Dog.bg Форуми : Тема за хвалене на ветеринарни лекари

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Тема за хвалене на ветеринарни лекари

#41 Потребителят е офлайн   gabipap Икона

  • Непоправим оптимист
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2128
  • Регистрация: 03-August 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Животни, природа, истински хора, MLM. Здравословен и природосъобразен начин на живот. Хубави книги, нови знания - всичко, което ме провокира да мисля.

Публикувано: 27 June 2008 - 12:02 PM

Искам да благодаря на лекарите от Зооландия за тяхната любов към животните и професионализъм!
Преди 2 дни заведохме при тях сериозно простреляно бездомно куче. Д-р Русев го оперира със същата грижа и внимание, както би оперирал и домашно. Отказа да вземе пари за операцията с думите "Нали е за благородна кауза!"
Е, ние намерихме начин да се отблагодарим и да покрием поне лекарствата и консумативите, но мисълта ми беше за отношението, любовта към животните и професионализма. :->)
User's Signature

Ако всеки от нас прави добре и отдадено това, което е негова работа, ако осъзнаем, кои са истинските ни желания и не пожелаваме това, от което нямаме нужда, ако помагаме на беззащитните - светът ще е едно прекрасно място!

#42 Потребителят е офлайн   Рот Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 161
  • Регистрация: 03-September 08
  • Location:София

Публикувано: 27 September 2008 - 05:47 PM

Аз искам да благодаря на д-р Сашка Въткова,която отгледа моето бебе и беше неотлъчно до нас през целия и живот!Помагала ни е много пъти и сме и много благодари.Съжаляваме,че вече не е лекар и живота и я принуди да се занимава с други неща.
Благодарни сме на сегашния ни ветеринат Д-р Караджов от клиника Мей в София.Надявам се и занапред да  сме заедно с него  :blink:
User's Signature

Качена снимка

#43 Потребителят е офлайн   jujolinka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 492
  • Регистрация: 07-September 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 02 October 2008 - 12:00 AM

аз ще пиша за Бургас....
Искам да изкажа възхищението си от клиника др.Дулитъл и в частност на др.Маринова.
Вече няколко животинки ми е гледала и мога да кажа само едно - ПРОФЕСИОНАЛИСТ с лично отношение към животните.
Не е важно само да милваш и да се възхищаваш от една космата муцуна,а когато муцуната е болна да действаш със замах и опит.Ето това прави тя,лекува със замах и професионализъм и обича своите пациенти.
Благодаря и много за което!!!  :wub:
User's Signature

www.pamperpom.com
Информация за породата, стандарти, развъдници...

Качена снимка

#44 Потребителят е офлайн   Антония Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 185
  • Регистрация: 26-March 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 16 October 2008 - 10:46 AM

Цитат

И аз да се включа с малко впечатления! Изключително съм доволна от нашите докторки от Ита Вет- д-р Чернева и д-р Пенева и техните помощнички!  :drugarche: Страшно мили и отзивчиви. Кучето види ли, че отиваме към клиниката, умира от кеф!  :blink: Глезят го, радват му се и най-важното- помагат му при нужда.  :palec:
Също така много ценя помощта на д-р Събин Пейчев от Русе, която никога не отказва! Освен прекрасен лекар, той е и невероятен човек и приятел!!  :wub:

Присъединявам се към shadow  за докторките от Ита Вет- д-р Чернева и д-р Пенева и техните помощнички! Поставиха светкавична диагноза за лаймска болест на кучо и го излекуваха:blink:.  Въпреки многото инжекции и взимане на кръв, животинката продължава да ги обича  :P.

#45 Потребителят е офлайн   glezlata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 36
  • Регистрация: 10-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 17 October 2008 - 03:32 PM

Аз съм страшно впечатлена от доктор Спас Караджов!
Невероятен специалист, хирург, диагностик! Отнася се винаги с внимание и любов към животните, с уважение!
Много мил и грижовен!
Интересува се, пита, отговаря на всичките ми безмислени въпроси и обяснява до най-малката подробност от какво и как има нужда кученцето ми, обръща и страшно много внимание и .. тя му се радва! :)
User's Signature

Качена снимка

#46 Потребителят е офлайн   iavor4o Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 60
  • Регистрация: 15-October 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 17 October 2008 - 05:33 PM

Цитат

Аз съм страшно впечатлена от доктор Спас Караджов!
Невероятен специалист, хирург, диагностик! Отнася се винаги с внимание и любов към животните, с уважение!
Много мил и грижовен!
Интересува се, пита, отговаря на всичките ми безмислени въпроси и обяснява до най-малката подробност от какво и как има нужда кученцето ми, обръща и страшно много внимание и .. тя му се радва! :)


Къде се намира ветеринарния му кабинет и в кой град?
User's Signature

Качена снимка


[url=http://www.city4people.eu/]Качена снимка

#47 Потребителят е офлайн   glezlata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 36
  • Регистрация: 10-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 17 October 2008 - 06:19 PM

гр. София, кв. Хиподрума, ул. Найден Геров N4, това е до Военна болница, Хигиената и БИЛЛА :)
Това изнамерих от бгмапс :)
http://bgmaps.com/ma...a...4&start.x=3
Ветеринарна клиника МЕЙ, д-р Караджов
User's Signature

Качена снимка

#48 Потребителят е офлайн   feishtica Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 97
  • Регистрация: 17-February 07
  • Gender:Male

Публикувано: 17 October 2008 - 06:27 PM

Този д-р Караджов възрастен ли е? Поне на 65? Защото първото ми куче го лекуваше един д-р Караджов. Говоря за неща отпреди 20 години.

#49 Потребителят е офлайн   d-r Bobadova Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 6824
  • Регистрация: 22-October 07
  • Gender:Female
  • Location:P. Sherman 42 Wallaby Way, Sydney

Публикувано: 17 October 2008 - 07:52 PM

Не :)
User's Signature

Ветеринарна клиника "Добро хрумване!" ул. "Княз Борис I" N125, София
тел: 929 80 29; 0896 604 835
Качена снимка

#50 Потребителят е офлайн   Jarrita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 80
  • Регистрация: 22-January 08

Публикувано: 18 October 2008 - 07:13 AM

Цитат

Този д-р Караджов възрастен ли е? Поне на 65? Защото първото ми куче го лекуваше един д-р Караджов. Говоря за неща отпреди 20 години.


Сигурно имате предвид д-р Петър Караджов, преди години работеше в клиниката в Дружба :)
Навремето той излекува дакелката ни от парализа :)

#51 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 18 October 2008 - 11:19 AM

Цитат

Сигурно имате предвид д-р Петър Караджов, преди години работеше в клиниката в Дружба :)
Навремето той излекува дакелката ни от парализа :)
О да, П. Караджов ни беше лекар дъълги години.

Иначе ветеринарни лекари Караджов-и са доста.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#52 Потребителят е офлайн   feishtica Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 97
  • Регистрация: 17-February 07
  • Gender:Male

Публикувано: 18 October 2008 - 12:13 PM

Цитат

Цитат

Сигурно имате предвид д-р Петър Караджов, преди години работеше в клиниката в Дружба :)
Навремето той излекува дакелката ни от парализа :)
О да, П. Караджов ни беше лекар дъълги години.

Иначе ветеринарни лекари Караджов-и са доста.


Да, питах баща ми дали се сеща малкото му име и той рече "Пепи". :)

#53 Потребителят е офлайн   glezlata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 36
  • Регистрация: 10-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 18 October 2008 - 02:08 PM

Цитат

Този д-р Караджов възрастен ли е? Поне на 65? Защото първото ми куче го лекуваше един д-р Караджов. Говоря за неща отпреди 20 години.


Амии.. не :) На около 30 или малко отгоре.. Д-р Спас Караджов :)
User's Signature

Качена снимка

#54 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 18 October 2008 - 03:18 PM

Цитат

Д-р Спас Караджов :)
За него е писано в една тема, ако  ползвате търсачката би трябвало да го намерите.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#55 Потребителят е офлайн   agalina Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 6537
  • Регистрация: 22-October 05
  • Gender:Female

Публикувано: 20 October 2008 - 11:36 AM

Цитат

Аз съм страшно впечатлена от доктор Спас Караджов!
Невероятен специалист, хирург, диагностик! Отнася се винаги с внимание и любов към животните, с уважение!
Много мил и грижовен!
Интересува се, пита, отговаря на всичките ми безмислени въпроси и обяснява до най-малката подробност от какво и как има нужда кученцето ми, обръща и страшно много внимание и .. тя му се радва! :)

Д-р Спас Караджов ,който работeше  години  в Общинско предприятие Зоомилосърдие , база кв.Лозенец , София ли ?Ако е същият -  невероятен специалист по евтаназиите - къде неколко десетки хиляди отрудени евтаназии. И аз страшно впечатлена-  бях , съм и  май и занапред се очертава да се впечатлявам ..И аз всеки ден го споменавам в молитвите си...
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

#56 Потребителят е офлайн   margokk Икона

  • Грънчарско колело
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2756
  • Регистрация: 08-July 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 20 October 2008 - 11:47 AM

Абе, извинявайте за оффа, но не знам, в коя тема да ви споделя нещо, което снощи много ме впечатли - гледах операция от рак, с изрязване на множество тумори и кастрация на ...кой. И оцеля гадинката. :rolleyes:
User's Signature

"Този, който търси ангел и следи само за крилата, рискува да се прибере вкъщи с гъска." Г.Лихтенберг

Ако се интересувате от някое от предлаганите животинки, пишете на margokk@abv.bg

#57 Потребителят е офлайн   Лола Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 969
  • Регистрация: 08-July 08
  • Gender:Female
  • Location:Сливен

Публикувано: 21 October 2008 - 11:19 AM

Аз благодаря на нашия вет д-р Георгиев от Сливен.Преди да си вземем бигълката имахме котарак,който боледуваше от какво ли не.Бил е на косъм доста пъти и както се казва наложи се да използва доста от деветте си живота  :blink: Ако не беше д-р Георгиев нямаше да ни радва и да изпълва живота ни с радост толкова години.Звъняли сме му посред нощ,идвал е у нас да слага инжекции,изобщо страхотен лекар и човек.
Ако за едно нещо съм съжалявала че живея тук то е защото нямаме добри ветеринарни клиники,такива каквито ги гледам по Анимал Планет.Но като си имаме д-р Георгиев спя по спокойно,че има кой да се погрижи при нужда за нас.

#58 Потребителят е офлайн   denicc Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 1912
  • Регистрация: 30-May 07
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 21 October 2008 - 02:50 PM

Цитат

Благодарим на д-р Камен Шишков от Пловдив

И от мен едно огромно благодаря зя д-р Шишков!От 14 години търпи мен и всичките ми домашни любимци,та даже и мъжа ми за риба води ;D,въобще грижи се за здравето и комфорта на всички в къщи.Вдигала съм го стотици пъти посред нощ,а при едната от кризите на котарака ми прекара ноща в къщи сменяйки системи и промивайки катетри.За благодарност котарака след като оздравя му се изчишка в скута ;DИскаше да му покаже милия,че добре си е свършил работата и той вече си чиша без проблеми.Едната ни овчарка я беше захапало куче по опашката когато беше бебе и д-р Шишков се консултира с кой ли не/и до Германия писа/,за щастие нямаше сериозни последици.А как изтрайва мен когато се втреса щом някой се разболее само той си знае.
Благодаря ти Камене,продължавай все така да се грижиш за животинките ни!
User's Signature

АКО ИСКАШ ДА РАЗСМЕЕШ ГОСПОД.......КАЖИ МУ, ЧЕ ИМАШ ПЛАНОВЕ....


"За величието на една нация, и моралния й прогрес може да се съди по отношението й към животните" - Махатма Ганди



#59 Потребителят е офлайн   beny Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 25
  • Регистрация: 29-April 06
  • Location:Варна

Публикувано: 25 October 2008 - 08:53 AM

Както писах в една друга тема, моето пекинезче беше много болно/още е болен, но се възстановява/ След няколко дневна температура, след направините му куп изследвания, ренген, видеозон, 3-д тест се оказа, че е болен от ерлихиоза. Изказвам огромната си благодарност към лекарите от Обединена Ветеринарна клиника в гр. Варна и най-вече на д-р Гавазова/тя се усъмни за нещо и веднага му направи изследванията/, д-р Делчев и д-р Кацарски. Близо 10 дена, ние бяхме по 2-3 на ден пъти в клиниката за редица изследвания, инжекции по два пъти на ден, стационар за два дена и всички в клиниката бяха невероятни. Обещаха, че ще направят всичко по силите си. Ако единият лекар беше в почивка, то дежурният му се обаждаше да го информира за състоянието на кученцето ми. Постоянно се консултираха помежду си. Аз при най-малката тревога бягах натам и всеки път те ни обръщаха необходимото внимание. Нямаше въпрос който да не бях задала и всеки път ми отговаряха и успокояваха. Все още лечението продължава, но кученцето ми определено е по-добре.
Благодаря ви с цялото си сърце!!! Благодаря на лекарите, благодаря на техните асистенти, които обгрижваха Шоши!

#60 Потребителят е офлайн   Lady B* Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 33
  • Регистрация: 27-October 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 11 November 2008 - 04:42 PM

Благодарности на:
1. Клиника ВИВА ВЕТ - София, Ситняково
2. Клиника "Св. Антим"  - София, ул. Враня
2. Кабинета в София в кв.Х.Димитър /зад ШЕЛ-бензиностанцията/ - Д-р Александров

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни