Dog.bg Форуми : ***Моето благодаря..***

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

***Моето благодаря..***

#61 Потребителят е офлайн   tey4e Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Ветеринарен лекар
  • Мнения: 2479
  • Регистрация: 27-March 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 October 2010 - 07:37 PM

Аз искам да благодаря на Марина и Евгени,за това,че никога не ме оставят сама в разрешаването на сложни кучешко-котешки ситуации!Без вас не бих се справила никога!
Благодаря ви мили приятели от сърце,че винаги откликвате!
Обичам ви! :vb_024:
User's Signature

In memoriam
Качена снимка
За да си човек,бъди му приятел!

#62 Потребителят е офлайн   Elizd Икона

  • Прекалено лековерна...
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2500
  • Регистрация: 13-August 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 20 October 2010 - 11:31 PM

Искам да благодаря на Blueocean и korneliq за моралната и финансова подкрепа. Без тази реална парична помощ, 10 български котки оставаха без бъдеще.

Samotnata, ти си страхотна. Едва ли някога ще успея да се отблагодаря.

dora7511, MechoPuh, Fullmoon, deni_avr: много съм ви задължена, че с търпение ме изслушвате и винаги сте ми помагали и сте ме търпяли във всякакви настроения.

dikari: добре, че не ми взимаш такса 'консултантски', толкова време ти вися на врата за съвети, с моите мрънканици и безкрайни дилеми. Благодаря ти, че си чудесен човек и ми помагаш с опита и идеите си. Много неща научих от теб! И да знаеш, че не споря, ами дискутирам :)

Ina Guencheva, ти си знаеш - прекрасна си, вълшебница за котки и кучовци, продължавай да им носиш късмет.

Изключително съм задължена на д-р Бобадова и всички страхотни лекари в "Добро хрумване". Няма думи, с които да изкажа благодарността си - те спасиха живота на 4те котета и майка им с навременно и адекватно лечение, винаги са насреща за съвет и имат уникално отношение към животните и нас.

Благодарна съм и на още толкова много хора, които срещнах тук на живо или виртуално. Преди година нямаше да мога изброя повече от 2-3 души, на които се възхищавам и уважавам както вас.

Качена снимка

Извинете, че се получи като оскарите, но наистина чувствам като да съм получила награда - 10 котета имат своя нов шанс благодарение на общите услия на толкова много хора. И това ако не е джак-пот!
User's Signature


*
Толкова по-зле:
"Пуснете вкъщи кучето, покрито с кал.
И толкова по-зле за хората, които не обичат
нито кучетата, нито пък калта.
....
Не могат никога да се измият тези,
които казват, че обичат кучета,
но при условие, че... "
Жак Превер, Превод: Иван Бориславов

#63 Потребителят е офлайн   krisi_vt Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 19
  • Регистрация: 23-January 11
  • Gender:Female

Публикувано: 23 January 2011 - 05:11 AM

Първо, да ви се представя - казвам се Криси от Велико Търново. И да се извиня предварително, ако това не е подходящото място, където да пусна темата си, но ако има проблем модераторите ще преценят какво да напрвят.

Стоя пред компютъра си и плача. И аз не мога да обясня защо плача, но факт е, че много силно ме трогнаха историите, снимките и материалите в този сайт. Ето, вече 4 часа разглеждам стари теми и чета. Много тъжно ми става, когато виждам покъртителните разкази, но и в същото време се радвам от все сърце, че има хора като вас, който "написват" щастливия край на тези истории. Моето обръщение е към вас:

Мили хора от Dog.bg, благодаря ви, че ми връщате вярата в хората и добротата. На моменти мисля, че успешно сме я изкоренили, но явно не е така. Срам ме хваща, че нямам възможностите да помагам така активно като вас и че преди не съм се интересувала толкова дейно от проблемите на животните, въпреки че винаги съм ги обичала. Ще се радвам, да стана част от вашето "форумно общество" и да намеря своВярвам, че всяка извършена добрина се връща, и знам, че на вас ще ви се върне двойно и тройно!
User's Signature

http://hitarpetar.bg/nahrani-kuche/
Моля ви, нека се включим в кампанията. Нужно е само да кликнем на бутона "Нахрани ме" в профила на кученцето, което сме избрали. Напомням ви, че може на ден да храним 3 кучета. :)

Във всеки човек има доброта. Нека просто бъдем хора.

#64 Потребителят е офлайн   DDG Икона

  • Попътен вятър
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1959
  • Регистрация: 10-January 11
  • Gender:Female
  • Location:София, с. Кладница

Публикувано: 24 February 2011 - 06:19 PM

Искам да благодаря на човека до мен, защото никога не мрънка, когато е пренебрегнат заради животните и застава до мен и ми помага и ми се връзва на щуротиите, въпреки че понякога му идва малко в повече:-)
User's Signature

I can't stop the war, shelter homeless, feed the poor
Can't walk on water, I can't save your sons and daughters
I can't change the world and make things fair
The least that I can do is Care.

#65 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 14 March 2011 - 09:28 PM

Моето благодаря е към Blueocean! За това, че макар по характер да е терористка :md_064: , има златно сърце и винаги би помогнала на приятел в нужда! Оли, благодаря ти! :rc_036:
User's Signature

Качена снимка

#66 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 16 March 2011 - 12:29 AM

I kill ya! :ef_097:
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

#67 Потребителят е офлайн   dikari Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 5020
  • Регистрация: 19-October 05

Публикувано: 16 March 2011 - 07:46 PM

Моето благодаря е към създателя на този форум. Няма друго такова място, което да е привлякло свестни, организирани и интелигентни хора събрани на куп. На всички потребители в раздел бездом, няма да ги изброявам, че ще стане като наградите Оскар. Всеки един от тях заслужава поклон.Много са ми помогнали директно на мен, а по този начин и на обречени души. Благодаря на прекрасния приятел и човек Бъди28, без нея отчаянието и безизходицата щяха да ме погълнат. Благодаря на всички! :rc_036: С вас светът е едно по-хубаво и справедливо място
User's Signature

Качена снимка

#68 Потребителят е офлайн   Buddy28 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1051
  • Регистрация: 28-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 17 March 2011 - 08:19 AM

Благодарностите трябваше да са с обратна посокаКачена снимка!
User's Signature

Качена снимка

#69 Потребителят е офлайн   Polence Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 931
  • Регистрация: 16-April 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 29 March 2011 - 09:03 PM

Божичко, на колко много хора искам да благодаря само Качена снимка
дано не пропусна някой Качена снимка
благодаря на Николай - последната капка в борбата да се регистрирам ли тук, или не, беше благодарение на него и на ударената от него Клеа, която вече е щастливо задомена в Холандия, благодарение на АРС Качена снимка
от там нататък стана "страшно" - много нови приятели, истински приятели и съмишленици, на които никога няма да мога да се отблагодаря.

благодаря на Конярска и Таз за съветите, за приятелството, за това, че са наоколо дори и само да ми слушат глупостите.

благодаря на Фибси за голямото сърце, за съветите, за това, че ме открехна на доста неща.

благодаря на коткарките, ама много им благодаря - Ели, Мечо Пух, Фулмуун, момичета, страхотни сте.

благодаря на Влади Златинов от Анимо, че отваря сърцето си и помага когато и както може.

благодаря на Галя Конзова и я номинирам за притежател на най-голямото сърце в тази част на света Качена снимка

благодаря на д-р Бобадова: тя преди всичко е човек, но е и невероятен специалист. благодаря ти, Мила, каквото и да кажа за теб, ще е малко Качена снимка

благодаря на целия екип на "Добро Хрумване" за това, че ги има - някак си този свят изглежда малко по-нормално място, когато познаваш лудите прекрасни доктори в тази клиника.Качена снимка

БЛАГОДАРЯ! на още много, много хора, които помагат, съветват, обгрижват, отделят време и внимание!

#70 Потребителят е офлайн   Galiadogs Икона

  • оптимист-рецидивист
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 2923
  • Регистрация: 01-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив/Съединение

Публикувано: 03 June 2011 - 11:01 AM

Благодаря на Anuk и grima,за финансовата помощ и храната за Найдичка :rc_036:
Благодаря на всички помагащи на животинки в

беда. :rc_036: Благодаря,че ви има и ми давате надежда.Благодаря,че има на кой да разкажа за подопечните си и тези,които са на обучение и престой при мен.Благодаря ви ,че сте съпричастни към мъките ми с моето вече много любимо момиче-Дея,което копнея да прегърна някой ден.
User's Signature

Качена снимка

#71 Потребителят е офлайн   v100 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 88
  • Регистрация: 01-April 11

Публикувано: 05 October 2011 - 07:57 AM

Здравейте!
Отдавна не съм писала, и ако админите преценят, че разводнявам темата, нека изтрият поста ми. Искам да благодаря специално на Милка Юдова от Варненското дружество за защита на животните и на Диди от Русе, че се довери на семейството ни и ни даде за осиновяване нашия Макси - котето, което ни прави щастливи вече 6 месеца и се надявам това да продължава още много дълго. След задължителните два месеца остри спорове с осиновеното ни 8 години преди това куче Ребека нещата влязоха в нормално русло с много търпение и любов от наша страна и към двамата. Сега всеки път, когато Ребеката се връща от разходкар Макси се мята на главата й и я прегръща от радост :) Децата ни толкова обичат своенравната рошава топчица, че са му направили и страница във фейсбук - http://www.facebook....00002825448610.
БЛАГОДАРЯ, момичета, че ни върнахте радостта от котешко присъствие, след тежката загуба на предишното ни коте Пебълс (тя почина на 03 януари на 19 години след почти двегодишна тежка борба на цялото ни семейство и няколко ветове с карцином и винаги ще я помним и обичаме!)

#72 Потребителят е офлайн   tuty Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1056
  • Регистрация: 25-July 07
  • Gender:Female
  • Location:Димитровград

Публикувано: 30 October 2011 - 09:44 PM

Благодаря на mil_, че направи така, че да се сбъдне една моя мечта! Благодаря й за „мъжката" дума и точността! Благодаря й, че подари проект за приют на нещастните димитровградски кучовци!
Мил, страхотна си! :ba_025: Мил, благодаря! :rc_036: :rc_036: :rc_036:
User's Signature

Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен живот.

#73 Потребителят е офлайн   ДЕМИ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 159
  • Регистрация: 07-July 11

Публикувано: 07 January 2013 - 05:42 PM

Искам да благодаря на няколко човека.
На buddy, която първа ми подаде ръка, и се отзова на молбата ми за помощ за Шери - кучето на което търсех дом. Благодаря ти - за безкрайно милото отношение. Беше приветлива и мила и ми вдъхна наджежда, че мога и да успея благодарение на хора като теб! :rc_036:

Следващия човек на които искам да благодаря е DDG. Благодаря! За това че ми предложи заминаване на Шери в чужбина. Макар тя още да чака осиновители, и още да се притеснявам за нея, защото тя наистина заслужава дом, ти благодаря, защото можеше да бъде на улицата, сама и скитаща в студа, можейки да не дочака пролетта както много други кучета. Поне е на топло и защитено място, а аз вярвам, че идва и нейния ред - предусещам го.
:wub:

Огромно благодаря за Муки! :rc_036:
Ти отвори дома си за Шери. Даде и много любов, но и я възпитаваше кротко и търпеливо. Заедно с теб, я мислехме всеки ден. Ти неотлъчно бе до нея и я превърна във едно още по-красиво и възпитано животинче, което при теб видя какво е любов. Знам колко трудно ни беше да се разделим с нея. Нямам думи за теб! Ти си невероятен човек! :wub: :wub: :wub: :wub:

Благодаря и на всички Вас, които четяхте темата и стискахте палци историята на Шери да има щастлив край! Благодаря! :rc_036:

#74 Потребителят е офлайн   Elizd Икона

  • Прекалено лековерна...
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2500
  • Регистрация: 13-August 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 June 2014 - 05:38 PM

Бих искала да благодаря на dile, която дари 50 лв за сметката на тази котана.

Благодаря ти, Диле, и за подкрепата и за съветите за моята котана-баба! Вдъхна ми сили в момент, когато най-много се нуждаех!
User's Signature


*
Толкова по-зле:
"Пуснете вкъщи кучето, покрито с кал.
И толкова по-зле за хората, които не обичат
нито кучетата, нито пък калта.
....
Не могат никога да се измият тези,
които казват, че обичат кучета,
но при условие, че... "
Жак Превер, Превод: Иван Бориславов

#75 Потребителят е офлайн   Elizd Икона

  • Прекалено лековерна...
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2500
  • Регистрация: 13-August 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 03 May 2015 - 05:00 PM

Благодаря на dvebo за дарените лекарства и лечебна храна за тази котана. Ето и нейните резултати:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature


*
Толкова по-зле:
"Пуснете вкъщи кучето, покрито с кал.
И толкова по-зле за хората, които не обичат
нито кучетата, нито пък калта.
....
Не могат никога да се измият тези,
които казват, че обичат кучета,
но при условие, че... "
Жак Превер, Превод: Иван Бориславов

  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни