Мини Пинчер
#1031
Публикувано: 13 May 2006 - 05:14 PM
#1033
Публикувано: 14 May 2006 - 10:48 AM
Цитат
Aми може да има нещо вярно, ама чак да са му завишени левкоцитите ????
nok Определено ще му вземим другарче, но се колебаем за породата.
Цялата къща сме на мнение, че с две кучета е по-добре dribble отколкото с едно.
Който е имал две кучета ще ме разбере super best
Поздрави и целувки на мъничетата w)
#1034
Публикувано: 14 May 2006 - 12:35 PM
Ние също се колебаем за породата,на мене ми се иска да е от по-големичките..е поне 5-6 килограмови де,не повече.Харесват ми мопсчетата но тук на село просто няма откъде да го вземем..но мислим по въпроса! 1super

#1035
Публикувано: 14 May 2006 - 12:41 PM

#1036
Публикувано: 14 May 2006 - 02:08 PM
http://www.merlins-bg.com/
днес ще ходя да го разгледам и .... знам ли???
#1037
Публикувано: 14 May 2006 - 04:55 PM
#1038
Публикувано: 14 May 2006 - 05:13 PM

#1039
Публикувано: 14 May 2006 - 08:26 PM
Прикачени файлове
-
c__060423_225720.jpg (58.87K)
Брой сваляния: 224
#1040
Публикувано: 14 May 2006 - 09:23 PM
Момчето Ръсти:

И момичето Бела:

r) И двамата са добри и малки на ръст. Пък и няма да имаш проблеми с гризането и пишкането вкъщи с някой от тях. Съдбата им е изиграла лош номер - може би ти ще помогнеш на един от тях.
#1042
Публикувано: 15 May 2006 - 07:49 AM
Мисля, че и трите кучета най-лесно ще приемат едно паленце на 45-60 дена.
Иначе Бела ми харесва r) тя на колко е?
#1043
Публикувано: 15 May 2006 - 08:39 AM
Стас м/у другото си хареса много Бела и я искаше, аз харесах Ръсти повече.:) , но когато го попитах ще поеме ли отговорност за нея...се започнаха едни спорове и се отказа....
Ани, Лина когато можете да приемете гости кажете :) Да вземем да направим почивката на Бор w)
#1044
Публикувано: 15 May 2006 - 08:55 AM
#1045
Публикувано: 15 May 2006 - 01:52 PM
хем и въшчиците няма да им е скучно, а ще имат по-голям батко/кака да ги защитават от другите кучета и децата
то където са 5кила, там са и 10, ама поне са чистофайници и са големи хитреци w)
#1046
Публикувано: 15 May 2006 - 03:55 PM
MeeLa мнгоо са сладки вярно е ! а вчера в Южен парк видях едно мини мини френчи и беше по-малко от Майльо и направо ми идеше да го грабна и да бягам ли бягам с него :))))))))))))))))))) голям сладур! Но нали разбираш то ние докато стигнем какво да е трябва да решим искаме ли наистина и ще можем ли :)) - поне при мен за съжаление е така :(
#1047
Публикувано: 15 May 2006 - 07:05 PM
Да имаш куче/котка/домашен любимец изобщо е много сериозна постъпка и трябва да е добре обмислено, но съм сигуна, че щом намираме място, време и пари за едно, ще намерим и за 2! w) w) 1super
#1048
Публикувано: 16 May 2006 - 07:57 PM
#1049
Публикувано: 16 May 2006 - 10:07 PM
Прикачени файлове
-
106320045.jpg (42.57K)
Брой сваляния: 219

-------------------------------------------------------[br][br]
[br][br]История на пуделите - една невероятна порода[br]Нож и виличка
#1050
Публикувано: 17 May 2006 - 08:35 AM
Вчера бях цял ден по доктори СПОКО - профилактични изследвания си правя 1super
Ако не успея днес, утре вечер ще отида да ги намачкам пухените сладури super best
Този афенпинчер е голям фен dribble харесва ми bravoS


Вход
Регистрация
Помощ





Горе
Цитиране +





