
Само не разбрах как точно се казва породата.... oleeee
Публикувано: 25 June 2006 - 05:52 PM
Публикувано: 25 June 2006 - 05:56 PM
Публикувано: 25 June 2006 - 06:23 PM
Цитат
, то есть собака для ловли крыс, собака-крысолов.
Публикувано: 25 June 2006 - 06:27 PM
Публикувано: 25 June 2006 - 07:23 PM
Публикувано: 25 June 2006 - 08:18 PM
Публикувано: 25 June 2006 - 08:35 PM
Публикувано: 25 June 2006 - 09:53 PM
000377878.jpg (42.63K)
Публикувано: 25 June 2006 - 09:58 PM
000377880.jpg (43.36K)
Публикувано: 25 June 2006 - 10:50 PM
Публикувано: 26 June 2006 - 12:03 AM
Публикувано: 26 June 2006 - 09:01 AM
Публикувано: 26 June 2006 - 09:20 AM
SSA40994.JPG (192.76K)
Публикувано: 26 June 2006 - 09:40 AM
Публикувано: 26 June 2006 - 09:53 AM
Публикувано: 26 June 2006 - 10:57 AM