Dog.bg Форуми : Проблем с дупето на малко коте

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Проблем с дупето на малко коте

#21 Потребителят е офлайн   Z_o_r_o Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 30-August 08

Публикувано: 30 August 2008 - 01:30 AM

Ми не обръщат никакво внимание на плюшките, имам 2 такива мечока, но...
Качена снимка

Милия ми стар котарак си спомням, че дъвчеше овчата кожа пред печката на село..Ама сега къде има такива "неща" кожи ? ?  :-

#22 Потребителят е офлайн   stefito Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 23-November 15

Публикувано: 23 November 2015 - 06:51 PM

Zdraveite az sashto imam kote na koeto dupeto e zacherveno i izpaknalo .
na okolo 2 meseca i neznam kakvo da pravq s nego mojete li da mi dadete nqkakav savet?
Mnogo mi e jal za nego ;(

#23 Потребителят е офлайн   Poli1905 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 28-June 17

Публикувано: 28 June 2017 - 08:21 AM

Показване на мнениетоJuly evening, в 12 June 2008 - 12:22 PM, написа:

От няколко дни вкъщи имам приютено малко коте на около 1.5-2 месеца. Забелязах, че ануса му е зачервен и изглежда изпъкнал. Казаха ми, че било от хапчетата за вътрешно обезпаразитяване. Обаче аз се усъмних и отидох на вет. Дадоха ми да го мажа с Танизин (или нещо пододбно). Като най-безболезнения вариант е просто да му е леко възпален ануса. В по-лошия вариант - изскачане на червото?! И съответно операция. Според мен е 2рото, защото понякога забелязвам от ануса му да излиза на около 3мм нещо розово-червено като черво. А няма проблем с апетит и извършване на физиологичните си нужди. Давам му мляко и уискас пастетче. Котето е много малко и ме е страх да го подложа на операция. Имала съм по-голям котарак, който почина след операция заради белодробен отток.  :'(

Искам да попитам за още няколо мнения какво може да се направи по проблема. Може ли котето да си живее с този проблем, без да се налага оперативна намеса? Знам, че има риск от инфекции, но при мисълта, че може с тази операция да го затрия....има ли вариант да се оперира с месна упойка? Или да се изчака да порасне още малко, за да му укрепне организма?

Здравейте,и аз имам същия проблем.При Вас реши ли се?

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни