Dog.bg Форуми : Мини Пинчер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Мини Пинчер

#1331 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 17 June 2006 - 03:15 PM

Честит пазник Линче! Да си много здрава и щастлива. BEER BEER
Честито!!!
Моите бебета растът като гъби. Вчера бяха съвсем мишки , а днес ще се пукнат от ядене. Тя Питя ,не ги оставя на мира и все ги бута да ядът.
Много са ми смешнички. Имах поръчка към Питя за едно женско жълто ама не стана. До сега не е имало кученца с бяло петънце ,но сега две имат на гърдичдите по една чертичка.
Снимах ги , но мога само да дам линк към снимките. http://www.snimka.bg...=37356&photo=23
Питя този път яко си е хапвала ,защото тежеше 7.450кг , а като роди 6.350кг. Хем я ограничавах доста. Само след 2 дни бебетата ще ги направи двойни и към двайстият ден опашките им се скриват в мастна гънка и имат плочка мас между предните крачета. Страхотна майка е и много се старае винаги.

#1332 Потребителят е офлайн   keti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 715
  • Регистрация: 28-September 05
  • Location:Stara Zagora

Публикувано: 17 June 2006 - 04:14 PM

Mалейййй w) супер са 1super
Стават, стават за мачкане dribble
откраднах си момиченцето super best
Качена снимка

#1333 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 17 June 2006 - 05:07 PM

b) Много са сладки бебетата да са живи и здрави cheers
Какви са му мънички и розовки лапичките w)
Много целувки по сладките тумбачета на всички сладури w)

Прикачени файлове



#1334 Потребителят е офлайн   tedito Икона

  • Dogo lover
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1544
  • Регистрация: 28-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Ветеринарна медицина!

Публикувано: 17 June 2006 - 05:14 PM

страхотни мъници!
да са живи и здрави!!!

#1335 Потребителят е офлайн   4afi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1091
  • Регистрация: 31-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Ракитово
  • Skype:

Публикувано: 17 June 2006 - 05:15 PM

ЕЕЕ машала --това се вика бебета.Моя на 3 месеца изглеждаше така b) b) b) цунки по коремчетата и браво на майката w)

#1336 Потребителят е офлайн   choko_an Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 05-November 05

Публикувано: 17 June 2006 - 07:32 PM

super best Лина е права-това са си направо изгледани бебета bravoS
Браво на Питяяяяяя,а за мъничето много целувки-то е моя любимец!!! w)
User's Signature

Качена снимка

#1337 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 17 June 2006 - 08:30 PM

Keti , благодаря за снимката , браво ,че си се сетила bravoS .
Питоша може и моето Стефи да изхрани b) . Едвам я извеждам навън да пиша, защото като се отдели от кашона и почва на реве и да търси бебетата си. w) w) Гледам я сега как старателно ги изпишва всичките.Утре вече този тумбак от снимката ще е точно двоен. А лапичките направо ги обожавам на новородените и нослетата им са едни такива още безпигментни и мекички.... ще си счупя зъбите от стискане ,за да не ги схрускам. dribble dribble .Ама как няма да растът като гъби ,че те неизпускат цицките за миг , дори и като oo .
Гали , Сарка е много готина сладурана 1super

#1338 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 17 June 2006 - 09:53 PM

Анче благодаря от името на Сарка твоите бебоци ми припомниха колко малка беше Сарка а сега колко е пораснала w)на тая малката сладурана ако я докопам ще и изпапкам тумбака и розовите лапки b)

#1339 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 17 June 2006 - 10:39 PM

Цитат

Анче честито бебета-ма тя Анчето в последно време се ша си е млада майка b)

Ми то стари нема тука. Аз знам ,че човек не може да остарее ако има кого да обича и го обичат.
Само с усмивки и с весел дух да сме трябва постоянно.

#1340 Потребителят е офлайн   4afi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1091
  • Регистрация: 31-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Ракитово
  • Skype:

Публикувано: 18 June 2006 - 10:57 AM

Катрина честит рожден ден w) много здраве и любов w) w)
Момичета дайте да вървим в София да ни черпи рожденничката с торта b) b)

#1341 Потребителят е офлайн   MeeLa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 246
  • Регистрация: 13-September 05
  • Location:Русе

Публикувано: 18 June 2006 - 11:12 AM

леле колко много рождени дни напоследък, вас явно ви обединява и зодията, а не само любовта по пинчитата w) d)
да сте живи и здрави, много щастие и късмет victoryVVV victoryVVV victoryVVV

#1342 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 18 June 2006 - 03:06 PM

Катрина ЧРД да си жива и здрава cheers

#1343 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 18 June 2006 - 04:34 PM

Цитат

Катрина честит рожден ден w) много здраве и любов w) w)
Момичета дайте да вървим в София да ни черпи рожденничката с торта b) b)

Честито Кети!!!

#1344 Потребителят е офлайн   Lutchezar Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1705
  • Регистрация: 02-January 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 18 June 2006 - 05:41 PM

Искам да Ви помоля като горди соственици на Мини-Пинчери да видите дали не познавате намерения черен кафяв Мини Пинчер в БезДом?
User's Signature

,,Работата по общественополезни каузи е бавна, уморителна, неблагодарна, а ползите ще се видят най-рано от следващото поколение. Освен това всички, които имат някакъв пряк търговски интерес от тези каузи, се вбесяват, като видят, че ти нямаш такъв и постоянно ти вменяват мисли, постъпки и чувства, които и при най-голямо желание ти не можеш да си спомниш да си помислил, направил или изпитал..."

#1345 Потребителят е офлайн   keti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 715
  • Регистрация: 28-September 05
  • Location:Stara Zagora

Публикувано: 18 June 2006 - 05:45 PM

Анче, мерси, мерси, ама моя рожден ден мина преди четири дни 1super

Ама на Катрина така и се полага, като ходи само по почивки и рядко се вясва тук b) (шегувам се)
Честит рожден ден cheers пожелавам ти от сърце две бебчета - едно човешко b) и едно померанче 1super
Весело изкарване на празника drink
Качена снимка

#1346 Потребителят е офлайн   keti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 715
  • Регистрация: 28-September 05
  • Location:Stara Zagora

Публикувано: 18 June 2006 - 05:51 PM

Цитат

Искам да Ви помоля като горди соственици на Мини-Пинчери да видите дали не познавате намерения черен кафяв Мини Пинчер в БезДом?

Видях s) милото (love)
Аз съм от Ст. Загора и доколкото знам само Катрина е от София
дано се открият неговите стопани - сега най-много ще се нуждае от тях worthy

#1347 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4923
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    https://www.anfarisking.com/
    https://www.facebook.com/share/1H7dgdd5np/

Публикувано: 19 June 2006 - 12:42 AM

Ох, Кети , съм малко доста недоспала в последно време и само чета и ако пиша е съвсев поинерция ,та бързах да не остана аз без пожелания. ouu ouu .Ама то не ти пречи да почерпиш два пъти ,нали? b)

#1348 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 19 June 2006 - 11:02 AM

Здравейте w) Много благодаря на всички за прекрасните пожелания!
Честит Рожден Ден с голямо закъснение за Лина - както казва Кети като ходя по морета и все не остава време за тук, а не трябва! Искаше ми се да ви посетя, ама в хотела - 6 лева на час интернет, а бях на Дюни и нямаше друго място... s) Анче честито ти дечица на теб! Страхотни са и здрави да растат!
Когато решите всички заповядайте към СОфия, ще ви събера - обещавам ви и така ще ви глезим с Майльо че няма да искате да си тръгвате w)
Ние не можахме да празнуваме много за съжаление вчера, че аз нали пътувах... но днес Майльо ще си получи подаръка и голяяяма разходка! w)
Целуваме ви всички и на Чафунчо бързо оздравяване, а на майка му - по=малко притеснения w) диваненцето ще се орпави - както казват ще му мине като на куче. w)
User's Signature

Качена снимка

#1349 Потребителят е офлайн   keti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 715
  • Регистрация: 28-September 05
  • Location:Stara Zagora

Публикувано: 19 June 2006 - 11:10 AM

Цитат

Когато решите всички заповядайте към СОфия, ще ви събера - обещавам ви и така ще ви глезим с Майльо че няма да искате да си тръгвате w)

Привет 1super
Каква София бе Катрина oleeee един по една worthy
От зимата говорим за срещета в Ракитово-БОР d)
Само да се върне Лина от морето и сме там cheers drink Стига Чоко-ан да не замине тогава b)

#1350 Потребителят е офлайн   choko_an Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 05-November 05

Публикувано: 19 June 2006 - 11:35 AM

Цитат

Само да се върне Лина от морето и сме там cheers drink Стига Чоко-ан да не замине тогава b)

s) Кети,ми откакто измислиха часния"бизнес" вече трудно си плануваме времето за по-дълга почивчица като морето... bl) защото тъкмо се наканим и.....нещо се обърка- я клиенти,я машини все има нещо за правене...и от доста време решаваме от днес-за утре и така... oleeee
Но нашето море е за не повече от една седмица,та вие като решите да идвате ще постоите една седмица и все ще се улучим да се видим cheers
User's Signature

Качена снимка

  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни