Цитат
Значи в петък моя Чочо го взимам с мен на работа и като наближите Ст. Загора да ни презваните 1super
С Чочко ще ви чакаме - ако ние не се познаем кучетата ще се познаят l) l)
Публикувано: 13 June 2006 - 10:56 AM
Публикувано: 13 June 2006 - 11:08 AM
Публикувано: 13 June 2006 - 12:37 PM
Публикувано: 13 June 2006 - 03:56 PM
Публикувано: 13 June 2006 - 04:50 PM
Публикувано: 13 June 2006 - 08:30 PM
Публикувано: 13 June 2006 - 09:11 PM
Публикувано: 14 June 2006 - 08:08 AM
Публикувано: 14 June 2006 - 08:43 AM
Публикувано: 14 June 2006 - 09:26 AM
SSA40811.JPG (182.81K)
Публикувано: 14 June 2006 - 09:32 AM
Публикувано: 14 June 2006 - 09:43 AM
Публикувано: 14 June 2006 - 09:50 AM
Цитат
Публикувано: 14 June 2006 - 10:25 AM
Публикувано: 14 June 2006 - 12:26 PM
Публикувано: 14 June 2006 - 12:52 PM