Dog.bg Форуми : Тема за хвалене на ветеринарни лекари

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Тема за хвалене на ветеринарни лекари

#21 Потребителят е офлайн   Майкенце Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 793
  • Регистрация: 19-February 08
  • Location:София

Публикувано: 10 March 2008 - 10:26 AM

Огромни благодарности на Д-р Ирена Косева
User's Signature

Качена снимка

#22 Потребителят е офлайн   gargamela13 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 10-March 08

Публикувано: 10 March 2008 - 12:41 PM

За мен в клиника Бest-friend с управител д-р Гетова-Овча купел 1 са много добър екип.  Те са лични доктори на развъдника ми за котки. И двете ми немски овчарки бяха оперирани сполучливо от този екип, също така и мини пинчера /1.300кг./ роди с цезарово сечение, операцията е сполучлива, а другия пинчер /14год./ е с тежка сърдечна недостатъчност и е само на хомеопатично лечение без други лекарства. Пак на едната ми котка изпадна червото и с тяхната  намеса се оправи. Дори сега 2 от котките ми са на хомеопатично лечение. В момента една от котките /след изнасяне на вън за заплождане заболя тежко, започна да се стопява, намали драстично храната , спря да се движи и всички физиологични нужди ги правеше кадето лежеше/, след направени редица изследвания /няколко кръвни,хормонални и видеозон/ , д-р Гетова направи точна диагноза и назначи лечение-първоначално лечението почна с лекарства,но ефет нямаше, след което свали профил на животното и назначи хомеопатично лечение. Не мина седмица  котката почна да се раздвижва и до 10 дни почна да си ходи в котешката тоалетна. Сега видимо почна да се подобрява състоянието и. Аз  не вярвах на хомеопатията, но стриктно спазвах назначението от лекаря и след видимото подобрение смятам, че хомоеопатията е добра алтернатива за лечение на нашите любимци.Благодаря им за грижите , за милите думи и всеотдайността им.
ветеринарна амбулатория БЕСТ ФРЕНД ВЕТ

#23 Потребителят е офлайн   Юлия Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 13-March 08

Публикувано: 17 March 2008 - 10:49 AM

Специални благодарности на д-р Станислав Митев! Специалист с голямо сърце, един от малкото доктори, които наистина работят с любов към животните.

#24 Потребителят е офлайн   lonesome Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1640
  • Регистрация: 13-January 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 17 March 2008 - 08:22 PM

ъм... и аз искам да се похваля от Д-р Коко!!  :yahoo: То на Мишинка и нямаше нищо (и дано и занапред нищо да и няма!!!) и бяхме само за ваксина, НО!!! за първи път не ми се караха и не ми викаха и ми отговаряха спокойно на молоумните въпроси :yahoo: :yahoo: :yahoo:
User's Signature

Качена снимка

#25 Потребителят е офлайн   shadow Икона

  • master of puppets
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2761
  • Регистрация: 24-October 05
  • Location:Sofia

Публикувано: 18 March 2008 - 06:50 PM

И аз да се включа с малко впечатления! Изключително съм доволна от нашите докторки от Ита Вет- д-р Чернева и д-р Пенева и техните помощнички!  :drugarche: Страшно мили и отзивчиви. Кучето види ли, че отиваме към клиниката, умира от кеф!  :blink: Глезят го, радват му се и най-важното- помагат му при нужда.  :palec:
Също така много ценя помощта на д-р Събин Пейчев от Русе, която никога не отказва! Освен прекрасен лекар, той е и невероятен човек и приятел!!  :wub:
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !
Качена снимка

#26 Потребителят е офлайн   Dara Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 566
  • Регистрация: 29-December 04

Публикувано: 19 March 2008 - 12:46 PM

Аз пък искам да благодаря на Д-р Григор Петков и д-р Стефанова от клиника Гранд в Лозенец, които през всичките тези години се грижат за нашите кучета и за още няколко бездомни, които им водим. Случвало ми се е да ги вдигам в 3 през нощта, да изкарвам докторката от дискотека, пак през нощта, но те винаги са се отзовавали.

Благодарим ви за всичко, което сте направили за нас и за Топси, Дара, Мърла, Бълши и още няколко мили животинки

#27 Потребителят е офлайн   Кавалер Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 215
  • Регистрация: 05-March 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 19 March 2008 - 05:04 PM

:wub:И аз се включвам в темата за хвалене - това е д-р Петков и д-р Стефанова от клиника Гранд.
Кавалерчето ми преживя 3 операции с една упойка - кастрация, херния и махане на жлеза. Възстанови се много бързо благодарение на грижите и доброто отношение на целия екип. Когато и за каквото и да отидем се радваме на много добро посрещане и любов. 
:yahoo:Това е нашият лекар и нашата клиника. Винаги са на разположение и са изключително мили с животинките.
:wub:Бъдете здрави!
User's Signature

Това е Одри. Не прави на другите това, което не искаш да направят на теб!

#28 Потребителят е офлайн   John Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 361
  • Регистрация: 22-December 05
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 19 March 2008 - 08:50 PM

Искам да,благодаря на моят вет.джи пи ,д-р Кънев,на доцент Димов и неговият екип от кучешкият Пирогов,клиника "Бест вет".За бързата и навременна помощ,за скъпия ми Чоки.
User's Signature

Няма лошо куче,има лош стопанин.

#29 Потребителят е офлайн   land Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 223
  • Регистрация: 21-March 08
  • Location:София

Публикувано: 03 April 2008 - 12:00 PM

Цитат

Котката ми преживя тежка операция - имаше некроза на опашката. Оперираха я в зоогическата градина -невероятни специалисти според мен. Операциата беше много тежка, отрязаха цялата опашка и последния гръбначен прешлен. Котето оцеля и след това скачаше като нормално коте. За съжаление не помня името на лекаря, трябва да потърся визитка, но работи в Зоопарка (има клиника там) и в частния си кабинет. След операцията 1 седмица перфектни грижи за котката. Целия екип в Зоопарка беше много добър и си личеше, че хората обичат животните и професията си. Иначе преди да идем в Зоопарка (там уж само за снимка ни пратиха) кварталната ветеринарка съвсем друга диагноза постави и не знам какво щеше да се случи, ако я бяхме оперирали котката при нея.

Така, че - препоръчвам лекарите в Зоопарка. Осен това се води държавно и таксите на са толкова солени.



Това е д-р Росен Кръстев, който е и нашият доктор, страшен е!!!!!!!!Главен лекар на зоопарка
User's Signature

Качена снимка

#30 Потребителят е офлайн   sellena Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 08-April 08

Публикувано: 08 April 2008 - 11:51 PM

Учудена съм, че все още никой не е похвалил лекарите от "Бай Вет" - специално д-р Йорданова, които се грижат за моята кокерка!
Много мили,  с много добро отношение към животните.
Благодаря!

#31 Потребителят е офлайн   pakito Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 176
  • Регистрация: 25-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Варнa

Публикувано: 10 April 2008 - 09:26 PM

Аз искрено искам да благодаря на лекарите от вет.кабинет на ул."Сава Радулов"10 в гр.Варна.Имената на лекарите са д-р Николай Станков,д-р Николай Драганов и д-р Мария Стефанова. Тези хора нееднократно помагаха на моето куче и със сигурност за в бъдеще ще продължавам да посещавам този вет.кабинет.

#32 Потребителят е офлайн   Fibsi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 11-May 07
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 12 April 2008 - 12:54 PM

Огромни благодарности на д-р Коджабашев и д-р Пейчев от Русе!!!  :yahoo:
User's Signature

www.liebern.com

Дарк 07.10.1998- 08.02.2010 /// Ата 07.10.1998- 26.07.2011
Тичайте волни, мили мои кученца...

#33 Потребителят е офлайн   Kromida Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 84
  • Регистрация: 02-January 08
  • Gender:Male
  • Location:Сф-Запад

Публикувано: 16 April 2008 - 09:24 AM

Д-р Иван Цветков, пл. Сточна гара, ул. Кешан номер 10. Работи и в лечебницата на зоопарка. Това е моят ветеринар и приятел, без когото не мога.

#34 Потребителят е офлайн   bis Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 684
  • Регистрация: 09-February 06

Публикувано: 16 April 2008 - 11:37 AM

Цитат

Учудена съм, че все още никой не е похвалил лекарите от "Бай Вет" - специално д-р Йорданова, които се грижат за моята кокерка!
Много мили,  с много добро отношение към животните.
Благодаря!



Съгласна съм на 100 %! И трите ми кучета са при тях и винаги са ги обслужвали и лекували с много внимание! :blink:

#35 Потребителят е офлайн   Maggi Икона

  • супа за душата
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 917
  • Регистрация: 19-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 21 April 2008 - 04:22 PM

Здравейте, казвам се Бети, ето ме вляво на снимката, дето се усмихвам на тревата :) Сега съм на 1 година и 2 месеца.
Искам да си похваля новите лекари: Д-р Влади Кирилов и целият екип от ветеринарна клиника "Добро Хрумване !" Те ме спасиха в тежък момент преди месец и в момента продължават да се грижат за мен !
Д-р Кирилов, моят човек Маги каза да предам, че си успял да и върнеш изгубената вяра във ветеринарните лекари и че много те цени, също като мен :)
Пожелаваме на целия екип на "Добро Хрумване !" здраве, щастие, много усмивки, топлота и успехи !
User's Signature

Качена снимка

Отделете малко време и вижте защо държим на кастрацията

#36 Потребителят е офлайн   lucky stone Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 30-May 08
  • Gender:Male

Публикувано: 02 June 2008 - 09:59 AM

Благодарим на д-р Камен Шишков от Пловдив и д-р Галя Симеонова и ординаторите от екипа й във Ветеринарния университет в Стара Загора! Благодарение на тях прекрасният ни две годишен голдън ретривър е жив и здрав след една нелепа,но крайно драматична ситуация. През миналата седмица заведохме кучето в Университета в Стара Загора, за да направим изискваните от клуба рентгенови снимки, съответно- лицензирани сертификати за лакътна и тазобедрена дисплазия, както и за очи. Т.е.- отидохме здрави и прави, весели, в настроение, както си е по правилата- гладни и жадни, тъй като въпросната снимка се прави под пълна упойка, за да не мръдне кучето. И още тук се появи първият проблем- две-три минути,след като на момчето ни му сложиха упойката, преди още да се е отпуснал и заспал, той започна да повръща. В стомашния сок имаше няколко остатъчни гранули, въпреки,че не беше хранен от предната вечер. По някаква причина се бяха задържали в стомахчето му. Тъй като упойката започна да действа- качиха кучето на рентгеновата маса, снимките бяха направени, но като всеки човек, на който това се случва за първи път- не мога да се закълна как точно сме го обръщали в различните пози, дали не сме направили нещо не по правилата. След като го наснимаха-свалихме го и го оставихме на земята, за да се разбуди. Честно казано- бяхме малко притеснени от факта, че нямаше антидот, с който кучето да се събуди веднага след манипулацията и , ако знаехме,че анестезиоложката не разполага с такъв- щяхме да си купим предварително от аптеката. Така или иначе - кучето спеше, на рентгеновата маса снимаха друго кученце, а аз по нищо не можех да преценя, че се случва нещо нередно. Благодаря на Господ, че в залата влезе д-р Камен Шишков, който придружаваше друго куче-за операция. Той забеляза,че нашето момче се надуло неестествено, почука го по ребрата и се чу звук като от тъпан. Д-р Шишков доведе анестезиоложката, пак той веднага взе решение да преместят кучето ни в септична зала и постави диагнозата- подуване и усукване на стомаха.Той извика от операционна д-р Галя Симеонова и давамата успяха да поставят на кучето сонда, от която да излезе събраният в стомаха му въздух. Благодарение на тези хора милото ни момче се размина с една тежка операция, а вероятно и с нещо много по-страшно!Просто сондата беше поставена малко преди да започне превъртането на стомаха, когато единствено операция, при това доста рискова ,може да помогне. Благодарим им от сърце, да са живи и здрави и още много добри души да връщат към весел живот! И на никого не пожелаваме такива преживявания, независимо,че приключиха благополучно: отидохме за най-тривиална рентгенова снимка, а можехме да се върнем без член на семейството ни! Слава богу- поне изследванията на костите и очите му са перфектни! На всички пожелаваме живот и здраве!

#37 Потребителят е офлайн   mora Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 332
  • Регистрация: 14-October 05
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Кучета

Публикувано: 02 June 2008 - 10:15 AM

Цитат

Огромни благодарности на д-р Радослав Драгоманов и д-р Кулмие Хюсеин ( Мусагеница, София) за всички грижи, които полагат и за двете ми кучета. До сега винаги са проявявали внимание и професионализъм. Винаги са на разположение дори и нощем. Това за пръв път ми се случва, няма и хуманен лекар, който да е толкова отдаден.


Напълно споделям горното мнение и благодаря и от наше име на двамата доктори!

#38 Потребителят е офлайн   Waikikii Икона

  • Free the мушмул :)
  • PipPipPip
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 2201
  • Регистрация: 04-December 05
  • Gender:Female
  • Location:гр. София

Публикувано: 02 June 2008 - 10:26 AM

Благодаря на докторите от клиника 'Син Кръст' за това, че ни помогнаха в труден момент и ми върнаха вярата в българските ветеринарни лекари!
Сега от сърце искам да благодаря на Д-р Чернева и Д-р Пенева от ветеринарна клиника 'Ита-вет'. Благодаря за професионализма ви, човешкото отношение и грижите към домашния ми любимец! Благодаря за всичко! :wub:

#39 Guest_megels_*

  • Група: Гости

Публикувано: 02 June 2008 - 12:34 PM

Искренни Благодарности на д-р Митев от клиника Син Кръст на него дължа живота на Рики.Благодаря ти д-р Митев да си жив и здрав :->) :->) :->)

#40 Потребителят е офлайн   Рокчо Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 30-March 08

Публикувано: 02 June 2008 - 02:22 PM

Д-р Рачев,Албейтар,Русе. ;)

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни