Dog.bg Форуми : Черен списък на ветеринарните лекари в Бургас

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Черен списък на ветеринарните лекари в Бургас

#61 Потребителят е офлайн   ivadiva Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 16-October 08
  • Location:Sofia

Публикувано: 31 October 2008 - 07:09 PM

Ветеринарна клиника д-р Дулитъл е перфектна. На който не му харесва да не ходи. Изобщо не е сложно да се вземе решение. Аз съм безкрайно доволна от обслужването, професионализма и вниманието на всички работещи там.
Бургас, ул. Калоян 45 - 0895 73 83 98
И за любопитните - не, не работя там и не, не правя платена реклама. Приятна вечер.

#62 Потребителят е офлайн   bms Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 26-September 09
  • Location:burgas

Публикувано: 26 September 2009 - 11:49 PM

Иска ми се да нямам какво да напиша по темата ,но уви:(
некадърниците са безкрай и не трябва да им го спестяваме!
Та,по темата НЕ ХОДЕТЕ,АМА НИКОГА ea_103.gif ,при "д-р Тонев"/ВЬзраждане,блока зад Лукоил/
Същия 15 дни лекува от" настинка" кученце ухапано от кьрлеж и когато го откриха /в д-р Дулитьл/
беше безвъзратно кьсно...........
Вярвам ,че това е на4ина да се предпазим от такива таргаши на храни, витамини и вси4ко друго но не и доктори

#63 Потребителят е офлайн   deneva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 860
  • Регистрация: 08-January 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 27 September 2009 - 07:20 AM

Не разбирам защо тази тема стои,а темата за ветеринарите в София беше заключена!?

#64 Потребителят е офлайн   well Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 26-June 11
  • Gender:Male

Публикувано: 26 June 2011 - 07:48 PM

Да ,Ви споделя нашия опит:
Имаме йоркширски териери , 2 женски и едно мъжко. На мъжкия между пръстите на предната лапичка му се заби осил. На първия ден неговия лекар в гр.Чирпан Иван Георгиев му направи промивки с кислородна вода. На втория ден пак промивки и още нещо, без да го цепи + малко масаж на крачето на кучето извади осила за около 3мин. и си тръгнахме. Цялата процедура ни струваше 5 лв. и много сме щастливи, за това , че имаме кадърен лекар за нашите домашни любимци !!!

#65 Потребителят е офлайн   taraT Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 517
  • Регистрация: 06-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:ВЕО,дизайн,риболов,оф-роуд

Публикувано: 28 December 2012 - 11:36 PM

Не съм предполагала,че след години пак ще пиша в темата със следващия ни горчив резултат.№2 влизащ в графата е д-р Розалина Маринова.Тара беше кастрирана на 22.01.2010 година.За за и реша проблемите с мними бремености и т.н. и за да я предпазя от още един куп бъдещи проблеми.Кастрацията я извърши д-р Маринова в гр.Бургас,ветеринарна клиника д-р "Дулитъл"Всичко беше окей,плащаш 250 лева,взимаш си кучето и си мислиш ,че повече проблеми няма да има.Да ,ама не.До юли месец 2012 г.Тара се разгони.Ама не как да е,ами със всички екстри,кръвотечение,търсене на мъжки и т.н..Естественно марш при лекарката.Обяснявам ситуация,при което бях обвинена,че не стига ,че било толкова сложно кастриранета на Тара и толкова проблеми е създала,ами смея да имам и съмнения.Окей,взех си кучето и търся второ мнение.Казаха ми,че понякога е възможно да направи такова мнимо разгонване,остатъчни хормони и т.н.Не съм вет,съгласих се.Казаха ми да я наблюдавам,ако се повтори тогава ще търсят причината.Окей,пак се съгласих.Паралелно с това на Тара и се появиха проблемите със стомаха,газове,подуване,периодично повръщане,разстройство,отказване от храна.Диагноза вече при друг вет-хроничен ентероколит.Лечебна храна+ редовен прием на мезин форте,бусколизин.Та кучето е кастрирано,кой да се сети да гледа ехограф.Кръвни изследвания и проба от фекалии абсолютно в норми.До преди 10 дена.Започна поредната криза,подуване на стомаха,къркорене,усилена перисталтика,повръщане,ппиене на огромни количества вода,повръщане,и този път прогресивно губене на тегло.Слагане на системи,ранитидин,невробекс,деган.Резултат абсолютно нулев.Пълна кръвна картина и проба от фекалии абсолютно в норма.Този път просто запалих колата и в Ст.Загора.Не обеснявах какво и как.просто още на ехографа се разбра,че имам кастрирано куче,ама не точно.С възпалени остатъци в нея.Какво точно е останало ще разбера утре.Защото утре Тара ще бъде кастрирана за втори път.Дано всичко да бъде окей,И тя да ми се оправи.А така набедената докторка,ще я поканя официално да се срещнем в съда.
Ето така изглежда едно кастрирано куче ,тежало 40 килограма.Да,кастрираните кучета трябва да внимават какво ядат,за да не напълнеят![attachment=482565:DSCN2633.JPG]
User's Signature

Качена снимка



"Само слабите се стремят към порядък,силните владеят хаоса!"

#66 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 29 December 2012 - 12:14 AM

Оле стискам Ви палци всичко да мине добре и да се оправи Тара.Боже това красиво куче направо се е стопило :dh_188:
Пиши как е минала операцията!
Стискам Ви плаци,Сара и Тина Ви стискат лапички :ba_025:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#67 Потребителят е офлайн   taraT Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 517
  • Регистрация: 06-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:ВЕО,дизайн,риболов,оф-роуд

Публикувано: 29 December 2012 - 07:13 PM

Резултата след днешната 4,5 часова операция:два яйчника не отстранени,парчета нерезорбируеми конци.Срастване на тънките черва,перетонит.Подробности ще дам след като взема протокола.
User's Signature

Качена снимка



"Само слабите се стремят към порядък,силните владеят хаоса!"

#68 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 29 December 2012 - 08:18 PM

Стискам палци за бързо и безпроблемно възстановяване. А на тази "ветеринарка" дано да и отнемат разрешителното.
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#69 Потребителят е офлайн   Sharona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 28-August 10
  • Gender:Male

Публикувано: 24 May 2014 - 07:05 PM

Здравейте,да добавя и аз един пълен некадърник който днес уби домашният любимец на племенника ми и дори си призна. На 22.05.14 слага упойка с леко седиране за подстрижка на Гига( кокерче на 3годинки),казва че до два часа ще се събуди. Минават 9 часа и кученцето едва се събужда,вчера цяк ден не изглежда добре но яде и пие водичка,при телефонния разговор пишман докторчето казва че всичко е нормално. Лягат си снощи и днес сутринта се събуждат и чуват последният опит на Гига да си поеме въздух,след това си отива. При свършен факт доктор ЙОНКО ДИМИТРОВ си признава че е предозирал и много съжалява. Питам аз ..как посмя нещастно докторче да не оставиш кученцето на стационар като си разбрал че си пълен идиот и си сгрешил с упойката? Малоумнико нещастен ,чудо ли очакваше да стане и да и мине като на куче? Ако имаш малко съвест ще спреш да практикуваш и ще потънеш вдън земя! Хора,не си водете домашните любимци при този доктор,защото явно няма и представа от ветеринрна медицина! Идиота практикува в жк.Меден рудник до сладкарница "Иглика".
User's Signature

“На кучето не му трябват скъпи коли, големи къщи или дизайнерски дрехи. Една обелена пръчка ще свърши отлична работа. То не се интересува дали си богат или беден, хитър или прост, умен или глупав. Дай му сърцето си и то ще ти даде своето. За колко хора може да кажете това? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате специални, единствени? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате изключителни?„

#70 Потребителят е офлайн   Sharona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 28-August 10
  • Gender:Male

Публикувано: 18 November 2014 - 07:57 PM

Д-р Йонко Димитров разбрах,че с интерес следите черният списък с вет.лекарите в Бургас и поради горният ми пост не сте изпълнили ангажимента ,който сте поели към сестра ми по случай убийството на кучето и. Разбрах също така,че оттогава насам сте затрили още едно малко кане корсо,което сте приспали уж ,за да му купирате опашката и ушите. Само да уточня,че живеем в свободна държава и всеки е свободен да похвали или да се оплаче от който си иска и където си иска. Хора сме и знам ,че стават грешки,но вие г-н Димитров продължавате да убивате животни,така както сте ги убивали и преди Гига и така както го правите по настоящем. Не заплашвайте със съд( много добре знаем ,че съпругата ви не е адвокат между другото), а и да беше изобщо не плашите никой с глупавите си закани.Вие сте за съд ,не ние които търпим безобразията ви. Извиненията ,че купувате евтини упойки и те са виновни е най-глупавото оправдание,което съм чувала някога. Пак вие сте виновен! Вие д-р Димитров знаете ли ,че убихте другарчето на едно болно дете и за което само казахте ....." Хора сме ,стават грешки. В болниците хора умират!". Не е достойно това ,което правите! Признайте грешката си и се поучете,защото колко още животинки трябва да умрат и колко още деца трябва да разплачете,за да осъзнаете факта ,че не ставате !
User's Signature

“На кучето не му трябват скъпи коли, големи къщи или дизайнерски дрехи. Една обелена пръчка ще свърши отлична работа. То не се интересува дали си богат или беден, хитър или прост, умен или глупав. Дай му сърцето си и то ще ти даде своето. За колко хора може да кажете това? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате специални, единствени? Колко хора могат да ви накарат да се чувствате изключителни?„

#71 Потребителят е офлайн   Nachobs Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 24-January 16

Публикувано: 24 January 2016 - 01:45 PM

Мирослав петров ветеринарна амбулатория коала некомпетентност и много високи цени направо жив обир

#72 Потребителят е офлайн   ^Kaspur^ Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 17-August 16

Публикувано: 23 August 2016 - 12:29 PM

Здравейте, добавям в този списък д-р Евгений Маргаров - гр. Бургас, ж.к. "Изгрев", бл. 93 , добър човек и загрижен за животните , но професионалист - НЕ !

Малко непосещавано кабинетче. Няма оборудване. Поставя погрешни диагнози / без изследвания /.Вместо домашно лечение с АБ , предпочита да лекува с инжекции , дори и недотам сериозни болести като цистит /ако е било изобщо това /. Защото резултата от лечението беше НУЛА .Отрови животното от лекарства.

След като настъпи влошаване , реши да лекува несъществуваща бабезия. Добре ,че на своя глава спрях лечението .Просто бях убедена ,че куч. се скапа от лекарствата ./ Беше в добро общо състояние на първоначалната ни среща с вета ./

След посещение на две други клиники е констатирано, че няма бабезия и няма никакви болестни изменения на вътр. органи. Проблема се оказа хормонален.

Да вярно, че минава време и се забравя, но след като съм го уведомила с най големите подробности за всичко случило се след това и показала всички изследвания с дати хронологично, той не каза и дума за това , че не е успял и че не всяка неразгадаема за него болест е ерлихия или бабезия .

Минаха вече 5 мес. но след като ощетената съм аз ,не виждам за какво повече да го пазя в тайна.

Да кажа и откъде дойде помощта при нас. Доц. Пл. Георгиев и д-р Цв. Иванова и екип от Университетска клиника за дребни животни в Ст. Загора, които бяха с мен през цялото време и лекуваха кучето ми дистанционно /след обстоен преглед/ и се интересуваха за него ежедневно / за разлика от цитирания вет., на който повтарях многократно, че куч. се влошава от лечението,но той не направи нищо.

След възстановяване от лекарствената интоксикация , кучето беше оперирано в клиника "Байрон" гр. Бургас .

Адмирации за целия екип !

#73 Потребителят е офлайн   MarielaTomi Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 24-November 16

Публикувано: 25 November 2016 - 12:00 AM

Здравейте,реших и аз да се включа и накратко да ви разкажа какво ме сполетя.Имам персийка Томи на 3 и половина.Досега не беше боледувал,но кошмара почна преди месец когато започнаха бъбречните проблеми.Заведох го при доктор Карагьозов и той му постави антибиотик и нещата се успокоиха допреди 4 дена когато Томи се запуши и неможеше изобщо да пишка заведох го отново при въпросния лекар който направи опит за катетаризация с пълна упойка да отбележа но беше неуспешно вземи 70лв.и ме прати към Стара Загора да го оперират и кастрират до вечерта животното неможеше да излезе от упойката когато в един момент се предаде и почти спря да диша дадохме му кортизол и спасихме положението до другия ден когато на другия ден отидохме в Ст.Загора доктора който прие Томи без проблем му постави катетър без упойка сложи му и система с антибиотик и животното се съвзе.Назначи му и лечение и ме насочи към клиника доктор дулитъл който да му приложат лечението само адмирации за лекарите там.Така че да се върна на въпросния лекар Карагьозов заслужава си наказанието но никога не отивайте при него само за да ви вземе парите ще ви умори животното.

#74 Потребителят е офлайн   skitnik32 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 26-February 17

Публикувано: 26 February 2017 - 04:15 PM

Показване на мнениетоtaraT, в 28 December 2012 - 11:36 PM, написа:

Не съм предполагала,че след години пак ще пиша в темата със следващия ни горчив резултат.№2 влизащ в графата е д-р Розалина Маринова.Тара беше кастрирана на 22.01.2010 година.За за и реша проблемите с мними бремености и т.н. и за да я предпазя от още един куп бъдещи проблеми.Кастрацията я извърши д-р Маринова в гр.Бургас,ветеринарна клиника д-р "Дулитъл"Всичко беше окей,плащаш 250 лева,взимаш си кучето и си мислиш ,че повече проблеми няма да има.Да ,ама не.До юли месец 2012 г.Тара се разгони.Ама не как да е,ами със всички екстри,кръвотечение,търсене на мъжки и т.н..Естественно марш при лекарката.Обяснявам ситуация,при което бях обвинена,че не стига ,че било толкова сложно кастриранета на Тара и толкова проблеми е създала,ами смея да имам и съмнения.Окей,взех си кучето и търся второ мнение.Казаха ми,че понякога е възможно да направи такова мнимо разгонване,остатъчни хормони и т.н.Не съм вет,съгласих се.Казаха ми да я наблюдавам,ако се повтори тогава ще търсят причината.Окей,пак се съгласих.Паралелно с това на Тара и се появиха проблемите със стомаха,газове,подуване,периодично повръщане,разстройство,отказване от храна.Диагноза вече при друг вет-хроничен ентероколит.Лечебна храна+ редовен прием на мезин форте,бусколизин.Та кучето е кастрирано,кой да се сети да гледа ехограф.Кръвни изследвания и проба от фекалии абсолютно в норми.До преди 10 дена.Започна поредната криза,подуване на стомаха,къркорене,усилена перисталтика,повръщане,ппиене на огромни количества вода,повръщане,и този път прогресивно губене на тегло.Слагане на системи,ранитидин,невробекс,деган.Резултат абсолютно нулев.Пълна кръвна картина и проба от фекалии абсолютно в норма.Този път просто запалих колата и в Ст.Загора.Не обеснявах какво и как.просто още на ехографа се разбра,че имам кастрирано куче,ама не точно.С възпалени остатъци в нея.Какво точно е останало ще разбера утре.Защото утре Тара ще бъде кастрирана за втори път.Дано всичко да бъде окей,И тя да ми се оправи.А така набедената докторка,ще я поканя официално да се срещнем в съда.
Ето така изглежда едно кастрирано куче ,тежало 40 килограма.Да,кастрираните кучета трябва да внимават какво ядат,за да не напълнеят!Прикачен файл DSCN2633.JPG




не знам защо в мен узрява усещането, че проблема с докторите е във Вас. Специално за клиника Дулитъл с моята съпруга сме им клиенти от дълги години /имаме 3 персийски котета, а от скоро и немска овчарка/ и всеки път когато сме ги посещавали сме се радвали на изключително позитивно отношение. за това съветът ми към вас е при посещение при следващия ветеринар да го помолите да ви прегледа и вас.

#75 Потребителят е офлайн   taraT Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 517
  • Регистрация: 06-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:ВЕО,дизайн,риболов,оф-роуд

Публикувано: 17 August 2019 - 09:16 PM

А може би да прегледа и лекарите в Стара Загора????
User's Signature

Качена снимка



"Само слабите се стремят към порядък,силните владеят хаоса!"

  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни