Dog.bg Форуми : Тема за хвалене на ветеринарни лекари

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Тема за хвалене на ветеринарни лекари

#1 Потребителят е офлайн   pep Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 16-January 08

Публикувано: 08 February 2008 - 11:20 PM

НЕ МОГА ДА НЕ СПОДЕЛЯ ТУК ВЪЗХИЩЕНИЕТО СИ ОТ Д-Р КОКО, КОЙТО С ПЕРФЕКТЕН ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ СИ СВЪРШИ РАБОТАТА -ИЗЧИСТИ ЗЪБНИЯ КАМЪК НА КУЧЕТО МИ, ИЗВАДИ МУ РАЗРУШЕН КУЧЕШКИ ЗЪБ, ИЗЧИСТИ РАНАТА И Я ЗАШИ, ЗА ДА ЗАРАСТВА. ЧЕСТНО КАЗАНО НЕ СЪМ СРЕЩАЛА ТАКОВА ХУМАННО ОТНОШЕНИЕ КЪМ КУЧЕТО МИ ДОРИ ПРИ "ЧОВЕШКИТЕ" ЛЕКАРИ. ПРОПЪТУВАХМЕ 100КМ ЗА ДА ГО ПОСЕТИМ, НО СИ ЗАСЛУЖАВАШЕ!!!
БЛАГОДАРЯ ДОКТОРЕ!!!

#2 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 09 February 2008 - 11:39 AM

Толкова злостни реплики и теми има, че като видях заглавието си помислих, че е иронично и е поредната тема за плюене.
Радвам се, че не бях права и се радвам, че има и такива мнения.
Може би е добре това да е тема за благодарности към лекарите, от които сме доволни и искаме да благодарим.


  МОД: Идеята е чудесна. Темата се обявява за "бял списък" на ветеринарните лекари. Похвалете тези, от чиято работа наистина сте били доволни.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#3 Потребителят е офлайн   Cheetah Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 146
  • Регистрация: 06-February 08
  • Location:София

Публикувано: 09 February 2008 - 04:22 PM

Котката ми преживя тежка операция - имаше некроза на опашката. Оперираха я в зоогическата градина -невероятни специалисти според мен. Операциата беше много тежка, отрязаха цялата опашка и последния гръбначен прешлен. Котето оцеля и след това скачаше като нормално коте. За съжаление не помня името на лекаря, трябва да потърся визитка, но работи в Зоопарка (има клиника там) и в частния си кабинет. След операцията 1 седмица перфектни грижи за котката. Целия екип в Зоопарка беше много добър и си личеше, че хората обичат животните и професията си. Иначе преди да идем в Зоопарка (там уж само за снимка ни пратиха) кварталната ветеринарка съвсем друга диагноза постави и не знам какво щеше да се случи, ако я бяхме оперирали котката при нея.

Така, че - препоръчвам лекарите в Зоопарка. Осен това се води държавно и таксите на са толкова солени.

#4 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 February 2008 - 12:24 PM

Искам да благодаря на докторите Влади Кирилов, Димитър Иванов и Мила Бобадова - екип, който работи със сърце, душа и голям професионализъм. Преди една година направиха спешна и рискована операция на кокер спаньолката на сестра ми. Кучето е с проблемно сърце и черен дроб. Благодарение на професионализма им, кучето е живо и се чувства добре.
Благодаря Ви!!!
Щастлива съм, че Ви познавам!!!
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#5 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 12 February 2008 - 11:38 PM

Цитат

Искам да благодаря на докторите Влади Кирилов, Димитър Иванов и Мила Бобадова - екип, който работи със сърце, душа и голям професионализъм. Преди една година направиха спешна и рискована операция на кокер спаньолката на сестра ми. Кучето е с проблемно сърце и черен дроб. Благодарение на професионализма им, кучето е живо и се чувства добре.
Благодаря Ви!!!
Щастлива съм, че Ви познавам!!!


Потвърждавам. Това, което особено ми харесва в екипа и което не срещам често е, че винаги гледат да щадят животното доколкото е възможно, мислят преди всичко за него и за това как то се чувства. Последващият интерес също ме впечатли. Дано продължават все така!
User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   DiDeTo_ Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 24
  • Регистрация: 13-December 07

Публикувано: 13 February 2008 - 01:14 PM

Цитат

Искам да благодаря от сърце на д-р Генади Ганчев (Стара Загора), за огромния му професионализъм и грижа. Нашето момче не оцеля, но поне знаем, че макар и твърде късно, беше направено всичко възможно за спасението му. Впечатляващ професионализъм.

  И аз така...искам да благодаря на Д-р Пламен Добрев от Варна  :->) . Той беше единствения сред всички лекари , който постави диагноза и започна адекватно лечение....за съжаление твърде късно ;( Сега водя малкото си ротвайлерче при него и засега всичко е перфектно :->)
User's Signature

Качена снимка

#7 Потребителят е офлайн   Titania Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 115
  • Регистрация: 09-May 05

Публикувано: 15 February 2008 - 10:03 PM

д-р Караджов е много добър лекар и хирург. Правил е редица сложни операции на кучетата ми и винаги успешни! Благодаря му! Да е все така всеотдаен към пациентите си!!!!!
User's Signature

[i] Кучето - по-добрият човек![br][img width=400 height=97]http://images24.snim...g/005371763.jpg[/img][br][i][color=red][size=1]Мен никога не са ме хапали кучета - само хора! Мерилин Монро

#8 Потребителят е офлайн   Розинка Икона

  • *Dog whisperer*
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1049
  • Регистрация: 14-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Dogs
  • Skype:

Публикувано: 15 February 2008 - 10:12 PM

Доктор Димов и доктор Костов :->) :->) :->) :->) :->) :->) :->) Те са много добри!!!!!!!!! :->) :->) :->) :->) :->) :->) :->)
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#9 Потребителят е офлайн   violeta.di Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 333
  • Регистрация: 10-August 07
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 17 February 2008 - 06:06 PM

Д-р Венцислав Тодоров /Варна/-това е перфектния ветеринар!Професоиналист и изключително  мил към "пациентите "си! :blink:
User's Signature

Ако всички станем малко по-добри,света ще е по-красив!Качена снимка

#10 Потребителят е офлайн   lusi_ta Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 434
  • Регистрация: 28-September 07
  • Location:LUBIMETZ

Публикувано: 21 February 2008 - 03:19 PM

Аз съм от Любимец...малко градче...тук нямаме добри специалисти.... :( ,но в Хасково има и те са Д-р Иванов от който съм много доволна.....независимо,че ми идва далеч ходя при него. И Д-р Ценов който е от Стара Загора и всеки петък е в Хасково.Те правиха операцията на кучето ми и аз съм много доволна.Благодаря им искрено. :->) :->)
Да спомена и още нещо в скобки ;D (Д-р Иванов е голям красавец как човек да не казара домашния си любимец там). ;D ;D ;D

#11 Потребителят е офлайн   drjeliazkov Икона

  • drZH
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Ветеринарен лекар
  • Мнения: 834
  • Регистрация: 25-November 07
  • Gender:Male
  • Interests:Плуване, бойни изкуства, музика( свиря на ударни инструменти), кино, политика....

Публикувано: 21 February 2008 - 03:24 PM

...не Ценов, а Цеков. Д-р Слави Цеков.
User's Signature

д-р Живко Д. Желязков, двм, специалист хирург
Център PROVIA ветеринарна хирургия
СТАРА ЗАГОРА

Лична страница

#12 Потребителят е офлайн   lusi_ta Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 434
  • Регистрация: 28-September 07
  • Location:LUBIMETZ

Публикувано: 21 February 2008 - 06:05 PM

Да,Да точно така....забравям си понякога! :huh:

#13 Потребителят е офлайн   iglika Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 798
  • Регистрация: 24-June 05
  • Location:София

Публикувано: 22 February 2008 - 09:21 AM

Огромни благодарности на д-р Радослав Драгоманов и д-р Кулмие Хюсеин ( Мусагеница, София) за всички грижи, които полагат и за двете ми кучета. До сега винаги са проявявали внимание и професионализъм. Винаги са на разположение дори и нощем. Това за пръв път ми се случва, няма и хуманен лекар, който да е толкова отдаден.

#14 Потребителят е офлайн   Eni Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1306
  • Регистрация: 04-October 04
  • Location:Плевен

Публикувано: 22 February 2008 - 03:20 PM

Благодарности и за нашите млади, ентусиазирани и прекрасни лекари - д-р Ангел Ангелов и д-р Ивайло Илиев от Плевен, за топлото отношение, за това, че винаги ни посрещат с внимание и разбиране, винаги са готови да обяснят и отговорят на лаишките ми въпроси, за грижите за моето куче. От сърце им благодаря! :wub:
User's Signature

прочети правилата за подписите

#15 Потребителят е офлайн   agalina Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 6537
  • Регистрация: 22-October 05
  • Gender:Female

Публикувано: 23 February 2008 - 02:00 PM

Аааа ,чудecна тема.И аз ,като Буш ,първо си викам - Ох, пак нещо се караме- а то..готино!!
Чудех се дали да пиша - почнах, па спирах .Ма то остава и да не пиша - ще пукнем без докторите ,хораа!

Ето моите фаворити:

1.Няма  как - ще започна с  моите лекуващи - д-р Валери Кръстев и екип - най-близките ми  ,винаги до мен!

2.Моят голям приятел - д-р Генадий Ганчев- човекът, който ме научи как да търся, как да умирам само в краен случай ...първият ми гуру за нещата.Четиринайсет години приятелство ..

3.Доц.д-р Богдан Аминков- отворен винаги за предизвикателства, бил с мен рамо до рамо в сложни проекти, знам ,че винаги мога да разчитам на него- Доказано.

4.Доц.д-р Малчо Петров- много обичам този  Добър Човек и хирург с много опит.Застана с името си и опита си - на страната на Доброто  и Правилното - за бездомните- тогава когато трябваше и не беше безопасно...

5.Д-р Николай Борисов- моят очен вет, отличен  професионалист , коректен човек.

6.Най-новата ми приятелка - д-р Бобадова-мислеща и съпричастна.

7.Клиниката Син кръст - без тяхното съдействие нямаше да има Тай, Нико, Кара..

8.Моите чудесни впечатления от AXEL Бултериерът , mommo , d-r Koko и всички ветове,  които помагат в този форум.
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

#16 Потребителят е офлайн   ТИТО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 162
  • Регистрация: 07-January 08
  • Location:България

Публикувано: 06 March 2008 - 12:13 AM

От моя страна благодарности отправяме аз и развъдника ни към д-р Й.Хараланов от гр.Силистра.
Добър лекар и добър приятел.Никога не казващ -аз знам или пък -100% сигурен но в края винаги прав.Гонещ до последно успеха в всяко едно начинание.
Спазващ девиза:..

      " НЕ се стреми да си най-добрия а да правиш нещата по най-добрия начин ".
Благодарни сме ти докторе и все така успех ти желаем...
поздрави от р-к за КК -"ТИТО"

#17 Потребителят е офлайн   Hardy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 467
  • Регистрация: 26-September 05

Публикувано: 06 March 2008 - 11:12 AM

Благодарности към д-р Иво Петров и д-р Жоро Георгиев (и сие мед. сестри ли, вет. сестри  :rolleyes: не нам и аз как им казват)
Вече два пъти ми помагат при различни случаи. Те са ми и личните лекари на куч  :kuchence: Особено за търпението към моя зъл черен звяр, който в техните ръце се държи прилично  ;)
User's Signature

Харди! Черен си ми пред очите.[br][br]

#18 Потребителят е офлайн   manta_l Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 187
  • Регистрация: 25-February 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 March 2008 - 02:25 PM

Уважение и хиляди благодарности за д-р Влади Кирилов от "Добро хрумване"-София!Живота си Роко дължи на него!

#19 Потребителят е офлайн   tuty Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1056
  • Регистрация: 25-July 07
  • Gender:Female
  • Location:Димитровград

Публикувано: 06 March 2008 - 05:17 PM

  Искам да изразя благодарността и възхищението си от доц. Паскалев и екипа му / Клиника за дребни животни - Ст. Загора /, който оперира кучето ми и му спаси живота! Грижите през осемдневния престой бяха перфектни, за него нямаше работно време или почивен ден! Благодаря на доц. Паскалев и на екипа от останалите лекари, сестри и санитарки! Златни ръце и още по-златни сърца!
    А ето я красавицата...
User's Signature

Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен живот.

#20 Потребителят е офлайн   Rita98 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 223
  • Регистрация: 25-July 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 09 March 2008 - 11:39 PM

Да идеята за темичката е много добра. Аз съм много доволна от клиниката Син кръст , където работят д-р Митев и д-р Георгиев. Те направиха всичко по силите си за моята красавица, но тя имаше злокачествен тумор на млечните жлези и ...................Разполагат с много добра база, целия персонал е страхотен, съжалявам, че не ги познавам поименно. Рита почина на 10 год. и за това време сме обиколили много ветринари, но отношението там направо ме смая, дали защото всички са млади и още работят с желание или заради нещо друго не знам но направо са страхотни.  :->) :->) :->) :->) :->) :->)

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни