Dog.bg Форуми : Най - готиното нещо, което сме чули за кучето ни или комплименти за моето куче

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Най - готиното нещо, което сме чули за кучето ни или комплименти за моето куче

#21 Потребителят е офлайн   ivadesko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 63
  • Регистрация: 24-January 08
  • Location:софия

Публикувано: 27 August 2008 - 07:05 AM

Едно от най-хубавите неща за моето куче е следното:
Разхождам се аз с Ричи и покрай нас минават баща с малкия си син. И детето пита баща си: "Тате, защо му е такъв езика на това куче?"
А бащата:" Защото то е слушкало , папкало и какичката/ аз де :wub:/ му е дала шоколад за десерт, а ти не ме слушаш и няма да ти дам."
След това детето дойде и започна да гали Ричи и му говори :" Ти много ли слушаш?" ;D ;D
Много сладка картинка бяха.
User's Signature

Качена снимка

#22 Потребителят е офлайн   iva81 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 537
  • Регистрация: 14-September 07
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Публикувано: 28 August 2008 - 09:12 PM

Здравейте! :blink:
Много ми хареса темата и реших и аз да се включа.
Много пъти са ме спирали на улицата, за да се радват на Арес или пък когато сме в колата и той е с подадена от прозореца муцуна, хората се ообръщат и искрено му се радват. Но най- готината случка е преди около месец. Излязохме със съпруга ми да пийнем по биричка и Аресито веднага се насади в свободния стол до мен. Така гледаше, все едно всеки момент и той ще си поръча. Донесоха ни биричките, а собственика дойде при нас и каза " Моля ви, ако вие не му дадете да си пийне, ще го черпя аз" ;D ;D ;D. Беше много смешно, а цялото заведение изпадна в смях. :blink:
User's Signature

Домашните любимци дават на всички нас много радост, обич и привързаност. Може би повече от колкото заслужаваме!
Качена снимка

#23 Потребителят е офлайн   Anuk Икона

  • северен вятър
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 5391
  • Регистрация: 27-December 07
  • Gender:Not Telling
  • Location:София

Публикувано: 29 August 2008 - 09:23 AM

един от малкото готини моменти при срещите ни с деца
по-миналата година на плажа
това детенце така си хареса Анук , че не ни пускаше да си ходим,
а те като си тръгнаха се разплака, че неможе да си вземе Анук с него

Качена снимка

#24 Потребителят е офлайн   shrekky Икона

  • Snowflake*
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3501
  • Регистрация: 30-August 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 29 August 2008 - 10:39 AM

Цитат

един от малкото готини моменти при срещите ни с деца
по-миналата година на плажа
това детенце така си хареса Анук , че не ни пускаше да си ходим,
а те като си тръгнаха се разплака, че неможе да си вземе Анук с него

Качена снимка

Хихи сладури  :wub: много хубава снимка,трябва да я пуснеш в темата децата и животните  :P  :wub:
User's Signature

"Грижа за тях - Аз помагам, а Ти?"
"Няма злобни кучета, има глупави хора"

#25 Потребителят е офлайн   Eva-Buddah Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2001
  • Регистрация: 15-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 31 August 2008 - 03:21 PM

За мопса ми: "Толкова си грозен, та чак си сладък!". Аз това го приех като доста оригинален комплимент!  ;)
User's Signature

"You haven't lived until you've been owned by a Pug!"
Качена снимка

#26 Потребителят е офлайн   shidzune-sama Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Validating
  • Мнения: 318
  • Регистрация: 10-August 07
  • Gender:Female
  • Location:ВарнА

Публикувано: 23 September 2008 - 06:56 PM

Предвид отношението на хората към кучетата от моята "порода" (безпородните демек) изобщо не съм и предполагала че ще се разпиша и аз тука ;D Разхождам се аз с Пепо на една (не ме нападайте моля ;D) детска площадка (най-близкото сравнително сухо място, че в момента вали при нас доста, а кучо си изка своето  ;) ) и към мен се приближава едно момиче и ме пита мое ли е кучето. Аз отговарям ''да'' и тя ми казва, че чула как една баба звъни в полицията че съм си разхождала къчето на забранено място (аз и още 3ма човека) и че е по-добре да се омитаме преди да са дошли куките (е не точно по този начин, но смисъла беше този) ;D По-мил жест от този, аз поне не знам :->)

#27 Потребителят е офлайн   Maggie Икона

  • Rover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1333
  • Регистрация: 23-January 07
  • Gender:Female
  • Location:Лом
  • Interests:Музика,литература,кино,театър,фентъзи,езда,животни

Публикувано: 23 September 2008 - 09:31 PM

Ами и ние попринцип сме леко застрашителни такива големи и рошави но за децата май не важи и много ни се радват. ;D Особено ако съм с някое бебе.
"Леле ама той е цяло съкровище" ми е любимо. :wub: Или пък "Меченце(еее) сладко не искам да те пускам" в случая беше реплика на едно малко детенце но много искрено и сладко. :blink:
User's Signature

- Сънищата сбъдват ли се ? – попита Роувър.
- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.

#28 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 23 September 2008 - 10:37 PM

Днес един продавач на цветя каза за Точка:
- Рядко симпатично куче!

Дали имаше предвид, че рядко вижда симпатични кучета или че е рядко симпатична - не знам, но репликата ми хареса.  :blink:
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#29 Потребителят е офлайн   plamen.b Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 33
  • Регистрация: 17-January 09

Публикувано: 17 January 2009 - 08:42 PM

не знам дали е комплимент, обаче веднъж като си разхождах кучето чух: мамо виж, бяла мечка! ;Д

#30 Потребителят е офлайн   Tali Икона

  • EVERLASTING
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2184
  • Регистрация: 22-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Монтана
  • Skype:

Публикувано: 17 January 2009 - 09:02 PM

Цитирам; '' Това мечка панда ли е или куче?''
Случи се, когато занесох Райа за първа ваксина. Една комшиика ни срещна- тя голяма клюкарка и веднага да разбере новината  ;D

#31 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 19 January 2009 - 04:34 PM

Аз направо се разтапям като ме попитат дали Макси има годинка. А той е вече на цели 12, но е все така жизнен и игрив (пу пу да не му е уроки) :wub:
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

#32 Потребителят е офлайн   valin Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 59
  • Регистрация: 31-October 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 19 January 2009 - 04:53 PM

Вчера вета ми каза, че моята лудетина е много красива с този перманентен грим

#33 Потребителят е офлайн   gabipap Икона

  • Непоправим оптимист
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2128
  • Регистрация: 03-August 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Животни, природа, истински хора, MLM. Здравословен и природосъобразен начин на живот. Хубави книги, нови знания - всичко, което ме провокира да мисля.

Публикувано: 20 January 2009 - 03:36 PM

Много сладка темичка :blink:
Ние нали сме си големи и страшни (пък и с кошница на муцуната), не получаваме много често комплименти, освен от "колегите кучкари", които го жалят.
Но когато тръгнем да пътуваме и спрем някъде на кафе (тогава сме без намордник), вече 3-ти път ни се случва някой да помоли да се снима с "това красиво куче". А юнакът каточели разбира, че му правят комплимент. И заема една гордо изпъчена стойка :->)
Това долу ни е изгледа, в който получаваме "съчуствие":
User's Signature

Ако всеки от нас прави добре и отдадено това, което е негова работа, ако осъзнаем, кои са истинските ни желания и не пожелаваме това, от което нямаме нужда, ако помагаме на беззащитните - светът ще е едно прекрасно място!

#34 Потребителят е офлайн   shrekky Икона

  • Snowflake*
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3501
  • Регистрация: 30-August 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 22 January 2009 - 08:19 PM

Днеска си се разхождаме с кучето и мама беше с мен,бяхме пред блока.Един непознат човек ни спира и започва да се радва на Ърни.
- Много е хубав,аз имам малко хинче на 3 годинки и е много палав,а той на колко е?
- На девет!
-Много е красив,бижу!
-Да взема и аз моя да го доведа тук,но и той е мъжки,ще се збият  ;D
-Е да възможно е  ;D
-Я ти и марка си имаш (адресника му  :P ) .. Ърни,Ърни - и започна да го вика по име .. Ърни,то и аз имам - вади от под блузата си един много хубав златен медальон с малка главичка на лъв - то сега остава и ЕГН-то да си напиша на моето  ;D ;D страхотен е много е хубав - естествено след тази реплика последва силно размахване на опашка и опит за целувка ( на непознат  :o той само мама целува  :o )
Беше ми много забвано и приятно да го срешна тези човек  :yahoo:
User's Signature

"Грижа за тях - Аз помагам, а Ти?"
"Няма злобни кучета, има глупави хора"

#35 Потребителят е офлайн   posi1234567890 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 162
  • Регистрация: 29-July 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 23 January 2009 - 02:34 PM

Най -готиното нещо ,което сам чувала за моето куче (кане корсо) "какъв сладур, но далеч от него, колкото сладък толкова и страшен" иди разбери хората .Това за нас е истински комплимент.Но повече комплименти получаваме от кучкари(хора разбиращи от кучета).
User's Signature

Аз мога!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#36 Потребителят е офлайн   izidra Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 305
  • Регистрация: 30-April 08
  • Skype:

Публикувано: 14 April 2009 - 05:47 PM

Всъщност не знам дали е най-готиното, но е много сладко. Излизаме с Джаки на разходка и пред входа засичаме група деца от блока и едното вика: Ау, колко й отива розово /с розов нагръдник сме/.
Другото е разхождаме се по плажа, срещу нас млада влюбена двойка, момичето подръпва младежа за ръкава и казва: Гледай, гледай, анимационно куче. /нали сме малки и с кльопнали ушички, макар че напоследък във филмчетата героите са малко страшнички, а пък те бяха доста млади/.
User's Signature

Качена снимка

skype: izidra3

#37 Потребителят е офлайн   КуЧеНцЕтО Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 13-April 09
  • Gender:Female

Икона за мнението  Публикувано: 14 April 2009 - 06:39 PM

Аз си имам английски сетер много е сладък (Бим) :wub: ...., много пъти съм чувала комплименти.А след 1-2 месеца ще си взимам малко пуделче (мини)много е сладко аз видях майка му и негово братче, което е на 6 месеца от предишното раждане на майка му...абе сладур скоро майка му ще го роди.. :zz_223: Ето и снимка на Бим!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#38 Потребителят е офлайн   TokioHotel Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2106
  • Регистрация: 06-October 08
  • Gender:Female

Публикувано: 16 April 2009 - 08:43 PM

На вас ви е мило, когато се радват на кучетата ви. Аз вече направо ревнувам от хъскито ми! То бива всеки втори да се снима с него, непознати жени да му се обясняват в любов /"Обичам те!! Разбери го, обичам те!!" Те сигурно на мъжете си така не говорят../, децата да го наричат Белия зъб, ама да влезем в ресторант /бяхме единствените/ на морето и аз да викам по три пъти "Може ли една сламка?", а сервитьорите да му носят вода в чинии на няколко пъти и да не ме чуват, вече е досадно!
А преди година, когато Абнър беше здрав, минавахме по центъра с най-добрата ми приятелка и аз й прошепнах "Усмихвай се, всички ни зяпат!" :D Много се смяхме тогава. Ама едни момчета ни спряха и искаха да се снимат /с Абнър/. А попринцип предимно жени ни спират.
User's Signature

Качена снимка

Любителите на животни са особена порода хора,
хуманни и щедри духом, способни на дълбока съпричастност,
може би малко склонни към сантименталност и със сърца, големи колкото безоблачното небе.

#39 Потребителят е офлайн   mirche Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 50
  • Регистрация: 15-January 09
  • Gender:Female

Публикувано: 05 May 2009 - 03:01 PM

Попринцип повечето хора по улиците се плашат от пит була ми.Даже майките с деца като почнат да ги метат (децата)От една страна на друга.Има и хора които ми казват:"Ама дръжте си кучето моля ви се"Това е при случеите когато го разхождам без каишка.Случвало ми се е хора да ме спират и да ме питат каква порода е..защото Роки е извън стандартите тежи 38кг..и е по едър И като им кажа пит бул и те ..Да бе .Много е красив аз знам че тази порода кучета са грозни.Други ми казват че е като нарисуван.викат му даже рисунка..Аз за това съм му сложила синьо оченце да не го урочасат.Направих си едно изследване..Разхождах Роки по центъра..Всеки 2-ри се обръщаше.

#40 Потребителят е офлайн   mirche Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 50
  • Регистрация: 15-January 09
  • Gender:Female

Публикувано: 05 May 2009 - 03:06 PM

А и забравих да кажа че повечето малки деца ни наричат Понго..или далматинец.

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни