Мини Пинчер
#2033
Публикувано: 14 September 2006 - 09:11 PM
#2034
Публикувано: 14 September 2006 - 09:22 PM
Мен ме влече Австралия и Нова Зеландия , а в Египед искам да им видя птиците.
Пинчерче ,съжалявам за кученцето s)
Гали ,и аз го чакам ТОТОто ама то не идва. s)
#2035
Публикувано: 15 September 2006 - 09:01 AM
#2036
Публикувано: 15 September 2006 - 09:16 AM
Прикачени файлове
-
SSA41476.JPG (140.1K)
Брой сваляния: 65
#2037
Публикувано: 15 September 2006 - 09:17 AM
Прикачени файлове
-
SSA41488.JPG (134.75K)
Брой сваляния: 52
#2038
Публикувано: 15 September 2006 - 09:27 AM
Прикачени файлове
-
SSA41490.JPG (144.76K)
Брой сваляния: 48
#2039
Публикувано: 15 September 2006 - 01:27 PM
Лина ,как кой ти е сина ,то е ясно -готиният до маймунката wink
Бобчо е много хубавичък. Харесвам такива кучета.Ще е лигльо то се знае. Кога ще го прибираш у вас да спи с Чафунко? l)
#2040
Публикувано: 15 September 2006 - 01:41 PM
Чафи получи подаръци--чак има и обувка с връзки--дето се яде bl)
#2042
Публикувано: 15 September 2006 - 08:17 PM
#2043
Публикувано: 15 September 2006 - 10:28 PM
Твоят син сега да не започне реклами на чипс и да го показват като ти го носи да пробваш l) .Аз понеже не съм в час с футбола ,та да питам, да не би да е футболист синчето ти?
Ани какво прави рожденника? Двамата с Арчи ама наистина си мязат много w) Да го нацелуваш от мен това пораснало момче. Като се замисля ...кога минаха две години откакто си го взех....ей ,че лети времето oleeee
#2044
Публикувано: 16 September 2006 - 09:47 AM
Котето го няма---та само аз ли съм писана в тия страници oleeee
Ядосвам се за Рамбо(дратхара)квато и гранула да му дам --или разстройство или повръщане a) явно ще си хапва помия и ще се чувства добре.Чафи си взел пакетче жили-бон --ми беше го разнесал къде ли не-Мислех да го накарам да го изяде a) ма му простих(то и друг го не яде де).
Кети ми колко е голяма тая квартира та още не си я наредила--я блок сте взели заради Аби b) b)
#2045
Публикувано: 16 September 2006 - 12:56 PM

#2046
Публикувано: 16 September 2006 - 01:37 PM
Лина много е сладък Бобчо и много фотогеничен .Слагай му по малко ядене ти си го охранила с тая гранула че има и да крие b) Днес ще си ходим на село дано да докопам малкото коте че да го наръся със пудра ще го изядат бълхичките .
#2048
Публикувано: 17 September 2006 - 01:01 AM
Цитат
днес братовчед ми стана на една годинка(той е осиновен)ама не беше особенно довелен от този факт b) b) b)
Честито рожденник и на теб тогава. Да е жив и здрав и много да се обичате!
Като прочетох това и ми стана едно жално ,защото е аз искам да си осиновя едно момченце ,но сега нямам толкоз парички за рушвети s) ,ааа... спонсорство ,де wink . Живот и здраве ,дай Боже скоро да си осиновя момченце и то да живее с нас и бандата worthy
Бати Чоко изяде ли си пържолката и духна ли си свещичките? МнОООго целувки от нас w) w) w) w) w)
#2050
Публикувано: 17 September 2006 - 12:18 PM
Гале права си---направила съм го прасенце и даже не поглежда към храната ми само тича по двора--а и ми писна да ме опикава от радост l) Но ще го възпитам a)
Чафката е добре--залепил се е за мен и ме следи с бялото на очите b)


Вход
Регистрация
Помощ




Горе
Цитиране +



