Мини Пинчер
#1013
Публикувано: 10 May 2006 - 06:22 PM
Кети ни ми е ясно Биги към кои спада--па за Чафун нали знаеш че сме бързаци--от вратата за краката b) b) b) b)
за дупето има нещо верно--Биги се пробва ама ние взехме да викаме иииии l)
#1014
Публикувано: 11 May 2006 - 09:47 AM
Моя кърлеж в събота ще има среща с ходеща пингвинка--дано срещата бъде консумирана и плодотворна.Ако се изложи b) резервния вариант е Чоко.Аз от вчера му обяснявам кво требе да се прави на първа среща w) ама още май се чуди дали да не d) нанякъде b)
#1015
Публикувано: 11 May 2006 - 10:15 AM
Цитат
-Аз имам тука едно куче "пинчерче" 4 кила, жълто, 30 сантима. Търся си мъжки!
-У-у-у, съседите имат също "пинчерче" - 1,5 кила, черно, 20 сантима! Дай да ги съберем!
...
-Ами моето е розово на бели точки, високо е 10 сантиметра, има рога и изправени уши.
-Супер, "сърнисто пинчерче"! Моето пък е 40 сантиметра, има хобот и къдрава опашка. То е "слонесто пинчерче"...
...
Не знам. Направо съсипвате и малкото, което е останало от породата. Убедена съм, че всяко от вашите мили животни е прекрасно само по себе си. Но за жалост връзката им с пинчера (по смисъла на породата Пинчер) е твърде далечна. Никак не искам да се изказвам като СС-овец в стила "тия помияри къде сте ги повлекли" - не ме разбирайте погрешно, но ви моля да мислите преди да развъждате кучета с неясен произход. Ако не друго - може да са твърде близки роднини. Може да затвърждавате генетични болести. Може да правите грешка.
#1016
Публикувано: 11 May 2006 - 10:26 AM
Яд ме е че моя нема рога-иначе рита дращи и хапе-само дет неможе да муши. b)
Шегувам се b) b)
100% съм сигурна че просто ще се срещнат да поиграят--едва ли ще станем развъдчици b) аз също съм против да се раждат кученца кога требва и не требва b) и от кой може и неможе.
Ама свят голям хора всякакви и т.н.
#1018
Публикувано: 11 May 2006 - 05:33 PM
Целувки на всички ергени да сънуват мокри сънища със Сара b) w)
#1020
Публикувано: 11 May 2006 - 06:03 PM
Мойто страхливо диваненце w) снощи пак с висока температура... стоплиха най-накрая нашите лекари, че я вдига от страх, зор и т.н. oleeee
Казаха да я мерим днес в къщи. Пет пъти я мерихме и два термометара счупихме b)
38,2 отиваме тази вечер да ни боцкат - 39,5 - луда работа ouu
Много цунки на всички чаровни и умни муцунки w)
#1022
Публикувано: 11 May 2006 - 07:43 PM
#1023
Публикувано: 12 May 2006 - 07:58 AM
Кети ако искаш ела до София с Чочко, незнам дали има по-добри лекари тук, но ако искаш можем да пробваме. До колкото знам вдигането на температура наистина може да е от срес, страх и т.н., Майльо редовно вдига като ходим в Анимо, като се къпем и като му се скарам. Дано скоро се стабилизира малкото сладурче. w)
Целуваме ви всички w) w) w)
#1025
Публикувано: 12 May 2006 - 08:27 AM
Цитат
Споко бе Лина, днес ще ни боцкат за последно worthy и ще направим изследвания.
Нормалната температура за нашите мънице е 39. Чочко започна от 41. сега е с 38,3 - май много са ни я смъкнали b) b) b)
#1026
Публикувано: 12 May 2006 - 09:39 AM
Тоя Чочко има нужда от едно друарче до него--не му мислете много и му взимайте нюфа от института.Пиши кво става w) w) w) w) w)
#1027
Публикувано: 12 May 2006 - 05:28 PM
#1028
Публикувано: 13 May 2006 - 12:49 PM
#1029
Публикувано: 13 May 2006 - 01:19 PM
#1030
Публикувано: 13 May 2006 - 04:02 PM
Ама докато му обяснявах,той взе че..... w) .....плюшената мечка l) Защото за него няма период-той все си иска oleeee та някога и по два пъти на ден-нали си е расов...... super best



Вход
Регистрация
Помощ




Горе
Цитиране +






