Мини Пинчер
#2931
Публикувано: 03 February 2007 - 02:31 PM

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2932
Публикувано: 04 February 2007 - 02:36 PM
Цитат
Това е Чоко--3 год тежи 1.800 кг
http://images05.snim...g/000435583.jpg
Много са красиви и двамата w) w) w)
#2933
Публикувано: 04 February 2007 - 06:33 PM
Леле Чафи,Боби и дребното колко са пороснали,особененно дребосъка! bl) И е по згладило косъма малкото-Страхотни са станали! w)
И Чафи и Чоко са сладури! w)
Анче благодаря за ЛС-то!Незнаех или по-точно не бях обърнала внимание,че снимките са на Ванила,просто ги дръпнах от нета и често виждам сайтове с такива снимки и затова ги сложих,но много ти благодаря! cheers
Гале честит рожден ден!Да си жива и здарва и мноого щастлива!Със Сарка и семейството ти да сте още мноооооооооооооого години заедно!Прекрно кученце имаш,а по мои наблюденя от постовете ти и ти са прекрасен човек!Честито!
ЕЕх,вчера и аз имах рожден ден!Но небеше чак толкова весело,защото баща ми си тръгваше тогава и ми беше мъчно!Той работи в чужбина,както май съм ви казвала,и е много гадно да си отиде точно на рожденния ми ден! s)
Ужасно се чувствам тези дни,заради това! s)

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.
#2934
Публикувано: 05 February 2007 - 09:33 AM

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2935
Публикувано: 05 February 2007 - 02:29 PM
Пращам и аз една снимчица на бебок.Това е на Габи едното кученце Пухчо w) w) w)
Прикачени файлове
-
bebeto_Puhcho_pincher.jpg (28.67K)
Брой сваляния: 126

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2936
Публикувано: 05 February 2007 - 04:06 PM
днес със Съни ходихме на лекар появиха и се едни петанца и и падна козинката на съвсем малки точици bl) оказа се че има гъбична инфекция за щастие не е мого сериозно r).Сега ще се мажем с лекарство и ще се надяваме че от мехлема ще и мине за да не слагаме ваксина
Maggie голям сладур е този бебок w) r) w)
#2937
Публикувано: 05 February 2007 - 04:12 PM

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2938
Публикувано: 05 February 2007 - 04:50 PM
Мая w) и Лили w)
Прикачени файлове
-
070203_123721.jpg (23.94K)
Брой сваляния: 118
#2939
Публикувано: 05 February 2007 - 07:22 PM
Цитат
ОООоо да така е задължително ще я мажа r) може да изглежда безобидно но определено трябва да се подхожда сериозно към подобни безобидни на пръв поглед неща r) bl)
Също искам да ви покажа един линк който ме трогна до болка и го показвам на всичките си познати http://www.save-darina.org знам че форума се посещава от много хо и то вярвам че всички сте добри и сърдечни,затова нека всеки който може да пусне един sms и да помогнем на едно дете да продължи да живее защото знам че го заслужава (пък и в крайна сметка какво са 1,80 в сравнение с един човешки живот) cry2 cry2 cry2 cry2 cry2 cry2 cry2
#2940
Публикувано: 05 February 2007 - 08:45 PM
СЪНИ тази вечер в новините казаха че почти са събрали парите някъде около 5 0 хиляди лева трябват още в неделя ще има благотворителен концерт на който ще приключат със събирането на пари за Дарина и ще за;инат за Израел за да започнат лечението и super best
#2941
Публикувано: 06 February 2007 - 12:30 AM
Да и аз чух по новините за малката Дари и много се радвам r) bravoS
#2942
Публикувано: 06 February 2007 - 11:43 AM
КАтрина (love)
Кети (love)
Къде сте бе жени?
#2943
Публикувано: 06 February 2007 - 12:03 PM
Галя всичко най - хубаво и късмета да не те напуска също така и Сарка да те радва още много дълги години. w) w) w)
Прикачени файлове
-
smile.gif (36.71K)
Брой сваляния: 77

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2944
Публикувано: 06 February 2007 - 12:16 PM
#2945
Публикувано: 06 February 2007 - 07:43 PM
Съни как е? bl) s)
Ние днес пак лодувахме със Линдичката щото беше топло и се разхождахаме повечко,но за съжелеие денят не приключи много добре! s) Притката се удари и си счупи нокътя!Тече много кръв и тя много скимти милато ми! s) Веднага газ в къщи за пари и на Вет!Махна го и го намаза с йод ама тя като се прибрахме го олиза докато я видя!Оставих я така,ако имате идея нещо да я направя-незнам!Вета нищо не ми каза,ама мен ме естрах да не го зачеква това дето стана-притеснявам се незнам! s) w) Дано бързо и мине!
То миналата година беше 7-8 февруари когата пак си счупи същия нокът-хаха s) !
Вчера пък стана 1година откакто тя живее у дома! cheers и днеска вместо гранули се черпихме с 1 кремвир и половина! w)

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.
#2946
Публикувано: 06 February 2007 - 07:57 PM
Цитат
Съни как е? bl) s)
Ние днес пак лодувахме със Линдичката щото беше топло и се разхождахаме повечко,но за съжелеие денят не приключи много добре! s) Притката се удари и си счупи нокътя!Тече много кръв и тя много скимти милато ми! s) Веднага газ в къщи за пари и на Вет!Махна го и го намаза с йод ама тя като се прибрахме го олиза докато я видя!Оставих я така,ако имате идея нещо да я направя-незнам!Вета нищо не ми каза,ама мен ме естрах да не го зачеква това дето стана-притеснявам се незнам! s) w) Дано бързо и мине!
То миналата година беше 7-8 февруари когата пак си счупи същия нокът-хаха s) !
Вчера пък стана 1година откакто тя живее у дома! cheers и днеска вместо гранули се черпихме с 1 кремвир и половина! w)
Благодаря добре r) w)
за съжаление ние не можем още да се забавляваме на вън вече сигурно има месец от както я извеждам но е безнадеждна Сънка s) s) s) само стои и се оглежда не иска да ходи и изобщо не ме чува когато и викам да дойде, а мина доста време от както я изведох за пръв път s) !е надявам се да се отпусне след време................
^pretty^ не се притеснявай ще се оправи 1super
между другото как стоят нещата с чиповете-знаете ли каква им е цената
#2947
Публикувано: 06 February 2007 - 09:23 PM
С чиповете..около 30лв са!Ние нямаме,но виж там във Ветеринарен кабинет има тема прочети ако искаш да научиш повече! 1super

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.
#2948
Публикувано: 07 February 2007 - 09:19 AM
Честито Прити дано ви радва ощеееееее ехееееее много години и само щастие дави носи. w) angelpik

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2949
Публикувано: 07 February 2007 - 09:21 AM
Прикачени файлове
-
1083256868_dogs.jpg (42.78K)
Брой сваляния: 84

- Някои от моите, да – отвърна старецът. – Някои, но не всички; още по-малко пък веднага или докато ги сънуват.
#2950
Публикувано: 07 February 2007 - 01:40 PM
Защо питаш между другото?! b)

*Love Pretty* http://pinchi-love.f...hpbb2/index.php --Всичко за домашните любимци!! - Вече с много повече информация!! Хвърлете по едно око.


Вход
Регистрация
Помощ





Горе
Цитиране +





