Dog.bg Форуми : Здравословни проблеми

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (52 Страници) +
  • « Първа
  • 50
  • 51
  • 52
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Здравословни проблеми

#1021 Потребителят е офлайн   LOVE KOKER Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 500
  • Регистрация: 27-November 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:Музика,фотография,готварство,биология и кокерии :)

Публикувано: 24 February 2014 - 06:53 PM

здравейте, отново! Яденето на Тоби го оправихме, хапва малко повече, но продължава да слабее, Анемията му е все така изразена- бледи вени, уши... Някой може ли да ми каже какво мога да направя за да му увелича малко тези еритроцити. Все звъня , питам ветеринари и пак не получих отговора, който ме интересува. Та , ако някой може да ми каже някакво лекарство за тази анемия , много ще ме зарадва
User's Signature

Качена снимка Тоби и Петя

#1022 Потребителят е офлайн   Blumen Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 16-November 11

Публикувано: 02 March 2014 - 11:46 PM

Zdraveite, nie smena 4 g pochti. Chesto boleduvame ot stomashni problem. Vse ne namirame tochnata hrana.znam che nai dobre e da gotvq, no ne vinagi moga . To i omrazva postoqnno oriz pile grah i morkovi ili kartofi. Kato sadem konserva stava strashno. Rastroistvo . Okaza se che imame gastrit ili kiselini.ne sme hodili na doktor.posledniqt pat ni iskaha 200€ za speshna pomosht v Berlin. I Z pobeje imah maloxan mu dadoh .predniata lekar ni beshe ispisal toca i oshte niakakvi dr.hapcheta. moeto kuche e vzeto ot haskovo ot niakakv idiot koito qvno go e rital i maltretiral. Na 5 m zapochna da se spuska na kraka i race . Strah go e ot vsichko. Bili smme na 2 treniora i dvamata ne uspiaha da go opraviat. Mrazi decata, napravo sam se vidiala v chudo. Biah sviknala da go vardia ot horata, koito mislqt che e plushena igrachka. Davaite savet pone za qdeneto,

Тук пишем на кирилица! Всеки следващ пост на латиница ще бъде трит без предупреждение.
Мод


#1023 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 03 March 2014 - 11:20 AM

Моят съвет е да се спрете на ЕДНА качествена гранула, ако ще и най-скъпата да е, и да давате САМО от нея. Има марки, които имат видове за чувствителен стомах, вземете такъв вид. И никакви консерви и готвено, специализираната гранула трябва да помогне, но само докато я давате. Ако давате и други неща проблема няма да се реши.
И все пак прежалете някой лев и заведете кучета при лекар, който да не му дава произволно хапчета както правите вие, без да разбирате тези хапчета помагат или вредят.
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

#1024 Потребителят е офлайн   ctefani Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 128
  • Регистрация: 16-September 11

Публикувано: 13 June 2014 - 03:30 PM

От трън ,та на глог .......на нашия Рони след като му мина историята с кърлежа и слава богу без последици ,сега му е болно дупето.От два дни е зле горкия.Снощи вета изстиска жлезата и му сложи 2 инжекции.Каза да му давам аспиринче на баер по 1 на ден 3 дни.Дано му мине по-бързо ,че да ти е жал да го гледаш.Иначе яде апетитно и вечер лае на поразия.Миналата година есента му я изстискваха жлезата и много гадно замириса ,а снощи аз ли не усетих обаче стоя по-мирен и не миришеше така гадно?!Е мирен ама по-добре от есента едва го удържах ,чак виеше , а снощи се справих сравнително по-лесно с държането.Обаче пък сега всичко е отекло каза вета.Горкия...

#1025 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 16 June 2014 - 10:25 AM

Ще му мине като на кученце, няма къде да ходи.
Ние цял живот се разправяме с тая жлеза, гадно наследство от вълците е тя...
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

  • (52 Страници) +
  • « Първа
  • 50
  • 51
  • 52
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни