Dog.bg Форуми : ***Моето благодаря..***

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

***Моето благодаря..***

#21 Потребителят е офлайн   aniela Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 12-June 09

Публикувано: 12 June 2009 - 06:16 PM

Ние сме новото семейство на най-известната котка Шуши - благодарение на BUSHKATA, разбира се! Само от снощи Шуши е в нашия дом, а вече внесе в него толкова много топлина! Все още проучва обстановката, разхожда се и постоянно пърка, гушка се и внезапно се мята по гръб да я галим по коремчето така показва огромното си доверие към нас! Само за миг да се скрием от погледа й и започва да ни търси!

НАЙ-МИЛОТО СЪЩЕСТВО НА СВЕТА!!!

МНОГО, МНОГО БЛАГОДАРИМ!

:wub:

#22 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 12 June 2009 - 06:18 PM

Стоплихте ме. Благодаря, че има хора като вас!

Заслугата е много обща - най-вече на Пърси,която се погрижи за нея, докато беше на улицата и след това потръси в този форум вариант за нов дом.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#23 Потребителят е офлайн   SMitreva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1492
  • Регистрация: 28-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:center][url="http://www.youtube.com/watch?v=EZoC4VsJogQ"][img]http://s57.radikal.ru/i158/0909/fd/d193320d4145.jpg[/img][/url][/center]

Публикувано: 12 June 2009 - 09:17 PM

Хей ама аз сега разбирам за Шушката, браво на вас, радвам се от сърце, че има вече нов дом и си обича и търси осиновителите. Тази уникална котка заслужа да има най-добрите осиновители и много години, в които да ги радва. Мисля,че ги е получила и ще се радват взаимно много години.
Пожелавам ви го!

#24 Потребителят е офлайн   PURSY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3215
  • Регистрация: 12-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 19 June 2009 - 12:20 PM

Шушка - гушка малко се поизложи, като реши да проявява ревност към розовия красавец, нейният съквартирант, но аз се надявам, че новите й стопани, с тяхното изключително търпение и такт към животните, ще се справят с нейното желание да доминира в дома им :smile:
Благодаря на цялото семейство за добрината им!

#25 Потребителят е офлайн   rescue Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 131
  • Регистрация: 24-June 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 August 2009 - 04:46 PM

Благодаря на д-р Станкова за това, че е такъв невероятен и истински Човек, за това, че дарява живот и усмивки на толкова много кучета и осмисля това, което хората правят за тях.
Поклон, докторе!

#26 Потребителят е офлайн   ataka_z Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 219
  • Регистрация: 04-September 08

Икона за мнението  Публикувано: 28 August 2009 - 01:54 AM

Благодаря на Раста от този форум за това, че в нужда ми даде сухо мляко за бебета котки

#27 Потребителят е офлайн   ataka_z Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 219
  • Регистрация: 04-September 08

Икона за мнението  Публикувано: 28 August 2009 - 01:56 AM

Благодаря на Фалконес за помощта и за едно гълъбче!

#28 Потребителят е офлайн   ataka_z Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 219
  • Регистрация: 04-September 08

Икона за мнението  Публикувано: 28 August 2009 - 01:56 AM

Благодаря на Фалконес за помощта и за едно гълъбче!

#29 Потребителят е офлайн   Elizd Икона

  • Прекалено лековерна...
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2500
  • Регистрация: 13-August 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 September 2009 - 07:51 PM

Искам да благодаря на няколко страхотни хора, които имам честта отскоро да познавам виртуално и реално, и заради които винаги се усмихвам и успокоявам, когато се ядосам на нечие бездушие или ми се реве от негативизъм и бездействие (мое или на другите).

Благодаря на dora7511 за всичко, което прави, за съветите и практичността, за вдъхнатата надежда, за това, че успява не само самата тя да превъзмогне емоциите и да действа, а и да вдъхновавя и други за това.

Благодаря на Меги (която спаси Марти като забеляза първа симптомите на ужасната болест), на Димитър (който се грижи страхотно за Марти и още други животни като за свои и без да има сигурност кога/дали ще му се плати), на д-р Караджов и неговата колежка (на която аз забравих името в паниката си и се извинявам за това :() - те първи диагностицираха Марти и му оказаха помощ без която може би нямаше да стигне до стационара, на страхотните лекари от денонощния стационар в клиниката, където направиха чудо за Мартин (опитвам се да не споменавам търговски имена, но силно препоръчвам 2те клиники и хотела за кучета, на лични с огромно удоволствие бих споделила координати).

Благодарности и към Cocoa__ (която споделя моите вълнения около Марти и помага със съвети, подкрепа, идеи и реални действия), към MechoPuh (която е направила снимки на Марти) и на Maggi, която ме насочи към 'правилната' :) Меги.

Не зная колко пъти трябва да ви повторя на всички БЛАГОДАРЯ - колкото и да е много, няма да е достатъчно.


User's Signature


*
Толкова по-зле:
"Пуснете вкъщи кучето, покрито с кал.
И толкова по-зле за хората, които не обичат
нито кучетата, нито пък калта.
....
Не могат никога да се измият тези,
които казват, че обичат кучета,
но при условие, че... "
Жак Превер, Превод: Иван Бориславов

#30 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 September 2009 - 10:22 PM

Много съм благодарна на Грима за дарените биберони и мляко за котетата! Грима, просто ме спаси! Мислех, че няма да ги захранвам, обаче има.
User's Signature

Качена снимка

#31 Потребителят е офлайн   rescue Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 131
  • Регистрация: 24-June 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 09 October 2009 - 09:39 PM

Скъпа д-р Станкова,
благодаря ти от сърце за това, че на още две бездомничета, случайно появили се и ненужни, даде шанса да потърсят хубав живот. Благодаря ти, че ги лиши от възможността да познаят сачмите и ритниците, които нашият квартал предлага и ги накара да повярват, че ние, хората, сме приятели. Благодаря ти и за това, че си избрала да се лишаваш от личния си комфорт, за да помагаш на животните.
Поклон пред всеотдайността ти!

#32 Потребителят е офлайн   PURSY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3215
  • Регистрация: 12-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 20 October 2009 - 03:50 PM

Благодаря на Дора за Розичка! smile.gif

#33 Потребителят е офлайн   Djani_Max Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 67
  • Регистрация: 21-October 08
  • Gender:Male
  • Location:Пазарджик

Икона за мнението  Публикувано: 09 November 2009 - 12:26 PM

Аз ще благодаря на Анелия ( http://forum.dog.bg/Anelia-m2897.html )...
За това, че ме даде на него:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

- А кой е Бог?
- Като затвориш очи и се молиш за нещо...
- Бог е този, който не чува молбите ти !

#34 Потребителят е офлайн   PURSY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3215
  • Регистрация: 12-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 09 November 2009 - 02:13 PM

Красавец! smile.gif

#35 Потребителят е офлайн   d-r Bobadova Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 6824
  • Регистрация: 22-October 07
  • Gender:Female
  • Location:P. Sherman 42 Wallaby Way, Sydney

Публикувано: 17 November 2009 - 01:42 AM

Всеки път като видя Кикита и всеки път си мисля, това дете как мъкне тия чували, как ходи няколко пъти в седмицата в Сеславци. Защо го прави, вместо да излезе на кафе с някоя кокошка, защо ще ходи там, при положение, че дори само възрастта й предполага други интереси.
Няколко пъти вече го казвам, но ми се прииска пак.
Кикита, благодаря ти, че си такава. Деца като теб ме карат да мисля, че има шанс.
User's Signature

Ветеринарна клиника "Добро хрумване!" ул. "Княз Борис I" N125, София
тел: 929 80 29; 0896 604 835
Качена снимка

#36 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 23 November 2009 - 10:18 PM

QUOTE (d-r Bobadova @ Nov 16 2009, 11:42 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Всеки път като видя Кикита и всеки път си мисля, това дете как мъкне тия чували, как ходи няколко пъти в седмицата в Сеславци. Защо го прави, вместо да излезе на кафе с някоя кокошка, защо ще ходи там, при положение, че дори само възрастта й предполага други интереси.
Няколко пъти вече го казвам, но ми се прииска пак.
Кикита, благодаря ти, че си такава. Деца като теб ме карат да мисля, че има шанс.


Не мога да не се присъединя. Много точни и много верни думи! Кикита ми помогна значително при един случай, още тогава бях впечатлена как от единия, буквално край на града отиваше до другия всеки ден. Кики, да знаеш, че котето, което разнасяше от дружба до клиниката е още живо тук около мен, благодарение на теб!
User's Signature

Качена снимка

#37 Потребителят е офлайн   shrekky Икона

  • Snowflake*
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3501
  • Регистрация: 30-August 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 14 December 2009 - 02:55 AM

Аз искам да благодаря на samanta,Лола,Andriana и на всички,които стискаха палци Рони да си намери дом и също така на Емилия и съпруга й,новите стопани на Рони,че се влюбиха в него още като го видяха.

Много благодаря,че има хора като вас,на които мога да разчитам и знам,че ще ми пожелаят успех във всяко мое,подобно начинание,Благодаря.
Без вас тази усмивка нямаше да я има,отново Благодаря,че ви има и Бог ви е дал толкова големи сърца!

Весели празници от мен smile.gif

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

"Грижа за тях - Аз помагам, а Ти?"
"Няма злобни кучета, има глупави хора"

#38 Потребителят е офлайн   PURSY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3215
  • Регистрация: 12-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 19 December 2009 - 03:25 PM

Аз искам да благодаря на Tey4e, която вчера ми направи страхотен, много мил и много оригинален подарък за празниците-подари ми Календар за 2010, направен със снимки на котета и кучета, на които съм помогнала по някакъв начин. Календарът е направен много професионално, а снимките, които Tey4e е подбрала, са страхотни. През януари ще си гледам Лейла! smile.gif
Теди, много благодарности и целувки от мен. Ще се постарая да изпълня пожеланието ти да има "материал и за другата година". Дай боже живот и здраве!


#39 Потребителят е офлайн   janny Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 209
  • Регистрация: 27-October 09
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 08 January 2010 - 02:34 AM

Аз искам да благодаря на Кари затова, че предпочете да осинови две улични котета, пред това да си купи породисти от магазина. Благодаря ти, че осинови Марси и той стана котарака, който е сега. Благодаря ти че не подмина захвърленото в гората малко котенце,а го взе и сега той е прекрасният Горо. Вижте колко красиви са тези два котарака, осиновени от улиците на София и от гората край София. Нека има повече такива млади момичета, които да дадат прекрасни домове на бездомните и да спечелят верни приятели завинаги.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#40 Потребителят е офлайн   кикита Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1508
  • Регистрация: 17-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 08 January 2010 - 12:40 PM

Докторке,Дени,колко мило...Голям комплимент е за мен да чуя такива думи от Хора като Вас wub.gif

Аз искам да благодаря на много хора,защото ако не е колективна работата ни и не си помагахме нямаше да има толкова спасени животни.

Голям поклон пред nort2005 и брат й (който също ходи редовно в изолатора) , на д-р Станкова , на Илит и на холандските ни приятели , за огромното дело ,което правят. Както и на всички дарители за каузата -Сеславци,без които нищо нямаше да можем да направим!

Поклон пред MechoPuh и dora7511 за всеотдайността им към котките и многобройните им добри дела.

Вие ме карате да повярвам,че има и Хора на този свят и искрено се възхищавам на всеки един от вас ! Благодаря Ви,че Ви има !

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни