Dog.bg Форуми : Най-откачената идея на моя кокер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (7 Страници) +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Най-откачената идея на моя кокер

#121 Потребителят е офлайн   xelena87 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 111
  • Регистрация: 02-December 07
  • Gender:Female
  • Location:Pleven

Публикувано: 10 May 2009 - 01:04 AM

О да,големи помощници.На мен Лейди хем ми "помага" да простирам особенно чорапи,хем да прибирам и сгъвам изсъхналото пране.:)
User's Signature

[/img]Качена снимка

#122 Потребителят е офлайн   desi_kz1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1313
  • Регистрация: 23-May 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:Фармация
  • Skype:

Публикувано: 10 May 2009 - 12:30 PM

Бъди пък помага със щипките :da_005:
Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

"Ако вземеш прегладняло куче и направиш живота му охолен,
то няма да те ухапе. Това е принципната разлика между кучето и човека."
Марк Твен

#123 Потребителят е офлайн   greta i neli Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 464
  • Регистрация: 12-January 09
  • Gender:Female
  • Skype:

Публикувано: 11 May 2009 - 07:38 PM

Големи помощници имате :mf_069: а нашият Бъди онзи ден, когато бяхме на село, намери един таралеж :af_089:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#124 Потребителят е офлайн   Иван Тасев Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 73
  • Регистрация: 21-June 09
  • Gender:Male
  • Location:Петрич
  • Interests:Музика, Филми, Приятели, Кокер Спаньол, Майкъл Джексън

Публикувано: 02 July 2009 - 08:36 PM

Най-откачената идея на кокерката на братовчедка ми "Маца" беше, когато почна да дълбае дупки по целия двор и си спеше в тях.Всеки ден в различна дупка.Двора стана на нищо!
User's Signature

Качена снимка
Не сме ли сладури?

#125 Потребителят е офлайн   Richi i jani Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 09-August 09

Публикувано: 09 August 2009 - 10:05 PM

един път си бях взела едни дъвки Моя Ричи ги видя разопакова ги и започна да ги дъвчи право с хартийката
Пък един път чета си вестник нашия най нахално идва и взима няколко листа ама точно тези които смятам да прочета и започва да ги прави на късчета иначе един път един стар диван от скука му махна плата отгоре db_046.gif smile.gif

#126 Потребителят е офлайн   LOVE KOKER Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 500
  • Регистрация: 27-November 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:Музика,фотография,готварство,биология и кокерии :)

Публикувано: 12 September 2009 - 08:58 AM

Майка ми отиде до мазата да вземе малко картофи за похапване и наш кучо също си взе един картоф и както е суров взе да го ръфа ab_041.gif Ама аз му го взехот устата,че взе да го дъвче и яде mf_069.gif Когато бяхме на село,Тоби отишъл до градинката с моркови и сам си измъкнал da_005.gif и го яде както е с пръста biggrin.gif Сестра ми го видяла и измила моркова и след това Тоби си го похапна сладко,сладко и пак се навърташе около градинката с морковите ab_041.gif
User's Signature

Качена снимка Тоби и Петя

#127 Потребителят е офлайн   Снуупи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 485
  • Регистрация: 18-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:Кучета,Дизайн,Туризъм,Фотография
  • Skype:

Публикувано: 18 September 2009 - 10:19 PM

Хайде и тук да се разпиша,когато беше малък,Чарли разсипа просото на папагала...сещате се как изглежда просото...беше из цялата стая,голяма мъка докато го събера ab_041.gif ,но най-голямата пакост през живота му беше изяждането на балатума в кухнята...заради него сложихме теракот навсякъде ud_009.gif ,няма да споменавам стотината чехли,обувки,чорапи и т.н.
Вече е дядо,по цял ден спи...и е кротичък. wub.gif
User's Signature

Липсваш ми момченце, никога няма да те забравя....спи спокойно и ме чакай...там някъде пак ще се срещнем. Чарли - (27.06.1995г - 26.12.2009г)
* АЗ ПОДКРЕПЯМ *
Качена снимка

#128 Потребителят е офлайн   РУДОЛФЧО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 88
  • Регистрация: 10-December 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 05 January 2010 - 02:37 PM

Да се похвалим и ние ab_041.gif Любимата ми гениална идея на Рудолф, която все още не мога да разгадая е, винаги когато има възможност да влезе в банята/тоалетната , да захапе висящото парче тоалетна хартия и да хукне да бяга по всички стаи влачейки със себе си размотаващата се тоалетна хартия dog.gif dog.gif dog.gif Толкова е сладък wub.gif
И нещо ,което видях вчера : врата на банята беше отворена, а вътре тъмно, стана ми старнно и веднага се сетих,кой може би е там - светвам и виждам наш Рудолф стои и ближе хахахах плочките на стената, мокри от душа който си бях взела малко преди това ab_041.gif ab_041.gif ab_041.gif Миличкия бил е жаден.....Голям смях
User's Signature

Качена снимка

#129 Потребителят е офлайн   ted4y Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 04-January 10
  • Gender:Female
  • Location:Haskovo
  • Skype:

Публикувано: 07 January 2010 - 11:31 PM

Незнам дали точно тук да го споделя какво ни се случи днес ама...още съм разтреперена от случилото се... tb_195.gif
С моя Кикончо си излизаме на разходка и виждаме женско куче немска овчарка (беше малка има няма 8-9 месеца) и моя ромео реши да и си качи на главата и тя го гризна по коремчето(аз си помислих че друго му гризна добре, че не беше това).Как плачеше миличкия ми, сви се на кравайче, докато осъзная какво става минаха около 20 секунди, грабнах го на ръце и изтичахме до ветеринаря(добре че живее близо до нас).Слава богу няма му нищо на коремчето има синина и следи от зъби. А собственика на Клеопатра(така се казва) се смееше нямам думи. А как си играеха в началото гонеха се..и т.н

User's Signature

Мод: Прекалено голяма картинка!http://img128.yfrog.com/img128/790/fullmetalpanicsig13ww.jpg

#130 Потребителят е офлайн   HRISI_1084 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 488
  • Регистрация: 19-August 08
  • Gender:Female

Публикувано: 12 January 2010 - 03:09 PM

Привет на всички кокеровци ae_085.gif Да се оплача от моя хубостник,уж не ми е голям белалия ( в рамките на нормалното ),но какво стори вчера.Случи се така,че и двамата бяхме на работа и съответно,котето залостено в една стая,а Чочо в коридора и кухнята.На обед ми се обажда мъжа и направо в истерия.Всички врати отворени,включително и на тази,където беше Малчо ( как ги е отворил ,не зная ) и са се погнали,но целият екшън е бил в спалнята,телевизорът на земята,всичко от масичката и то на земята,кувертюрата на леглото с явни следи от гонитбата,Малчо скрит в неговото скривалище,а Чочо доволно изпънат на леглото и махал с опашка....Как са се напипали ,идея си нямам.Важното е,че няма жертви!Интересното е,че и двамата са отбягвали цветарниците,че тогава щеше да има наказани в ъгъла.
User's Signature

Качена снимка

#131 Потребителят е офлайн   Richi_ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 272
  • Регистрация: 22-August 09
  • Gender:Female
  • Location:Stamboliiski
  • Interests:Ku4eta

Публикувано: 12 January 2010 - 06:43 PM

При нас Ричи е редовен с белите било то да вземе отворената кутия с просо и да си мисли Че е хензел или гретел като оставя дебели следи или да краде гребените и чехлите ,да ми дърпа чорапогащника докато се обличам или да си гони купираната опашка(нямам си и на идея как го прави)или да рови акитата на котките в двора при което направо получавам кокерски грип ab_041.gif но най-откачената му идея може би е да изяде едно от ония дървените дето са обвити в кожа и дето са пълни с пух r_181.gif

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Едно куче е по-добър приятел от когото и да е човек

Качена снимка

#132 Потребителят е офлайн   @Puppy@ Икона

  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 06-January 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 12 January 2010 - 07:52 PM

Не знам дали е най-откачената му идея, но веднъж, като се връщаме в къщи - килера отворен; наизвадени оттам дрехи, изпокъсани тоалетни хартии, един прах за пране беше занесен в другия край на антрето (слава богу, че не го беше отворил)... Направо сигурно съм изглеждала така: ud_009.gif

#133 Потребителят е офлайн   penchopp Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 58
  • Регистрация: 09-February 09
  • Gender:Male
  • Location:гр.Русе
  • Skype:

Публикувано: 13 January 2010 - 11:51 AM

А на нас ни писна да лепим ново фолио и затова вратата от вътре изглежда ето така:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#134 Потребителят е офлайн   Dimana Dimitrova Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 46
  • Регистрация: 10-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 15 January 2010 - 11:43 PM

Моя Джоуи онзи ден мъркаше ab_041.gif. Не мисля, че има по-подходящо определение за този звук, точно котешко мъркане си беше ab_041.gif
Иначе за откачени идеи, всяка вечер, стане ли 10:30-11, като усети, че си лягаме, тотално откача. Джукичката му се дръпва, очите му се ококорват, въобще добива един доста налудничав вид и започва да тича с (доста) километри в час из целия апартамент, хлъзгайки се, препъвайки се, настъпвайки се, удряйки се в изпречили се предмети. Понякога отнася разни стърчащи пречки от сорта на листа, чорапи и други.. ако след всичко това не му се обърне внимание, взима един парцал, който съм му дала да си ръфа, харесва си някого от семейството и започва да го преследва с парцала в уста да си играят ab_041.gif
Вече на 3 пъти правя грешката да забравя лист с домашна или урок по нещо и когато вляза в стаята ми, го намирам разкъсан на 1000 парченца..
Ходи и си взима камъчета от саксиите на мама и баба и ги разнася навсякъде ab_041.gif
Досега съм го научила да сяда, да дава лапа и да ляга, и за да ги упражняваме заедно и да ги запомни всички, приготвям наградата и го карам първо да седне, после да ми даде лапа и накрая да легне.. и когато реша да променя реда или примерно му кажа само "дай лапа", пак си ги прави и трите, но със скоростта на светлината и ме гледа в ръцете ab_041.gif
И така нататък и така нататък ab_041.gif

#135 Потребителят е офлайн   svetlozara Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 53
  • Регистрация: 29-November 09
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:КуЧеТа ЖиВоТнИ

Публикувано: 20 January 2010 - 03:19 PM

Сега понеже във Варна заваля идеалния сняг стигащ до коленете,нашата Дейзи е готова за нови пакости.Кокера ни е почти бял,а ние вече я разхождаме без каишка и като излеземе навън на снега отиде ли малко по на далече иди ми я търси.Не я виждаме.Единствено едни ушички хвърчащи нагоре-надолу,защото в снега тя потъва,но накрая схвана и започна да скача от преспа на преспа.

Друг неин пирует,който забелязах днес.Имаме една стая в която държим старите фотьойли и стария диван.Там си имаме и библиотека,но вратата на стаята е развалена и много лесно се отваря.Праавя нещо на лаптопа и чувам че вратата се отваря.Помислих си-сигурно е от вятъра и не обърнах внимание.Но накрая отидох да видя и какво да видя-Дейзи се възползва от това че не съм я гледала и се качила на фотьойла-легнала и сладко си поспива.Казвам също че се възползва,защото ние не и даваме да се качва на диваните и за това.Тъй де изкарах я от стаята и затворих вратата.Обаче след малко същата история само че не спеше а качена на дивана гледаше колите и ги лаеше.Разбирасе аз отново я изкарах от стаята.След малко същото само че този път се хвърляше от мебеел на мебел и аз отново я изкарах от стаята.След минута същото но този път я наказах да стои половин час мирна и да не мърда.ВСЕ ПАК ТРЯБВА ДА СИ ИМА РЕД!!!! ab_041.gif af_089.gif
User's Signature

Качена снимка

#136 Потребителят е офлайн   svetlozara Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 53
  • Регистрация: 29-November 09
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:КуЧеТа ЖиВоТнИ

Публикувано: 26 January 2010 - 11:51 PM

Нашата СУПЕР ОТКАЧЕНА КОКЕРКА ДЕЙЗИ има много лош навик wb_052.gif А ето го и него:тъкмо сядаме да вечеряме и тя отива под масата ляга и заспива,това обаче не й е лошия навик.Лошия й навик е че спи ние ядем а тя доволно се изпърдява,след това все едно нищо не се е случило тя се измъква от стаята по терлички. zz_187.gif
Друго нещо ,което прави от скоро е че :стоя си аз съвсем спокойно права и тя стои пред мен и изведнъш ей така се изправя на два крака и ми хваща крака.Започвам да вървя но тя не ме пуска.СТРАННО. dh_188.gif
User's Signature

Качена снимка

#137 Потребителят е офлайн   LOVE KOKER Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 500
  • Регистрация: 27-November 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:Музика,фотография,готварство,биология и кокерии :)

Публикувано: 19 March 2010 - 03:39 PM

Вчера оставих Тоби за 5 мин в хола, като там имаше торба със сапун. Връщам се аз в стаята и какво да видя ud_009.gif Тоби нахапал сапуна и изял около 1/3 от него. Доста се стреснах да не му стане нещо и веднага звъннах на вета. Казаха ми да му купя кислородна вода 3%. Отидох и му купих. Изпи само 3 или 4 чаени лъжички и сякаш стана магия. След 10 мин. повърна сапуна и направо не можех да повярвам на очите си. Имаше цели парченца сапун и какво ли още не. Вета ни каза, че водата ще подейства след 20 мин, а още след 10 си свърши работата smile.gif Сега си е много добре ab_041.gif Другото ново нещо е, че се катери по дървата ( живея в къща и купуваме дърва за парното) , които са наредени в задния двор. Най- лошото е, че като се катери не може да слезе и го свалям от покрива на външната маза ab_041.gif Много е палав, ама много ме радва като прави щуротии ab_041.gif wub.gif
User's Signature

Качена снимка Тоби и Петя

  • (7 Страници) +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни