Dog.bg Форуми : Хотели за кучета и други дом. любимци

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (10 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Хотели за кучета и други дом. любимци

#161 Потребителят е офлайн   devata73 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 09-April 13

Публикувано: 17 July 2014 - 11:06 AM

Здравейте!Интересува ме дали някой от вас случайно е ползвал услугите на хотела за кучета Дог Ленд в квартал Бояна, и съответно ако -Да ,отзивите за него?Или друг хотел в рамките на града да ми препоръчате.

#162 Потребителят е офлайн   Августа 21 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 17-July 14

Публикувано: 17 July 2014 - 10:50 PM

Показване на мнениетоdevata73, в 17 July 2014 - 11:06 AM, написа:

Здравейте!Интересува ме дали някой от вас случайно е ползвал услугите на хотела за кучета Дог Ленд в квартал Бояна, и съответно ако -Да ,отзивите за него?Или друг хотел в рамките на града да ми препоръчате.

Мои приятели са големи любители на животните и се занимават с това в къщата си.Знам,защото съм виждала кучета(предимно големи)в двора им,но никога не съм питала за подробности.В района на бул.България/бул.Гоце Делчев са.Мога да попитам за подробности или да ти пусна тел.

#163 Потребителят е офлайн   devata73 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 09-April 13

Публикувано: 18 July 2014 - 10:36 PM

ок ..става Пратете ми повече инфо ,ако обичате..

#164 Потребителят е офлайн   sin_zaek Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 276
  • Регистрация: 27-November 08

Публикувано: 18 July 2014 - 10:55 PM

нашето прасенце винаги когато се наложи го оставяме в "чопър" (на пътя за лозен се намира)
User's Signature

Качена снимка

#165 Потребителят е офлайн   devata73 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 09-April 13

Публикувано: 19 July 2014 - 10:37 AM

Благодаря "sin zaek""

#166 Потребителят е офлайн   Юнона Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 06-September 14

Публикувано: 18 September 2014 - 05:32 PM

Моля Ви, не си поверявайте кучетата на хотел "Доги делукс" край Пловдив.
За 5 години веднъж ми се наложи да ползвам хотел за кученцето си и историята завърши трагично. Може би сте я видели в другия форум, но все пак ето я и тук:

http://forum.dog.bg/...B5%D1%82%D0%B0/

Сега вече знам, че това не е никакъв хотел, но се оставих да ме заблудят добрите отзиви в Интернет и милото, загрижено поведение на собственичката. Това струваше животът на любимия ни Инди...
Ето го и него в двора на злополучния "хотел", който стана и негово лобно място:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#167 Потребителят е офлайн   estrella Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 321
  • Регистрация: 12-December 08
  • Gender:Female
  • Location:Spanish

Публикувано: 21 November 2014 - 01:43 PM

Здравейте за коледните празници две седмици ми се налага да замина извън държавата, но имам котарак и сега търся хубав хотел където да се грижат за него както трябва. Не съм запозната с хотелите в България и ме притеснява да не попадна на някоя измама и да си довлека проблеми. Ако някой може да ми препоръча хотели във Варна или евентуално София ще съм ви много благодарна!
User's Signature

По-добре да подраниш три часа, когато ще е твърде рано, отколкото да закъснееш и минута, когато ще е твърде късно.

#168 Потребителят е офлайн   Chita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 316
  • Регистрация: 26-January 12
  • Gender:Female

Публикувано: 21 November 2014 - 02:46 PM

Не съм ползвала услугите на този хотел, но попаднах на обявата им. http://animalfortune.bg/

#169 Потребителят е офлайн   estrella Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 321
  • Регистрация: 12-December 08
  • Gender:Female
  • Location:Spanish

Публикувано: 21 November 2014 - 06:02 PM

Разговарях със жената за да разбера повече.. всичко изглежда доста добре. Като само изискват котарака да е ваксиниран и обезпаразитен вътрешно и външно. Това което ми вдъхна надежда че е добро място е че се заплаща при взимане на животинката. Лошото е че нямам възможност да отида на място да разгледам обстоятелствата ... дори предаването ще стане малко странно .. предложиха ми да изчакат автобуса от Добрич който минава по магистралата до тях и да им предам котарака, каза че така ще му спестим 60 км разходка тъй като от хотела до София са 30км и на връщане още толкова. Поисках да се издаде някакъв документ че оставям котето там в случай че нещо се обърка.
Всичко е доста трудно защото полета ми е на 21 декември, аз от добрич ще хвана автобуса на 20 вечерта и предаването трябва да стане със сигурност а не знам още дали в автобуса приемат животни.
Като цяло е много объркващо и рисковано май .. какво мислите. А хотела изглежда чудесен. Някой ползвал ли е услугите им?
Ако намеря нещо добро във Варна ще е по добър вариант.
Приемам всякакви съвети!
User's Signature

По-добре да подраниш три часа, когато ще е твърде рано, отколкото да закъснееш и минута, когато ще е твърде късно.

#170 Потребителят е офлайн   Chita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 316
  • Регистрация: 26-January 12
  • Gender:Female

Публикувано: 21 November 2014 - 06:38 PM

Аз не бих рискувала да изпратя котето по автобуса, колкото и добър да изглежда хотела. Става дума за живо същество. Ако може да се включи някой, който е ползвал тази услуга. Мисля, че е задължително е да се подпише договор, да се уточнят подробности за хранене, навици и т.н. Нямате ли някой близък, който да го гледа временно?

#171 Потребителят е офлайн   estrella Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 321
  • Регистрация: 12-December 08
  • Gender:Female
  • Location:Spanish

Публикувано: 21 November 2014 - 07:28 PM

Има но не са надеждни.. баба ми е кандидат и въпреки алергията си иска да поеме ангажимента но живее в къща и е възрастна, не е добре със зрението и ме тревожи че ще го изгуби. Другия вариант е приятеля ми но той има немска овчарка и Декември ще е по цял ден на работа. Не ми се иска да рискувам с тях, най добре ще е да намеря хотел във Варна.
User's Signature

По-добре да подраниш три часа, когато ще е твърде рано, отколкото да закъснееш и минута, когато ще е твърде късно.

#172 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 21 November 2014 - 10:28 PM

Мога да питам моята баба дали ще се съгласи да го вземе, но има при нея едно пинчерче, котето дали ще се плаши от кучето? Дребен мишок е, вече на възраст, но е спокойно куче. Преди е живял с котка още от малък, но откакто почина писанката ми не е бил с други котки в един дом.

Ако котето не се плаши от кучета или овчарката е спокойна миже при приятелят ви.

Има още един вариант котето да си остане у вас, а да оставите ключ на приятелят си или друг човек, който ще се съгласи да го гледа. Да ходи всеки ден да сменя водичката, да почисти тоалетната, да сложи храничка и котето ще се чувства по-добре отколкото да си сменя дома. По мое мнение това е най-доброто за котето даже няма да усети промяната. Така няма да се притеснявате, че ще избяга, ще се загуби ... цял ден ще си спинка спокойно.

#173 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 22 November 2014 - 02:55 AM

Показване на мнениетоChita, в 21 November 2014 - 02:46 PM, написа:

Не съм ползвала услугите на този хотел, но попаднах на обявата им. http://animalfortune.bg/
Еха! Дали пък не се появи най-сетне истинският хотел за котки? Отдавна има нужда от подобно място.
Изглежда прото фантастично, цените са нормални. Сайта е чудесен. Абе - чудесна работа!
Аз лично при първа възможност ще го посетя да видя на живо.
Може би единственото, което ме протеснява е, че стените между клетките не са плътни. Котаците са индивидуалисти, а в повечето случаи са свикнали да живеят сами и това може да създава проблеми.
п.п. Иначе, по принцип, и аз мисля, че за една котка, ако може да остане у дома си и някой да минава да я наглежда, храни и чисти, дори не всеки ден, е по-добър вариант.
Ако ли не - може докато стане време да заминете да се появят отзиви за този хотел и да сте спокойни, ако решите да си оставите приятелчето там.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#174 Потребителят е офлайн   estrella Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 321
  • Регистрация: 12-December 08
  • Gender:Female
  • Location:Spanish

Публикувано: 29 November 2014 - 03:06 PM

Анчето благодаря ти, че веднага се отзоваваш да помогнеш. Пробвах държанието на котето в присъствието на куче и е много трудно хъска и се стресира доста което ще ни е голям проблем догодина когато живот и здраве трябва да успея да си взема кучето.. но това е друга тема.
Разговарях с родителите ми и се съгласиха да оставя котето в къщи. Една съседка която също има котарак ще идва да му слага храна и вода и да почиства. Имам и един въпрос-тъй като съм го научила да ходи по малка нужда на сифона а по голяма нужда в единия ъгъл до сифона (което ми е доста удобно, а и не му се лепка силикон по козината) дали за тези две седмици в които ще отсъствам е по добре да му сложа котешка тоалетна?
bushkata наистина изглежда доста добре този хотел аз лично останах очарована.. а между другото имали офис в София, където се издавало документ, че си оставате котката на техните грижи.
User's Signature

По-добре да подраниш три часа, когато ще е твърде рано, отколкото да закъснееш и минута, когато ще е твърде късно.

#175 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 30 November 2014 - 04:17 AM

Според мен нека е на сифона, но купи една тоалетна за резерва и ако се окаже, че е нужна жената ще му сложи.

#176 Потребителят е офлайн   gabipap Икона

  • Непоправим оптимист
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2128
  • Регистрация: 03-August 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Животни, природа, истински хора, MLM. Здравословен и природосъобразен начин на живот. Хубави книги, нови знания - всичко, което ме провокира да мисля.

Публикувано: 01 December 2014 - 08:33 AM

Показване на мнениетоbushkata, в 22 November 2014 - 12:55 AM, написа:

Показване на мнениетоChita, в 21 November 2014 - 02:46 PM, написа:

Не съм ползвала услугите на този хотел, но попаднах на обявата им. http://animalfortune.bg/
Еха! Дали пък не се появи най-сетне истинският хотел за котки? Отдавна има нужда от подобно място.
Изглежда прото фантастично, цените са нормални. Сайта е чудесен. Абе - чудесна работа!
Аз лично при първа възможност ще го посетя да видя на живо.
Може би единственото, което ме протеснява е, че стените между клетките не са плътни. Котаците са индивидуалисти, а в повечето случаи са свикнали да живеят сами и това може да създава проблеми.
п.п. Иначе, по принцип, и аз мисля, че за една котка, ако може да остане у дома си и някой да минава да я наглежда, храни и чисти, дори не всеки ден, е по-добър вариант.
Ако ли не - може докато стане време да заминете да се появят отзиви за този хотел и да сте спокойни, ако решите да си оставите приятелчето там.


Посетих мястото и разговарях с жената. Наистина, прекрасно е, хората са добри и грижовни, но не е точно хотел за котки. По-скоро е нещо като приют, където има доста писани. Нямат намерение засега да го разработват като хотел, доколкото разбрах. Приемат котки на познати хора, защото вече са се сблъскали с некоректност - имат няколко изоставени при тях писани.
User's Signature

Ако всеки от нас прави добре и отдадено това, което е негова работа, ако осъзнаем, кои са истинските ни желания и не пожелаваме това, от което нямаме нужда, ако помагаме на беззащитните - светът ще е едно прекрасно място!

#177 Потребителят е офлайн   Chita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 316
  • Регистрация: 26-January 12
  • Gender:Female

Публикувано: 01 December 2014 - 12:48 PM

Тогава поднасят подвеждаща информация. Не го разбирам.

#178 Потребителят е офлайн   wind Икона

  • Упражнението за мозъка е мисълта
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3566
  • Регистрация: 07-April 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 23 January 2015 - 01:47 AM

Аз не съм ползвала услуги на хотели за кучета, нито пък съм от София, но попаднах на тази страничка и ми се стори интересна.
Дано всичко да е така, както го описват.
Може на някой да му свърши работа, или ако е ползвал услугите им, да сподели.

http://grijovnici.com/index.html
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#179 Потребителят е офлайн   plamenko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 475
  • Регистрация: 24-December 09

Публикувано: 22 March 2015 - 07:03 PM

Здравейте, препоръчайте ми хотел, в който да си оставя кучето. Много е игриво и не е агресивно, но когато се храни не дава на никой да му пипа храната(освен на мен) и е способно да атакува. Включително да изяде храната на друго куче. За 2 нощувки става въпрос.

п.с. Имаше един хотел, в който има камери и може да се наблюдава какво става с кученцата. Как се казва?
User's Signature

Качена снимка

#180 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 23 March 2015 - 04:24 PM

Показване на мнениетоplamenko, в 22 March 2015 - 07:03 PM, написа:

п.с. Имаше един хотел, в който има камери и може да се наблюдава какво става с кученцата. Как се казва?

http://www.doglandhotel.com/
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

  • (10 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни