Dog.bg Форуми : Говорилня

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (137 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Говорилня

#1 Потребителят е офлайн   ralica_v Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 929
  • Регистрация: 12-February 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 23 May 2008 - 08:14 AM

Видях че са ни направили забележка в старата ни тема и реших да направя Говорилня за всички теми които си нямат тема  :blink: или за общи неща.Видях че трябва да си изберем и модератор.Аз предлагам да е някой "по-старши" във форума,има познания и разбира се желание.Предложете имена.
User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   Sesili Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1160
  • Регистрация: 10-January 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 23 May 2008 - 08:22 AM

ralica_v и аз видях забележката и съм съгласна с теб.Най-добре е найстина някой "старши" ако има желание и време.

#3 Потребителят е офлайн   Diqna_Stoicheva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 519
  • Регистрация: 28-August 07
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 23 May 2008 - 09:24 AM

Според мен за модератор,трябва да изберем  :blink:  samotnata  :blink: ,тя първа е започнала темата във форума за кокера и отправи запитване до модератора във форума -да станем подфорум тя е най- старшият в групата и дава много полезна информация за сладурите ни  :blink: Не налагам мнение само правя предложение и най-важното стига тя да е съгласна разбира се  !
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   irina_dimitrova Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 172
  • Регистрация: 18-April 07
  • Location:София

Публикувано: 23 May 2008 - 10:10 AM

И аз съм за samotnata, тя като първа не само е най-запозната с форума като цяло, но и е проследила живота и развитието на всички от нашата тема!

#5 Потребителят е офлайн   ralica_v Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 929
  • Регистрация: 12-February 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 23 May 2008 - 11:57 AM

И аз съм за samotnata.Дано да има желани е а и време  :blink: .
User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   Brani and Max Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1693
  • Регистрация: 15-February 08
  • Gender:Female
  • Location:Благоевград

Публикувано: 23 May 2008 - 01:05 PM

Така, наистина трябва да изберем някой - според мен самотната наистина е отличен избор, а също и да видят там с Айк да се разберат да си помагат, мисля че те са най-вещи по въпроса. стига да имат желание!пък и ние ще помагаме с каквото можем, стига да ни кажат какво точно :)

П.П. макар и двете ни предложения да изченаха от форума от доста време :) дано не ни изоставят :) да се борим сами с възпитанието на любимците ;D ;D ;D :yahoo: :wub:
User's Signature

Качена снимка

#7 Потребителят е офлайн   Kayia Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 190
  • Регистрация: 07-March 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 23 May 2008 - 03:56 PM

Хоп и ние с Ралф, в говорилнята, да ви кажа аз утре отивам да взема кучегон, защото няма да стане иначе, от два дни през деня с Ралф си стоим без раходка :'(направо съм полудяла, чакам мъжа ми да се прибере и да го извежда, и кутрето е с две разходки милото сутрин и вечер, не знам как ще се оправим, а тамън беше почнал да стиска да ходи до тоалетна навън :(
User's Signature

Качена снимка

#8 Потребителят е офлайн   Blinki Икона

  • Dreamer
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 710
  • Регистрация: 31-August 06
  • Gender:Female
  • Location:Самоков

Публикувано: 23 May 2008 - 07:10 PM

И според мен samotnata и idol ike хората, на които всички разчитаме за компетентни и точни съвети. Няма човек, който ги е попитал нещо, и те да не са отговорили.  :blink: Разбира се, ако и те са съгласни да отделят от времето си за модериране.
User's Signature

Качена снимка

#9 Потребителят е офлайн   Рудо Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 333
  • Регистрация: 10-January 07
  • Location:Велики Преслав

Публикувано: 23 May 2008 - 07:32 PM

Няма ме за малко и...какви хубави неща са се случили ;) :yahoo:! Честит ни подфорум! Аз също съм "ЗА", с две ръце и четири лапи, за модератори да предложим Биляна и Елена (Честит Имен ден на много патерици, мила! Здраве и дълъг живот, изпълнен само с радостни моменти!) Дано имат време да се занимават с това, за желание съм сигурна, че имат. Ако не беше Самотната, нямаше да го има нашият форум и щяхме да се лутаме в отглеждането на кокерите си и да се учим от грешките си сами. Много щеше да ни е трудно!
Idol Ike винаги ни е помагала с много любов, отзивчивост и търпение. Дано се съгласят! 
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#10 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 23 May 2008 - 07:38 PM

Цитат

Хоп и ние с Ралф, в говорилнята, да ви кажа аз утре отивам да взема кучегон, защото няма да стане иначе, от два дни през деня с Ралф си стоим без раходка :'(направо съм полудяла, чакам мъжа ми да се прибере и да го извежда, и кутрето е с две разходки милото сутрин и вечер, не знам как ще се оправим, а тамън беше почнал да стиска да ходи до тоалетна навън :(
Да споделиш ако си купиш дали и какъв ефект има. Доста хора питат, а мисля, че това е един доса безболезнен начин за справяне със ситуацията.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#11 Потребителят е офлайн   ralica_v Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 929
  • Регистрация: 12-February 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 23 May 2008 - 07:46 PM

Този кучегон няма ли да има същото действие и върху Ралф когато сте на разходка?С ултразвук ли е?
User's Signature

Качена снимка

#12 Потребителят е офлайн   Kayia Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 190
  • Регистрация: 07-March 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 23 May 2008 - 08:56 PM

Включвам се, значи и аз си мислех за Ралф дали има нещо, но ми обясниха, че било на принципа на насочване, тоест, ако той е до мен няма да има проблем, кучегона действа напред, познат ми каза, че постоянно като излизал насочвал срещу кучетата и после без кучегона, само като го видели бягали, не знам вече и аз , ще пробвам и ще пиша, защото тук от два дни след като ни подгониха, сме като в затвор :'(
User's Signature

Качена снимка

#13 Потребителят е офлайн   juj Икона

  • Обичам те, Бъки!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1245
  • Регистрация: 13-February 07
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 23 May 2008 - 09:02 PM

Днес много се уплаших, защото 30мин. преди разходката Бък се изпишка вкъщи, по време на разходката отново е пишкал, и 15-20мин. след разходката пак.. 3 пъти за около час - час и половина. Предполагам, че не е нормално. Сега ще го гледам през какви интервали си върши работата. Но пък от друга страна днес е страшно топло и пие много вода, надявам се да е от това. :blink:
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

JujitYy --> juj

#14 Потребителят е офлайн   joleto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 622
  • Регистрация: 26-August 07

Публикувано: 23 May 2008 - 09:28 PM

Цитат

Цитат

Хоп и ние с Ралф, в говорилнята, да ви кажа аз утре отивам да взема кучегон, защото няма да стане иначе, от два дни през деня с Ралф си стоим без раходка :'(направо съм полудяла, чакам мъжа ми да се прибере и да го извежда, и кутрето е с две разходки милото сутрин и вечер, не знам как ще се оправим, а тамън беше почнал да стиска да ходи до тоалетна навън :(
Да споделиш ако си купиш дали и какъв ефект има. Доста хора питат, а мисля, че това е един доса безболезнен начин за справяне със ситуацията.


Майка ми е призовкар и постоянно е по улицата...2 пъти я нападаха кучета и един полицай и подари кучегон...наистина действа,но имайте в предвид,че има възрастни,освирепели и глухи кучета,които не чуват дразнещия за тях звук и е все така опасно!
Но работи този кучегон ;)

#15 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 24 May 2008 - 12:13 PM

Леле, хора, нямате представа колко съм щастлива днес. Честит празник, между другото.
Не бях влизала известно време, защото ме чакат много сериозни изпити /от които и изпита по Гръбначни животни, които включват и кокерите  ;D / И не стига, че сме станало подфорум, ами ме искате за модератор..... нямам думи, благодаря ви. Обещавам, че веднага след като взема изпитите и практиката ще си вляза сериозно в ролята, а до тогава моля, дръжте си кокерите на каишки, за да не се налага моята намеса  ;)
В страни от майтапа наистина съм ви страшно благодарна за честта, за мен ще е огромно удовослтвие да НЕ ви трия и да помагам за развитието на подфорума. Гледам и вие добре се справяте, страхотни сте.

Засега изчезвам, до скоро. И благодаря за всичко.
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

#16 Потребителят е офлайн   ralica_v Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 929
  • Регистрация: 12-February 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 24 May 2008 - 01:54 PM

Оле толкова и стана жал  :'( .Разхождаме се с приятеля ми в морската и гледаме на една от алейките човек с кашонче на земята и две кученца вътре.Без храна и без вода.Хора се спираха,пипаха ги и подминаваха.Спряхме се.Попитахе го на каква възраст са а той: "На 37 дена".Казах му да им сложи водичка защото милите сигурно умират от жега и да не ги държи на земята че е много мръсно и хората като ги пипат могат да се разболеят,а той "Ми не ми е удобно да ги държа на ръце,след няколко дни ще отида да ги дам в зоомагазина,там дават по-големи коисионни".Направих две снимки.Вижте ги.  :'(
User's Signature

Качена снимка

#17 Потребителят е офлайн   desi_kz1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1313
  • Регистрация: 23-May 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:Фармация
  • Skype:

Публикувано: 24 May 2008 - 02:24 PM

Горкичките кученца :'( :'( :'( Седят в този мръсен кашон че и дори без водичка :'( На мен не ми приличат много на питбули :(
User's Signature

Качена снимка

"Ако вземеш прегладняло куче и направиш живота му охолен,
то няма да те ухапе. Това е принципната разлика между кучето и човека."
Марк Твен

#18 Потребителят е офлайн   juj Икона

  • Обичам те, Бъки!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1245
  • Регистрация: 13-February 07
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 24 May 2008 - 03:37 PM

Лелее, горките кученца :'( :'( Със сигурност родителите им са бойни кучета.. :'( Щом ги продава така - Питбули 50 и 60лв.  :'( :'( На полянката има доста питбули, някои от тях със сигурност са минали днес покрай кашончето... и какво ли са си казали :rolleyes:
А и то се вижда, че не приличат на питбули... поне по снимката, не знам на живо.


Аз днес бях на плаж и оттам мина един кокер Пипо със стопаните си. Следващият път като ги видя, ще им кажа да се регистрират във форума :yahoo: :yahoo: Те живеят до нас. Голяям сладур е :yahoo:
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

JujitYy --> juj

#19 Потребителят е офлайн   desi_kz1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1313
  • Регистрация: 23-May 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:Фармация
  • Skype:

Публикувано: 24 May 2008 - 05:16 PM

Дали има някой в този форум който да е от Казанлък? :blink:Че като му сложат на моя Бъди всичките ваксини да си разхождаме заедно кокерчетата :yahoo:
User's Signature

Качена снимка

"Ако вземеш прегладняло куче и направиш живота му охолен,
то няма да те ухапе. Това е принципната разлика между кучето и човека."
Марк Твен

#20 Потребителят е офлайн   Sesili Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1160
  • Регистрация: 10-January 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 25 May 2008 - 07:25 AM

Добро утро от нас с Бенджи  :yahoo: Вчера за нас беше много хубав ден.Направихме си една мноооого дълга и приятна разходка.Да се похваля Бенджи започна да ходи нормално да повода,без да го дърпа и подканям постоянно и без да скимти  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo: Срещнахме няколко кученца,към който той прояви доста гплям интерес.Особено голям интерес прояви към един мини шпиц и чак започна да се дърпа към него и да върти опашка (или по скоро дупе  :P ) ,но изглежда до се оплаши защото се дърпаше назад и започна да ръмжи и да се зъби.И всяко едно куче от нашия "калибър" го привличаше и проявяваше интерес.Много съм доволна от него  :yahoo: Сложила съм две снимки в галерията.На едната сме след разходка  :wub:

  • (137 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни