Dog.bg Форуми : Месец Май

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Месец Май

#81 Потребителят е офлайн   alekian_yona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1873
  • Регистрация: 08-July 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 15 June 2005 - 12:05 PM

Цитат

Хора-а-а, извинете моята (нашата) пристрастност и пристрастеност - по разбираеми причини - но, разрешете да запитам какъв е окончателният резултат от фотоконкурса за м. май? Имаше ли БИС ? Аз (ние) естествено ще се въздържим от гласуване, пак поради разбираеми причини...  c)  bl) , но бихте ли съобщили все пак крайния резултат.
Аз (ние) не храня/храним определени надежди, предвид това, че дог.бг преди всичко е с дог-овска настройка на болшинството от форумниците, но пък и надежда не искам (искаме) да губим до последно...  l) /особено девойката, която наднича иззад рамото ми!!!/



.... и понеже отговорните господа се правят на разсеяни, аз ще се самоцитирам и пак ще запитам - моля, дайте окончателния резултат вкл. и БИС на снимката на месеца за м. май ! r) l) n)
User's Signature

Той е специален, защото е един от първите станал 'благородник' и гордо носи името си Бритиш - това гръмко име, избрано от първите му господари - англичаните, защото е създаден, за да бъде независим, солиден, неукротим, излъчва стабилност и сила и толкова много нежност.

#82 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 26 June 2005 - 11:14 PM

Поради уважителни причини е пропуснато да се гласува за снимка на месеца. Затова фанелка с снимката получават победителите за категориите кучета и котки, а победителя в категория природа получава също награда ... нека да е изненада. Так че на всички честито и се извинявам за късната реакция. Но конкурса пордължава, така че - участвайте !!! r) d)

  • (5 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни