oleeee

От днес се пробваме с панделките - чудо, дърпа се сеедно ще й чупя сорово яйце на главата b)

И накрая да я похваля. Нямаме си порода, ама се учим на стойка
b)
Публикувано: 30 May 2006 - 03:08 PM

Публикувано: 30 May 2006 - 08:11 PM
Публикувано: 30 May 2006 - 09:32 PM
Публикувано: 30 May 2006 - 09:37 PM
Публикувано: 31 May 2006 - 08:14 AM
Публикувано: 31 May 2006 - 08:31 AM
Публикувано: 31 May 2006 - 08:43 AM
Цитат
Публикувано: 31 May 2006 - 08:49 AM
Публикувано: 31 May 2006 - 08:53 AM
Цитат
Цитат
Публикувано: 31 May 2006 - 05:35 PM
Цитат
Публикувано: 31 May 2006 - 06:45 PM

Публикувано: 01 June 2006 - 12:11 AM
Публикувано: 01 June 2006 - 07:55 AM
post_29_1149141315.jpg (49.99K)
Публикувано: 01 June 2006 - 07:56 AM
Image_370_.jpg (22.8K)
Публикувано: 01 June 2006 - 09:40 AM
Публикувано: 01 June 2006 - 10:28 AM
Публикувано: 01 June 2006 - 10:58 AM
Публикувано: 01 June 2006 - 01:39 PM