Dog.bg Форуми : Черен списък на ветеринарните лекари в Бургас

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Черен списък на ветеринарните лекари в Бургас

#41 Потребителят е офлайн   D-r Koko Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Ветеринарен лекар
  • Мнения: 1597
  • Регистрация: 20-June 06
  • Location:Пловдив

Публикувано: 18 August 2008 - 03:15 PM

че прогнозата е лоша или след започнато лечение до три дни няма подобрение пациента се евтаназира. И стопаните го осъзнават за нормално. Боли ги много, но квалифицираният специалист знае по-добре от тях. Просто тези неща се случват.
User's Signature

ветеринарен кабинет "Д-р КОКО" гр. Пловдив
тел: 0887415207 032/693578
Аз не съм най-добрия лекар, аз просто си върша работата.

#42 Потребителят е офлайн   rally_pat Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 161
  • Регистрация: 23-July 06
  • Location:София

Публикувано: 18 August 2008 - 03:26 PM

Доктор Коко, четох досега спора, и искам да споделя нещо, което ме шокира, и от което се оплаках в един друг форум...

За по-лесно правя copy/paste, за да можете да разберете тогавашното ми душевно състояние (говорим за втора ваксина, на 60 дена, кучето ми е лабрадор ретривър)...

Цитат

И сега лошите.... БЯСНА СЪМ на вет-а, и ще го сменям  Отиваме ние днес при него за ваксината, и аз защото съм си блейка забраванка, и съм си подготвила следното списъче:
1. Притеснена съм от това как тича
2. Мъжо вчера го настъпа , да му погледне лапичката
3. Да се премери
4. Общ преглед на състоянието
5. Вътрешно обезпаразитяване - не е ли сега момента и с какво и колко

На което получавам следните отговори:
1. Тича си като бебе, кво му се косиш?
2. Ами айде от мен да мине (пип пип), нищо му няма
3. Ами нямам кантар, премери си го в къщи
4. Ами така като го гледам жизнен, носа му е влажен (това и аз го виждам), нищо му няма
5. Има ли глисти в акото? Няма? Ми тогава за какво му е обезпаразитяване

Е кажете ми това на какво прилича


Ще допълня - на този лекар му се носи славата по София, че е невероятен специалист, най-вече хирург. Отидох при него с голямо доверие, но на фона на тази тотална липса на заинтересованост към пациента, както и към моите въпроси... Дали мислите, че бих го препоръчала на някого, и бих отишла пак при него?

Колкото до качествата му на хирург се надявам никога, ама никога да не ги разбера!
User's Signature

Качена снимка

#43 Потребителят е офлайн   D-r Koko Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Ветеринарен лекар
  • Мнения: 1597
  • Регистрация: 20-June 06
  • Location:Пловдив

Публикувано: 18 August 2008 - 03:51 PM

Много съм учуден от примера, който давате защото:
1.Хирурзите са особена порода лекари, които търсят и под вола теле само и само да има хирургичен проблем. Лабрадор/предразположен генетично към дисплазия със проблем в походката си е направо златен случай/
2. Настъпано животно бебе определено ще има няколкодневно оточе, което се забелязва.
3. Хирург ако няма кантар, как мери животните за да ги упои? На око ли? Не се връзва със статута му на отличен лекар-хихург. Щеше да има доста пациенти умрели от предозиране на упойка.
4. Прегледа е задължителен преди поставяне на ваксина. За всички животни. От всички лекари.
5. За да има глисти в акото без да е обезпаразитено животното трябва да е пълно с глисти. Иначе няма начин да ги видите.Ако пък е пълно това бебе щеше да е с тежка клинична артина.
Не че не вярвам на примера, но с тези взаимно изключващи се неща, които никак не се връзват да ги каже хирург просто и аз недоумявам.
User's Signature

ветеринарен кабинет "Д-р КОКО" гр. Пловдив
тел: 0887415207 032/693578
Аз не съм най-добрия лекар, аз просто си върша работата.

#44 Потребителят е офлайн   rally_pat Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 161
  • Регистрация: 23-July 06
  • Location:София

Публикувано: 18 August 2008 - 04:07 PM

Значи мислим по един и същи начин :blink:

За мен цялата случка беше един огромен потрес, лекарят ми беше препоръчан от близка, били са колеги навремето в Горубляне. Очаквах наистина добро обслужване и внимание към животинчето, получих това, за което и аз незнам какво да си мисля. Единствено ми обяснение е, че лекарят е все пак на възраст, и вече гледа на професията си с доста голяма доза отегчение...

Разбира се, грабнах си животинчето и марш към съседната клиника, при непознати лекари, и за която съм чела доста противоречиви мнения тук, но пък ни обърнаха внимание на абсолютно всички въпроси.
User's Signature

Качена снимка

#45 Потребителят е офлайн   jujolinka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 492
  • Регистрация: 07-September 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 18 August 2008 - 07:26 PM

др.Коко е абсолютно прав ,както и мъничето.Не си правете илюзии обаче ,че болшинството от народа мисли така и че изобщо разбира за какво говорите мили лекари (и студенти).
Др Коко говори за спестени пари за изследвания ,а аз познавам и хора които си мислят ,е като платят всичко и лекаря ще възкреси животното.
Спора е безмислен обаче ,както и повечето неща в нашата прекрасна държава с отвратителен манталитет и здрав имунитет срещу интелигентността.
По форумите пишат главно недорасли индивиди които още са далеч от действителността и само си вирят носовете имитирайки бунтарски дух и свободно мнение.
Който си може си работи и ще си работи ,ако ще и всички световни оратори да са срещу него.
Здраве за всички любимци ,успехв работата на лекарите и по-малко такава им пожелавам!
User's Signature

www.pamperpom.com
Информация за породата, стандарти, развъдници...

Качена снимка

#46 Потребителят е офлайн   taraT Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 517
  • Регистрация: 06-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:ВЕО,дизайн,риболов,оф-роуд

Публикувано: 23 August 2008 - 08:27 AM

Цитат

По форумите пишат главно недорасли индивиди които още са далеч от действителността и само си вирят носовете имитирайки бунтарски дух и свободно мнение.


????????????? :huh:
User's Signature

Качена снимка



"Само слабите се стремят към порядък,силните владеят хаоса!"

#47 Потребителят е офлайн   raya_buldog Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 827
  • Регистрация: 07-November 07
  • Gender:Female

Публикувано: 28 August 2008 - 08:36 PM

:podigravka: :podigravka: :podigravka:

#48 Потребителят е офлайн   vikt0r Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 145
  • Регистрация: 22-April 08
  • Gender:Male
  • Location:Бургас

Публикувано: 29 August 2008 - 01:52 PM

jujolinka-никой не те кара да посещаваш форумите :huh:

#49 Потребителят е офлайн   jujolinka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 492
  • Регистрация: 07-September 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 30 August 2008 - 12:09 AM

;D ама ,че сте забавни....смешни хора

vikt0r,така и така си блъскаш главата ,от толкова удари не се ли сети как се пише кучИ бе дете?
хахахах

първо се образовайте,придобийте навици за спор,пък тогава се явете на бойното поле.
Това важи и за по-порастналите пубертети....
User's Signature

www.pamperpom.com
Информация за породата, стандарти, развъдници...

Качена снимка

#50 Потребителят е офлайн   vikt0r Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 145
  • Регистрация: 22-April 08
  • Gender:Male
  • Location:Бургас

Публикувано: 30 August 2008 - 03:19 PM

Цитат

vikt0r,така и така си блъскаш главата ,от толкова удари не се ли сети как се пише кучИ бе дете?
хахахах


Я малко ме вкарай  в материята,за какво става въпрос.И между другото-пише се порансали,а не порасТнали ;D

#51 Потребителят е офлайн   jujolinka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 492
  • Регистрация: 07-September 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 31 August 2008 - 08:16 AM

забележката е неясна и неуместна ,тъй като няма грешка в поста ми,но това за сетен път доказва незрялостта Ви млади господине.
Нещо битката с вятърните мелници ти убягва....
User's Signature

www.pamperpom.com
Информация за породата, стандарти, развъдници...

Качена снимка

#52 Потребителят е офлайн   vikt0r Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 145
  • Регистрация: 22-April 08
  • Gender:Male
  • Location:Бургас

Публикувано: 31 August 2008 - 09:41 AM

Цитат

Това важи и за по-порастналите пубертети....


Напълно умсетна е.

#53 Потребителят е офлайн   jujolinka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 492
  • Регистрация: 07-September 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 31 August 2008 - 09:46 PM

приемам забележката ... :blink:
изместваме се много от темата и ще помоля да не спамим повече с глупости
User's Signature

www.pamperpom.com
Информация за породата, стандарти, развъдници...

Качена снимка

#54 Потребителят е офлайн   beriinkaa Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 12-July 08

Публикувано: 31 August 2008 - 11:39 PM

jujolinke като те гледам кви ги пишеш на нас "децата"  си мисля, не трябва ли да си малко над тея неша вече?да се заяждаш като дете не е присъщо на човек, който във всеки втори пост приказва колко е интелигентен ... :blink:

#55 Потребителят е офлайн   д-р Дочев Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 11-September 08

Публикувано: 12 September 2008 - 01:40 PM

Цитат

Здравейте,отварям нова тема,за да ви кажа как си изпатихме от пишман ветеринар и за да предпазя бъдещи негови пациенти.
Казвам се Ярослава Узунова.На 25 юни по време на разходка на Тара и влезе осил в ухото.Тъй като беше вече късно,реших да не безпокоя нейния ветеринарен лекар ,а отидох в клиника в к-с Изгрев при д-р Дочев.Преди 3-4 дена пак и беше влязал осил в ухото и тогава нейният лекар д-рНиколай Митев и го извади буквално за 1 минута и аз реших ,че мога да я оставя в ръцете на този човек.Попитах го дали може да й го извади и той ми каза ,че няма никакъв проблем.И от тук започнаха нашите мъки.Още на второто бъркане в ухото й,той си счупи пинсетата :huh:,сега като се замисля ,предполагам че пинсетата е била счупена.Започна едно тюхкане колко била скъпа,започна едно звънене до вносители ,за да разбере цената й ,започна ровене на фактури и т.н. и т.н.През това време Тара седи ошашавена с осила  в ухото,аз  с бебто което е на 9 месеца немога да взема решение :o.Питам го,добре сега какво правим ,имали проблем Тара да остане тази вечер така ,а утре да си я заведа на нейния си лекар.Ама как вие знаете ли колко е опасно да остане така,сега ще й го извадя с друга пинсета,навремето ги вадехме така.Казвам  ОК.Следва 10 минутно дърпане,натискане на кучо и какво ли още не.В един момент той ми казва че ще и сложи упойка,която била много качествена,че няма от какво да се притеснявам и че тогава Тара като се успокой ще  й извади осила.Чакаме 5-10 минути и господина прави нов опит,естесвено неуспешен,а аз бавно почвам да се светкам,че тоя едва ли някога е вадил осил.В един момент взима поредната доза упойка и аз му казах ,че повече не желая на Тара да и се слагат каквито и да били упойки и каквото и да е.Само че го казах май на стената.искам само да вметна ,че Тара е 40 кг.куче и ако ми беше възможно сигурно щях да си я взема на ръце и да изчезна,но аз самата тежа 45кг.+бебе на ръце.Та тъй,сложи й още упойка и започна едно бъркане,едно ровене,ум да ти зайде.На предложението ми на няколко пъти да се обади на негов колега,който би могъл да му помогне,гласът ми си остана глас в пустиня.И така след близо 1 и 30 минути,накъсан осил,и невероятно разкървавено ухо,той и сложи инжекция от която да излезе Тара от упойката,взема ми 129 лв.,в които беше си включил цената на пинсетата и си казахме чао.
И така да ама не.Първо Тара цяла вечер неможа да излезе от упойка,неможеше изобщо да се изправи на крака,единственото което правеше беше едно лудо въртене на очите си.едва дочакахме до сутринта и звъннахме на д-рМитев.Тара беше сложина на системи за да я извадят от  упойката,после и беше изчистено ухото от остатъци от осили и най-накрая се оказа,че има и силно възпалено средно ухо,та бяхме и на антибиотици.Да са ми живи и здрави д-р Митев и екипа му,но те ми спасиха Таричка.
А вие така наречения д-р Дочев,вземете и си изхвърлете дипломата за лекар,пък си направете търговийка и без това в сметките сте по-добър от колкото в другите работи :huh:


Здравейте, аз съм въпросния "пишман доктор". Нормално не посещавам форуми като този, защото не бих казал че има нещо кой знай какво интересно освен едното оплюване или пък изказване на добро мнение, но и двете неща са ми безинтересни. В случая се регистрирах само за да отговоря на тази злобна и донякъдесмешна нападка от въпросната госпожа, която направо е написала цяла приказка. Бих отговорил много по-рано ако не бях научил за целия този фарс едва вчера. Нямам нищо напротив това, че въпросната не е доволна от мен, така или иначе недоволни клиенти винаги е имало и ще има по една или друга причина, аз самият също съм бил недоволен от обслужване в магазин , болница или заведение.
Въпросът е че госпожата дето е започнала темата се е погрижила да изопачи фактите достатъчно за да покаже недоволството си. Затова се принудих да се регистрирам и да дам отговор. А по въпроса кой е добър и кой не както е видно няма две еднакви мнения по въпроса. Достатъчно е само да влезете в следващата тема "Добри ветеринари в Бургас" за да видите как даден пост казва че еди кой си е много добър и веднага в отговор се намира някой друг който опровергава това, или пъкhttp://dog.bg/forum/index.php/topic,17734.0.html за да видите напълно безпочвено злословене по адрес на друг колега от Бургас. Та стига повече отклонения и да се върнем по темата, и ще се постарая да бъда кратък за да не ви отегчавам повече.
1."На 25 юни по време на разходка на Тара и влезе осил в ухото.Тъй като беше вече късно,реших да не безпокоя нейния ветеринарен лекар"- време на разходката около 17:00часа, предполагам че колегата е работил по това време. Както той така и аз не се намираме в к-с "Славейков" от където е пациента. Време на пристигане на пациента Към 20:00часа, аз работя до 19:30часа.
2. Когато влязоха в кабинета и видях че кучето е по голямо от собственичката си , нормално запитах дали ще може да го удържи и ако не може да го седираме, защото животинчето беше превъзбудено и с болка от осила. На въпросът ми бе отговорено че "то ме слуша и че мога да го удържа". Впоследствие това се оказа че е невъзможно след като кученцето събори стопанката си и притова си движение се счупи и въпросния инструмент.
3."аз  с бебто което е на 9 месеца"- забравено е да се спомене, че през цялото това време мъжът и беше в колата отвън пред кабинета.
4. Когато той се появи аз си помислих ето кой ще удържи кученцето, все пак той е едър мъж. Впоследствие се оказа ,че и на него също това упражнение му е невъзможно. Отново предложих седация и този път беше прието. Поради това че кучето беше превъзбудено минималната доза не свърши работа и се стигна до средна такава където то се унесе ,но така или иначе не се е стигало до пълна упойка. Препарата който използвам в момента е най-добрия такъв на пазара ДОМИТОР/АНТИСЕДАН/естествено е и най скъпия , но за качеството се заплаща, а при куче тежащо 39кг. може да се сетим че няма да е много евтино/. Чрез първия кучето влиза в анестезия ,а чрез втория се извежда от нея в рамките на 15 до 20 минути и си тръгва на собствен ход, както стана и в случая. Едва след два дни научих че е имало усложнение от колеги. Нещо което няма как да се предвиди. Още повече че работя с този вид упойка от много време и не е имало каквито и да било проблеми. В крайна сметка след разпитване на дистрибутори и вносители се оказа ,че е възможна странична реакция като прекомерно изтощаване на организма което отшумява в последствие като кучето се остави спокойно и това се случва при големи горещини както бе и в дадения случай.
"Каква упойка бе хора. На моя звяр 15 год сетер без проблем и извадиха 4 осила (наведнъж) без упойка. Просто я завързахме на масата, естествено беше с наморник. Всеки нормален лекар според мен би вързал кучето, а не да го упои."- първо това е нехумано отношение към домашния любимец и второ  как бихте реагирали ако отидете на лекар и ви вържат и почнат да извършват даден род болезнена манипулация с вас? Че то даже за едно "безобидно" вадене на зъб колегите стоматолози поставят анестетик, иначе то не боли "много".
5."На предложението ми на няколко пъти да се обади на негов колега,който би могъл да му помогне,гласът ми си остана глас в пустиня."- в краина сметка имаше колега и благодарение на неговата помощ успяхме да удържим Тара и да извадим ядрото на осила, който беше на дълбоко в ушния канал т.е. беше преминал извивката на канала, а от там осил не се вади лесно. Вярно е ,че останаха парченца от осила, но също е и вярно че част от тях ги извадихме на място чрез Промивка на ухото. Останалото от осила са го извадили колегите.
6."Трето:възпаление на средното ухо не е нещо нормално ,още повече че това е едно сравнително рядко заболяване,вие като доктор трябва да го знаете!"- само по себе си всяко едно възпаление не е нормално нещо, но само по себе си възпалението на средното ухо не е толкова рядко или страшно заболяване, но се диагностицира по-трудно. Затова често тази диагноза се проспива, но вие като собственик на домашен любимец няма как да знаете това.
7."невероятно разкървавено ухо,"- това ми звучи като от някой филм на ужасите, нормално е да има малко кръв която идва следствие от забиването на осила, и от това че в близо 90% от пътите когато инструмента влизаше в ухото на Тара тя неможеше да бъде удържана от собствениците си и това води до разраняване на лигавицата на ушния канал, но чак пък кървави.
8."За един осил 129 лева?"- ами я да видим, тя сумата е 128.00лв., но хаиде да не издребняваме, разбито: Преглед-10., Вадене на осил-10, Анестезия-69./както вече казах анестетика е скъп,а стопаните се съгласиха, макар госпожата да е написала друго нещо, без съгласието на собственика на домашния любимец аз и инжекции не поставям./, Инструмент-39./цената му не е висока, и ако беше поради моя немарливост или грешка не бих го таксувал от клиент, но в случая беше заради клиентска грешка, все едно имате сервиз и клиент без да иска ви строшава уред вие може би ще му стиснете ръка ще кажете нема проблеми и толкова немисля така, но пък и това си е само мое мнение/. Та това са цените, да се има впредвид че беше в извънработно време и ако ги бях таксувал като в такова цената щеше да е много по-различна, а аз да им направя услуга щото и без това анестетика бил много скъп.
Та както и да е, каквото било било, аз казах каквото имах да казвам.
И кой крив, кой прав.......
Това може да се дискутира до утре, че и в другиден и т.н.............
По важно е когато искаш да пишеш за нещо и да се оплакваш от нещо , да опишеш всичко и тогава да оставиш другите да си преценят. 

#56 Потребителят е офлайн   raya_buldog Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 827
  • Регистрация: 07-November 07
  • Gender:Female

Публикувано: 13 September 2008 - 01:15 PM

Пак се започва...

#57 Потребителят е офлайн   raya_buldog Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 827
  • Регистрация: 07-November 07
  • Gender:Female

Публикувано: 13 September 2008 - 01:17 PM

:- :- :-

#58 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 14 September 2008 - 11:20 PM

Цитат

Препарата който използвам в момента е най-добрия такъв на пазара ДОМИТОР/АНТИСЕДАН/естествено е и най скъпия

Още повече че работя с този вид упойка от много време и не е имало каквито и да било проблеми.
В крайна сметка след разпитване на дистрибутори и вносители се оказа ,че е възможна странична реакция като прекомерно изтощаване на организма което отшумява в последствие като кучето се остави спокойно и това се случва при големи горещини както бе и в дадения случай.

По важно е когато искаш да пишеш за нещо и да се оплакваш от нещо , да опишеш всичко и тогава да оставиш другите да си преценят. 


Опитвайки се да преценя не разбрах:  работите отдавна с този вид упойка, но не знаете, че може да има странични реакции и какви биха били те? (ако знаехте можеше поне  да предупредите собствениците, да не се притесняват)

Как се чупи пинсета в ухо? Не е зъб, не е кост...?

Като казахте, че ще седирате кучето, казахте ли цената на упойката, за да си правят хората сметката?

Наистина ли мислите, че собствениците са виновни за счупването на пинсетата и за това трябва да я платят? Ако я бяха настъпили, бутнали... да, но така... Все едно да не уцелите вената на някое куче, защото се дърпа и да се изкриви иглата, да използвате втора и да накарате собственика да плати и двете игли.

Познавам лекар, на когото съм голям почитател, но не бих го търпяла, ако не беше толкова добър лекар. Ако куче се дърпа или не дай боже  му посегне да го хапе гони собствениците и кучето от кабинета безпелационно. Явно все пропуска факта, че работи с живи същества.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#59 Потребителят е офлайн   taraT Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 517
  • Регистрация: 06-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:ВЕО,дизайн,риболов,оф-роуд

Публикувано: 15 September 2008 - 10:04 AM

Г-н Дочев,уважаемата госпожа си има име и ако не сте забелязали се е представила с него,което само по себеси би трябвало да ви говори ,че едва ли ще тръгне да си мисли разни истории щото може би и е скучно.
Та така г-н Дочев,хайде малко опреснителни,върнете се в началото на поста ми и ми къжете къде споменавам час на разходка 17:00 часа?Защото вие явно не помните,ама аз имам с какво да докажа часа на влизане във вашия кабинет и той не е в 20:00 часа,а точно 19 :35.
Второ ,кучето не ме е събаряло и въпросния инструмент не е счупен от това.Опреснителни:при второто бъркане на Тара в ухото ,кучето си мръдна главата /нормална реакция/при което инструмента се оказа счупен?????!!!!!!,след което кучето стана и ме дръпна силно към вратата,но определено не ме е събаряло.
3.Точно така,мъжът ми беше в колата пред кабинета,но не предполагах,че трябва да извикам цялата рода ,за да извадите осила на Тара.И след като вие не сте бил сигурен ,че можете да го направите сам,зашо не ме попитахте има ли кой да ви помогне?
4.Беше предложена упойка ,за която никой не беше ни информирал за цена,да не говорим че второто и поставяне беше абсолютно нежелано от наша страна.И кучето беше в пълна упойка и вие много добре го знаете това,а за въпросния ваш колега забравяте ,че той май доста по късно се появи на хоризонта,не че беше с нещо полезен.Не напоследно място Тара си тръгна сама,ама защо не кажете как?Като например как направи 2-3 крачки и падна,та се наложи мъжът ми да я носи на ръце.
5.По въпроса за възпаленото средно ухо-ами да кажем ,че аз като собственик има как да го знам,може и да не ви е минаволо през ум ,ама има интернет както и литература от която човек може да почерпи инфо,ама какво ви го обеснявам на вас  "Нормално не посещавам форуми като този, защото не бих казал че има нещо кой знай какво интересно освен едното оплюване или пък изказване на добро мнение, но и двете неща са ми безинтересни".Та само за ваша информация,на Тара все още лекуваме ухото,искате ли да ви предоставя сметката и до тука?????
6.Какво означава че близо 90% от случайте не сме могли да удържем Тара,за какво и сложихте тогава упойка,излиза че тя не е била необходима,след като не е свършила никаква работа??!!!
7.За инцедента не научихте след два -три дена ,а още на следващата сутрин,или май не помните,че идвахте до клиниката в Славейков/за ваше сведение живея точно над нея/вашите колеги ви се обадиха или и това не помните?
8.Незнам цената на инструмента дали е висока или не,незнам вашите критерии за скъпо,но няма пациент който да е длъжен да ви плаща инструментите,не съм го счупила аз или мъжът ми.Вие го държахте в ръце,вие си носите отговорност за това.
9.Последно пак повтарям,не съм се скрила зад псевдоним,а съм се представила с името си,не съм изопачила абсолютно нищо,а съм коментирала само това което е било и което на нас ни се е случило/въпреки че в последствие разбрах за доста ваши диагнози/, и вярвайте ми ,ако живеехме в една нормална държава просто щях да ви осъдя.

Та така  г-н Дочев,останете със здраве .
User's Signature

Качена снимка



"Само слабите се стремят към порядък,силните владеят хаоса!"

#60 Потребителят е офлайн   radinaa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 460
  • Регистрация: 24-September 08
  • Gender:Female
  • Location:Бургас

Публикувано: 17 October 2008 - 10:13 PM

оле ужас!!!
Много неприятна работа!Всеки иска най-доброто за животинката си,но кои ти предполага,че нещата може да се объркат.Изчетах всичко  и да ви кажа за клиниките има доволни има и недоволни.няма ветеринар за който да не съм чула и двете страни.Аз лично съм доволна от моя и почнах да ходя защото ми го препоръчаха мои приятели и слава бого до сега не ми се е налагало да преживявам такива неприятни моменти.Иначе си имам и кученце и котка.Ама като цяло 100% сигурност няма може само при един доктор да ходите и да сте доволни,но в даден момент и тои да допусне грешка,ние само можем да се надяваме това да не става.

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни