Dog.bg Форуми : Мини Пинчер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 589
  • 590
  • 591
  • 592
  • 593
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Мини Пинчер

#11799 Потребителят е офлайн   Galka43 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 430
  • Регистрация: 28-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас

Публикувано: 14 June 2011 - 03:11 PM

Показване на мнениетоsergioR, в 13 June 2011 - 12:54 AM, написа:

Търся си домашен любимец Пинчер кученцето ще се гледа перфектно но нямам възможността да платя 100-200лв на стопанина област Русе благодаря предварително.От 1 месец стана си мечтая за Пинчер даже сънувам пинчерчета вече искам много да си имам пинчер :)))

Моля да бъда извинена, но щом нямаш парички да си го купиш ......моля не се захващай .....ваксини, ежемесечно вътрешно и външно обезпаразитяване и недай боже да се разболее мъника....какво ще го правиш....отглеждането на куче не е само да го водиш на разходка и да го гушкаш под завивките .....дори и играчките са скъпи. И не на последно място е правилното хранене...Не ми се сърди ,,,но отговорноста не е малка .....
User's Signature

Качена снимка

#11800 Потребителят е офлайн   ivas Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 33
  • Регистрация: 23-June 10
  • Gender:Female
  • Skype:

Публикувано: 15 June 2011 - 10:08 AM

Показване на мнениетоGalka43, в 14 June 2011 - 03:11 PM, написа:

Показване на мнениетоsergioR, в 13 June 2011 - 12:54 AM, написа:

Търся си домашен любимец Пинчер кученцето ще се гледа перфектно но нямам възможността да платя 100-200лв на стопанина област Русе благодаря предварително.От 1 месец стана си мечтая за Пинчер даже сънувам пинчерчета вече искам много да си имам пинчер :)))

Моля да бъда извинена, но щом нямаш парички да си го купиш ......моля не се захващай .....ваксини, ежемесечно вътрешно и външно обезпаразитяване и недай боже да се разболее мъника....какво ще го правиш....отглеждането на куче не е само да го водиш на разходка и да го гушкаш под завивките .....дори и играчките са скъпи. И не на последно място е правилното хранене...Не ми се сърди ,,,но отговорноста не е малка .....


Ами да, направих груба сметка, че за една година ще ти трябват приблизително 300 лева само за храна, ваксина, обезпаразитяващи и витаминки, което си е задължително. А да не говорим, ако се разболее, колко още ще трябват, а пък за легло, играчки, дрешки /защото пинчерите са зиморничави/ и други аксесоари, за които в момента не се сещам. Разбирам желанието ти за кученце, защото и ние бяхме така, но си помисли хубаво. :dh_188:
User's Signature

Качена снимка

#11801 Потребителят е офлайн   teodora_88 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 28-May 11

Публикувано: 16 June 2011 - 05:32 PM

Показване на мнениетоШерил, в 11 June 2011 - 02:18 PM, написа:

Показване на мнениетоteodora_88, в 28 May 2011 - 05:41 PM, написа:

Mn e sladi4uk :) zna4i tegloto na moeto e normalno ,no ne e vdignal u6i4ki :( kazaha mi 4e na 2 meseca naistina minitata bili 400 500 grama :( :)


мйто ги вдигна ушенцата между 3ти и 4ти месец,на 4 месеца е 1.130кг :)




ami moq sega e na po4ti 3 i e 1,050 kg ,emi zna4i gore dolu kum 4 meseca bi trqbvalo da e ne pove4e ot 1,300 :) moq sladur.Vdigna sega 2 te u6i ,posle ednoto kliumna.
Kazaha mi nqkakvi babini divitini za razteja na ku4eto (kapka rom v hranata na ku4eto v prodaljenie na 2 meseca ili kupi4ka s vino i hlqb i si ostavqli drebni4ki :( kakvi sa tezi raboti ,tova ne uvrejda li ku4eto i tova spirane na rasteja ne e li za smetka na ne6to drugo po dqvolite :(

#11802 Потребителят е офлайн   (archy) Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 451
  • Регистрация: 12-June 10
  • Gender:Female

Публикувано: 17 June 2011 - 08:13 PM

Здравейте! Намерих храна Бош на много добри цени. Проблемът е, че имат опаковки от по 15 кг само и ще ни дойде множко като количество (става въпрос за Мини алдулт Агне и ориз). Ако някой иска да делим един чувал (по 7 кг се падат на куче) да ми пише лично да се разберем. Намираме се в София. :)

Ето го и Арчи:

Качена снимка
Качена снимка

#11803 Потребителят е офлайн   trenertg Икона

  • ветеринарен лекар -етолог
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2307
  • Регистрация: 22-December 04
  • Gender:Female
  • Location:Cофия
  • Interests:обучение на кучето , клинична етология и изследване на поведението при кучето и котката, зоопсихология .
    немско овчарко куче :) , боксер , мин пин
  • Skype:

Публикувано: 21 June 2011 - 01:12 PM

За всички приятели които дойдоха на Живей Активно - който се намери тук да пише да му пратя снимките :)
Имаше много мъници и големи награди - Арчи също беше перфектен участва в няколко конкурса :)
My link Живей Активно
Качена снимка

#11804 Потребителят е офлайн   (archy) Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 451
  • Регистрация: 12-June 10
  • Gender:Female

Публикувано: 02 July 2011 - 03:20 PM

Днес Арчи става на 4 години! :be_107: Да ми е жив и здрав и да е с мен още много време!

Качена снимка :wub:

#11805 Потребителят е офлайн   chocolate80 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 420
  • Регистрация: 16-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Сливен

Публикувано: 02 July 2011 - 11:13 PM

Честит рожден ден на адашчето.....да ви е здравичък и мнооого години да ви радва
Прикачена снимка

и едно виртуално подаръче ......
Прикачена снимка
User's Signature

Качена снимка

#11806 Потребителят е офлайн   Апостолов Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 02-July 11

Публикувано: 04 July 2011 - 09:18 AM

Здравейте на всички, казвам се Георги и съм на 25 години от Пловдив.

От 25 Май си имаме мини пинчерче. Казва се Максимилиан (Макс/Макси). Ето го и него :):

Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка

Голям пакостник е. Още го учим къде да ходи до тоалетна и къде не.

Естествено, с всяко малко кученце се започват и големите проблеми. При нас, всичко вървеше добре, до петък. В петък вечерта повърна яденето 3 пъти. Заведохме го по спешност във ветеринарна клиника, обиколихме 4, докато намерим работеща. Докторката го прегледа и му би инжекция против повръщане и каза да не се притесняваме. В събота сутринта го заведохме в същата клиника, този път на смяна беше мъж. Направи му снимка и каза, че дробовете и стомаха са наред. Сложи ма абокад на десния преден крак, инжекция и ни даде друга храна (консерва от дроб на Royal Canin). В събота цял ден е плакало, въпреки успокоенията от нас. Хранихме го през 4 часа с по 1 чаена лъжичка. Снощи (Неделя) ходихме да му махнат абокада, всичко беше наред. Днес сутринта пак повърна. Корема му беше празен и повърна нещо като плюнка с мехурчета и някаква жълта течност. Едва яде и заспа. Не иска да пие вода. Аз сега съм на работа и се чудя какво да правим довечера. Майка ми си е у нас и го гледа. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, моля да сподели.

Въпреки това се надявам всичко да е наред

EDIT:
Сега прочетох в една друга тема следното:

Цитат

Повръщане се развива в отговор на попадане в стомаха на отровни треви и изобщо при отравяне, при глистна инвазия, пътуване в транспорт. Повръщане и нарастваща физическа слабост в съчетание със запек свидетелства за непроходимост на червата и за присъствие на чужди тела в червата.


На нашето му даваме през 2 седмици лекарства за глисти, защото се оказа че има. Може и да е от това.

#11807 Потребителят е офлайн   deesi Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 27-August 10

Публикувано: 04 July 2011 - 09:35 AM

Здравейте, може и да е коментирано преди, но са страшно много страници, затова ще попитам: с каква храна храните вашите пинчовци?
Имам женско пинчи на около 10 месеца, хранила съм я с Роял Канин и Фрискас, както и с готвена храна-бульон с ориз и морков, малко ябълка...
Изчетох доста от темите за храненето, но се обърках още повече-коя за вас е най-добрата храна за здрава козина и жизненост?
Давате ли допълнително някакви добавки?
Смятате ли, че голяма част от храните са "незаслужено прехвалени"?

#11808 Потребителят е офлайн   (archy) Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 451
  • Регистрация: 12-June 10
  • Gender:Female

Публикувано: 05 July 2011 - 11:16 AM

chocolate80, мерси за пожеланията!
deesi, ние храним Арчи с Arden Grange . Като за нашите мъници има мини адулт с агне и ориз и на нашето куче се отразява много добре. Витамини или някакви добавки не даваме, защото храната е премиум клас. Преди хранехме с Роял канин, но всички храни за дребни породи са с птиче месо и на кучо му омръзна. Сега редуваме на Арден мини адулт със храна за средни породи с пиле или сьомга. :smile:

Качена снимка

#11809 Потребителят е офлайн   Desito138 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 12-May 11

Публикувано: 05 July 2011 - 11:56 AM

Здравейте
Аз съм нова във форума,казвам се Деси,имам си мини пинчер на 2 месеца и половина,казва се Буби.Много е палава,голяма сладурана е:) Аз живея в Кипър сега,имаме си кученце в България мини пинчер Джеси,тя роди 2 кученца и аз си взех едното.
Преди седмица пристигнахме в Кипър с Бубето,пътувахме със самолет,малката пътува добре,беше ми много притеснено,но всичко мина добре. Искам да Ви попитам нещо.В България малката се хранеше с Pedigree junior в пакетчета,хапваше с голям апетит,но и кърмеше все още от майка си..Когато пристигнахме в Кипър,и донесох от нейната си храна,тя си хапваше пак с апетит,беше притеснена само първият ден.Тук и купих Pedigree,но консерва,не я хареса,купих и други марки Friskies,Royal Canin,всичките те junior...но Бубито не иска да яде,нищо не и харесва,и ми е притеснено,незнам с какво да я храня...Храната която и носих от България свърши и тя се инати не иска да яде,пооtsлабна,но пак си е доста игрива...Споделете с какво храните вашите кученца...То със сигурност по напред пише,но това са мн страници,не е възможно да прочета всичко...
Благодаря Ви

#11810 Потребителят е офлайн   trenertg Икона

  • ветеринарен лекар -етолог
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2307
  • Регистрация: 22-December 04
  • Gender:Female
  • Location:Cофия
  • Interests:обучение на кучето , клинична етология и изследване на поведението при кучето и котката, зоопсихология .
    немско овчарко куче :) , боксер , мин пин
  • Skype:

Публикувано: 06 July 2011 - 09:52 AM

опитай Hill's puppy - няма начин да я няма в Гърция - моите мъници Кимон и Имаги бяха захранени с нея -дажбата за около 2м бебе е около 40г дневно

#11811 Потребителят е офлайн   trenertg Икона

  • ветеринарен лекар -етолог
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2307
  • Регистрация: 22-December 04
  • Gender:Female
  • Location:Cофия
  • Interests:обучение на кучето , клинична етология и изследване на поведението при кучето и котката, зоопсихология .
    немско овчарко куче :) , боксер , мин пин
  • Skype:

Публикувано: 06 July 2011 - 09:58 AM

Kimon на тренировка по аджилити и послушание .

#11812 Потребителят е офлайн   Galka43 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 430
  • Регистрация: 28-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас

Публикувано: 07 July 2011 - 08:39 AM

Показване на мнениетоАпостолов, в 04 July 2011 - 09:18 PM, написа:

Здравейте на всички, казвам се Георги и съм на 25 години от Пловдив.

От 25 Май си имаме мини пинчерче. Казва се Максимилиан (Макс/Макси). Ето го и него :):

Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка

Голям пакостник е. Още го учим къде да ходи до тоалетна и къде не.

Естествено, с всяко малко кученце се започват и големите проблеми. При нас, всичко вървеше добре, до петък. В петък вечерта повърна яденето 3 пъти. Заведохме го по спешност във ветеринарна клиника, обиколихме 4, докато намерим работеща. Докторката го прегледа и му би инжекция против повръщане и каза да не се притесняваме. В събота сутринта го заведохме в същата клиника, този път на смяна беше мъж. Направи му снимка и каза, че дробовете и стомаха са наред. Сложи ма абокад на десния преден крак, инжекция и ни даде друга храна (консерва от дроб на Royal Canin). В събота цял ден е плакало, въпреки успокоенията от нас. Хранихме го през 4 часа с по 1 чаена лъжичка. Снощи (Неделя) ходихме да му махнат абокада, всичко беше наред. Днес сутринта пак повърна. Корема му беше празен и повърна нещо като плюнка с мехурчета и някаква жълта течност. Едва яде и заспа. Не иска да пие вода. Аз сега съм на работа и се чудя какво да правим довечера. Майка ми си е у нас и го гледа. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, моля да сподели.

Въпреки това се надявам всичко да е наред

EDIT:
Сега прочетох в една друга тема следното:

Цитат

Повръщане се развива в отговор на попадане в стомаха на отровни треви и изобщо при отравяне, при глистна инвазия, пътуване в транспорт. Повръщане и нарастваща физическа слабост в съчетание със запек свидетелства за непроходимост на червата и за присъствие на чужди тела в червата.


На нашето му даваме през 2 седмици лекарства за глисти, защото се оказа че има. Може и да е от това.

Здравейте! Първо да кажа,,,,ДОБРЕ ДОШЛИ :re_037: ......много сладко е мъничето.....
Не писахте повече дали се е оправило, но силно се надявам да е добре. Ние също имахме този проблем и ние ходихме по мъките една седмица....докато не смених Вета и да се окаже, че е от аналните жлези......Моята Сиси имаше повръщане и малко завишена температура. Започнаха я с едни антибиотици...и тя още по зле стана ....изобщо не ставаше от леглото! Накрая се оказа ,че са аналните жлези.
User's Signature

Качена снимка

#11813 Потребителят е офлайн   n_nova Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 51
  • Регистрация: 20-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 07 July 2011 - 11:03 AM

Здравейте!
Не съм писала скоро, но Ви чета редовно.
Днес денят започна ужасно за мен. Ще влудея от притеснение и затова се обръщам към Вас. Давам възможно по-накратко към проблема. Бях писала преди известно време, че Бри куцука със задното дясно краче. След множество посещения при различни ветеринари, които имзказваха мнение за нещо безобидно, след безброй понесени от кутрето ни инжекции и приети медикаменти в неделя по своя воля я заведох на рентген в една столична клиника. След като я снима ветеринарят - ортопед /който се оказа и шеф на въпросната клиниката/ не беше сигурен с поставяне на крайната диагноза. В този момент за него беше някакво срастване или калциране, като тогава изключи сериозни изменения на ставата. По негово настояване, предложи да изпрати рентгеновата снимка за мнение до ортопеди - специалисти в някаква американска фондация по ортопедия, в която неговата клиника членува. Разбрахме се за днес да му се обадя за да разбера резултатът. Току що говорихме и не съм на себе си, не знам какво да направя от тук нататък. По негови думи диагнозата на американските учени е ДИСПЛАЗИЯ на тазобедрената става, като Бри се нуждае от спешна операция /в рамките на този месец за отстраняване главата на ставата/. Прочетох набързо за това заболяване и тази диагноза направо ме потресе. Направи ми обаче впечатление, че от нея страдат основно големите и едри породи и е наследсатвено - генетично заболяване. Тук е мястото да споделя, че хората от които взехме Бри са наши семейни приятели и до този момент не са имали подобен или близък проблем нито с майката, нито с таткото, както съответно и с тяхното поколение /познавам ги лично, познавам и родителите на Бри/. Извинявам се за хаотичните мисли, които излагам пред Вас, но съм много объркана - не съм напълно сигурна, че това е точната диагноза и имам извесни съмнения и колебания. Странно ми се стори и директното изказване на шефа на клиниката, относно спешната оперативна намеса, включваща разбира се и нейната цената /която както се досещате не е никак малка/. Като се замислих подробно, смятам да НЕ се доверя напълно на тази първа диагноза и да потърся мнение и на други специалисти в тази област. Тук идва моят проблем - Моля Ви за препоръки и координати на лекари, които работят над подобни ставни заболявания /независимо от това дали са в София или в провинцията/.
Ще съм благодарна и на всички мнения изказани по този въпрос.
Това е всичко, благодаря на всички отзовали се, предварително.
User's Signature

Качена снимка

#11814 Потребителят е офлайн   Galka43 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 430
  • Регистрация: 28-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас

Публикувано: 07 July 2011 - 11:53 AM

Показване на мнениетоn_nova, в 07 July 2011 - 11:03 PM, написа:

Здравейте!
Не съм писала скоро, но Ви чета редовно.
Днес денят започна ужасно за мен. Ще влудея от притеснение и затова се обръщам към Вас. Давам възможно по-накратко към проблема. Бях писала преди известно време, че Бри куцука със задното дясно краче. След множество посещения при различни ветеринари, които имзказваха мнение за нещо безобидно, след безброй понесени от кутрето ни инжекции и приети медикаменти в неделя по своя воля я заведох на рентген в една столична клиника. След като я снима ветеринарят - ортопед /който се оказа и шеф на въпросната клиниката/ не беше сигурен с поставяне на крайната диагноза. В този момент за него беше някакво срастване или калциране, като тогава изключи сериозни изменения на ставата. По негово настояване, предложи да изпрати рентгеновата снимка за мнение до ортопеди - специалисти в някаква американска фондация по ортопедия, в която неговата клиника членува. Разбрахме се за днес да му се обадя за да разбера резултатът. Току що говорихме и не съм на себе си, не знам какво да направя от тук нататък. По негови думи диагнозата на американските учени е ДИСПЛАЗИЯ на тазобедрената става, като Бри се нуждае от спешна операция /в рамките на този месец за отстраняване главата на ставата/. Прочетох набързо за това заболяване и тази диагноза направо ме потресе. Направи ми обаче впечатление, че от нея страдат основно големите и едри породи и е наследсатвено - генетично заболяване. Тук е мястото да споделя, че хората от които взехме Бри са наши семейни приятели и до този момент не са имали подобен или близък проблем нито с майката, нито с таткото, както съответно и с тяхното поколение /познавам ги лично, познавам и родителите на Бри/. Извинявам се за хаотичните мисли, които излагам пред Вас, но съм много объркана - не съм напълно сигурна, че това е точната диагноза и имам извесни съмнения и колебания. Странно ми се стори и директното изказване на шефа на клиниката, относно спешната оперативна намеса, включваща разбира се и нейната цената /която както се досещате не е никак малка/. Като се замислих подробно, смятам да НЕ се доверя напълно на тази първа диагноза и да потърся мнение и на други специалисти в тази област. Тук идва моят проблем - Моля Ви за препоръки и координати на лекари, които работят над подобни ставни заболявания /независимо от това дали са в София или в провинцията/.
Ще съм благодарна и на всички мнения изказани по този въпрос.
Това е всичко, благодаря на всички отзовали се, предварително.

Здравей Наде! Правилно ,че трябва да отидеш за още едно мнение....Аз лично съм ти казвала , че съм много доволна от проф. Б......... от Ст. загора.Не искам да звучи като реклама ,но в Стара загора има клиника за дребни животни. Аз съм водила моята Сиси в тази клиника Знам ,че Ани прави операция на нейното мъниче и то точно на тазобедрена става .....ако Ани чете тук нека да пише ........пожелавам късмет на малката Бри!
User's Signature

Качена снимка

#11815 Потребителят е офлайн   n_nova Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 51
  • Регистрация: 20-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 07 July 2011 - 12:53 PM

Галенце, мила, ти отново си до мен. Незнам как да изразя огромната си благодарност за всички съвети, напътствия и за милото ти отношение към мен и Бри. Благодаря ти и за координатите на проф. Б.....Надявам се и Ани, за която пишеш да се включи. Ще ми бъдат от голяма полза съветите на някой препатил.

pinchera - сърдечни благодарности и на теб за координатите на Димитър. Ще му се обадя и ако се съгласи да погледне снимката мога да му я изпратя още утре. Имам я на диск и мога да я прикача и пратя по e-mail. Лошото е, че е у дома - не я нося със себе си. Не очаквах такова развитие.

Благодаря и на двама Ви, още веднъж!!!
User's Signature

Качена снимка

#11816 Потребителят е офлайн   trenertg Икона

  • ветеринарен лекар -етолог
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2307
  • Регистрация: 22-December 04
  • Gender:Female
  • Location:Cофия
  • Interests:обучение на кучето , клинична етология и изследване на поведението при кучето и котката, зоопсихология .
    немско овчарко куче :) , боксер , мин пин
  • Skype:

Публикувано: 07 July 2011 - 03:51 PM

здравей n_nova,
Не бързайте с операции и прочие , прати ми снимките на е-майл trenertg@gmail.com ,
нека ги погледна, за да мога да ти дам адекватен съвет . Напиши и възрастта на кученцето :) .
Не се шашкайте и не бързайте .

#11817 Потребителят е офлайн   n_nova Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 51
  • Регистрация: 20-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 08 July 2011 - 07:43 AM

Здравей trenertg!
Благодаря сърдечно за готовността да ни помогнеш, както и за окуражителните думи. Днес съм значително по-добре и много по-уверена. Каквото и да се окаже, че е състоянието на Бри, ще направим всичко възможно за нея. Вчера говорихме нашироко със съпруга ми, тя е най-привързана към него, както и обратното. Неговото мнение е същото, като моето - всичко по силите ни ще направим, само кутрето да е здравословно добре. До час ще ти изпратя рентгеновата снимка и ще чакам с нетърпение твоя отговор, като още веднъж изказвам огромните си благодарности към теб и останалите съфорумци - за подкрепата, за съветите и мненията, за готовността да помогнете, за съпричастността и чудесното отношение.
Поздрави


User's Signature

Качена снимка

#11818 Потребителят е офлайн   trenertg Икона

  • ветеринарен лекар -етолог
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2307
  • Регистрация: 22-December 04
  • Gender:Female
  • Location:Cофия
  • Interests:обучение на кучето , клинична етология и изследване на поведението при кучето и котката, зоопсихология .
    немско овчарко куче :) , боксер , мин пин
  • Skype:

Публикувано: 08 July 2011 - 11:09 AM

Прегледах снимката - имате моето мнение и препоръка проверете си пощата .
д-р Гетова

  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 589
  • 590
  • 591
  • 592
  • 593
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни