Dog.bg Форуми : ПОДАРЯВАМ КОТЕНЦА!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

ПОДАРЯВАМ КОТЕНЦА!

#1 Потребителят е офлайн   kristin_r Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 10-June 05

Публикувано: 11 June 2005 - 08:48 AM

c) Подарявам котенца, родени на 15, 17 и 25 април. Обезпаразитени и захранени. Има черно, черно-бяло, рижи - 2 бр., шарени - 5 бр. /едното е дългокосместо/, сиви - 2 бр. /и от тях едното е дългокосместо/. Шарените са женски, а другите - мъжки. Изпращам снимки по e-mail. За контакти тел. 0888 00 49 68 - Кристина или kristin@gbg.bg

#2 Потребителят е офлайн   Eli i Droopy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1751
  • Регистрация: 25-July 04
  • Location:София the CITY :-)

Публикувано: 11 June 2005 - 09:26 AM

Цитат

Подарявам котенца, родени на 15, 17 и 25 април.

bl) bl) bl)
Kолко котки са раждали покрай тебе? c) n)
User's Signature

Качена снимка[br]BG Басет сайт изцяло за породата басет хаунд.[br]Кога ми се преработи сядам и чeкaм да ми мине.

#3 Потребителят е офлайн   Konak Икона

  • Зодия Стрелец
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1099
  • Регистрация: 20-January 05
  • Gender:Male
  • Location:Търговище

Публикувано: 12 June 2005 - 01:22 AM

Цитат

c) Подарявам котенца

Тъкмо за Друпи l) l) l)

#4 Потребителят е офлайн   puppy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 155
  • Регистрация: 21-May 05

Публикувано: 12 June 2005 - 08:09 AM

Здравей! Можеш ли да ми изпратиш снимки на малките? Аз си търся черно- бяло коте w) , но може и шарено. А откъде си ти всъщност? Пиши ми или на личната или на имейла.
Поздрави!

#5 Потребителят е офлайн   aitia Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 94
  • Регистрация: 29-April 05

Публикувано: 12 June 2005 - 09:05 PM

привет на всички
преди 2 дни намерих котенце, стоеше на улицата и без малко да го блъсна с колата, спрях и без много да му мисля го взех, помислих си - ще го занеса на хиподрума, там си имаме котки кучета от никакви породи и си ги гледаме и храним. когато обаче приятелите ми видяха котето, намерено от мен, казаха че немога да го оставя - било прекалено малко. може би съвсем скоро е прогледнало.. ами сега - немога да го хвърля, е реших да го прибера в нас докато поотрасне малко. Обаче като го погледнах - ако съмера бълхите от всички улични кучета и котки от хиподрума няма да има толкова, колкото бяха по това коте... веднага във ветеринарната, не знаех какво да му взема та взех това дето мажем конете против мухи, и му взех малко гранулки. прибрахме се, изкъпах го, беше страшно слабо, само кости и козина... но хапна малко и заспа.
имам въпрос - трябва ли да го обезпаразитявам и с какво? на каква възраст трябва да бъде? даите ми съвет, нямам никакъв опит с котки и то бебета...
а ето я Мими, дъщеричката ми така я кръсти

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   benyb Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 828
  • Регистрация: 22-September 04
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 12 June 2005 - 10:15 PM

Яде ли само?Изглежда ми малко за гранулки,а ако ги яде гледай да са за бебета котета.Аз лично съм обезпаразитявала котета пълни с бълхи с пудрата на БОЛФО-котетата бяха на около 40 дни обаче-нищо не им стана.подозирам,че и на това няма да му стане нищо,защото то едва ли се ближе сега.
Има ли зъби?ако има,значи е над 20 дневно.Ходи ли само?също е над 20 дневно ако ходи.но със сигурност не е повече от 1 месец като го гледам или е много недохранено.
трябва да яде 5-6 пъти дневно поне сега.и ако не може само да ака и пишка да разтриваш коремчето и дупето с памук.
общо взето почти всяка година си намираме на боклука по някое такова нещастниче.не бой се-в повечето случаи се оказват издръжливи и оцеляват b)
User's Signature

Качена снимка

#7 Потребителят е офлайн   aitia Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 94
  • Регистрация: 29-April 05

Публикувано: 13 June 2005 - 12:50 AM

аз с бълхите се оправих с конското лекарство :)))
яде гранулките, малко трудно но ги яде и зъбки си има но е страшно слабички, само скелетче, а сега и един огромен изпъкнал тумбак :))) давам му и кренвирши, нарязани на много дребно, постоянно има храна и вода при него, то само спи, през час се буди, хапва, играе малко и пак заспива милото, но незнам трябва ли да му дам нещо за вътрешни паразити - глисти или нещо такова по котките ако има...
вече е много весела, не е като в началото, все търси да се закача и да играе :)))

#8 Потребителят е офлайн   manus Икона

  • Claymore
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1299
  • Регистрация: 28-February 05
  • Gender:Male
  • Location:София, България

Публикувано: 13 June 2005 - 06:06 AM

има едни пастички, които ветеринаря трябва да ти даде за вътрешните паразити. не ми се е налагало да давам на олкова малко коте, но питай как точно се дозират (обикновено е на килограми за възрастните котки). щом се храни само значи е доста голямо вече (месец месец и нещо). мисляп че ще си го отгледаш r)

#9 Потребителят е офлайн   puppy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 155
  • Регистрация: 21-May 05

Публикувано: 13 June 2005 - 04:01 PM

Аз моя котьо го храних с мляко, но щом яде и друга храна е много добре. А гранулките накисваш ли му ги във нещо? Давах и добавки с витамин Д и А. Според мен е на около 1,5 месеца, но не съм сигурна. Голяма сладурана е w) ! А всъщност сигурен ли си, че е женско? Има ли осигурено място за тоалетна?
Поздрави!

#10 Потребителят е офлайн   aitia Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 94
  • Регистрация: 29-April 05

Публикувано: 13 June 2005 - 05:18 PM

:))) да сигурна съм че е женско, не разбирам от котки, но малко разбирам от коне, дори наскоро ми се роди бебе конче и мисля че малките, било то котки кучета, коне ит.н. се различават по едно и също нещо - мъжки от женски :)))))))))))))

мляко неможе да лочи, нещо се дави и не му харесва, гранулките като у ги накисна в млекце си ги хапва спокойно, а за тоалетната направо останах поразена колко е умно това малко същество, то може всички котки да са така ама аз от къде да знам....
още като го взех му сложихме пчсък в плосък широк съд и то си го намери и веднага започна да си ходи там без никой да го е учил... направо страхотно... не е като кучето да трябва дълги и мъчителни обяснения и показвания :))))))))

#11 Потребителят е офлайн   puppy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 155
  • Регистрация: 21-May 05

Публикувано: 13 June 2005 - 05:30 PM

При котките е малко по- особено та за това те попитах. Знам много случаи, в които уж женските котета изведнъж се оказват мъжки b) . За тоалетната наистина са учудващо схватливи. Моя котак още първия път като му показах кое е тоалетната и разбра. Решили ли сте къде ще го гледате- у вас или навън?

#12 Потребителят е офлайн   benyb Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 828
  • Регистрация: 22-September 04
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 13 June 2005 - 11:34 PM

aitia
котките са умни и особени същества-различни са от кучетата,но намират място в сърцето ни:)
май ще се окажете горди стопани на коте освен на малко азиатче,а w)
User's Signature

Качена снимка

#13 Потребителят е офлайн   castor Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 314
  • Регистрация: 21-December 04
  • Location:София

Публикувано: 14 June 2005 - 12:34 AM

иххх какво е сладичко само ;) като бяхме в къща съм отгледал не едно и две котенца, ама сега от отдавна не съм се занимавал с мъници ;)

#14 Потребителят е офлайн   aitia Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 94
  • Регистрация: 29-April 05

Публикувано: 14 June 2005 - 10:42 PM

живея в апартамент и немога да го оставя тук :((( по цял ден ни няма и вероятно като порасне ще започне да прави бели, да се катери по мебелите, да драска с нокти и незнам още какво, но ще го занеса на хиподрума в нашата конюшна, ние там си имаме един котак който беше малко по-голям от нея когато някой го донесе, пак намерен на улицата. имаме си и 4-5 кучета които са свикнали с котки и си играят с тях, така че мисля да го занеса там когато поотрасне, няма да му липсва нито храна нито компания :))) а малкото азиатче ще си го взема след 2 седмици и мисля тогава да закарам и котето там, преди 20 дена единия от собствениците на коне си взе малка каракачанка - женска, сега е на около 2 месеца и половина ... ще пада дива игра. по цял ден са пуснати около конюшната а вечер ги затваряме вътре.

#15 Потребителят е офлайн   skogkatt_bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 430
  • Регистрация: 23-September 04
  • Location:Sofia

Публикувано: 21 June 2005 - 11:25 AM

Цитат

c) Подарявам котенца, родени на 15, 17 и 25 април. Обезпаразитени и захранени. Има черно, черно-бяло, рижи - 2 бр., шарени - 5 бр. /едното е дългокосместо/, сиви - 2 бр. /и от тях едното е дългокосместо/. Шарените са женски, а другите - мъжки. Изпращам снимки по e-mail. За контакти тел. 0888 00 49 68 - Кристина или kristin@gbg.bg

Извинявам се за люботитството, но...с каква цел народихте толкова много котета?
User's Signature

Hristo[br]skogkatt_bg@yahoo.com

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни