Мини Пинчер
#1051
Публикувано: 17 May 2006 - 09:05 AM
Бях попаднала на един сайт в който пишеше освен всички породи признати от кинолозите и всички които са смесици - бяха хиляди, общо взето за измислили име на всяка възможна кръстоска .... хм сега се замислям че не бяха измислили на кръстоска с кръстоска.. b) например м/у чихуахуа и мини пинчер се казва - чихмин :)))) това го запомних щото е най-често разпространено :)))
#1052
Публикувано: 17 May 2006 - 09:09 AM
тук можете да видите всички породи с картинки :)
http://dogbreedinfo.com/hybriddogs.htm
а тук са всички "хибрити" както им викат
#1053
Публикувано: 17 May 2006 - 09:11 AM
В началото се зачудих какъв е този бежав пинчер, но ми обясниха какъв е случая :)
Страхотно сладурче, мноооого мъничко :)

-------------------------------------------------------[br][br]
[br][br]История на пуделите - една невероятна порода[br]Нож и виличка
#1054
Публикувано: 17 May 2006 - 09:55 AM
Цитат
В нашия парк има един такъв сладур, кръстоска между пинчер и булонка. Цялото тяло е късокосместо, само има грива и лъвска опашка, казва се Ози, голям сладур е и някой път ще го снимам за да го видите, той е любимеца на Тайра. d)
#1055
Публикувано: 17 May 2006 - 11:04 AM
ей тва е кръстоска между питбул и кърлеж с характер на конска муха и комар b) w)
Прикачени файлове
-
SSA40882.JPG (188.67K)
Брой сваляния: 213
#1057
Публикувано: 17 May 2006 - 04:27 PM
и на мене ми харесват повече така наречените"хибриди".Има страхотни сладури super best Катрина супер си че ги изрови от нета,жалко само че тука няма такива....
В махалата се разхожда една кръстоска на булонка и незнам другото какво е,ама половината кученце е рошаво от кръста нагоре-главата и предните лапки..а надолу е с гладък косъм oleeee.Трябва да го издебна и да го снимам..иначе си е сладур!!

#1058
Публикувано: 17 May 2006 - 07:17 PM
макар че ... искам да ви кажа че имам един колега дето за 100 лева вади родословия всякакви :))) така че не е много читава работата с родословията май l)
#1059
Публикувано: 17 May 2006 - 07:34 PM
Цитат
Лина една майка да ги беше родила нашите сладури нямаше толкова да си приличат по твоето определение за Чафи.Нашата Сара е станала голяма калпазанка като я изведа на разходка и ме прави на маймуна аз я викам а тя тича в обратната посока oleeee В момента се мъчи да ми оглозга ръката само и само да и обърна внимание .
#1060
Публикувано: 17 May 2006 - 07:35 PM
Цитат
Лина една майка да ги беше родила нашите сладури нямаше толкова да си приличат по твоето определение за Чафи.Нашата Сара е станала голяма калпазанка като я изведа на разходка и ме прави на маймуна аз я викам а тя тича в обратната посока oleeee В момента се мъчи да ми оглозга ръката само и само да и обърна внимание .
#1061
Публикувано: 17 May 2006 - 08:25 PM
Прикачени файлове
-
SSA41025.JPG (194.33K)
Брой сваляния: 222
#1062
Публикувано: 17 May 2006 - 08:29 PM
Прикачени файлове
-
SSA41024.JPG (185.48K)
Брой сваляния: 205
#1065
Публикувано: 18 May 2006 - 09:07 AM
#1069
Публикувано: 18 May 2006 - 09:06 PM
#1070
Публикувано: 19 May 2006 - 12:30 AM
Не ми оставаше време да пиша в този саит ,но след поканата на Лина вече не се замислих повече.
Имате страхотни сладури.
Като гледам май всички сте от София. Има ли някой от вътрешността на страната?


Вход
Регистрация
Помощ




Горе
Цитиране +





