Dog.bg Форуми : Какво да направя ?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Какво да направя ?

#1 Guest_Силвия_*

  • Група: Гости

Публикувано: 25 April 2005 - 09:56 AM

c) bl) [COLOR=red]Моля Ви , кажете какво да направя ? Котката ми роди пет прелестни котета ! И майката и бащата нямат родословия . Моите приатели ме съветват да ги продам за 80-100 лв. /котетата са пирсийски / , но като глледам как критикуват дамата която си продава котетата за 150 лв . се чудя дали да пусна обява ? Котенцата са мното сладки и аз много ги обичам , но просто нямам възможност да ги отглеждам !Знам , че те няма да печелят изложби - /казат ,че стават само за домашни любимци/. Чудя се дали някой ще иска да си вземе коте без родословие ?!
Според мен онази госпожа малко е поизлъгала , че бащата е шампион , можеби е печелил една или две изложби и тя смята , че е шампион или просто си е съчинила родословието , за да привлича повече внимание . Но всепак не мога даговоря без да знам какво е положението . Все пак искам да попитам кокво да направя с котетата ? Изобщо неискам да се рзделям с тях , но се налага.Все пак искам да знам , че са в добри ръце! Моля , посъветвайте ме !!!

#2 Потребителят е офлайн   trankfilina Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 19
  • Регистрация: 21-January 05
  • Gender:Female

Публикувано: 25 April 2005 - 11:52 AM

Здравейте, Силвия r)
Аз бих Ви посъветвала да запишете въпросните родители-персийки на следващата ни изложба, за да бъдат оценени от Международен съдия на FIFE.
Между временно, ако искате, може да свикате комисията по развъдна дейност, да оценят въпросната котка/котки, и ако те/тя отговарят на стандартите за породата, да им се издаде т.нар. риексово родословие.
С издаването на такова родословие, след 4 поколения, родословието вече ще е пълно. c)

#3 Guest_rosita_gg_*

  • Група: Гости

Публикувано: 25 April 2005 - 02:18 PM

Zdraveite na vsi4ki ,az imam strahotna seamska kotka no i se poiavi ne6to kato parhut ako niakoi znae kakvo e tova i kak da izbavim kotkata si ot nego neka mi pi6e. BLAGODARIA PREDVARITELNO

#4 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 25 April 2005 - 05:04 PM

Цитат

Zdraveite na vsi4ki ,az imam strahotna seamska kotka no i se poiavi ne6to kato parhut ako niakoi znae kakvo e tova i kak da izbavim kotkata si ot nego neka mi pi6e. BLAGODARIA PREDVARITELNO

Idi pri vet!!!Moje da ne e parhut--imam podoben problem i se okaza,4e e dosta po-seriozno,osven,4e i le4enieto e prodaljitelno...I ne6to vajno---ne prilagai "samole4eniia"-rezultatat e s obraten efekt(znaia go ot gor4iv opit)!
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни