Dog.bg Форуми : Belgrade-RS 06/7. September 2008.

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Belgrade-RS 06/7. September 2008.

#21 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 September 2008 - 02:58 PM

Добре че бяха унгарците там та да снимат и моята котка,защото от Българската групичка им засичаше фотоапарата при вида на моята котка. ;D ;D ;D
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#22 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 September 2008 - 03:00 PM

:blink: :blink: :blink:
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#23 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 September 2008 - 03:04 PM

Цитат

От чуждестранните групи най-многобройна бе българската, представена в Деня на Съединението от Княжество България и Източна Румелия...

А иначе за Корина сибирска - BG*Sibirela - спечели два САС и получи 2 номинации в клас Open, доста добро начало и ми се дощя да се изфукам и аз  :P


Много съжелявам ,че нямам снимки да покажа Сибирската красавица,бях там когато тя спечели номинация,тя е прекрасна Сибирска принцеса.Успех на нея и на Вас. :blink:
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#24 Потребителят е офлайн   fantik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 397
  • Регистрация: 16-February 05
  • Location:София

Публикувано: 10 September 2008 - 04:16 PM

Поздравления и от мен за сибирската котка и нейната собственичка, тя беше номинирана, но май БИС-овете отидаха при норвежките от Галинагос, ако не бъркам?! Както и да е, тя се представи достойно и затова я поздравявам, зъщото знам, че  е малко свенлива  ;D Между другото втория ден мъжкият сибирец стана БИС, което е радостно, защото и в нашите географски ширини се излезе от наложеното клише с норвежките, поради липса на други породи. Важното е, че фелинологията се развива  ;)
Унгарците бяха много симпатична група, усмихнати, контактни хора, които представиха много хубави котки.
Бенгалецът е на Борис Ямаков от София. Голди нееднократно е доказвал, че е много сериозен конкурент в трета група не само в породата си, но и в цялата група. За любителите на тази порода искам да кажа, че в момента има котила от двамата най-хубави бенгалци в БГ - Голди и Мая.
User's Signature

Развъдник за персийски котки Star Night (CFA & FIFe registered)[br]www.starnightpersians.com

#25 Потребителят е офлайн   Animat Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 90
  • Регистрация: 10-August 07
  • Location:Пловдив/София

Публикувано: 11 September 2008 - 12:30 PM

Сибирката не че е свенлива, ами по-скоро над тези неща, моля ви се, Н.В. да я мъкнат по разни клетки, вместо да си седи на трона вкъщи  :blink: Затова най-пренебрежително си поспа, а в непоносимата жега какво друго да прави.
http://picasaweb.goo...708236594297778

Сръбските норвежки майка и щерка и двата дни взеха BIS-овете, но ние не се обиждаме, нито завиждаме. Ние се обичаме и това ми е по-важно от титлите.
http://picasaweb.goo...709811511229810
User's Signature

www.sibirela.bravehost.com

#26 Потребителят е офлайн   onickolov Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 28-February 08

Публикувано: 17 September 2008 - 01:45 PM

Цитат

Поздравления и от мен за сибирската котка и нейната собственичка, тя беше номинирана, но май БИС-овете отидаха при норвежките от Галинагос, ако не бъркам?! Както и да е, тя се представи достойно и затова я поздравявам, зъщото знам, че  е малко свенлива  ;D Между другото втория ден мъжкият сибирец стана БИС, което е радостно, защото и в нашите географски ширини се излезе от наложеното клише с норвежките, поради липса на други породи. Важното е, че фелинологията се развива  ;)


Поздравления и от мен за нашата сибирка Корина и собственичката й.  Номинацията си беше напълно заслужена.  С нетърпение очаквам зимата за да може да развие пълна космена покривка.

За БИС-овете на Галинагос по-добре да не говоря.  Двете котки са съответно майка и сестра на моя Бонд.  Не ми е ясно как първия ден тримата съдии гласуват за майката, която откровено не е в особено добра форма (собствениците до последно не искаха да я водят защото не вярваха че ще получат сертификат, а то какво стана....

Относно мита за норвежките, е ......  Мит е по-скоро че те нямат конкуренция  :blink: В цяла Европа борбата е жестока и това само може да ни мотивира.  Влизането на нови породи в нашата страна е много положителен феномен и според мен става може би малко късно. 

В този ред на мисли сега се сещам че никой не честити  двата БИС на нашето мейн куунче в група 6-10 месеца.  Това е един страхотен старт за него и повод за гордост за нашата II категория. 

Общо взето вече имаме норвежки, майн куунове, сибирски, рагдоли, ангори.... Още малко и ще можем да покажем в София цялата категория, а?

#27 Потребителят е офлайн   milenka_123789456 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 840
  • Регистрация: 14-April 07
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 17 September 2008 - 06:55 PM

Аз знам,че и Сфинкс си имаме :blink:.

Честито на мейн куунчето и да продължава все нагоре :->)

#28 Потребителят е офлайн   papyy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 803
  • Регистрация: 20-January 05
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Деца, котки, пътешествия, фотография

Публикувано: 18 September 2008 - 11:45 AM

onickolov Твоят Бонд е много красив котарак и аз не мога да разбера как така е спечелила майка му, като тя ми се вижда с проскубана козина. Може и да не се вижда добре на снимките, но ;) Винаги има субективност при оценяването.
Раздвам се за красивте ви котки и желая нови успехи. :->)
Може ли да ми пратите някакви координати на Борис Ямаков, защото имам запитване от познати, желаещи за бенгалче? Ако се чака до изложбата в София вероятно ще се продадат, а хората са много сериозни.
User's Signature

Обичам всички котки, вашите също.

#29 Потребителят е офлайн   svetamops Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1898
  • Регистрация: 26-September 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 18 September 2008 - 02:21 PM

Цитат

onickolov Твоят Бонд е много красив котарак и аз не мога да разбера как така е спечелила майка му, като тя ми се вижда с проскубана козина. Може и да не се вижда добре на снимките, но ;) Винаги има субективност при оценяването.
Раздвам се за красивте ви котки и желая нови успехи. :->)
Може ли да ми пратите някакви координати на Борис Ямаков, защото имам запитване от познати, желаещи за бенгалче? Ако се чака до изложбата в София вероятно ще се продадат, а хората са много сериозни.


Мобилния на Боби -0888346267
User's Signature

Качена снимка

www.bullgary.com
www.kingonaleash.com

#30 Потребителят е офлайн   wendy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1155
  • Регистрация: 17-November 06
  • Location:София

Публикувано: 22 September 2008 - 07:57 PM

Честито на всички спечелили и от мен.
User's Signature

Tурската ангора е единствената котка с чувство за хумор!
При вида на Невските Маскарадни котки, все още никой не е успял да скрие възхищението си!

http://bendidas.com/

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни