Dog.bg Форуми : Учуден !

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Учуден !

#21 Потребителят е офлайн   tsveti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 811
  • Регистрация: 08-February 05

Публикувано: 26 April 2005 - 05:18 PM

"Dobroto vazpitanie ne e v tova da ne pazlee6 sosa varhu pokrivkata,a da NE zabeleji6,ako niakoi drug go napravi!"---kazal go e velikiiat 4EHOV...
User's Signature

"Pravia,kakvoto triabva-da stava,kakvoto 6te!"(L.N.TOLSTOI)

#22 Guest_Ат. П._*

  • Група: Гости

Публикувано: 26 April 2005 - 09:01 PM

Цитат

Цитат

r) Абе хора ,какво се бъркате на другите в роботите ?! Влязох в филибе.нет и видях обявата на въпросната гопожа /госпожица Аника . Какво Вас ви интересува за колко лева си продава котетата !?Може да не разбира от котки и под това  , че бащата е шампион , тя да разбира  , че котетата са с родословие! Възможни са много неща ! Ако пък иска може да ги продава за 10 или за 350 лв. .Какво това Ви засяга ? Ако ви интересуват котетата свържете се с нея  , вижте ги , поискайте да видите родословията им ! Може госпожата да ги продава толкова евтино защото майката няма родословие . Голяма работа , като е взета от турския пазар ! Тя си я е взела За домашен любимец , а не да я води по изложби ! Дошло и е време на котката родила е , завела е котетата издали са им родослови е . Кокво да направи жената -да изхвърли котетата на улицата само задето майката е купена от турския пазар ?Преценила е колко струва една чинчила с такава майка и е обявила цената ! Ако искате коте от Брийд или Шоу класа вземете го от друго място !!!Тя затова е обявила цена 150 лв. , а не 350 лв . , все пак разликата е в цели 200 лв . нали ? Докато някои пишат глупости , госпожата сигурно вече 20 пъти си е продала котетата !
НЕ СЪМ ЛИ ПРАВ????bl)

Наско,
не мога да разбера защо реагираш по този начин, като добре знаеш, че не конкретният случай подлежи на обсъждане, а обявите с подобен текст. Жената може и 100 пъти да е продала котетата набедени за персийски, това не е наш проблем и ние не се занимаваме с него. Проблемът е в друго, а именно, че когато жената си е купила котка от пазара за домашен любимец е трябвало да я кастрира, ако тя наистина е домашен любимец. Искрено се съмнявам, но може и да греша, че някой нормален човек, който се занимава със сериозно развъждане ще продава котки на пазара. Там обикновено се появяват животни, които имат ниско качество и се предлагат на ниски цени, за да се отглеждат като любимци. Те не са котки за развъждане и това трябва да стане ясно на всички. Не мога да си обясня как човек, който не е наясно с нещата "МИСЛИ", ако тази дейност му е присъща въобще, че има равенство между шампион, родословие и т.н. Когато въпросната дама е "мислила" върху текста на обявата е трябвало да е наясно с това, което пише и ако не е, да си го спести. Не мога да разбира кой й е издал родословие на котетата и какво пише в него, когато бащата не е шампион, за какъвто е представен, дано не са му сложили и титла отпред, защото това вече ще мине всякакви граници. Дано жената да се е заблудила и по отношение на родословието и да го бърка с ветринарния паспарт, както става най-често в България, защото ако наистина й е издадено родословие, то мога да кажа отговорно, че това е направено САМО,ЗА ДА Й БЪДАТ ВЗЕТИ ПАРИТЕ, но който го е направил носи морална отговорност за това и смятам, че си позволява да се подиграва с труда на много хора в страната. Дано се заблужадавам за мислите, които споделих по-горе, но ако това е истина, за пореден път ще се убедя, че в тази скапана държава всеки си вее байряка и си прави каквото си поиска и че нещата никога няма да си дойдат на мястото.

Здравей fantik,
разбрах за постингите тук и искам да уточня - не съм го писал аз. Разгледах и filibe, лесно е да се разбере, че Аника, Александър, Андрей, Moskve, Силвия и Атанас са едно и също лице / 85.130.127.../ и е от Перник или София bl)
Мисля, че става въпрос за котарака на Михова, тя го пуска безконтролно.
От наша страна няма родословие, между другото при нас без да са видяни котетата от разв. комисия и попълнени формулярите не се издават родословия.
Предполагам знаеш, че отдавна сме предприели мерки срещу такива подвеждащи обяви на месна почва и имаме успех в това начинание. Такава "подвеждаща реклама с цел облагодетелстване" в преса, радио, интернет и др. е наказуема от закона, но това е друга тема и не е за форум. Хубаво е, че имаш време за съвети и напътствия, българина има нужда от тях.
Йона, пази си нервите, ще ни трябват w)
Христо, когато две врати са заключени, влизаш през третата r)
Позрави на всички w)

#23 Потребителят е офлайн   alekian_yona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1873
  • Регистрация: 08-July 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 April 2005 - 09:41 PM

Привет и на теб, Ат. П. !

О, това е веселата част на отегчителния и безкраен делник, който ще е много сив и скучен, ако липсват монолози и мъдри мисли, защото "хората охотно вярват в онова, което желаят". Няма проблем, железни и калени, нервите са си наред :-)! Само се чудя защото форумите трябва да се опорочават по такъв низък начин bl) , вместо да си останат място за обсъждане на многото проблеми, с които ежедневно се сблъскваме...
Това, че въпросните котета са потомство от "майстора-мишеловец" l) на Михова, отдавна ни е известно, но както разбираш и ние трябваше да възстанем с/у тези подвеждащи обяви, които изразяват пълно безхаберие, безкрайна безочливост, която само ни кара да тъпчем на едно място.
Поздрави и на вас! b)
User's Signature

Той е специален, защото е един от първите станал 'благородник' и гордо носи името си Бритиш - това гръмко име, избрано от първите му господари - англичаните, защото е създаден, за да бъде независим, солиден, неукротим, излъчва стабилност и сила и толкова много нежност.

#24 Guest_Атанас_*

  • Група: Гости

Публикувано: 27 April 2005 - 01:30 PM

bl) Господин Ат.П , не знам какво общо имат изброените по - горе лица : Аника , Андрей ..... , но искам да ви осведомя , че аз нито ги познавам , нито имам нищо общо с тях . Така , че незнам какво е основанието ви да твърдите , че аз съм едно и също ллице с тях . Искам да го озная .

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни