Dog.bg Форуми : Не правете като мен ...

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Не правете като мен ...

#1 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 16 May 2005 - 07:04 PM

Отварям тази тема, защото е хубаво да си казваме и грешките, които правим. Съвети към начинаещи, като мен. Така че - Не правете като мен r)

Не къпете кучето си вечерта преди изложбата ! Реших да къпя и среша Кевин вечерта преди изложбата. В резултат на което, и той и аз не спахме. Беше нервен и веднага заспа като пристигнахме, а на изложбата приемаше всичко с нежелание. Така че не правета като мен - не трябва да подготвяте кучето си в деня, особено вечерта преди изложбата. Най добре няколко дни преди това, за да може в деня на изложбата да е починало и в добро настроение. r)

#2 Потребителят е офлайн   Хлебаров Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1531
  • Регистрация: 01-September 04

Публикувано: 16 May 2005 - 07:07 PM

За да бъдем точни - 36 до 48 часа дни преди, т.е. ако изложбата е в неделя сутринта, къпането трябва да е в петък следобед.

Що не питаш бе, човек ?

#3 Потребителят е офлайн   YORK ANASTASIA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2866
  • Регистрация: 21-October 04

Публикувано: 16 May 2005 - 08:05 PM

ЗА ЖАЛОСТ НЕ ВАЖИ ПРИ ЙОРКИТАТА .....ПРОСТО АКО ГО НАПРАВИТЕ ДЕН ПРЕДИ ИЗЛОЖБАТА ЩЕ БЪДАТ ВЕЧЕ СПЛЕТЕНИ И НЕ ДОБРЕ ИЗГЛЕЖДАЩИ....ТАКА ЧЕ ВЕЧЕРТА ПРЕДИ ИЗЛОЖБАТА ИЛИ ДАЖЕ СУТРИНТА Е НАЙ ДОБРЕ ДА СЕ ИЗКЪПЯТ И ПОДГОТВЯТ ЗА МЕРОПРИЯТИЕТО ....НО НЕ ПРАВЕТЕ КАТО МЕН....АЗ В АМБИЦИАТА И НАПРЕЖЕНИЕТО ПРЕДИ ГОДИНА НА САМИЯ РИНГ ТРЕПЕРИХ И БЯХ НАПРЕГНАТА ...КОЕТО УСЕЩАХА И КУЧЕТАТА МИ И СЕ ДЪРЖАХА КАТО МЕН КОЕТО ДОРИ ГИ ДОКАРВАШЕ ДО СТРАХ....СЕГА КОГАТО ОСЪЗНАХ ГРЕШКАТА СИ СЕ ДЪРЖА УВЕРЕНО И ВЕСЕЛО И ВЕДНАГА ПОМОГНА ....ВСИЧКИ ТЕ ПРИЕМАТ ТОВА КАТО ИГРА И ЕДНО ХУБАВО ИЗЖИВЯВАНЕ!!! b)
User's Signature

http://yorkanastasia.com
facebook: Mariya Tsaneva
tel za Bg :+359 888 600 751
tel za Croatia :+385 977 600 751

#4 Потребителят е офлайн   Dara Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 566
  • Регистрация: 29-December 04

Публикувано: 18 May 2005 - 08:20 AM

За всяка порода е различно. Голденът например е хубаво да се къпе 3-5 дни преди изложбата, а да се подстригва поне седмица преди това, за да може за самата изложба косъмът да придобие естествения си блясък и "прическата" да не е неестествена

#5 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 18 May 2005 - 06:39 PM

Другия ми хит r)

Преди изложбата в Пловдив къпя Кевин. Мокър от банята го слагам на китеника ми, за да го изсуша с кърпата и да го среша. Обаче ... китеника червен и пуснал боя l) И принц Кевин беше станал като мартеничка r) r) r) Така че - внимавайте !!!

#6 Потребителят е офлайн   mi6eto_i_ashley Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 848
  • Регистрация: 28-January 05
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Retrievers, AGILITY
  • Skype:

Публикувано: 18 May 2005 - 07:17 PM

Цитат

За всяка порода е различно. Голденът например е хубаво да се къпе 3-5 дни преди изложбата, а да се подстригва поне седмица преди това, за да може за самата изложба косъмът да придобие естествения си блясък и "прическата" да не е неестествена

голдън-подстриган??! bl) къде се подстригва-опашката ли? може ли да обясниш- това ми е интересно...=)
User's Signature

The more people i meet, the more i like my Golden Retrievers!
SKYPE: mi6eto_i_ashley
Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни