Dog.bg Форуми : CANIS - школа за обучение на кучета

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

CANIS - школа за обучение на кучета Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   CANIS Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 09-May 08

Публикувано: 09 May 2008 - 03:00 PM

Здравейте, приятели на кучетата!С радост Ви представяме ШКОЛАТА ЗА ОБУЧЕНИЕ НА КУЧЕТА CANIS - www.canis-bg.com
[center]Кои породи кучета са най-подходящи за обучение?

  Въпреки общоприетите твърдения и мнения за България, че има силно интелигентни породи кучета, които едва ли не се раждат възпитани и обучени и такива, които НЕ СЕ ПОДДАВАТ НА ОБУЧЕНИЕ (ЗА ТЯХ Е МНОГО ТРУДНО ИЛИ НЕВЪЗМОЖНО ДА БЪДАТ ОБУЧЕНИ), например породите кучета "Хъски", "Каракачанско куче", "Кавказка овчарка", големия, силен и своенравен "Ротвайлер", "Питбул", "Стафордшир Териер" и др., CANIS Ви казва и може да Ви доказва, че това не е така!
 
  НЯМА СЪЩЕСТВУВАЩА ПОРОДА КУЧЕТА ИЛИ ПРОСТО КУЧЕ, ДОРИ И БЕЗПОРОДНО, КОЕТО ПО ПРЕДЦЕНКА НА СПЕЦИАЛИСТ И ПРИ ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕНА ВЪЗРАСТ (НАЙ-ПОДХОДЯЩАТА) И НАЙ-ДОБРА И ПРАВИЛНА НАСОЧЕНОСТ НА ЗАНИМАНИЯТА, ДА НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ОБУЧЕНО, Т.Е., ДА НЕ МОГАТ ДА БЪДАТ ПОСТИГНАТИ НАЙ-ДОБРИ И ТРАЙНИ РЕЗУЛТАТИ.
  И още, и специално за Вас, и за удоволствието да имате истинско КУЧЕ-ПРИЯТЕЛ, CANIS Ви препоръчва и Ви предлага на живо съвети, препоръки и разкриване на особеностите на характера на Вашето куче чрез поредица от добре подредени и балансирани тестове. Оттам много по-лесната ориентация и насоченост на заниманията и търсенето на най-високи резултати от програмата на ШКОЛАТА CANIS.

По-горе написаната информация е единствено и само от ШКОЛАТА CANIS  :blink:


МОД: Заглавието и форматирането на текста са променени от модератор според правилата на форума.

#2 Потребителят е офлайн   CANIS Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 09-May 08

Публикувано: 17 May 2008 - 09:55 AM

CANIS ВИ ПОМАГА

Специалното отношение на CANIS към Вас има и друго изражение ние Ви предлагаме преди да сте си намерили домашен любимец-куче, да Ви посъветваме, да Ви дадем полезни съвети  и да Ви подготвим за това сериозно начало, т.е. дали можете съобразно условията, при които ще отглеждате приятеля си куче и според това кой ще се грижи основно за него, да Ви кажем не си взимайте куче, защото ще Ви е много трудно да се справите, или пък можете да се справите, но непременно с наша помощ. Също така да Ви препоръчаме и да изберем най-подходящото за Вас куче като порода и възраст.

КОЯ Е НАЙ-ПОДХОДЯЩАТА ВЪЗРАСТ ЗА НАЧАЛО НА ВЪЗПИТАНИЕТО И ОБУЧЕНИЕТО НА ВАШЕТО КУЧЕ?

CANIS Ви препоръчва това да е от втория до третия месец от възрастта на кучето.
През всеки един период от живота на кучето по-нататък могат да се правят корекции в социалното поведение и възпитанието на кучето и да се получават добри и много добри резултати, но това е в пряка зависимост от това в чии ръце е било кучето. Т.е. кой го е хранил, разхождал (отглеждал), възпитавал, дресирал. И при всички случаи много по-добре се работи и се постигат по-високи редултати ако се избегне влиянието на не добре подготвени собственици или специалисти.

ОБУЧЕНИЕТО

Най-специалното за Вас предложение на CANIS е, че Ви се предлага обучение за самите Вас. Особеното тук е, че Вие може да се ,учете и да се подготвяте преди да имате куче. Това е предварителен курс, който Ви подготвя за срещата с Вашия изключителен, но в същото време много малък и лесно нараним приятел кучето. Преминали през този курс, Вие ще бъдете ЛИШЕНИ ОТ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА ПРАВИТЕ ЛОШИ И ГРУБИ ГРЕШКИ ПРИ ОБЩУВАНЕТО С ВАШЕТО КУЧЕНЦЕ. А когато то дойде при Вас, ние заедно ще продължим по изключително светлия и прав път към постигането на изключителното, пословично, единствено и неповторимо приятелство човек-куче. За да можете да разберете и да можете да знаете що е то най-добрият приятел на човека, а това е една голяма и много красива истина като част от живота.

АКО ВИЕ НЕ МОЖЕТЕ ДА ДОЙДЕТЕ ПРИ НАС, CANIS ЩЕ ДОЙДЕ ПРИ ВАС

CANIS  е със седалище в гр. Пловдив, но ние можем да дойдем при Вас, където и да сте в България. С предварителна уговорка, индивидулно само за Вас и Вашето куче или когато сте готови с група от кучета.

ЦЕЛ

Искаме да Ви обърнем вниманието върху това, че за нас най-голямата радост и успех е не да обучим Вашето куче, а самите Вас. Тогава ще имаме резултат CANIS, което ще рече добре подготвен и обучен стопанин на куче, който не само може да се радва на обученото си куче, а може да се ползва от изключителната привилегия да бъде изключително добре подготвен и ще има избора при най-малко грешки в ежедневното си общуване да получи най-много щастие за себе си и за своето куче.

CANIS за Вас

#3 Потребителят е офлайн   ATINAstafff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1186
  • Регистрация: 13-October 06

Публикувано: 17 May 2008 - 03:31 PM

Бих искала да попитам,в часност за тази порода-"Стафордшир Териер" ,изброена от вас
1-Има ли нещо общо с породата Американски стафордшир териер?
2-Кое точно възприемате за невъзможно при обучението на породата АСТ-
НЕ СЕ ПОДДАВАТ НА ОБУЧЕНИЕ (ЗА ТЯХ Е МНОГО ТРУДНО ИЛИ НЕВЪЗМОЖНО ДА БЪДАТ ОБУЧЕНИ)
Ще Ви бъда благодарна при евентуален отговор.

П.П.Иначе рекламата няма да е на 100% вярна....

#4 Потребителят е офлайн   CANIS Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 09-May 08

Публикувано: 18 May 2008 - 11:24 AM

Уважаема госпожо, породата се нарича "Американски Стафордшир Териер"  и няма нищо НЕВЪЗМОЖНО ПРИ ОБУЧЕНИЕТО  на тези кучета, напротив CANIS с удоволствие обучава такива кучета и има изключително добри и трайни резултати.

Ние Ви молим да прочетете по-внимателно написаното по-горе от CANIS, от което ще разберете, че CANIS изпитва изключително уважение  към кучето и в частност към горе описаните породи и с удоволствие тренира и както вече казахме, има изключително високи постижения, включително и с Американския Стафордшир Териер.


С уважение,
CANIS

#5 Потребителят е офлайн   ATINAstafff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1186
  • Регистрация: 13-October 06

Публикувано: 18 May 2008 - 06:11 PM

Цитат

Уважаема госпожо, породата се нарича "Американски Стафордшир Териер"  и няма нищо НЕВЪЗМОЖНО ПРИ ОБУЧЕНИЕТО  на тези кучета, напротив CANIS с удоволствие обучава такива кучета и има изключително добри и трайни резултати.

Ние Ви молим да прочетете по-внимателно написаното по-горе от CANIS, от което ще разберете, че CANIS изпитва изключително уважение  към кучето и в частност към горе описаните породи и с удоволствие тренира и както вече казахме, има изключително високи постижения, включително и с Американския Стафордшир Териер.


С уважение,
CANIS

Много благодаря за отговора Ви.
Впредвид вашата очевидна запознатост с този вид породи бихте ли ми отговорили, кой са тези кучета от породата АСТ,с който имате успех в обучението?
Имам бегла представа от някой екземпляри в този район на страната и ще се радвам да споделите за техните постижения,податливост на обучение,какво е то-насоченост и техните имена.
Ще се радвам на малко повече информация относно възприемчивостта на тази порода според вас.
Не бих отказала и разяснения относно способностите на трудната за обучение порода Ротвайлер например.
Възприемам молбата ви сериозно!
Изключително сериозно възприемам работата Ви,която определено изиска много големи познания,нерви и време и тн

#6 Потребителят е офлайн   stan71 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 85
  • Регистрация: 13-November 07
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 18 May 2008 - 06:18 PM

Въпреки общоприетите твърдения и мнения за България, че има силно интелигентни породи кучета, които едва ли не се раждат възпитани и обучени и такива, които НЕ СЕ ПОДДАВАТ НА ОБУЧЕНИЕ (ЗА ТЯХ Е МНОГО ТРУДНО ИЛИ НЕВЪЗМОЖНО ДА БЪДАТ ОБУЧЕНИ), например породите кучета "Хъски", "Каракачанско куче", "Кавказка овчарка", големия, силен и своенравен "Ротвайлер"[/b], "Питбул", "Стафордшир Териер" и др., CANIS Ви казва и може да Ви доказва, че това не е така!

      ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#7 Потребителят е офлайн   ATINAstafff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1186
  • Регистрация: 13-October 06

Публикувано: 18 May 2008 - 06:38 PM



Впредвид вашата очевидна запознатост с този вид породи бихте ли ми отговорили, кой са тези кучета от породата АСТ,с който имате успех в обучението?
Имам бегла представа от някой екземпляри в този район на страната и ще се радвам да споделите за техните постижения,податливост на обучение,какво е то-насоченост и техните имена.
Ще се радвам на малко повече информация относно възприемчивостта на тази порода според вас.
Не бих отказала и разяснения относно способностите на трудната за обучение порода Ротвайлер например.
Възприемам молбата ви сериозно!
Изключително сериозно възприемам работата Ви,която определено изиска много големи познания,нерви и време и тн



Ако това вашият отговор, изглежда ще трябва да прочетете пак въпросите ми,защото явно не желаете да им отговорите!
Ще се радвам на отговори
Темата започва да става интересна и четена

#8 Потребителят е офлайн   buch Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1000
  • Регистрация: 16-March 07
  • Gender:Male
  • Location:София жк надежда

Публикувано: 18 May 2008 - 06:39 PM

Има кучета и кучета не зависи от порода пол или нещо друго всичко зависи от характера на самото куче
User's Signature

КУЧЕТО - КАКВО Е ТО ЗА НАС? НАЙ-ДОБЪР ПРИЯТЕЛ, НАЛИ?

Качена снимка

#9 Потребителят е офлайн   соня Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 06-January 08

Публикувано: 18 May 2008 - 08:15 PM

buch , мисля ,че си прав , аз съм имала ротвайлер , и мога да поспоря относно " големия, силен и своенравен "Ротвайлер" . Моя , въпреки , че не беше много социализиран , беше едно страшно уравновесено и послушно куче. Идеален домашен любимец за по-активен тип хора. Според мен това е една изключително податлива на обучение порода.

#10 Потребителят е офлайн   ATINAstafff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1186
  • Регистрация: 13-October 06

Публикувано: 19 May 2008 - 10:14 AM

Цитат

buch , мисля ,че си прав , аз съм имала ротвайлер , и мога да поспоря относно " големия, силен и своенравен "Ротвайлер" . Моя , въпреки , че не беше много социализиран , беше едно страшно уравновесено и послушно куче. Идеален домашен любимец за по-активен тип хора. Според мен това е една изключително податлива на обучение порода.


Невероятно!!!
Мисля,че когато човек реши да си взима куче,с което ако е рекъл Господ ще живее 10-15 год би следвало от елементарна култура да разбере към каква порода се ориентира.
Най-добрият вариант в случая си остават клубовете по порода и развъдчици с доказано име
Не смятам,че от школа за обучение може да се получи насоченост за породата куче,което ще си вземем.
Това е личен избор,според характера на бъдещият собственик,финансови способности,начин на живот и тн...

соня ,да не забравяме,че ротвайлера е все пак призната работна порода.Като цяло е естествено да е податлива на обучение,въпроса опира за какво една порода е била селектирана.


Явното нежелание да бъде отговорено на въпросите ми,поставени по горе към CANIS, не говори достатъчно добре за просионалното отношение на обучаващити в школата,извън пределите на нета и рекламата!
Зададох простички въпроси.
Един от които е, кои представители на породата АСТ са били обучавани от Вас.
Когато се зададе този въпрос в школа, или клуб за спортна дрисура мисля и съм сигурна,че отговор трябва да има....
Не е толкова сложно!

#11 Потребителят е офлайн   xrisi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 184
  • Регистрация: 15-January 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 19 May 2008 - 02:46 PM

Малко са нещата за които човек е подготвен в живота си и не чак толкова много за тези които може да избира.Въпреки мнението на много мои познати за изборът ми на куче-НОК  е лудос защото ще е голямо и т.н. (при това сме в ап.) не смятам ,че някой може да ме разубеди и "посъветва" какво да харесвам и да си взема!Знам само ,че и дававам  дължимото внимание и грижи ежедневно. Нямам претенции ,че разбирам но знам едно което не става с малко труд става с повече (това относно породите).Лично мнение-карайте я по леко с това кои какво да си вземе и гледа вашето "посъветва" начина по който го правите дразни. 

#12 Потребителят е офлайн   dios1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 191
  • Регистрация: 12-October 07

Публикувано: 20 May 2008 - 09:56 AM

Мисля,че когато човек реши да си взима куче,с което ако е рекъл Господ ще живее 10-15 год би следвало от елементарна култура да разбере към каква порода се ориентира.
Най-добрият вариант в случая си остават клубовете по порода и развъдчици с доказано име
Не смятам,че от школа за обучение може да се получи насоченост за породата куче,което ще си вземем.
Това е личен избор,според характера на бъдещият собственик,финансови способности,начин на живот
и тн...Значи бях решил да не пиша повече в този форум но сега не се сдържах.Аз мисля че в повечето случаи кучето избира човека,просто нещата се свеждат до това че точно ето това куче ми харесва и незнам защо.Друг път се налага да го взема защото в противен случай ......Незнам защо но не смятам че взимането на куче е равносилно на купуването на кола,колко харчи,дали ще изглеждам добре в нея и тн.Донякъде съм съгласен за преценката на финансовите възможности.И още нещо не можах да разбера казвате порода ,развъдчици няма лошо,за какво е била ,,селектирана породата,,звучи ми като тунинга при колите.Ако ми дадете някаква дефиниция която може да обясни защо се взима дадено животно ще ви бъда много благодарен.

#13 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 28 June 2011 - 04:05 PM

Хора с нулева грамотност относно кинология. Това ме кара да се съмнявам дълбоко и в познанията им в други области.
Че се и продават чак...

http://canis-bg.com/...page=news&id=86

Цитат

Желаете ли уникално кученце кръстоска?


Ако търсите сибирско хъски с много висок интелект, това са кученцата за Вас!

Малките са родени на 07.12.2010г. Майка - лабрадор, баща - сибирско хъски (Руни - можете да видите снимки в раздел клиенти в сайта ни). На тези снимки кученцата са на възраст 4 месеца. Имат всички ваксини, хигиенни навици и подготовка от школата ни. Притежават уникални качества, тъй като са взели най-доброто и от двете породи.
:zz_020:
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#14 Потребителят е офлайн   Anuk Икона

  • северен вятър
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 5391
  • Регистрация: 27-December 07
  • Gender:Not Telling
  • Location:София

Публикувано: 28 June 2011 - 04:18 PM

Подаряваме малки кученца -
лабрадор/питбул
Школата за обучение на кучета и техните собственици CANIS DOG SCHOOL
притежава кучета за подаряване. Кученцата са много добре отгледани. Родени са на
14.05.2010г. Порода - кръстоска от майка лабрадор и баща питбул.


:zz_020: :zz_020: :zz_020:
вие не заслужавате и муха да ви се повери

#15 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 29 June 2011 - 12:08 AM

:eg_033:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#16 Потребителят е офлайн   Arolski9111 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 259
  • Регистрация: 17-June 11
  • Gender:Male
  • Interests:+359878787912
    arolski911@gmail.com

Публикувано: 29 June 2011 - 12:13 AM

Само не разбрах , защо са ви кучета от смесица Лабрадор/Питбул ? :dry:
User's Signature

Асен Аролски треньор на кучета
и
техните собственици

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни