Dog.bg Форуми : Хотели за кучета и други дом. любимци

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (10 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Хотели за кучета и други дом. любимци

#81 Потребителят е офлайн   zahir27 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 39
  • Регистрация: 03-November 08

Публикувано: 29 January 2009 - 12:35 PM

Здравейте,по нова година оставихме нащте две сладурани в хотел Дог ленд,предполагам,че добре са се грижили за тях,но обстановката не беше много добре и така решихме ние да направим хотел имаме пространството,близо сме до парка и двор си имаме,че и огромно желание!

#82 Потребителят е офлайн   blu Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 119
  • Регистрация: 18-October 08
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 02 February 2009 - 10:37 AM

Цитат

Здравейте,по нова година оставихме нащте две сладурани в хотел Дог ленд,предполагам,че добре са се грижили за тях,но обстановката не беше много добре и така решихме ние да направим хотел имаме пространството,близо сме до парка и двор си имаме,че и огромно желание!

Бихте ли изложили КОНКРЕТНИ факти за обстановката в горепосочения хотел? Знам, че сте молили да бъдат взети вашите две кучета-Мици и Тайра, знам , че сте нямали кола и кучетата ви са закарани обратно безплатно. Никога до този момент не са били оставяни с чужди хора и към тях е проявено внимание и са местени от стая в стая, за да можете да ги гледате на камерите.
До вашият квартал е нямало даже път, по който да се придвижи колата...А за обстановката в хотела- е да мизерният квартал Бояна,на "Панорамен път", в непосредствена близост до Княжевската борова гора, двора декар и половина,  камери във всяка стая и на двора, пълно помещение с най -висококачествени храни, лакомства,отопляеми стаи и може би към 1000 играчки навсякъде разпръснати.
Проявили са към вас любезност и съпричасност да ви звънят, за да ви зарадват, че кучетата са се отпуснали и можете да ги гледате на камера...Хайде не се срамувайте сега да отговорите, понеже накрая бяхте "много благодарни"...ех, то и аз като вляза в банка искам да стана банкер, но хора, на първо време си купете поне кола, за да си карате кучетата без да ангажирате други за това/и то безплатно :rolleyes:/
П.С. За това ли беше разпита по колко кучета се събират на ден средно?!

#83 Потребителят е офлайн   blu Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 119
  • Регистрация: 18-October 08
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 02 February 2009 - 11:02 AM

zahir27 , Приветстваме с новооткритият Ви хотел!!

http://www.bitak.net...dog-kestul.html

Конкуренцията е хубаво нещо ;D . Освен с желание, опитайте с повече почтенност!

#84 Потребителят е офлайн   david Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 02-February 09

Публикувано: 02 February 2009 - 05:47 PM

Здравейте, приятели на животните!  :blink: Прочетох  много коментари и въпроси за хотели за кучета , но за съжеление повечето си бяха чиста самореклама. Наистина рекламата  продава стоката, ама вие прекалявате. Радвам се , че е на път да се открие един нов такъв хотел, за да има клиентът избор. Броят на хотелите  за кучета станаха като броя на ветеринарните кабинети -под път и над път. УСПЕХ НА НАЧИНАЕЩИТЕ!!! 

#85 Потребителят е офлайн   bis Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 684
  • Регистрация: 09-February 06

Публикувано: 02 February 2009 - 05:56 PM

Цитат

Здравейте,по нова година оставихме нащте две сладурани в хотел Дог ленд,предполагам,че добре са се грижили за тях,но обстановката не беше много добре и така решихме ние да направим хотел имаме пространството,близо сме до парка и двор си имаме,че и огромно желание!


Какво имате предвид под кофти обстановка? Споделихте ли със служителите, те как реагираха, какво обясниха? Определено ще бъде по- коректно от ваша страна да дадете подробности!

#86 Потребителят е офлайн   blu Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 119
  • Регистрация: 18-October 08
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 02 February 2009 - 08:19 PM

хехе, ами днес е говорено два пъти с хората оставили  кучетата на захир27, те си твърдят, че са изключително доволни,че било абсурд да пишат такива неща и че аз горкото дете не знам какво говоря ;D. Който иска да звъни и да разреши тази мистерия ;D
Ни най-малко не желая да правя никаква реклама на никой хотел. То за един наистина страхотен хотел доста пари си трябват и то солидна инвестиция/напр около половин милион :rolleyes:, как ли ще се избиват тези пари, все пак не сме чак толкова богата страна, а и криза има ;).
Успех на всички настоящи и бъдещи хотели! :->)

#87 Потребителят е офлайн   david Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 02-February 09

Публикувано: 03 February 2009 - 10:04 AM

BLU, не мога да разбера, защо се правиш на интересен/а/?! Може ли за издребняваш толкова много за една кола и за един безплатен превоз, който така или иначе предлагаш като услуга. Броя на играчките, камерите  и лакомствата не те правят  по добър в този бизнес. На никой не му е приятно да има конкуренция :'( Сигурно въпросните ти "клиенти "  са звъняли на няколко  хотела, нямало е места и си казали " Ей в този бизнес има  хляб" и са  се задействали. Не вземам страна, настина  кофти номер са ти направили тези "добри" хора, но пък като се замислиш това пак  вид реклама за теб. Не губи кураж и не се ядосвай. :blink:

#88 Потребителят е офлайн   valeria_sofie Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 22
  • Регистрация: 11-January 09

Публикувано: 03 February 2009 - 10:12 AM

Много са ми били смешни квалификации от сорта на "не много добър", добър, ама не много и последващите аргументи, защото аз ЩЕ бъда по-добър...................zahir 27, david, както и всички следващи новооткрити акаунти от един и същи компютър, на които единственият пост ще бъде за да съобщят на света какъв велик хотел ще се открива, опитайте да ограничите творчеството си до саморекламата , която пробутвате, но моля не натрапвайте субективното си сравнение спрямо други. Инфантилно е. Инересно е да бъдат прочетени и предишни постове на захир27:

http://dog.bg/forum/...wPosts;start=15

Не сте могли да опазите собственото си куче от двора си, а ако се загуби чуждо от вашият хотел?
Поздрави, Валерия

#89 Потребителят е офлайн   blu Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 119
  • Регистрация: 18-October 08
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 03 February 2009 - 10:33 AM

Цитат

BLU, не мога да разбера, защо се правиш на интересен/а/?! Може ли за издребняваш толкова много за една кола и за един безплатен превоз, който така или иначе предлагаш като услуга. Броя на играчките, камерите  и лакомствата не те правят  по добър в този бизнес.

ааа не е честно!! Забрави да споменеш огромния близо 2-декаров двор.Огромното количество и разнообразие от висококачествени храни и страхотното отношение на персонала към клиентите! :P За повече претенции, моля обръщай се към Албена Алексиева на фондация очи на 4ри лапи, понеже така или иначе хотелът в момента не функционира. Аз препоръчвам един друг хотел, собственост на страхотен човек, който се намира в Драгалевци. Не знам дали тя няма да се разсърди ако спомена името на хотела, за това ще се въздържа. И стига вече спам ;)

#90 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 03 February 2009 - 10:34 AM

Вижте, тази тема ще се превърне е нещо много грозно, ако продължаваме така.
Наистина е горзно да твърдиш, че нещо не ти е харесало, само за да се самоизтъкнеш. Ако имаш опаквания - пишеш какви са точно и ако разбира се има за цел, да споделиш мнение с другите и да ги предпазиш от нещо.
Този случай май не е такъв. Тук целта е друга, което според мен е непочтено.
Начина да се похвалиш и рекламираш е като напишеш хубави неща за себе си, като покажеш снимки за условията в които се гледат кучетата, като опишеш нещата с подробности, а не като критикуваш конкуренцията. Може да се направи аналогия с храните. Твоята храна няма да се продава повече, защото плюеш другите. Не това е начина.
Така че, моля, не продължвайте в този тон, просто няма смисъл. Спазвайте някаква почтеност. Място под слънцето има за всички и само времето ще покаже дали се справяте. Хората ще ви оценят, ако си вършите работата както трябва. Но да търсиш клиенти, критикувайки конкуренцията повече отблъсква, отколкото привлича.


п.п.

Цитат

На никой не му е приятно да има конкуренция :'(

Много жалко, че има хора, които разсъждават така. Конкуренцията е това, което може да те накара да се постараеш повече. Това да не са ви два павильона за дъвки един до друг?! А хубавите хотели за кучета, такива, в които животните не са в клетки по цял ден сами, определено не достигат. Така че колкото повече такива места има, толкова по-добре.

п.п.п.

Цитат

Аз препоръчвам един друг хотел, собственост на страхотен човек, който се намира в Драгалевци. Не знам дали тя няма да се разсърди ако спомена името на хотела, за това ще се въздържа. И стига вече спам ;)

Ако някой желае - да заповяда. Да се включи тук, да опише хотела си, да предостави снимки, да напише собствената си представа за нещата и отношението си към клиентите - кучета и техните стопани. Нека темата е вид представяне, а не обратното. От нарочна реклама и плюене по "нежеланата" конкуренция или клиентите полза никаква.
После - хората сами си решават.

Благодаря на тези, които ще се вслушат и ще ни радват с положителни постове.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#91 Потребителят е офлайн   david Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 02-February 09

Публикувано: 03 February 2009 - 11:18 AM

Какво искахте да кажете? Нещо много объркано беше,  разбрах само , че не рабирате от компютри.

#92 Потребителят е офлайн   kai_tina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1199
  • Регистрация: 02-February 06
  • Gender:Female
  • Location:София. Долината на малините

Публикувано: 03 February 2009 - 11:33 AM

Цитат

Какво искахте да кажете? Нещо много объркано беше,  разбрах само , че не рабирате от компютри.



Току що регистрирал се не е редно да наглее по този начин, мисля си.
User's Signature

"За величието на една нация, и моралния й прогрес може да се съди по отношението й към животните" - Махатма Ганди

http://forum.dog.bg/...0-%D1%82%D0%B8/

#93 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 03 February 2009 - 11:40 AM

Цитат

Какво искахте да кажете? Нещо много объркано беше,  разбрах само , че не рабирате от компютри.
Какво говорите? С кого си говорите?
Моля, да се пише по темата и АКО имате какво да кажете.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#94 Потребителят е офлайн   dios1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 191
  • Регистрация: 12-October 07

Публикувано: 03 February 2009 - 12:28 PM

Ами аз имам един по простичък въпрос,ако например кучето ми е с доста особен характер,не мога да  кажа че е агресивен но определено е недоверчив към непознати полагаме усилия да го социализираме но всичко става много бавно,та ако ми се наложи да го дам на хотел какви шансове имам,от моя опит мога да кажа че са нулеви.Хотелите за кучета са в правото си да имат изисквания,и за това няма спор,но при тази голяма конкуренция защо не се появи хотел който да взима такива кучета макар и при определени условия.Говориме за ,,конкуренция,, все пак,ако тя се състои от броя на камерите,марката на храната или извозването до домовете дали думата,, конкуренция,, пак не е придобила някакво типично българско значение.Незнам дали е много по темата но честно казано това е нещо което ме интересува.

#95 Потребителят е офлайн   sad eyes Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 545
  • Регистрация: 18-January 07
  • Gender:Female
  • Location:Сливен

Публикувано: 03 February 2009 - 12:49 PM

Цитат

.....Хотелите за кучета са в правото си да имат изисквания,и за това няма спор,но при тази голяма конкуренция защо не се появи хотел който да взима такива кучета макар и при определени условия.....

И аз гледам такова куче като описаното,т.е. недоверчив е  и е истина,че съм си задавала този въпрос като dios1. То в моя град няма такава услуга изобщо, но и да имаше кучо сигурно нямаше да го вземат. :-

#96 Потребителят е офлайн   valeria_sofie Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 22
  • Регистрация: 11-January 09

Публикувано: 03 February 2009 - 02:44 PM

Какви неща има по света!
Невероятно луксозен хотел за кучета в Германия:
http://www.telegraph...ny.html?image=1
тук е написано за хотела-
http://www.travel.ru.../07/165465.html

Живеят в къщички по 5 кученца на площ от 45 м2 и има игрална площадка, където играят всички на площ от 350м2.Има камери за наблюдение.Цените доста солени. Настаняват денонощно!! :rolleyes:. Значи ако реша да си доведа кучето в 3 през ноща,няма да има проблем ;D

#97 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 03 February 2009 - 03:18 PM

Цитат

Ами аз имам един по простичък въпрос,ако например кучето ми е с доста особен характер,не мога да  кажа че е агресивен но определено е недоверчив към непознати полагаме усилия да го социализираме но всичко става много бавно,та ако ми се наложи да го дам на хотел какви шансове имам,от моя опит мога да кажа че са нулеви.Хотелите за кучета са в правото си да имат изисквания,и за това няма спор,но при тази голяма конкуренция защо не се появи хотел който да взима такива кучета макар и при определени условия.
Подобно куче само  в хотел, в който кучетата са отделени едно от друго и се извеждат само на повод. Такива има.
Но ако кучето ти не позволява хич пък да бъде пипано, връзвано, водено, да му се мият лапи и да се реше от чужди хора, какви изисквания можеш да имаш? Ако си притиснат от ситуацията и ти се налага - го даваш в клетка с двор  и това е. И такива има.
В този ред на мисли клиентите на хотелите трябва да разберат, че имат пълното право да изискват от хотела дадени неща, но и трябва кучетата им да са "управляеми", както и да не скриват нищо от характера на кучето. Т.е. и двете страни имат своите изисквания и нещата са т идеални, когато всичко е чисто и казано и когато и двете страни преценят, че "сделката" ги устройва. ;)


п.п. Съвсем отделен е въпросът как ще се отрази на подобно куче престоят на такова място. По-добре е да бъде избягвано, ако може, но ако пък се налага и няма изход - това е решението.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#98 Потребителят е офлайн   dios1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 191
  • Регистрация: 12-October 07

Публикувано: 03 February 2009 - 03:50 PM

Леле ,ами аз не съм казал нищо за изисквания,само питах дали има хотели за проклети кучета.Нещо за в краен случай.Какво беше това напътствие не разбрах.Само за протокола и ние с проблемните кучета сме хора бе не ни изяждайте,няма да си водим добрите във вашите хотели напук.Дали нямаше да е по добре вместо поучения да беше казано в краен случай на кой хотел мога да разчитам за моя дивак.Пак повтарям в краен случай.И определено никой непознат неможе да му пипне лапите.....това за лапите не беше много честно но....

#99 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 03 February 2009 - 03:56 PM

Цитат

И определено никой непознат неможе да му пипне лапите.....това за лапите не беше много честно но....
;D Досетлива съм.
Съжалявам, ако поста ми е разтълкуван агресивно. Извинявам се, нищо подобно нямах предвид. И говорех по принцип, не конкретно за теб  ;)
А относно това на кой точно хотел да разчиташ не мога да кажа аз лично. Не съм ги посещавала, но в гугъл излизат доста. Можеш да ги посетиш, разгледаш и прецениш. Да говориш със собствениците и така ще решиш кое място те устройва.  :blink:
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#100 Потребителят е офлайн   sad eyes Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 545
  • Регистрация: 18-January 07
  • Gender:Female
  • Location:Сливен

Публикувано: 03 February 2009 - 03:59 PM

Цитат

..............Какво беше това напътствие не разбрах.......

Добронамерено беше със сигурност ;) А хотели в София има доста и в тази тема има линк към един.Направо им мятайте едно запитване.
Между другото dios1радвам се,че задържахте кучето си


Цитат

Досетлива съм.


Изпреварила ме досетливата  ;D

  • (10 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни