Мини Пинчер
#1471
Публикувано: 26 June 2006 - 02:58 PM
Извини, что так тебя обеспокоила с переводом.
Но без тебя, без твоей помощи нам не обойтись, если меня спрашивают о щенках.
worthy
#1472
Публикувано: 26 June 2006 - 03:10 PM
#1474
Публикувано: 26 June 2006 - 03:25 PM
На моя му купих мишка-играчка много шарена l) не я изпуска от устата чуди се къде да я завре l)
#1476
Публикувано: 26 June 2006 - 03:46 PM
Аби е много готино бонбонче dribble! Кeti межу какво е кръстоска?
#1477
Публикувано: 26 June 2006 - 03:50 PM
Ещё несколько дней потерпите мою необразованность worthy
#1478
Публикувано: 26 June 2006 - 04:02 PM
#1480
Публикувано: 26 June 2006 - 04:21 PM
Цитат
Ещё несколько дней потерпите мою необразованность worthy
l) ние тук обичаме мнооооого да се шегуваме а българския хумор малко трудно се разбира... l) l) l) но ти не се притеснявай -просто като не схванеш нещо просто се засмей ,защото това е шега!!!Нали момичета?? l) А пък и някои от нас пишат на диалект... oleeee oleeee (love) ама ще свикнеш-просто по-често ни посещавай!!! super best
RozaLiq: Моля те, използвай бутона за редактиране, когато имаш да добавиш нещо. Не пускай по 2 събщения едно след друго. Редактирането е активно 1 час след публикуване на съобщението 1super

#1482
Публикувано: 26 June 2006 - 04:41 PM
Цитат
choko_an
Сама хотела такую бонбонче - три года ждала, так и не дождалась s)
Редкая порода. В России всего 5-7 аффенов bl)
#1484
Публикувано: 26 June 2006 - 05:45 PM
Лина твоя Чафи само ще се е изприщил от тревите и ние като ходим на язовира тревата е много висока и Сара като не може да ходи и само подскача след нас като ни загуби от поглед и започва да лае жално.
Прикачени файлове
-
c__060624_210732.jpg (54.12K)
Брой сваляния: 63
#1485
Публикувано: 26 June 2006 - 06:39 PM
Преди


Тук направо си прилича на бял и космат пинчер oleeee
След

Аз разлика виждам само в панделката и миризмата b)
Айде, отивам да гушкам Чочо, че се е скрил и си мисли, че и него ще къпя ouu
Да намачкате и вашите същества w)
#1486
Публикувано: 26 June 2006 - 07:30 PM
На това ми прилича тая бесотия Аби w) w) w) w)
#1487
Публикувано: 26 June 2006 - 09:13 PM
Лина какво стана как е Чафи s)
#1488
Публикувано: 26 June 2006 - 09:29 PM
Иначе е голям калпазанин все е в движение b)
#1489
Публикувано: 26 June 2006 - 10:33 PM
Кети , мислила ли си какво ще правиш след някой месец като се разгони Аби? Ние с мъжо ми чак спим разделени като дойде момента на разгонката.
Утре съм решила да подрежа ноктите на мъниците. Вече най голямото тежи 530г , а най- дребното 440 г. Тази Питя не спира да ги тъпче и започва да им мъкне храна. След около седмица и ще им повръща ,за да ги захранва. Все се чуди как да ги разбута да ядът.
Vanilla, от познат чух ,че той териера е много скъп. Вярно ли е ,че е по-скъп от мини пинчера? Дългокосместият вариянт на той териера прилича малко на папион.


Вход
Регистрация
Помощ



Горе
Цитиране +




