Мини Пинчер
#1491
Публикувано: 27 June 2006 - 12:56 PM
Току що намазах Чоко с фронтлайн,горкото ..полвин час се отърква в килима и иска да го махне...ама неможе!!Сега поне кърлежите ще са далеч..и бубите де NNN

#1492
Публикувано: 27 June 2006 - 01:37 PM
Цитат
Ами, как да ти кажа... още не, но със сигурност ще съм най-щастливата жена, ако Аби се разгони super best Защото това за мен ще означава, че сме преминали рисковете от парвовероза n) най-вероятно ще я кастрираме(не съм го обсъждала с ветеринарите ни)
Дай Боже да се разгони - ще го измислим. А съвсем на скоро мислих за разгонването на Беки, но... s)
#1493
Публикувано: 27 June 2006 - 01:44 PM
#1495
Публикувано: 27 June 2006 - 02:21 PM
Чоко-ан, ми така е 1super по-добре рошави и побъркани отколкото с болни кученца (уф-ф-ф, дано да не чете дявола)
Сега искам да ви попитам - мъжките майки де r)
Понеже, много често го взимам Чочко с мен, заради лудото Аби (да не го тормози в къщи) и ми се налага да влизам с него и по магазините. А той има един навик дето му падне да си вади мъжкия атрибут oleeee
Често срещаме такива dribble погледи и няма проблем. Ама на тези a) погледи ми се стричва дъвката ouu
Пробвам от няколко дни в къщи с команда - Чочо, прибирай п***та!
Той усеща, че нещо не ми харесва и прибира ушите и опашката.
Някой нещо???
#1496
Публикувано: 27 June 2006 - 02:35 PM
Цитат
Той усеща, че нещо не ми харесва и прибира ушите и опашката.
Някой нещо???
Moрти ги прави същите изпълнения.. особено сега в жегите. Дали няма нещо общо с тях?
Но все пак те са животни, не можеш да ги спреш. Морти го прави и когата много се радва на някой, показва па****а и даже пишка понякога l)
Но командата "Прибери па****а!" направо ме разби oleeee Не му се притеснявай, толкова l)
Малката Аби е направо бижу! r)
#1497
Публикувано: 27 June 2006 - 02:50 PM
r)
Определено в жегите го прави по-често.
Надали при твоя Морти бие толкоз много на очи. При нас е много очевидно ouu впредвид високите и слаби краченца.
Даже на Аязмото един дядо се изказа:
-Ей, машала -този фастък, само на п***ка ли расте? -никак не ми стана добре ouu
Ще настоявам аз със тази команда, че поне на вън да не ми ги прави тези номера.
#1498
Публикувано: 27 June 2006 - 03:08 PM
#1499
Публикувано: 27 June 2006 - 03:55 PM
Моя мъж ще излезе прав този път oleeee
Че това нещо си е физиологичен процес, който хората трудно контролират, та кучетата ли. Още повече ние го прекриваме с дрехите, а те???
И ми каза -да не мъча животинката, като искам да не му се вижда джажата, да съм му обуела гащички bl) ouu
#1500
Публикувано: 27 June 2006 - 04:41 PM
Представям си в някой магазин как викаш --Прибирай п------а --ма Кети всички мъже дет са там ще се хванат за ципа--чак немога да пиша от смех b)
Моя си показва връхчето ма само кат види Чоко-ан--ма тя е виновна че има такъв секси вид b)
моя днеска пак ми създава проблеми с коремчето--но док вика че е от инжекцията за паразити.И нищо не изкара---ани вика като толкоз имам зор да изкара да му да сложа един та да ми мине b)
#1501
Публикувано: 27 June 2006 - 05:25 PM
Не ме карайте да ви го заснема. Най-лошото е че чух един разговор: -"Аз пинчерите не ги харесвам, защото си показват п****те, като маймуните" (love) -затова ви го задавам този въпрос.
Само Морти и Чочо ли са толкоз темпераментни bl) Хайде момичета, излъжете ме, ако трябва, че и вашите юнаци са такива... стигат ми паразита и парвоверозата worthy
#1502
Публикувано: 27 June 2006 - 05:43 PM
Ай стига че верно се хиля кат се сетя за Чочко и п.....а b)
Добре де ми моя щом седне некой на гости у дома ми 5 мин му требват и докача гостенина за ръката--и кво ся па ли е болен от нещо oleeee
Па оня дет не харесва пинчери да си купи крокодил--та да се чуди мъжки ли е или женски a)
#1503
Публикувано: 27 June 2006 - 05:57 PM
Ей сега Чоко-ан, като прочете какво си писала (докато разбере майтапа) и ще се гътне
Айде точка за п****те!
светна ми нещо в главата...
Излизам да търся бъркалки за кафе от онея дето в края са като хаванче... за пустата капсула на Чочо
#1504
Публикувано: 27 June 2006 - 07:03 PM
Не ви вервам вече!Ето сега хукна и за бъркалка......ставате съмнителни!!

#1505
Публикувано: 27 June 2006 - 08:36 PM
То от много шашкане хайр няма.
Ей тази вечер ще се наспя oo като това куче
Открих начин да дозирам антибиотика на Чочко + - 5 микрона b)
Лаборантка №2 съм - Лина ме изпревари.
Ама верно бе Ани за бъркалки ходих - друг път ги мяркам там дето не им е работа, а сега обърнах два квартала oleeee то затова ще oo
#1506
Публикувано: 27 June 2006 - 08:45 PM
Хич да не ти пука .Който му е гадно да не гледа и да си гледа крокодила. Така, Линче ,правилно си го казала. Сигурно от завист говорят така .Кажи им, че така е секси и го харесват повече женските. dribble
#1507
Публикувано: 27 June 2006 - 08:56 PM
Кети ма ти с лъжичка ли ще му даваш антибиотика--та че с лъжичка от кръчма--захрани го с такава па си гледай сеир b)
На моя му мина коремчето-яде и сега спи и аз седя да го пазя l)
#1508
Публикувано: 27 June 2006 - 09:23 PM
Цитат
Не, бееее oleeee с тази бъркалка ще му го деля
Що нямах един САМБЕРНАР, че да му натъпкам целия блистер в едно кюфте и да го излекувам от раз r)
Лина, как не те досрамя да напишеш, че го пазиш това работещо куче?
Анче, като разказваш за Арчо и ми домиля s) милото - ей на токава да му ядът кремвирша, тия дето харесват крокодили.
Абе, айде лягайте си worthy или отивайте в онази нощната тема, стига сте ме разсейвали b)
#1509
Публикувано: 28 June 2006 - 11:45 AM
Първо здравейте на всички новопристигнали и после малко снимки на лудетината ми :) Снимките са от Южен парк - на мотора ни с един приятел и среща с една страхотна мини пинчерка :)
И накрая много целувки от нас :) за съжаление ще се включвам много рядко да пиша че много работа, но ако стръгнете да се уговаряте за Бор и ме няма моля ви звъннете ми че да не изпусна нещо



#1510
Публикувано: 28 June 2006 - 12:13 PM
Майлс, изглежда много мъничък и много сладичък на този голям мотор w) Него до сега не сме го виждали на каишка, значи не спада към породата -мишка на каишка b)
Ще ти се обадим за срещата 1super
На Аби й остават още 8 дни - домашен арест, едвам я удържа ouu
Че и аз започвам да лудвам, ама после като хукним по-горите и под липите... на почивките аз ще пия BEER а те ще хапват цаца dribble
Снощи, дето се канех да ... oo
ouu ми да съм мигнала час и нещо - днес и сърцето ми спи.
Като се намърдал един голям кон в двора ни n) Чочо избавка веднъж и аз - чътттт fow бързо да лягашшш! Легна си ама събуди Аби, а при нея не помага нито чът, нито шът. Цяла нощт не се спря на прозореца, на вратата и обратно, а аз будалата - та храна, та вода, та игра ouu чак ката се съмна го видях коня oleeee


Вход
Регистрация
Помощ



Горе
Цитиране +




