Мини Пинчер
#1692
Публикувано: 31 July 2006 - 03:10 PM
Цитат
w) На такова сладко мъниче w) му ходи да се страхува от водата.
Аз да съм с неговите размери (love) - ми няма да си топна и едната лапа, да не ме засмучи водата oleeee Да го нацелувашшш много-о-о-о w)
#1693
Публикувано: 31 July 2006 - 06:22 PM
Прикачени файлове
-
SSA41266.JPG (144.11K)
Брой сваляния: 59
#1694
Публикувано: 01 August 2006 - 09:23 AM
Важно е да си починем от ежедневието а пък емоциите са задължителни за това лятото ми е любимия сезон super best
Целувки на всички сладури w)
#1697
Публикувано: 01 August 2006 - 01:02 PM
Браво на Чафи bravoS Какво рибарче е само super best ...гЕроййй. Вече ще прави компания на стопанката си като я черпят. cheers
#1698
Публикувано: 01 August 2006 - 07:22 PM
#1699
Публикувано: 01 August 2006 - 08:17 PM
Прикачени файлове
-
CAPRYY1D.jpg (2.48K)
Брой сваляния: 71

[br]_____________www.virtualtown.forumup.com_______________
#1700
Публикувано: 01 August 2006 - 08:42 PM
А ,родителите знаят ли се ?
#1701
Публикувано: 01 August 2006 - 09:32 PM
Цитат
А ,родителите знаят ли се ?
w) Това е случайно намерена снимка в нета, незнам никакви родители, но мишока ми заприлича най-много на пинчерче.

[br]_____________www.virtualtown.forumup.com_______________
#1702
Публикувано: 01 August 2006 - 10:10 PM
Весело купонясване-Стас с вас ли е?
Чафи на морето не се отделяше от баща му--та ако нещо може да му харижеш Майлс и ти бегай на карибите b)
Ако не иска Стас да го разхожда а ти прати баща му на Чафи--съвсем се специализира в разходкитена Чафун--особено ката се разминаваше с момиченца дето закачаха Чафи b) умирах си от смях b) b) b)
Наде много му голема главата на тва пинчерче--незнам какво е oleeee
#1703
Публикувано: 02 August 2006 - 08:12 AM
Цитат
На мен ми прилича много на йорки 95% 1super
Катрина, как се справя Майлс с жегата на плажа? Като не иска да влиза в морето bl) Чочко идваше при мен да му метна хавлията и тогава хукваше да се шматка b)
http://images04.snim...0216632-big.jpg
#1704
Публикувано: 02 August 2006 - 11:15 AM
#1705
Публикувано: 02 August 2006 - 11:31 AM
#1707
Публикувано: 02 August 2006 - 03:58 PM
Стас е с нас - да - всички сме тук и всики слогуваме на малкото сукровище :) Разходките при нас стават само зад хотела и там няма жени, та Стас не е много отизивчив към разходките :) Но иначе си е истина де - мъжете много се кефят като разхождат кученцата и всички им обръщат внимание :) Преди време още като живеех в Студентски град и имах една немска овчарка - разбира се беше бебе и като много сладко бебе все идваха някакви момци да искат да ми я извеждат, щото лесно се сваляли мацки с кучета :)
А иначе влязох аз днес да се оплача че Майлс ни е болен :( Сутринта един такъв апатичен се събуди, не иска разходки и си казах има две причини - или е слънчасъл или има страх от морето и сега психически се натоварва :) Та отидохме на доктор във Варна все пак и се оказа че има 39.2 температура, което е 1.2 над горната, но все пак му биха една инжекция с витамини венозно, та тъй и тъй отидохме изтискахме си и жлезите че се бяха напълнили, после ни биха и една инжекциика мускулно заради жлезите ако има някакво възпаление от тях да мине та голям зор изкара малкия. Така пищя при стискането и при инжекциите-много ми беше мъчно...но пък сега е доста по-добре! Вече върти опашка, надявам се до довечера да реши и да хапне :) И ... забраниха ни морето....за съжаление вече няма да го водим на плаж. Казаха ни че какъвто е черничък по-добре да не рискуваме... Така че няма да правим плувец малкия сладур.
Кети Майлс си прави дупки в пясъка и като стане влажна земята ляга :))) Разбира се винаги под чадъра :) w) Целувки от нас и ситскайте палци Майльо да си възвърне апетита довечера r)
#1708
Публикувано: 02 August 2006 - 08:21 PM
#1709
Публикувано: 02 August 2006 - 09:36 PM
И моя го усетих последния ден на марето че май жлезите се обаждат.Щом си дойдохме веднага ги изцедихме.Но дофтора искаше да го боцне аз не дадох-та имаше 2 дни устройство.Ама се справих без боцкане--ориз-ентерофермент и синолох.-
Ми как Майлс ще стои самичък в стаята--що не го оставихте в Добринище.На мен косата ощи ми е щръкнала нагоре от това море worthy .
#1710
Публикувано: 02 August 2006 - 11:32 PM


Вход
Регистрация
Помощ





Горе
Цитиране +





