Мини Пинчер
#1511
Публикувано: 28 June 2006 - 08:41 PM
чак като се съмна го видях коня
--------------------------------------------------------------------- b)
ЕЕЕЕ тук вече утрепа коня с лопата--- oleeee паднах от стола да се хиляяяяяя
Катрина а Майлс почтително ли се държа с рижавата дама
b)
Много готини мотористи имате за приятели--брей-брей-брей
#1512
Публикувано: 28 June 2006 - 10:50 PM
Лина Стас е моториста - в смисъл наш е мотора. :) А момчето на него е един американец- гадже на една приятелка - той беше на Ракитово първия път като идвахме, но не се видяхте. Майлс беше много добър кавалер! Тъй като девойката не беше разгонена, само я ухажвахме и близнахме тук таме, но не се качихме да я насилваме b) b) b)
#1513
Публикувано: 28 June 2006 - 11:05 PM
Маилсчо какъв е нежен кавалер ,а тя срамежливката, все в гръб стои.
Кети ,започвай да водиш Аби по хиподрумите , че при следващата визита на коня поне да се наспиш.
Моите бебета вече прогледнаха. Много са ми смишнички.В муцунките ми приличат на шарпейчета b)
#1514
Публикувано: 29 June 2006 - 08:33 AM
worthy Дано да си го намерят, че вече ме обвиниха - че ще го яма ouu oleeee
Давайте предложения за срещата на БОР cheers BEER drink d)
Аз нямам претенции нито за ден, нито за час super best
#1515
Публикувано: 29 June 2006 - 04:25 PM
Или се гушите по леглата с мъничетата b) ако отговора е ДА - ми продължавайте super best
Днес в къщи е спокойствие, а за Чочко щастие.
На Аби й е много горещо и се мести цял ден от плочка на плочка oo става само да пийне вода и пак къртак.
Ветовете ми казаха да не я учим много много на климатик - та и ние берем душа деееее oleeee
#1516
Публикувано: 29 June 2006 - 04:31 PM
#1517
Публикувано: 29 June 2006 - 04:55 PM
сега я измерих 18см. Не са й дълги крачетата - набити и къси, ми се виждат на мен в сравнение със солетките на Чочо. Просто много скача - мисля, че това е черта от майка й
d)
#1518
Публикувано: 29 June 2006 - 09:48 PM
Чафунката седи вътре на сенка -даже и като го изкарам бърза да се връща.
#1519
Публикувано: 29 June 2006 - 11:34 PM
В тая жега всичките само лочат вода и почти не ядът. Мая и Лили таман бяха започнали почти само навън да си вършат работата и сега от водата има 1-2 вади на ден. s) Сега Ралица ми е болна и само я вардя от беба да не я зарази и по рядко извеждам кучетата. Може и за това да се изстърват понякога.
Докато пиша и Питя идва и ми се оплаква нещо . nok Скимти ,мънка и бута нещо до кашона. Като отидох и гледам ,че всички бебета излезли и се простряли на хладно на паркета ,а две минали зад кашона и тя ги бута ама несмее да ги прибере. Милите шишковци, и те зяпат от топлото като ги взема.
#1520
Публикувано: 30 June 2006 - 08:16 AM
#1521
Публикувано: 30 June 2006 - 10:35 AM
Цитат
Ами то и ние сме в гората b) дишането го заменихме с пръхтене...
Вечер към 21-22ч. е супер, само дето не го виждам черния мъник в тъмното и се ослушвам, нещо голямо да не ме спипа в гората n)
Иначе сутрин... oleeee на никой не му се става рано, най-много на кучетата oo по един час се побутваме, почесваме, протягаме... и по-рано от 8ч. не можем да излезнем на разходка.
Тази сутрин го снимах пред магазина, как не го държат солетките, като го напече слънцето
#1523
Публикувано: 30 June 2006 - 11:57 AM
#1524
Публикувано: 30 June 2006 - 03:04 PM
#1525
Публикувано: 30 June 2006 - 03:23 PM
Да се похваляяяя днес изведох с каишка и двете дребни и се държаха перфектно. Малко ме поовързваха ,но поне не се тътриха и мятаха. Даже се и изакаха на повод. bravoS Бая оплезиха езиците. Ама неможех да не се фална мъничко angelpik
#1526
Публикувано: 30 June 2006 - 03:23 PM
Къде да четем написаното.....
#1527
Публикувано: 30 June 2006 - 03:26 PM
#1528
Публикувано: 30 June 2006 - 08:39 PM

#1529
Публикувано: 01 July 2006 - 09:21 AM
#1530
Публикувано: 01 July 2006 - 11:26 AM
Хич не си харесваме нагръдника ouu А като види Чочко с неговия нагръдник - направо пощурява докато не му го сваля.


Вход
Регистрация
Помощ





Горе
Цитиране +

