Dog.bg Форуми : Говорилня

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (68 Страници) +
  • « Първа
  • 66
  • 67
  • 68
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Говорилня

#1341 Потребителят е офлайн   anela Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 247
  • Регистрация: 25-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Burgas

Публикувано: 18 February 2014 - 01:31 PM

Оф, боже .... не се притеснявайте няма да им направите реклама. Това нещо в Трън е една ужасна ферма за кучета, бълваща болни животни. Ако е от там кучето ви няма родословие, е поне не легитимно.... иначе на принтер и аз мога да ви направя ако искате.
Вие за какво си търсите куче, защо държите да е голямо и каква цена ви искат за това кученце, ако не е тайна?
User's Signature

Качена снимка

#1342 Потребителят е офлайн   elinceto_66 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 15-February 14
  • Gender:Female
  • Location:Хасково

Публикувано: 18 February 2014 - 03:00 PM

Показване на мнениетоanela, в 18 February 2014 - 01:31 PM, написа:

Оф, боже .... не се притеснявайте няма да им направите реклама. Това нещо в Трън е една ужасна ферма за кучета, бълваща болни животни. Ако е от там кучето ви няма родословие, е поне не легитимно.... иначе на принтер и аз мога да ви направя ако искате.
Вие за какво си търсите куче, защо държите да е голямо и каква цена ви искат за това кученце, ако не е тайна?


Ами не искам да е бебе понеже не ми се върви една година с парцал след него.Искам кученцето да има изградени хигиенни навици,а и когато е порастнало може да се види и как ще изглежда.А това кученце го продават за 450.Като сложа и транспорта,ваксина и чип понеже няма стават около 600.А и котката ми е бабичка и едно бебе вкъщи си е тормоз за нея Качена снимка

#1343 Потребителят е офлайн   anela Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 247
  • Регистрация: 25-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Burgas

Публикувано: 18 February 2014 - 05:13 PM

Според мен тези "хора" които искат да се отърват от породоподобното си куче на 3 годишна възраст, трябва да ви го подарят. А вие защо държите да го заплождате?
User's Signature

Качена снимка

#1344 Потребителят е офлайн   elinceto_66 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 15-February 14
  • Gender:Female
  • Location:Хасково

Публикувано: 18 February 2014 - 07:53 PM

Показване на мнениетоanela, в 18 February 2014 - 05:13 PM, написа:

Според мен тези "хора" които искат да се отърват от породоподобното си куче на 3 годишна възраст, трябва да ви го подарят. А вие защо държите да го заплождате?


Аз не съм казала че искам да заплождам.Просто написах какво ми казаха сегашните собственици.А на подарък няма да откажа,но за съжаление не ставаКачена снимка За това попитах за мнение за кученцето.Но от коментарите започвам да мисля,че съм права за муцунката.Качена снимка Сега се обърках съвсем и не знам дали да го взема...В крайна сметка прилича ли на мопс или не...А сигурно ли е че родословието е фалшиво?

#1345 Потребителят е офлайн   kalinka malinka i maiki Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 15-February 14

Публикувано: 21 February 2014 - 06:07 PM

Здравейте , някой с кастриран мопс има ли във форума нека сподели как се държи кучето след интервенцията.

#1346 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 22 February 2014 - 10:54 AM

Показване на мнениетоelinceto_66, в 18 February 2014 - 05:53 PM, написа:

Показване на мнениетоanela, в 18 February 2014 - 05:13 PM, написа:

Според мен тези "хора" които искат да се отърват от породоподобното си куче на 3 годишна възраст, трябва да ви го подарят. А вие защо държите да го заплождате?


Аз не съм казала че искам да заплождам.Просто написах какво ми казаха сегашните собственици.А на подарък няма да откажа,но за съжаление не ставаКачена снимка За това попитах за мнение за кученцето.Но от коментарите започвам да мисля,че съм права за муцунката.Качена снимка Сега се обърках съвсем и не знам дали да го взема...В крайна сметка прилича ли на мопс или не...А сигурно ли е че родословието е фалшиво?


Ако имате много излишни пари ,значи си го вземете ,излишни пари говори ме за лекари ,защото тази ферма е пълна с демодекоза,бруцелоза,кожни проблеми,проблеми с краката ,епилепсия,какво ще получите Вие като бонус от тези неща ,никой не знае.:af_089:
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#1347 Потребителят е офлайн   elinceto_66 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 15-February 14
  • Gender:Female
  • Location:Хасково

Публикувано: 22 February 2014 - 11:34 AM

Ако имате много излишни пари ,значи си го вземете ,излишни пари говори ме за лекари ,защото тази ферма е пълна с демодекоза,бруцелоза,кожни проблеми,проблеми с краката ,епилепсия,какво ще получите Вие като бонус от тези неща ,никой не знае.:af_089:
[/quote]

Благодаря Ви за съвета.Хората се отказаха да я продават.Решили са че ще я заплождат.Аз за съжаление нищо не мога да кажа.Кучето си е тяхно,както и решениетоКачена снимка.Чела съм че има вероятност за болести,но като е на три години и не е имала проблем до сега мислех че е здрава.Сега започна да ми се вижда много сладка,но вече няма значение.Май ще се размина с мопсче за сега.Качена снимка

#1348 Потребителят е офлайн   MobStar Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 03-February 12
  • Gender:Male

Публикувано: 24 February 2014 - 11:46 AM

Здравейте не сме писали отдавна,но исках да намеря адреса на БКК Мопс за да станем пълноправни членове на клуба и да си платим таксата и попаднах на това http://nkk-mops.com/?page_id=14 нещо ме притеснява защото имената на председателя и на отговорника по развъдната дейност не са ми познати.За нашият Арон родословието го взехме от Маргарита Христова и тя мисля е отговорник по развъдната дейност.
User's Signature

url=http://www.minidog.info]Качена снимка[/url]

#1349 Потребителят е офлайн   MobStar Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 03-February 12
  • Gender:Male

Публикувано: 24 February 2014 - 12:28 PM

ето ни и нас много сме порастнали

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

url=http://www.minidog.info]Качена снимка[/url]

#1350 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 February 2014 - 11:37 AM

[quote name='MobStar' date='24 February 2014 - 09:46 AM' timestamp='1393235213' post='1133587']
Здравейте не сме писали отдавна,но исках да намеря адреса на БКК Мопс за да станем пълноправни членове на клуба и да си платим таксата и попаднах на това http://nkk-mops.com/?page_id=14 нещо ме притеснява защото имената на председателя и на отговорника по развъдната дейност не са ми познати.За нашият Арон родословието го взехме от Маргарита Христова и тя мисля е отговорник по развъдната дейност.
[/quot

Това е ферма в Трън.
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#1351 Потребителят е офлайн   dilqn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 17-November 08
  • Gender:Male
  • Location:ПЛОВДИВ

Публикувано: 26 February 2014 - 09:34 AM

Здравейте,радвам се да ви видя,много сте красиви.Това което сте копирали няма нищо общо.Това е някаква измислена организация IKU,а тази в която ви членувате е FCI.Свържете се с Маргарита и тя ще ви обясни какво трябва да направите,ако не можете да го направите пишете ми на лични ще ви дам телефона и Качена снимка

#1352 Потребителят е офлайн   Tania Toteva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 67
  • Регистрация: 16-September 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 February 2014 - 01:52 PM

Показване на мнениетоkalinka malinka i maiki, в 21 February 2014 - 06:07 PM, написа:

Здравейте , някой с кастриран мопс има ли във форума нека сподели как се държи кучето след интервенцията.


Моят Хъмфри е щастливо кастриран вече има - няма 4 години. На следващия ден след операцията вече си беше същото куче като преди (кастрирах го, когато беше на 1 година). Аз, лично, разлика не виждам, растеше си и си променяше поведението както всяко друго куче, което пораства - първо малко диво, после малко по малко поолегна и сега е един достолепен мопс на средна възраст.Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

#1353 Потребителят е офлайн   kalinka malinka i maiki Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 15-February 14

Публикувано: 26 February 2014 - 09:49 PM

Показване на мнениетоTania Toteva, в 26 February 2014 - 01:52 PM, написа:

Показване на мнениетоkalinka malinka i maiki, в 21 February 2014 - 06:07 PM, написа:

Здравейте , някой с кастриран мопс има ли във форума нека сподели как се държи кучето след интервенцията.


Моят Хъмфри е щастливо кастриран вече има - няма 4 години. На следващия ден след операцията вече си беше същото куче като преди (кастрирах го, когато беше на 1 година). Аз, лично, разлика не виждам, растеше си и си променяше поведението както всяко друго куче, което пораства - първо малко диво, после малко по малко поолегна и сега е един достолепен мопс на средна възраст.Качена снимка


Да и аз не намирам азлика отпреди освен ,че като го изведа се изпикава на веднъж и по малко маркира от преди

#1354 Потребителят е офлайн   crazynelly Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 15-May 14

Публикувано: 27 September 2015 - 05:25 PM

Здравейте!
Мопса с коя друга порода кучета би могла да съжителства?

#1355 Потребителят е офлайн   alicewonder Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 11-April 16

Публикувано: 11 April 2016 - 12:57 PM

Здравейте, предполагам поста ми ще разгневи много от вас, защото публикувам горе долу пред полу-свършен факт - разбирам ви напълно! Закупих куче от Мопс.бг и скоро ще отида да си го взема от офиса им в София. Преди да закупя разгледах тяхния уебсайт и се поразтърсих онлайн, не намирайки много информация - или поне не лоша информация относно тази "фирма". Заблуди ме и организацията им "БОКС"... уви. Сега съм го запазил бебенцето, живея в Пловдив и искам да попитам за съвет какво да направя когато отида да си го взема:

- Да отида ли с ветеринар - ако да, то кой бихте ми препоръчали, който би ми помогнал?

- Имате ли някакви други съвети (освен да чета по-добре следващия път)?

Благодаря предварително затова че ви има!
:) :) :)

  • (68 Страници) +
  • « Първа
  • 66
  • 67
  • 68
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни