Dog.bg Форуми : Най-откачената идея на моя кокер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Най-откачената идея на моя кокер

#1 Потребителят е офлайн   Brani and Max Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1693
  • Регистрация: 15-February 08
  • Gender:Female
  • Location:Благоевград

Публикувано: 05 June 2008 - 10:27 PM

тъй като всички знаем колко са ненормално луди тези създания - тук можем да споделяме техните гениални хрумвания - къде от скука, къде за отмъщение - просто да се забавляваме, споделяйки тези забани и не чак толкова забавни случки :)


Ето започвам първа! :)

Къпя се аз в банята и приятелят ми излизайки навън ми подвиква: оставям ти пари за да отидеш до магазина. аз казвам добре и се замислям: Ама той сега ако ги остави на масата - загубени са! и излизам доста по-бързо от банята. какво намирам в стаята: наш дивак легнал си удобно на спалнята и ме гледа дяволито. а от устата му падат парченца от банкнотите! ;D ;D ;D ;D започнах да му карам как е могъл да направи такова нещо, а той демонстративно изплю в ръката ми парче от една двулевка! :)
User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   ralica_v Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 929
  • Регистрация: 12-February 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 06 June 2008 - 01:43 PM

Радовният номер на Кара е да събаря коша с дрехите за пране и да ги разнася навсякъде  :rolleyes: .Винаги се чудиш каква иненадка ти е приготвило малкото сладурче когато се прибираш в къщи.  ;D
User's Signature

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 06 June 2008 - 02:29 PM

Сара се мисли за котка. Спи на облегалката на дивана в хола. Или някъде на високо, където може да си легне. Трябва да й назнача психоаналитик, че ако се задълбочи проблема с раздвоението ще имам две котки у нас, а аз искам куче :)
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

#4 Потребителят е офлайн   ralica_v Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 929
  • Регистрация: 12-February 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 06 June 2008 - 02:35 PM

;D  ;D ,а на майка ми булонката за коза.Сериозно!Тя почти на земята не стъпва,само от диван на диван  подскача ;D
User's Signature

Качена снимка

#5 Потребителят е офлайн   Sesili Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1160
  • Регистрация: 10-January 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 06 June 2008 - 02:45 PM

Бенджи мисля да го пускам да работа да ходи и по-точно в строителството.От два дни усилено се е заел да сваля тапетите във всички стаи,но не знам майка ми как ще понесе новината,защото миналото лято правихме ремонт и тапетите са още нови  :rolleyes: Направо не ми се мисли,ако някой има идея как може да поправим това държание нека пише приемам предложения  ;)

#6 Потребителят е офлайн   idol ike Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1113
  • Регистрация: 30-November 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 June 2008 - 03:11 PM

Sesili, предполагам, че тапета ви се къса докато ви няма, така че няма как да му забраниш, единствено се сещам да се напръска стената, дето я ръфа с гаден парфюм или дезодорант, друго не ми идва на акъла!  ;D
А моите момчета мен ме хванаха за маймуна!  ;D Тъкмо седна на компа  и се почва бутане на топки и играчки къде ли не, с цел да им обърна внимание разбира се,  ;D тогава почвам да местя мебели с цел да извадя най-ценната играчка на света! Ама им хванах цаката, преди да седна, крия играчката в другата стая, ама на тъмно и давам задачка да търсят.  ;) Но уви, толкова надобряха вече, че я намират за секунди!  ;D И пак съм в същата позиция!  ;)
User's Signature

"Животните са толкова добри приятели- никога не задават въпроси и никога не критикуват".

Качена снимка

#7 Потребителят е офлайн   Sesili Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1160
  • Регистрация: 10-January 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 06 June 2008 - 03:18 PM

idol ike,проблема е че не е една определена стена  ;D Да хвана да напръскам всичките стени с дезодорант,ако не се спре малко ще го направя няма как.Иначе правилно предполагаш,точно като ме няма го прави.Отмъщава си гадинката  ;D

#8 Потребителят е офлайн   idol ike Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1113
  • Регистрация: 30-November 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 June 2008 - 03:22 PM

Не бих казала, че отмъщава-просто си намира занимавка, скучно му е. Нали му купуваш кожени кокалчета или солетки? Измисли нещо да не му е скучно! Друг вариант да ограничиш достъп. В коридора ли ги ръфа?
User's Signature

"Животните са толкова добри приятели- никога не задават въпроси и никога не критикуват".

Качена снимка

#9 Потребителят е офлайн   desi_kz1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1313
  • Регистрация: 23-May 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:Фармация
  • Skype:

Публикувано: 06 June 2008 - 04:12 PM

Скимти да го кача на дивана, седи точно 3 сек. и започва да скимти да го сваля и пак така  ;D може да ме разиграва цял ден ;D Друго нещо, всички цветя които бяха по-ниско на терасата вече ги няма ;DДобре че бяха само 2-3  ;D
User's Signature

Качена снимка

"Ако вземеш прегладняло куче и направиш живота му охолен,
то няма да те ухапе. Това е принципната разлика между кучето и човека."
Марк Твен

#10 Потребителят е офлайн   nadelina851 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 57
  • Регистрация: 19-March 08
  • Location:Самоков

Публикувано: 06 June 2008 - 07:06 PM

здравеите ;)значи....една от нашите истории е:взела съм на приятеля ми колата.отивам си в къщи.до сега никога не съм носела документи от колата,защото познавам всички полицаи и нямам проблем,но разбрах че имало полицаи от друг град и затова ги взех.Оставям ги на мястото кадето си оставям всички мои неща когато вляза в къщи,но непомислих че са на ниско шкафче... :huh:и влизам да се къпя като изляза от банята какво да видя... :oнашия разбоиник като си ги дъфче,дъфче....и ги беше направил на едни мааааааалки хартиики...то застраховки,то граждански,то талона на колата...абе  всичко...и на мен ми причерня.седнах на дивана и започнах да се чудя какво да кажа... :-и така мина до колкото може да се каже добре...сега сме на тема чорапки.Поглъща ги те се преработват в стомахчето му и след това ми ги връща навити,готови за прибиране...и както знаете такива истории мога да разказвам не до утре,а до другата седмица...целувки на малките разбоиници :wub:

#11 Потребителят е офлайн   Sesili Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1160
  • Регистрация: 10-January 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 07 June 2008 - 07:21 AM

idol ike,купувам му всичко което може да става за дъвчене на куче.Има повече играчки отколкото аз съм имала някога  ;) То не са кокали,топки,въжета,плюшковци,обувчици (пак като кокалите) абе направо е ужас.А иначе за сега е започнал три стени да маха тапетите,като последната беше в коридора до външната врата  :o Според мен последното е от яд,че излизам без него и го оставам сам,но знам ли  :(

#12 Потребителят е офлайн   idol ike Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1113
  • Регистрация: 30-November 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 07 June 2008 - 08:55 AM

Sesili, май ще ти се наложи да пръскаш стените!  ;) Играчките много бързо им омръзват, наистина. И при нас е така-цял кош с играчки, но се играе само с няколко определени. Преди криех половината от играчки, после я сменях с другата половина, пробвай и ти така, като извадиш старата-новата партида, голям кеф, голяма радост!  ;D
User's Signature

"Животните са толкова добри приятели- никога не задават въпроси и никога не критикуват".

Качена снимка

#13 Потребителят е офлайн   Sesili Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1160
  • Регистрация: 10-January 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 07 June 2008 - 10:14 AM

idol ike,мисля че си права.Ще започвам да прибирам част от тях както ме посъветва.На снимките,които сложих във фотогалерията се вижда малка част от липсващите тапети  ;D

#14 Потребителят е офлайн   joleto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 622
  • Регистрация: 26-August 07

Публикувано: 07 June 2008 - 01:28 PM

Палавници :wub:
Моята пикличка,чакаше да се приберем от разходка,за да се изака вкъщи ;D
Като беше бебе я пусках във всички стаи и слава богу имаше 2-3 хартийки накъсани-това беше 2-3ти месец!Сега-бях забравила вратите отключени и нея в коридора-прибирам се в 4:30 и що да видя:
-гримовете,моливите за очи,острилките,четчиците за руж-ВСИЧКО НА ПАРЧЕТА
-3-4 цветя счупени,2 липсват
-телефона ми със счупен дисплей,наръбан ;D
-чаршафа на дупки,спалния човал без цип,захар разпиляна по пода,сдъфкани щори ;D
Просто за 5-6 часа къщата беше обезобразена-към 4-5ти месец ;D ;D
Реакцията ми беше :o :o :o :o :gnqv: :samoubiec: едва не получих нервна криза!
Другия и коронен номер е да се качва на лаптопа ми и да прави пакости докато съм в банята или в тоалетната-за пет десет минутки :huh:
Има и още много за разправяне,ма не са толкова смешни-плачевни са ;D ;D

#15 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 07 June 2008 - 01:49 PM

АМи така като гледам трябва да обърнете доста сериозно внимание на възпитанието. Само с оплакване и чакане на порастване няма да премине. Захващайте се сериозно.
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

#16 Потребителят е офлайн   desi_kz1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1313
  • Регистрация: 23-May 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:Фармация
  • Skype:

Публикувано: 07 June 2008 - 01:55 PM

Мога да кажа че Бъди е много послушно куче :wub:Не прави други бели освен да изкопава цветята на майка ми ;D
User's Signature

Качена снимка

"Ако вземеш прегладняло куче и направиш живота му охолен,
то няма да те ухапе. Това е принципната разлика между кучето и човека."
Марк Твен

#17 Потребителят е офлайн   Brani and Max Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1693
  • Регистрация: 15-February 08
  • Gender:Female
  • Location:Благоевград

Публикувано: 01 July 2008 - 07:33 PM

А да ви кажа напоследък Макс си има нов номер :) всеки път когато отивам до тоалетната и той идва, ляга пред вратата и ме чака да изляза. щом изляза и той ме поглежда и тръгва след мен.. убийте ме не знам защо го прави :) ;D ;D ;D
User's Signature

Качена снимка

#18 Потребителят е офлайн   violeta.di Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 333
  • Регистрация: 10-August 07
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 01 July 2008 - 08:17 PM

О,това е стар номер на Голди,прави го задължително,когато е стояла самичка цял ден.Даже скимти пред вратата да я пусна при мен,следва ме неотлъчно като две годишно хлапе и търси внимание ;D
User's Signature

Ако всички станем малко по-добри,света ще е по-красив!Качена снимка

#19 Потребителят е офлайн   idol ike Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1113
  • Регистрация: 30-November 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 01 July 2008 - 08:40 PM

Brani and Max , добре че седи пред вратата, моите влизат вътре и лягат смирено, мнооого интересно, няма що!  ;D 
User's Signature

"Животните са толкова добри приятели- никога не задават въпроси и никога не критикуват".

Качена снимка

#20 Потребителят е офлайн   liubka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 692
  • Регистрация: 23-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Монтана/Стара Загора

Публикувано: 01 July 2008 - 09:08 PM

Ооо и Рея седи при мен,когато съм в тоалетната-по точно ми лежи в краката...
А най-откачената идея на Рея беше може би,когато беше още малка и ме накара зимата в най-големия сняг и студ да я гоня 2 часа пред блока,защото и беше скучно и не искаше да се прибере ;D
Обаче вече сме послушни-научихме се да ходим "редом" без каишка,с много,много усилия и сме много добрички... :->)
User's Signature

Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят!

  • (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни