съжаление аз нямам никаква информация за тази разновидност на породата.Все пак(от това,което видях и това което знам) мисля,че си видял френски булдог,защото черната окраска е типична само за тях,не и за "англичаните",пък било то и в техния симпатичен,мини вариант r)
User's Signature

Сара-кученцето,което носи усмивка в деня ти!

#5 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 23 April 2005 - 09:19 PM

Цитат

Май по прилича на това Miniature English Bulldogs http://www.pets4you....inibulldog.html само където е бяло! а онова беше черно....а колко ли пари струва?

Ako si haresa6 ku4e ot tozi site,moga da ti pomogna da go kupi6 i transportira6,eventualno(imam nujnata informatsiia ve4e)....tova e nai-izvestniia site tuk(USA)---no triabva da znae6,4e tuk se predlagat vsiakakav Klas jivotni,ne samo show....Uspeh!!!
P.P. ako ima6 poznati,koito 6te patuvat do BG-te mogat da ti go donesat kato "ra4en bagaj"(do 10kg)--v tozi slu4ai ne se zapla6ta ni6to za transporta!
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни