Цитат
nono nono nono
Въй, въй .... wink за това не се бях сещала - дано на никой да не се случва.
Лина усещам, как скоро ще станеш многодетна майка 1super
От два дена се обличаме на вечерните разходки с Чочо. За сега ще си караме със старата жилетка:
http://images02.snim...0365484-big.jpg
http://images02.snim...0365483-big.jpg
Поздрави и целувки w)


Вход
Регистрация
Помощ




Горе
Цитиране +










