Dog.bg Форуми : Speshno savet i pomosht

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Speshno savet i pomosht

#1 Guest_Lidia_*

  • Група: Гости

Публикувано: 16 July 2005 - 10:14 AM

c) Hora molia vi speshno e: Ziveia v KB.DRUJBA na kvartira - sutrinta namerih izhvarleni 5 malki kotentsa. Niama kade da gi pribera - hazaikata mi e nepokolebima. Do dovechera triabva da nemeria dom na 3 ot tiah. Na 2 veche namerih. POMOGNETE MI! Ili niakoi da gi vzeme za tazi vecher a utre prodaljavam tarseneto na stopani. Kotetata sa domashni no ne znam kakva poroda sa. Kakvo da pravia.

#2 Guest_LIDIA_*

  • Група: Гости

Публикувано: 16 July 2005 - 10:20 AM

Telefona mi e 0898 422 284 samo kliknete, az shte vi se obadia

#3 Потребителят е офлайн   alekian_yona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1873
  • Регистрация: 08-July 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 16 July 2005 - 10:31 AM

Търси стопани, пусни обяви навсякъде... ние тук едва ли ще ти помогнем - всеки от нас гледа от 2 котки нагоре... разбира се, могат да се отзоват добри хора, надяваме се само на това! А тези кр*****, които са допуснали майката да бъде заплодена и след това са изхвърлили котета, просто нямам думи за човешкото безхаберие, скудоумие и т.н.... Сложи ги в кашон, да се топлят и подкрепят едно друго. Може и на стълбището на закътано да ги оставиш, докато се появят ДОБРИТЕ хора, в съдинка малко вода, малко прясно мляко разредено с вода - дали изобщо са в състояние да се хранят сами, вероятно не, тогава давай им малко млечице, разредено с вода, или с капкомер, или като изтискваш памук натопен в сместа, така ще се хранят...
Успех ! и кажи какво стана!
User's Signature

Той е специален, защото е един от първите станал 'благородник' и гордо носи името си Бритиш - това гръмко име, избрано от първите му господари - англичаните, защото е създаден, за да бъде независим, солиден, неукротим, излъчва стабилност и сила и толкова много нежност.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни